Fritöz Kiralama


Bazı yemekli organizasyonlar da büyük ve endüstriyel ev eşyalarına ihtiyaç duyulmakta ve genellikle de bunun için kiralama seçeneğinden yararlanılmaktadır. Fritöz kiralama da buna örnek gösterilebilecek kiralama hizmetleri arasında yer almaktadır. Firma olarak müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet ile onların ihtiyaç duydukları anlar da kullanmaları için genellikle büyük kapasiteli ve içerisinde aynı anda yüzlerce insana yemek yapılabilecek olan makineleri onlara temin etmekteyiz. Bu tarz geceler de sizin de böylesine fonksiyonel cihazlara ihtiyacınız oluyorsa bunun için tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçmek olacaktır. Fritöz kiralama hizmetimizden genellikle organizasyonlarında fast food tarzı yemekler servis eden kişiler yararlanmakta ve bu büyük fritözler de yüzlerce konuğa yetecek kapasite de patates kızartmaları pişirebilmektedir. Bu büyük makineler birçok kişi için son derece yararlı ve kullanım açısından çok rahat olmaktadır. Müşterilerimizin bu makineleri ne kadar rahat kullandıklarını ve bu bakımdan da tercih ettiklerini bildiğimizden bu konuda onlara istedikleri anda yardımcı olabilmekteyiz. Sizler de sunmuş olduğumuz bu kiralama hizmetinden yararlanmak ve konuklarınıza lezzetli ve sıcak patates kızartmaları ikram etmek istiyorsanız bizleri arayarak bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Fritöz


  Fritözler bilindiği üzere içerisinde çeşitli yiyeceklerin kızartıldığı önemli bir yemek pişirme makinesi olmaktadır. Bugün tüm fast fod restoranlarında tercih edilen ve kullanılan makineler, ihtiyaç anında kiralanabilen ve o şekilde de kullanılabilen eşyalardan olmaktadır. Özellikle organizasyonlar da sıklıkla insanların kiralama hizmetinden faydalandığı fritözler, kiralık olarak çok fazla faydalanılan bir eşya olmaktadır. Kiralık fritöz hizmetine ihtiyaç duyduğunuz da bu firmamızdan rahatlıkla alabileceğiniz bir hizmet olmaktadır. Hepimizin patates kızartmalarına bayılıyor ve neredeyse her gün olsa her gün yiyoruz. Katılmış olduğumuz bir organizasyonda bizlere bu konuda servis yapılsa kim bilir ne kadar hoşumuza gider ve o organizasyon bizim açımızdan ne kadar güzel bir hale gelir. Konuklarınızın genelinin bu düşüncede olduğunu düşünürseniz, organizasyonlarınız da kiralık fritöz hizmetinden yararlanmanın ne kadar mantıklı bir şey olduğunu çok daha iyi anlayabileceksiniz. Daha önce böyle bir kiralama hizmetinden yararlanmadıysanız ve bu konuda ne yapmanız gerektiğini bilmiyorsanız, bunları hiç düşünmeyin ve hemen bizi arayın ve sizlere yardımcı olalım. Sizlere hem kiralık olarak fritözü temin ediyoruz hem de makineyi kullanmak ve etkili patates kızartmaları pişirmek için bu konuda deneyimli ve işinde iyi bir personel temin ediyoruz. Böylece iki işi de aynı anda halletmiş oluyorsunuz. Sizler de organizasyonlarınız da bu şekilde hiç yorulmadan yemek sorununu çözmek istiyorsanız mutlaka bizlere ulaşarak bu konuda bizlerden yardım almalısınız.

   

  Fritöz Kiralama Fiyatları


  İstediğiniz zaman firmamızı arayarak kiralama yapabileceğiniz fritözler özel davetler de ve organizasyonlar da çok işinize yarayacak ve sizler için hayat kurtarıcı olacaktır. Bu konuda sizlere şunu söyleyebiliriz ki, aldığınız hizmetin yanında fritöz kiralama fiyatları son derece uygun kalmaktadır. Bu konuda yardıma ihtiyacınız var ise daha fazla vakit kaybetmeden hemen bizi arayabilir ve bu konuda bizlerden rahatlıkla yardım alabilirsiniz. Firmamızdan kiralayabileceğiniz fritözler genellikle büyük restoranlar da tercih edilen son derece kullanışlı ve aynı anda büyük miktarlar da patates kızartılabilen makineler olmaktadır. Yani makineyi kiraladığınız da birçok insana yeterince yetecek miktarlar da patates kızartabilecek ve servis edebileceksiniz. Fritöz kiralama fiyatları bu bağlam da sizlerin işini baya kolaylaştıracak ve son derece karlı olacaktır. Sonuçta öyle bir gece de patates kızartmalarını dışarıdan temin etmeniz mümkün olmayacaktır. Daha doğrusu maddi olarak son derece zor olacaktır. Bu yüzden kiralama hizmetinden yararlanmak çok daha mantıklı olacaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Fritöz
  Fiyat
  TRY 220
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Fritöz Kiralama”

  1. boyutu tam olarak ne kadar? fayansın üzerine koyacaz da çok yer kaplar mı? ne kadar yağ koymamız gerekir? yaklaşık kaç kişilik patates pişirir tek seferde?

  2. 50 kişilik bir organizasyon için getirir misiniz ..? fiyat ne olur en son ..? ne kadar patates ve yağ koymamız gerekir 50 kişi için ..? taşımayı siz mi yapacaksınız ..?

  3. Fritözün haznesi ne kadar ..? Kolayca temizlenir mi ..? İçeisine ne kadar yağ ve patates eklememiz gerekir ..? Stok durumu ne ..?

  4. kafe de kullanmnak için uygun mu ..? 50 kişilik servis yapabilir miyiz ..? tek seferde ne kadar patates pişirir ..? derecesi var mı ürünün ..? fiyat nedir ..?

  5. içi metal mi ..? paslanma yapar mı ..? ne kadar kg yağ koymamız gerekir ..?40 kişilik patates pişirebilir miyiz ..? 4 tane kiralama bedeli nedir ..?

  6. fritöz otel mutfağı kullanımına uygun mu ..? daha geniş hazneli olanlarınız var mı ..? içi metal mi ..? paslanma gibi bir durum olur mu ..? sezonluk kiralama yapabilir miyiz ..?

  7. fritöz hangi marka gelecek ..? marka ve renk seçebilir miyiz ..? farklı pişirme dereceleri de var mı ..? ne kadar sürede pişirir patatesleri ..? fiyat nedir ..?

  8. metal rengi mi var elinizde ..? stok nedir ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..? haznesi ne kadar geniş ..? taşıma işi de size mi ait ..? bozulursa değişim yapar mısınız ..?

  9. kantin için uygun mu ..? paslanır mı içi .. ? nasıl temizlemeliyiz ..? ne kadar patates alır tek seferde ..? uzun süre kiralama yapabilir miyiz ..?

  10. resimdeki gibi mi ürün, kaç kg haznesi var .. ? ne kadar yağ koymalıyız ..? başka rengide var mı ..? 2 tane alabilir miyiz ..?

  11. merhaba kolay gelsin okul kantini için fritöz lazım bize, fritöz kiralama yapmak istiyoruz uzun süreliğine sizde uzun süreli fritöz kiralama oluyor mu acaba ? bize 8 aylık bir kiralama lazım iki tane fritöz alacazz resimdeki model mi gelecek yoksa başka fritözleriniz de var mı ? marka ve model seçebilir miyiz fritözler de? fritözlerin haznesi ne kadar acaba ? kaç farklı kademesi var ne kadar sürede patatesleri pişirir mesela ortalama? bize hız önemli açıkçası öğrencilere hızlı hizmet etmemiz için fritözlerinize ne kadar yağ kullanmalıyız ? belli bir sınırı var mı ? çok elektrik harcar mı fritözleriniz? göndermeden önce hangi marka ve model gelecek bize onu da belirtir misiniz ? fiyat nedir acaba ? taşımasını nasıl yapacağız kargoyla gönderebilirsiniz bize uyar biz gebzedeyizz her kargo şirketi ulaşıyor buraya ödemeyi ne zaman yapalım size?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon