Fasıl Kiralama


Şirketimiz fasıl ekibi kiralama hizmeti vermektedir. Son derece yetenekli ve bir o kadar da kaliteli müzik ekibi ile çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin özel ve güzel günlerini daha da güzel ve özel kılmak amacı ile fasıl kiralama hizmeti ile karşınızdayız. Geleneksel bir hal alan fasıl adeta kulaklarımızın pasını siler. Sizlerin de bu güzel hizmetten faydalanması için fasıl kiralaması yapmaktayız. Sizlerin belirleyeceği adrese kadar gelecek olan müzisyen arkadaşlarımız sizlerin çok güzel dakikalar geçirmenize sebep olacaklardır. Yapacağınız fasıl kiralaması ile organizasyonunuza farklı bir hava katacaksınız. Fasıl kiralaması ile yetenekli ve kaliteli müzisyen arkadaşlarımızın siz değerli müşterilerimiz için oldukça geniş repertuarları bulunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi en iyi şekilde bir müzik ziyafeti ile baş başa bırakmak için çalışmaktayız. Fasıl kiralaması ile gelen misafir ve katılımcılarını çok büyük bir huzura ve zevkli bir ortama sürüklemiş olacaksınız. Fasılın verdiği o haz ve kulaklarımızın adeta dinlendiği bir müzik ziyafetini konuklarınıza sunmuş olmak sizlere bir ayrıcalık kazandıracaktır. Fasıl kiralaması yaparak oluşturacağınız güzel ortamda bulunmaktan gurur duyacağız. Repertuarları geniş olan müzisyen arkadaşlarımız ile çok eğleneceksiniz. Oldukça profesyonel olan müzisyenlerimiz sizleri mağdur etmeyecektirler. Kaliteli ve bir o kadar da mükemmel düzeyde hizmet vermek bizlerin temel gayelerindendir. Fasıl kiralamasını bizlerden gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Fasıl


  Organizasyonunuza katılacak olan konuk ve misafirlerinizin kulaklarının paslarını silmek ve içsel bir huzura kavuşturmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Kiralık fasıl hizmetimizden en az sizler kadar misafirlerinizde çok memnun kalacaktırlar. Şirketimizin sağladı kiralık fasıl hizmeti oldukça güvenilirdir. Hem güvenilir hemde kaliteli bir şekilde kiralık fasıl hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi oldukça profesyonel ve yetenekli müzisyenlerimiz ile beklemekteyiz. Yapacağınız organizasyon için kiralık fasıl ekibi arıyorsanız burası doğru adres. Kiralık fasıl hizmetimizi siz değerli müşterilerimize sunarken müzisyenlerimizin yeteneklerine güvenmekteyiz. Sizlerin vereceği adrese ulaşım sağlayacak olan müzisyenlerimizin sizlerin yüzlerini her daim güldüreceklerini bilmelisiniz. Kiralık fasıl hizmeti sunarken kaliteli ekibimiz ile oldukça güzel bir gün yaşama garantisini vermekteyiz. Kiralık fasıl hizmetimizden yararlanmak için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Organizasyonunuzu bambaşka yerlere götürmek için kiralık fasıl hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Son derece samimi bir ortam yakalayacağınız kesin. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olamayacak bizlerin sizlere sunduğu kaliteli hizmetten son derece memnun kalacaksınız. Siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermek amacı ile çalışmaktayız.

   

  Fasıl Fiyatları


  Yapacağınız organizasyonda fasıl ekibi bulundurmak istiyorsanız kiralama hizmetini bizden gönül rahatlığı ile sağlayabilirsiniz. Fasıl fiyatlarımız hakkında bilgi almak isterseniz müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca fasıl fiyatlarımızı Whatsapp üzerinden bizlere ulaşarak da edebilirsiniz. Uygun fiyatı ile göz dolduran fasıl fiyatlarımız ile görüşmelerinizde isteklerinizi belirtmeniz yeterlidir. Fasıl fiyatlarımızın uygunluğu bizleri seçmenizde büyük bir etkisi olacaktır. Çünkü hem fasıl fiyatlarımız uygun hemde kaliteli bir hizmet sunmamızdan kaynaklı bizleri seçmeniz çok doğru olacaktır. Her bütçeye uyumluluk sağlayan fasıl fiyatlarımız ile organizasyonlarınızı daha eğlenceli ve etkileyici bir ortam haline dönüştürmek siz değerli müşterilerimizin elinde. Bizler yapacağınız organizasyonların sizlerin içine sinecek ve en güzel şekilde oluşturmanıza yardımcı olmak için çalışmaktayız. Sizlerin bizlerden fasıl fiyatları hakkında alacağı bilgiler doğrultusunda yine aynı şekilde istek ve dilekleriniz ile ayarlamalar yapılacaktır. Güvenli hizmetin ve kaliteli bir şekilde sağlanacak olan kiralamanın yanında sizler bundan çok memnun kalacaksınız . Profesyonel ekibimiz her zaman sizlerin organizasyonları için hazır bir durumdadırlar.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 8 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Fasıl Kiralama
  Fiyat
  TRY 250
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Fasıl Kiralama”

  1. kaç tane müzisyen gelecek ..? program kaç saat sürer..? 4 saatlik ücret nedir ..? kanun da oalcak mı ..? şarkı isteğinde de bulunabilir miyiz ..?

  2. tekne olan mekanımız için gelebilirler mi ..? her hafta salı günü müsait olurlar mı ..? fiyat ne olur ..? indiirm olur mu ..? istediğimiz müzik aletlerini söyleyebilir miyiz ..?

  3. İsrafil gündüz

   Solist de olacak mı ..? İstek parçada da bulunbilir miyiz ..? Tanbur da olacak mı ..? Fiyat nedir ..? Ne kadar süre söyleyebilirler en fazla ..?

  4. istediğimiz müzik aletlerini seçebilir miyiz..? ne kadar sürede adrese gelebilirler ..? 1 saatlik program yapabilirler mi ..? ne kadar tutar fiyat ..? müzisyenler prova da yapacaklar mı ..?

  5. bekarlığa veda partisi için kiralayabilir miyiz .. ?2 saatlik kiralama olur mu ..? hangi müzik aletleri olack ..? fiyat nedir ..? etiler tarafına gelebilirler mi ..?

  6. yat partimiz için kiralayabilir miyiz …? bir akşamlık kiralama olur mu ..? ne kadar sürede teslim edilir malzemeler, kaç müzisyen gelecek, fiyat nedir acaba ..?

  7. Özel bir davet programımız için, fasıl ekibi kiralama hizmeti almak istiyoruz.
   Ekip genel olarak kaç kişilik?
   Ekstra enstrüman talebinde bulunabilir miyiz?
   Süreyi istediğimiz kadar uzatabilir miyiz?
   Saatlik fiyatlarını ne kadar?
   Güncel fiyatlarınızı öğrenebilir miyiz?
   Etkinlik gününden, kaç gün öncesinde size bildirmemiz gerekir?
   Belirttiğimiz gün ve saatte, ulaşım konusunda bir sorun olur mu?

   1. Kirala360 Destek

    Fasıl ekibi kiralama ekibimiz, en az dört kişilik bir ekipten oluşur.
    Fasıl ekibinde enstrümanlar genel olarak sabit olur, fakat dilerseniz değiştirebilirsiniz.
    Etkinlik gününden yaklaşık bir hafta ya da dört-beş gün önce iletişime geçebilirsiniz.
    Belirttiğiniz gün ekibimiz, tam saatinde orada olur.
    Gerekli ayrıntılar hakkında karar verdikten sonra,
    iletişime geçebilir ve size özel fiyatımızdan yararlanabilirsiniz.

  8. Kirala360 Destek

   Merhaba, ablamın kına gecesini biraz farklı yapmak istedik. Ve kız kıza bir fasıl grubu kiralayıp şarkılar türküler söylemek, oynamak istiyoruz. Aslında kına geceleri için çok uygun olmaz ama biz şarkı söylemeyi seven bir grubuz. Ablamın da sesi güzel olduğu için, ona seveceği bir gece yaşatmak istiyoruz.Türk sanat müziği söylemeyi çok sever. Fasıl grubu fikrine çok bayılacak. Ama sizden detayları öğrenip ablama ona göre haber vereceğim. Repertuarı biz belirleyebilir miyiz? Bir de kaç kişi gelecek ona göre yer belirleyelim. Kanun ve darbuka olmasını özellikle istiyoruz.

   1. Kirala360 Destek

    Merhabalar, ablanızın kına gecesi için fasıl grubumuzu ayarlayabiliriz. Sanatçılarımız son derece profesyonel sanatçılardan oluşuyor. Ablanızın bu fikre bayılacağına eminiz. Çalgıları da siz belirleyebiliyorsunuz. Kanun ve darbuka ile birlikte 6 çalgı ayarlayabiliriz isterseniz. 6 kişilik bir ekip kına geceniz için yeterli olur. Repertuarı siz belirleyebilirsiniz. Sanatçı arkadaşlarımızın da güzel önerileri olacaktır. Şarkılı, türkülü, eğlenceli güzel bir akşam diliyoruz.

  9. Muhammed İkbal Kevkir

   Bayı toplantımızı sıra gecesi konseptinde yapmak istiyoruz. Ayrıca bunun yanında bir fasıl ekibini de toplantımızda konuk ederek, klasik ve yöresel ezgilerle hatırlarımızda kalacak bir akşam olmasını temenni ediyoruz. Bunun için İstanbul fasıl ekibi kiralama servisinizi talep ediyoruz. Fiyatlarınız 4 saatlik bir performansınızın fiyatını öğrenebilir miyim? Bu arada fotoğraflardaki arkadaşlardan çok güler yüzlü bir ekip olduğunuz anlaşılıyor.

   1. Kirala360 Destek

    İstediğiniz konsepte adapte olabilirler, dilerseniz ortak ezgileri de paylaşabilirler. Seçim ve takdir size ait. Ekibimiz tecrübeli ve konservatuar mezunu müzisyenlerden oluşmaktadır ve sizlerin her daim neşeli günlerinizde yanında bulunmaktadır. Siz ve sizin gibi neşeli insanların neşesine ancak güler yüzlü ve bu tutumda insanlar ortak olabilir herhalde bunun aksi düşünülemezdi. 😊 Telefonunuzu bırakırsanız fiyatlarımız hakkında bilgilendirileceksiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon