Fuar Banko Kiralama


Fuar bankoları katılım gösterdiği herhangi bir fuarda fuar süresince kullanmış olduğunuz ofisiniz ve showroomunuzdur. Fuar süresince müşterilerinizi, potansiyel müşterilerinizi, dostlarınızı ve rakiplerinizi ağırlayacağınız mekanınız olmaktadır. Dolayısıyla sunmuş olduğunuz stand ve bu alan içerisinde kullanmakta olduğunuz ürünler sizi ve firmanızı ne kadar iyi temsil ederse, fuardan o kadar olumlu sonuçlar almanızı mümkün olacaktır. Kullanacağınız stand sizi en iyi şekilde temsil edecek formatta olmalıdır. Bu nedenle stand alanı içerisinde göze ilk çarpacak ve kullanımı kaçınılmaz olan fuar banko kiralama hizmetlerinden faydalanırken, sizin markanızı veya işletmenizin karakterini yansıtacak, ihtiyacınıza uygun bir banko seçmeniz gerektirmektedir. Bankonuz ürünlerinizi ön planda tutmalı, karmaşık bir düzen yansıtmamalı, ziyaretçilere merak uyandırmalı, ilgi çekmeli, firmanızı en doğru şekilde ön plana çıkarmalıdır. Stand alanının büyüklüğü, stand tasarımı, ürün ya da hizmetinizin özellikleri fuar banko kiralama seçimi yapılırken son derece önemlidir. Fuardan fayda sağlayabilmeniz için banko ve diğer ekipmanların şık, sade ve müşteri odaklı olması en önemli etkenlerdir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Fuar Banko


  Bankonuzun üzerinde ziyaretçilerin bilgilerini not alabileceğiniz bir defter, ürün numuneleri, ürünlerinize ya da hizmetinize ait broşür, katalog ve kartvizitleriniz bulunmalıdır. Kiralık fuar banko seçimi yaparken, ürünlerin kurumsal renklerinize uymasına dikkat etmelisiniz. Fuar alanını önceden incelemeli, alanın genel renkleri içerisinde ön plana çıkacak renkleri kullanmalısınız. Ama bu seçimi yaparken karışık renklerden ve ürününüzü ikinci plana itecek tüm çalışmalardan uzak durmalısınız. Fuar standınızdaki en değerli şey ürününüzdür. Çok şatafatlı, çok renkli bir banko seçimi ürününüzü ikinci plana atabilmektedir. Standa gelen ziyaretçiler ürününüzü ya da yaptığınız işi bakar bakmaz anlamalıdır. Bu nedenle bizler firma olarak size destek sağlarken, zararınıza bir iş yapmış olmamak adına kiralık fuar banko adı altındaki ürünlerimizi son derece şık, bir o kadar da sade tutmaktayız. Fuar bankoları çeşitli yer döşemeleri, stand kurulumları, örümcek stand, video Wall gibi ekipmanlarla desteklenebilmekte ve artı görseller sunularak dekor daha kuvvetli, daha etkileyici bir hale getirilebilmektedir. Bunun yanında fuar süresince kullanabileceğiniz su ısıtıcı, çay ocağı, kahve makinesi, servis ekipmanları, servis personeli, stand hostesi gibi destek ekipman ve personellerle de sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Firmamızdan fuar konusunda her türlü destek ve yardımı alabilirsiniz.

   

  Fuar Banko Kiralama Fiyatları


  Fuar bankosu ve benzeri stand ekipmanları firmamız tarafından uygun fiyatlara ve çok çeşitli modellere sahip bir şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Banko seçimi yaparken önemli olan, amaca uygun hizmeti sağlayabilecek bir dizayn ve konfora sahip olan ürünü bulmaktır. Firma olarak çok çeşitli ürün yelpazemizle, fuar banko kiralama fiyatları konusunda sizlere en uygun, en ucuz fiyat teklifini sağlamaktayız. Fuar banko modelleri konusunda sizlere en görsel en kaliteli ürünleri sunarak, kiralama yapacağınız ürünler için ister nakliye dahil, ister nakliye hariç fiyatlarla hizmet sağlamaktayız. Fuarlar, belirli zamanlarda, belirli yerlerde ve belirli süreler ile mal sergilemek, ürün tanıtmak ve ticari bağlantılar yapmak için açılan büyük pazarlardır. Bu pazarlarda aynı sektörde çalışan, benzer işler yapan firmalar bir arada bulunur. Bu firmaların içerisinde dikkat çekici, göze çarpıcı olarak potansiyel müşterilerin standınıza gelmesini sağlamanız gerekmektedir. Fuar ekipmanları taleplerinize en uygun ve şirketinizin kurumsal kimliğini en iyi şekilde yansıtacak ürün seçimi yapmanız konusunda yardımcı olurken, kalifiye saha ekibimizle fuar ekipmanlarımızı başarıyla hayata geçiriyoruz. Firma olarak amacımız, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde anlayarak gerek kurumsal kimliğinize gerekse bütçenize uygun, özellikle de sergileyeceğiniz ürün ve sergileme tercihlerinize uyacak banko tasarımları sunmak ve fuar banko kiralama fiyatları konusunda en iyi teklifi sunmaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 4 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Fuar Banko Kiralama
  Fiyat
  TRY 300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Fuar Banko Kiralama”

  1. sadece beyaz rengi mi var, boyutu ne kadar yaklaşık ..? üzerine logomuzu ve şirketin ismini de baskı yaparsanız bir haftalık ücret ne olur ..? taşıma size mi ait ..?

  2. bilgisayar için kablo yerleri var mı ..? krem rengi de var mı elinizde ..? ürün ahşap mı plastik mi ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? fiyat nedir ..?

  3. ofis için kiralanaibilir mi ..? bir haftalık kiralama yapabilir miyiz ..? beykoz a taşıyabilir misiniz ..? her şey dahil fiyat nedir ..? başka renk ve modelleri var mı ..?

  4. ürün ahşap mı plastik mi ..? ne kadar sürede teslim edilir..? 3 tane alabilir miyiz ..? başka renk ve modeller var mı ..? 2 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..?

  5. fuarımız için kiralayabilir miyiz ..? 10 günlük kiralama olur mu, önüne kurumun adını yapıştırabilir miyiz ..? ölçüsü nedir ürünün , fiyat ne olur ..?

  6. otel girişi için kiralama yapabilir miyiz ..? bir aylık kiralama olur mu, ölçüleri nedir acaba, taşıması da sizden mi, fiyat ne olur ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon