Fotoğraf Çekimi Kiralama


Anılarımızın ölümsüz kılınması sosyal medyaya olan düşkünlük ile oldukça kolaylaştı. Görselliğin önemi hayatımızın her alanında olduğu gibi hatırlamak istediğimiz bu mutlu günlerimiz de bir hayli önemlidir. Teknolojinin gelişmesiyle hem dijital hem de kâğıt baskısı şeklinde alabildiğimiz fotoğraflar sayesinde geçmişe kolayca yolculuk yapabiliyoruz. Sosyal medyanın etkisiyle anılarımızı nesnel bir maddeye dönüştürme fikri hepimizi etkisi altına aldı. Siz de unutmak istemeyeceğiniz bu özel günlerinizde profesyonel makineler ile kaliteli bir fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz. Bunun için profesyonel fotoğraf makinesi almanıza da gerek yok. Ömür boyu açıp tekrar tekrar göz gezdirebileceğiniz bir anının kalitesinin sizler için önemli olduğunun bilince olan bir ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizler için kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunmak müşteri memnuniyetimiz açısından önem arz etmektedir. Kamera çekimlerimiz istediğiniz standartlarda renk ve görsel oynamalar ile düzenlenmektedir. Firmamız fotoğraf çekimi kiralama ile anılarınızı ölümsüz kılmanızı hedefliyor. Sizlerin memnuniyeti ve istekleri kiralık fotoğraf çekimi sırasında bizler için önemlidir. Sizlerin arzuları doğrultusunda gerçekleşen kiralık fotoğraf çekimi ve sonrasında mutlu olmanız firmamız için önem arz etmektedir. Ömür boyu bakıp keyifle hatırlayacağınız anılarınızda sizlerin yanında olmaktan memnuniyet duyarız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Fotoğraf Çekimi


  Fotoğraf çekimi fiyatları verilen hizmetin kalitesi mekân ve çekim amacına yönelik değişkenlik göstermektedir. Firmamız size en uygun hizmeti ve en uygun fotoğraf çekimi fiyatlarını sunmaktan onur duyar. Organizasyon ve arzularınızı belirleyip bizi ararsanız sizlere en doğru bilgiyi sunabiliriz. Fotoğraf çekimi fiyatları konusunda sizlerin bütçesini de göz önünde bulundurarak makul bir fiyat vermekteyiz. Gerek açılış gerekse hayatınızın en unutulmaz, mutlu günlerinde bizi tercih ederek ölümsüz anılar oluşturabilirsiniz. Sizlerin en mutlu zamanları olan asker eğlenceleri, nişan, kına, düğün, hamile çekimi, doğum çekimleri ve bunlar dışındaki açılış, kokteyl, fuar gibi organizasyonlarınızda da firmamız kiralık fotoğraf çekimi hizmeti ile siz değerli müşterilerimizin yanındadır. Bu özel günlerin sizler için ne kadar değerli olduğunun bilincinde olan profesyonel ekibimiz sizlere hayal ettiğiniz bir anı bırakma amacıyla özenle çalışmaktadır. Tamamen profesyonel fotoğraf makineleri ile yapılan fotoğraf çekimlerinde sizin arzu ettiğiniz detaylar ön plandadır. Siz değerli müşterilerimizin talebi doğrultusunda da hava koşulları göz önünde bulundurularak dış çekim yapılabilmektedir. Fotoğraf çekimi fiyatları gözünüzü korkutmasın. Siz sadece mutlu anılarınızın keyfini çıkarın. Siz ne kadar mutlu olursanız fotoğraf çekimlerimiz de aynı oranda keyifli geçer. Bu kaliteli ve profesyonel ekip ile çalışmanıza rağmen fotoğraf çekimi fiyatları konusunda firmamız sizlere en uygun bilgiyi ve rakamı vermektedir.

   

  Fotoğraf Çekimi Fiyatları


  Kiralık fotoğraf çekimi aynı zamanda firmalarınızın reklamı için de gerçekleştirilmektedir. Firmanızın ihtiyaçları, tanıtım için nelerin gerekli olduğu ve nasıl yapılacağı planlandıktan sonra profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Fotoğraf çekimi kiralama hizmetinde sizlerin arzuları doğrultusunda ve uygunluğu konusunda belirlenen mekânda gerçekleştirilecektir. Işık düzeni ve dış çekim için hava şartları göz önünde bulundurularak gerçekleşecek bu kiralık fotoğraf çekimi hizmetimiz ile son derece kaliteli bir hizmet verme amacındayız. Ömrünüz boyunca saklayacağınız bu değerli anılarınızı bizimle ölümsüzleştirmenizi temenni ederiz. Fotoğraf çekimi fiyatları sayesinde fotoğraf çekimi kiralama maliyeti bütçenizi sarsmayacaktır. Böylesine eşsiz günlerinizde firmamız fotoğraf çekimi kiralama ile siz değerli müşterilerimizin yanında. Hem reklamınızı yaparken hem de değerli anılarınızı oluştururken kiralık fotoğraf çekimi hizmetimizi sunmaktayız. Firmamız siz değerli müşterilerimizin taleplerini dikkate almakta ve en uygun sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Personellerimiz alanlarında oldukça profesyoneldir ve üzerine düşen görevleri en layığı ile tamamlamaya özen göstermektedir. Kaliteli ve profesyonel bir ekip ile yapılan fotoğraf çekimi kiralama sizler için unutulmaz bir anı olacaktır. Fotoğraf çekimi fiyatları ve ayrıntılı bilgi almak için haftanın her günü bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 31 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Fotoğraf Çekimi
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Fotoğraf Çekimi Kiralama”

  1. hangi marka kamerayı kullanıyorsunuz ..? çekilecek alanı biz belirleyebilir miyiz ..? eğer belirleyebiliyorsak göl kenarında bir çekim ücreti nedir ..? ücreti saatlik olarak mi hesaplıyoruz ..? fotoğrafları iş sonunda albüm yapabilir misiniz ..?

  2. arkadaşlar profesyonel mi ..? film çekimi için kullanabilir miyiz ..? marka ve model tercihi yapabilir miyiz makinede ..? saatlik mi yoksa günlük mü ücretlendirme var ..? makineleriniz kaliteli mi ..?

  3. hangi markaları tercih edebiliriz ..? saatlik mi yoksa günlük mü ücret ödeyeceğiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? drone’la hava çekimi de yaapr mısınız ..?

  4. nikah töreni için kiralayabilir miyiz ..? 4 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? kameraman yeterince profesynel mi ..? 2 kişi kiralayabilir miyizz ..? fiyat ne olur acba ..?

  5. düğün öncesi ve sonrası kareler çekebilir misiniz ..? kameraman prodesyonel mi ..? ne kadar sürede gelir ..? makinesi son model mi ..? bir
   günlük kiralama olur mu ..?

  6. İsmail Umut Anık

   İyi günler Allah nasip ederse bu ayın sonunda sezaryen bir şekilde bebeğimi kucağıma almayı planlıyorum. Bu benim ilk çocuğum bu yüzden özel bir doğum olmasını istiyorum. Her anımızı kaydedip güzel fotoğraflarımızı çekmeniz için kamera çekimi kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyorum. Fotoğrafları çekecek kişi eğitimli mi? Dış mekânda yapılan çekimler iç mekâna göre daha mı pahalı? Makinenizin kalitesi iyi mi? Şimdiden teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Bebeğinizi sağlıklı bir şekilde kucağınıza almanızı diliyoruz. Her anınızı en güzel ve net bir şekilde kaydedeceğimizden kuşkunuz olmasın. Çekim işi çok incelik ve eğitim gerektiren bir iştir bu sebeple tüm kameramanlarımız eğitimlidir. Makinemiz son derece kalitelidir. Dış mekân çekimimiz iç mekân çekimimize nazaran bir tık daha pahalıdır. Bizi tercih ederseniz memnun kalırsınız.

  7. Aynur Gül Ercüment

   Kameraman kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyoruz. 
   Fakat bazı noktalarda ön bilgilendirme rica ediyoruz.
   İçeriğe tüm teknik ekipmanlar dahil mi?
   Video kalitesi nasıl olur? Öncesinde örnek kayıt görebilir miyiz?
   Ekip kaç kişilik, fotoğrafçı içerikte var mı?
   Ulaşım gibi ayrıntılar kiralama paketinde yer alıyor mu?
   Etkinlik gününde ulaşım konusunda sıkıntı oluşur mu?
   Teşekkürler.

   1. Kirala360 Destek

    Kameraman kiralama hizmetimizde, tüm teknik detaylar yer alır ve ekipmanlar mevcuttur.
    Çekimde kullanılan ürünlerimizin kalitesi ve profesyonel kameramanlarımız sayesinde, video kalitesi yüksektir.
    Dilerseniz talebinize göre, örnek çekim gönderilecektir. 
    Ekip sayısı da yine sizlerin talebine göre oluşturulur.
    Ekstra talepler dahilinde de paket fiyatı net şekilde belirlenir.
    Belirttiğiniz gün ve saatte, ekibimiz orada yer alır. 

  8. Yeter Hamamcıoğlu

   Üniversite bitirme tezimde kullanılmak üzere orta metrajlı tek plan ya da ihtiyaç olursa çift plan sahnelerde bana yardımcı olacak bir kameraman arıyorum. Düğün, kına, topluluk faaliyetlerini çeken ve genel tecrübesi bu yönde olan bir kameramandan daha fazlası lazım bana anlayacağınız. Toplamda 1 ya da ekstra sahnelerle 1 saat 15 dakikayı bulabilecek bir çekim için kiralık bir kameramana ihtiyacım var. Bu profilde biri elinizde var mı acaba?

   1. Kirala360 Destek

    Açıkçası şimdiye kadar aldığımız işler arasında en değişik taleplisi bu herhalde. Çünkü genelde düğün, kına vb. organizasyonlara kameraman kiraladığımızdan ötürü bu tarz taleplerle karşılaşmıyoruz. Fakat kadromuz geniş, bağlantılarımız var taleplerinizi karşılayabilecek düzeyde bir kameramanı bulabileceğimizi düşünüyorum. Telefon numaranızı bize bırakırsanız siz birkaç gün içerisinde olumlu yada olumsuz bir dönüş yaparız. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon