Etkinlik Alanı Kiralama


Bireysel ya da kurumsal olarak, düzenlemek istediğiniz her türlü etkinlik ve aktivite için, sizlere etkinlik alanı kiralama hizmeti sunuyoruz. Organizasyonlarınız dahilinde, konseptinize uyumlu olan etkinlik alanını sizlere sunmaktayız. Kiralama hizmet içeriğimiz dahilinde dilerseniz, servis ve sunum gibi hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ile etkinliklerinizi, daha kısa sürede dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Etkinlik mekanlarımız, düzenleyeceğiniz etkinlik ya da aktivite doğrultusunda düzenlenmektedir. İhtiyaçlarınız ve talepleriniz doğrultusunda, sizlere uygun kiralama hizmet içeriğimiz oluşturulmaktadır. Hizmet sektörüne, adımızı güvenle yazdığımızı söyleyebiliriz. Kalıcılığımızı ve güvenilir profilimizi, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimize borçluyuz. Etkinlikleriniz kapsamında, sizlere sunduğumuz alan ve mekan imkanıyla, yılın her günü dilediğiniz şekilde organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Organizasyon konsepti dahilinde, etkinlik alanında ihtiyaç duyulan her türlü ekipman tarafımızca sağlanacaktır. Hizmet içeriği, sizler ile yapılan görüşme akabinde belirlenir ve iş akışı uygulanır. Kiralama hizmet planı, çalışma arkadaşlarımız tarafından, her ayrıntısıyla özenle gerçekleştirilmektedir. Olası her durum göz önüne alınarak, gerekli önlemler alınır. Sizlerde organizasyonlarınızı kaliteli bir ortamda gerçekleştirmek istiyorsanız, kiralık etkinlik alanı hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli ekipmanlarımız ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Etkinlik Alanı


  Profesyonel ekibimiz ve kalite standartlarına sahip hizmetlerimizle sizlere hizmet etmekteyiz. Kiralama hizmetlerimiz, sizlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için buradayız. Etkinliklerinize özel ve anlamlı yer bulmakta zorlanıyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere özel etkinlik alanı fiyatları ile istediğiniz organizasyonu, ayağınıza kadar getirmekteyiz. Ekonomik ve kaliteli hizmetlerimizden, sizler de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Düğün, nişan, toplantı, konferans, seminer, özel davetler ve aktiviteleriniz için, birbirinden özel etkinlik alanını hizmetinize sunuyoruz. Konseptinize uygun olarak, tasarımı oluşturulan etkinlik alanlarını, gayet uygun fiyatlarla kiralamaktayız. Bireysel ya da kurumsal olarak, organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyacınıza uygun olan alanı, bizler aracılığıyla kiralayabilirsiniz. Etkinlik alanlarımız, ihtiyaçlara göre planladığı için, her türlü organizasyona hitap etmektedir. Sizlerin sadece, organizasyon içeriğinizi bize iletmeniz yeterlidir. Bu doğrultuda, etkinlik alanı düzenlemesi sağlanacaktır. Konseptinize ve davetli sayınıza göre, gerekli tüm alt yapı tarafımızca sağlanır. Etkinliklerinize en uygun olan, etkinlik alanı hizmetinize sunulur. Firmamızın, etkinlik alanı fiyatları da bu doğrultuda, oldukça caziptir. Sizlerde organizasyonlarınız dahilinde, ferah bir ortamda etkinliklerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Yılın her günü, kiralama hizmetlerimizle karşınızdayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Etkinlik Alanı Fiyatları


  Etkinlik alanı kiralama hizmetimiz, her mevsim hizmetinize özenle sunulmaktadır. Kiralama hizmet içeriğimiz, ihtiyacınız doğrultusunda oluşturulur. Etkinlik alanı, konsept düzenleme, sistemsel ekipmanlar, sunum ve servis gibi hizmetlerimiz, sizlerin tercihi doğrultusunda gerçekleşir. Eğlence odaklı ya da seminer, toplantı gibi organizasyonlarınız için, uygun olan etkinlik alanı hizmetinize sunulur. Organizasyon konseptiniz doğrultusunda, gerekli olan ekipman ve hizmet en iyi şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Firmamızın, piyasaya oranla size sunduğu, özel etkinlik alanı fiyatları ile de uygun ve pratik bir şekilde, organizasyonlarınız için çözüm sağlamış olursunuz. Alanında uzman ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız. Birbirinden özel ve ferah ortamlara sahip etkinlik alanlarını, sizlere kiralama hizmetimizle en iyi şekilde sunmaya özen gösteriyoruz. Bireysel olarak, özel bir davet ya da doğum günü gibi özel bir an, kutlamak istiyorsanız, mekan ihtiyacınız için, bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Aynı şekilde, kurumsal etkinlikleriniz için, uygun olan etkinlik mekanı arıyorsanız, güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimiz ve güler yüzlü ekibimizle her zaman hizmetinizdeyiz. Yılın her ayı, her günü kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 30 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Etkinlik Alanı
  Fiyat
  TRY 1400
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  4 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  tanseli

  sergi için alan kiralayabilir miyiz ..? üzerine tentede koyabilir misiniz ..? kurulum size mi ait olacak ..? ne kadar sürede kurulumunu ve sevkini yaparsınız ..? bir haftalık kiralama fiyatı nedir ..?

  Şirin

  İç mekanda kiralayabilri myiiz sizden etkinlik için ..? Ne kadar metrekareye kadar kiralayabilriiz..? Fiyat ölçünüz ne ..? Etkinlikten önce alanı görebilir miyiz..?

  uğurcan gümüş

  istediğimiz adreste kiralama yapabilir miyiz..? yoksa sizin elinizde belli adresler mi var ..? ne kadar metrekare ..? fiyat nedir ..? kermes alanı için kiralama yapabilir miyiz ..?

  hanife efe

  kokteyl için uygun bir alan var mı , ne kadar genişlikleri ..? bir akşamlık kiralama yapabilirmiyiz ..? fiyat nedir acaba, süslemeleri de siz mi yapacaksınız ..?