Elips Masa Kiralama


Firmamız doğum günü organizasyonlarınız, iş toplantılarınız ya da düğün, sünnet, nişan ve söz merasimleriniz için elips masa kiralama hizmetimizi sizlere sunmaktadır. Firmamızın dilediğiniz organizasyon için sizlere ulaştıracağı elips masa kiralama hizmetimiz kapsamında ulaştırılan masa üzerinde dilediğiniz dekorasyon ürünleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Elips masa kiralama hizmetimizde sizlere sağlanan masa üzerinde renkli ve desenli örtü, mum ya da çiçek gibi objelerden yararlanarak çeşitli değişik süslemeler yapabilirsiniz. Firmamızdan dilediğiniz zaman arzu ettiğiniz organizasyon için elips masa kiralama hizmetimizi talep edebilirsiniz. Firmamızın sizlere sunacağı elips masa kiralama hizmetimizde sizlere ulaştırılacak olan kaliteli ve şık masamız üzerinde konuklarınıza lezzetli ikramlarınızı sunabilirsiniz. Firmamızın sizlere dilediğiniz zamanda ulaştıracağı elips masa kiralama hizmetimiz sayesinde kafe, bar ve restoran gibi mekânlarınızı da renkli bir hale getirebilirsiniz. Firmamız yıllardır tüm özel organizasyon ve kutlamalarınız elips masa kiralama ve diğer ihtiyaç duyduğunuz hizmetleriyle sizlerin yanında olmaya devam etmektedir. Dilediğiniz zaman firmamızdan elips masa kiralama hizmetimizi talep edebilir, işini titizlikle yapan ekip arkadaşlarımız tarafından hizmetimizi ayağınıza kadar taşıtabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Elips Masa


Günümüzde kiralık elips masa hizmetimiz kapsamında sizlere ulaştırılacak olan masada düğün ve diğer organizasyonları yapmak çok popüler bir hale gelmiştir. Firmamızdan dilediğiniz zaman kiralık elips masa hizmetimizi talep ederek sıra dışı ve renkli etkinliklere imzanızı atabilirsiniz. Firmamızdan talep ettiğiniz kiralık elips masa üzerine şık bir örtü sererek misafirlerine ikramlarınızı açık büfe şeklinde sunabilirsiniz. İş organizasyonlarınız için de firmamızın sizlere sağlayacağı kiralık elips masa hizmetimiz oldukça iyi bir tercih olacaktır. Firmamızdan dilediğiniz etkinlik için talep edeceğiniz kiralık elips masa hizmetimizi hiçbir zahmete girmeden uzman ekibimiz tarafından ayağınıza kadar taşıtabilirsiniz. Firma olarak yıllardır benimsediğimiz kalite ve müşteri memnuniyetine dayanan politikamızı sizlere kiralık elips masa hizmetimizi ulaştırırken de organizasyonlarınıza sunuyoruz. Sizlere organizasyonlarınızda kiralık elips masa hizmetimizi sağlarken her türlü imkânı ve kolaylığı uygun fiyat ve memnun kalma garantisiyle beraber sunuyoruz. Dilediğiniz zamanda arzu ettiğiniz organizasyon adresinize kiralık elips masa hizmetimizi talep edebilirsiniz.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Elips Masa Kiralama Fiyatları


Firmamızdan organizasyonlarınız için talep edeceğiniz elips masa hizmetimizi sizlerin bütçesine uygun elips masa kiralama fiyatlarımızdan faydalanarak konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Son dönemlerde sıklıkla tercih edilen elips masa hizmetimizi bütçenizin dostu elips masa kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak talep edebilirsiniz. Ekonomi dostu elips masa kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak hizmetimizi dilediğiniz adrese arzu ettiğiniz zamanda sevkiyatını sağlayabilirsiniz. Sevdiğinizle beraber mutluluğa evet diyeceğiniz nikâh gününüzde firmamızın uygun elips masa kiralama fiyatlarından yararlanarak mutluluğunuzu ikiye katlayabilirsiniz. Dilediğiniz tasarımlarla süsleyebileceğiniz hizmetimizi sizlerin bütçesinin dostu olan elips masa kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak talep edebilirsiniz. Firmamızın sizlerin organizasyonları için sağlayacağı elips masa kiralama fiyatlarımız sizlerin talep edeceği elips masa sayısına ve sizlerin belirteceği organizasyon uzaklığına göre değişiklik göstermektedir. Sizlerin bütçesine uygun olarak belirlenen elips masa kiralama fiyatlarımızı dilediğiniz zaman firmamızı arayarak talep edebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti ve kaliteyi temel amacı haline getirerek elips masa kiralama fiyatlarını ve diğer hizmetlerine ait fiyatları sizlerin bütçesine en uygun olacak şekilde vermektedir.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4 based on 20 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Elips Masa
Fiyat
TRY 180
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
gönül

boyutu ne kadar ..? görseldeki renk dışında tercih edebilir miyiz..? toplantıda kullanmak için uygun olur mu ..? kurulumunu ve sevkiyatı size mi ait ..? oval olması daha mı kullanışlı ..?

serkan

kaç renk elinizde var..?kaç kişiliktir..?görsel dışında modeliniz mevcut mu..?elinizde kaç adet mevcut..?taksitli fiyatınız ne olur..?

dağlı

üründe renk seçeneği nedir..?ürünün ebatları nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?taksitli fiyatınız ne olur..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

doğukan

masa ne kadar genişlikte..? üzerine ne kadar boyutta örtü almalıyız ..? renkler neler..? taşımasını da siz mi yapacaksınız ..? iki günlük kiralama bedeli ne ..?

gülnur

üründe renk seçeneği nedir..?ürün ebatları nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?ürün net ağırlığı nedir..?görsel dışında ürün mevcut mu..?

Hanife durancan

Masa kaç kişilik ..? Ne kadar süre kiralama yapabiliriz ..? Ahşap mı masa ..? Temizlemesini nasıl yapabiliriz ..? Taşımasını siz mi yapacaksınız ..?

canan tezet

kaç kişilik masa ..? renkleri var mı ..? sandalyeler de dahil mi ..? ahşap mı ürün ..? ne kadar sürede teslim edersiniz .. ?

ünzile gökdelen

başka renk ve modellerden de var mı ..? yüksekliği ne kadar..? üzerine çiçek ve diğer süslemelerden de isteyebilir miyiz ..? her şey dahil fiyat nedir..? teslimat süreniz ne ..?

göker şaşal

masa ne kadar uzun ..? çiçekler yapay mı ..? renkleri biz seçebilir miyiz ..? taşıması da size mi ait acaba ..? fiyat nedir ..?

fulya nursan

üzerine uygun örtü de gönderebilir misiniz ..? çiçekleri de seçebilir miyiz ..? ne kdar sürede gönderirsiniz ..? gönderirken çizilirse değişim olurmu ..? fiyat nedir ..?