Et kavurma ikramı kiralama


Kavurma deyince aklınıza ne geliyor? Tabi ki Kuran bayramları… Muhteşem kokusuyla, kahvaltıda, öğlen yemeğinde, akşam yemeğinde tüm gün yediğimiz kavurmalar, Kurban bayramlarımızın simgesi. Kurban etiyle yapılan, akrabalarımızla yediğimiz kavurmaların yeri bizde ayrı. Kurban bayramındaki kavurmaların yerini tutmasa da kavurmaları, organizasyonlarınızda bir ikram haline getirerek konuklarınıza sunuyoruz. Ayran ve pilav ile birlikte muhteşem bir lezzete sahip olan kavurmanın, organizasyonlarınızda bir numara olacağından eminiz.
Hemen hemen her özel günün en çok tercih edilen yemeğidir et kavurma. Hatta et kavurma bazı yörelerde kahvaltı olarak bile yeniyor. Elbette en çok tercih edilen ve en çok tüketilen hali akşam yemeklerinde, beyaz pirinç pilavı ve ayran ile birlikte. Cacık ve çoban salatası gibi yardımcı yemekler de et kavurma ile büyük bir uyum yakalıyor. Pratik ve lezzetli bir şekilde akşam yemeği hazırlamak istediğimizde genellikle pilavla et kavurma tercih edilir.
Mevlütlerde, fuarlarda, etkinliklerde, toplantılarda, küçük davetlerde sıkça tercih edilen et kavurma ikramı kiralama hizmetimizden oldukça memnun kalacaksınız. Et kavurma ikramı kiralama hizmetimiz büyük davetleriniz için de güzel bir ikram çeşididir. Konserlerde, maçlarda, bahar şenliklerinde, pikniklerde et kavurma ikramı kiralamamızı tercih edebilirsiniz. Sokak satıcılarıyla dolu Beşiktaş atmosferini organizasyonunuza getirebilir, konuklarınıza bir Beşiktaş havası yaşatabilirsiniz. Muhteşem deniz kokusu, döneri, kokoreçi, balık ekmeği, köftesi, martı sesleri ve kalabalığı ile Beşiktaş sokaklarını organizasyonlarınızda yaşatmak isterseniz, firmamızı arayabilirsiniz. Çeşitli sokak satıcılarımız profesyonel hizmetiyle konuklarınızı ağırlayacaktır. Mısırcımız, kestanecimiz, pamuk şekercimiz de organizasyonunuzda mükemmel hizmet verecektir. Tüm hepsini kiralayabilir tam bir sokak atmosferi oluşturabilirsiniz.
Et kavurma ikramı kiralama hizmetimiz bütçenize çok uygundur. Et kavurma ikramı kiralama ile mükemmel bir lezzet sunabilirsiniz. Etlerimiz bilinen markanın etleri olup, son kullanma tarihi geçmemiş, sağlıklı, temiz ve taze etlerdir. Ustamız, et kavurma ikramı kiralama fiyatlarımıza dahildir. Hünerli ve lezzetli elleriyle kavurmaları güzel bir şekilde hazırlar. Konuklarınızı parmaklarını yiyecektir. Ustamız büyük bir titizlikle çalışır, hijyene önem verir. Cazip et kavurma ikramı kiralama fiyatlarımızla organizasyonlarınızda konuklarınıza bol bol et kavurma yedirebilirsiniz. Ayran ikramıyla birlikte çok yakışan kiralık et kavurma ikramına konuklarınız bayılacaktır. Konferans çıkışı kiralık et kavurma ikramı sunabilirsiniz. Ayaküstü yenen yemekler daha lezzetli olmaktadır. Çeşitli atıştırmalıklar da sunabileceğiniz toplantılarınız için firmamızdan ikramlar kiralayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık et kavurma ikramı


  Ustamızın büyük bir özenle hazırladığı kavurmalar çok lezzetli olurlar ve sıcak sıcak konuklarınıza sunulurlar. Ustamız, orta büyüklükteki bir tavanın içerisine kavurmalık dana kuşbaşı etlerini koyar. Sürekli karıştırarak etleri pişirir. Tavadaki etlerin rengi değişmeye başladığında ve etler suyunu salmaya başladığında bir miktar sıvı yağ ilave eder. Ocağı kısık ateşe alarak pişirmeye devam eder. Etler tamamen piştikten ve lokum kıvamına geldikten sonra içerisine bir miktar tuz ilave edip konuklarınıza pilav ile birlikte servis eder. Davete gelen konuklar kiralık et kavurma ikramının başından ayrılmayacaklardır. Kiralık et kavurma ikramı ile ikramlarınız mükemmel bir hale dönüşecek, rahat ve sıcak bir ortamın oluşmasına vesile olacaktır. Sokak satıcıları organizasyonlardaki sıcaklığı, dostluğu, birlik, beraberliği pekiştirip sohbetleri artırmaktadır.

   

  Et kavurma ikramı kiralama fiyatları


  Son dönemlerde kiralık et kavurma ikramına talep çok fazla olmaktadır. Fuarlarda, lansmanlarda, düğünlerde, kına gecelerinde, nişanlarda, doğum günlerinde, konserlerde, şenliklerde, pikniklerde sıkça karşınıza çıkabilir.
  Uygun fiyatlı et kavurma ikramı kiralama fiyatlarımız organizasyon bütçenize uygundur. Okul, iş yemeklerinde gönlünüzce kiralayabilirsiniz. Diğer sokak satıcıları ile birlikte kiralayıp uygun bir kombin oluşturabilirsiniz. Sitemizdeki et kavurma ikramı kiralama fiyatlarımız kampanyalı fiyatlarımızdır. Sitedeki ürünlerimiz ile birçok organizasyon planlayabilir, en küçük ayrıntısına kadar düşünerek güzel çalışmalara imza atabilirsiniz. Kiralama firmaları sizler için tüm detayları düşünürler. Et kavurma ikramı kiralama fiyatlarımız için firmamızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Nakliye ücreti için ek ücret talep edilmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 42 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Et kavurma ikramı
  Fiyat
  TRY 1100
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Et kavurma ikramı kiralama”

  1. merhaba haftasonu için kiralasak kaça olur..? kaç porsiyon et kavurma çıkar yaklaşık ..? ürününüz hijyenik midir ve servis elemanı da sağlayacak mısınız ..?

  2. ikram edeceğiniz et yeterince sağlıklı ve kaliteli mi ..? servisi yapacak elemanınız hijyen konusunda hassas mı 100 kişilik bir davet vermek istiyoruz fiyat olur ..? srvis yapılan arabayı temizlemek kolay mı ..?

  3. sünnet için kiralanabilir mi ..? 5 saatlik kiralama olur mu ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? gebzeye getirir misiniz malzemeleri ..? 56 kişilik servis yapar mısınız ..?

  4. mustafa gülnur

   mevlüt için kiralanabilir mi..? ne kadar sürede teslim edilir ..? malzemeler hijyenik mi ..? güvenebilir miyiz bu konda..? bir günlük kiralama olur mu ..?

  5. yemekli düğün için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? 80 kişilik servis yapabilri misiniz ..? servis elemanı da gelecek mi ..? tabakları da siz mi getireceksiniz ..?

  6. merhaba bir mekan açılışı için et kavurma dağıtımı yapmak istiyoruz ne kadar süre içerisinde et kavurma malzemelerini bize gönderirsiniz acaba ? kaç kişilik istersek hangi adrese istersek sizden et kavurma kiralama yapabilir miyiz ? siz resimdeki gibi et kavurma ikramını arabayla mı yapıyorsunuz ? sıcak ve taze bir şekilde servis edebilir misiniz ? açılışa kaç kişi gelecek bilemiyoruz o yüzden biraz fazla getirin malzemeleri yetmemezlik olmasın siz diğer malzemeleri de getirir misiniz ? ekmek tabak çatal bıçak gibi malzemeler, servis elemanı da gelecek mi ? kavurmayı o anda sıcak bir şekilde mi hazırlayacaksınız ? yoksa hazır bir şekilde arabayla mı getireceksiniz ? bize 26 ağustos ta lazım bize o zaman için şimdiden et kavurma kiralama yapabilir miyiz sizden ? fiyat ne olur acaba ? açılış yapacağımız yer beyoğlu n da beyoğlu na et kavurma ikramı yapar mısınız ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon