Elektronik Oylama Sistemleri Kiralama


Toplantı, kongre, fuar organizasyonlarının dışında medyada da yaygın bir biçimde kullanımı olan elektronik oylama sistemleri günümüzde oldukça talep görmektedir. Kullanıcıların iştirakini sağlayarak ortamı interaktif bir hale getiren bu ürün elektronik oylama sistemleri kiralama hizmeti ile beğenilerinize sunulmaktadır. Kullanım alanı son derece geniş olan ve KeyPad olarak adlandırılan cihaz internet ağına gerek duymadan radyo frekansı ile çalışmaktadır. Hayatın hemen her alanında kullanılan bu ekipman özel bir yazılım ve program içermektedir. Elektronik oylama sistemleri kiralama hizmetimiz kapsamında sizlere katkı sağlamaktayız. Çok büyük salonlarda güvenli bir biçimde kullanılabilen bu cihaz ani elektrik kesintilerinden etkilenmez. Bütün aktivite ve toplantılarda ciddi bir zaman tasarrufu sağlayan ekipman, elektronik oylama sistemleri kiralama hizmetimiz dahilinde müşterilerimize sağlanmaktadır. Küçük ebatta ve ergonomik bir kullanımı olan ürün geniş bir kapsama alanına sahiptir. Firmamız ile iletişim sağlayarak merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda danışmanlık isteyebilirsiniz. Elektronik oylama sistemleri kiralama hizmetimiz ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Sizde her türlü organizasyon etkinliğinizde interaktif bir ortam sağlamak ve zamandan tasarruf etmek adına elektronik oylama sistemleri kiralama hizmetimiz kapsamında fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Elektronik Oylama Sistemleri


  İnteraktif katılım sağlamak istediğiniz organizasyon etkinliklerinizde bu cihaz son derece işlevseldir. Etkinliğinize iştirak sağlamak ve zaman tasarrufu yapmak adına kiralık elektronik oylama sistemleri oldukça uygundur. 16 haneye kadar sayısal değerlerin girilebildiği ekipman pille çalışmaktadır. Kiralık elektronik oylama sistemleri hizmetimiz ile bu cihazı en uygun koşullarda edinebilirsiniz. Yaşamın her alanında kullanılmaya başlanan ve kullanım rahatlığı ile oldukça rağbet gören ekipman ortamda bilgisayar açık olduğu sürece veri almaya devam etmektedir. Siz de kiralık elektronik oylama sistemleri hizmetimiz kapsamında bu ürünü ihtiyaçlarınız doğrultusunda talep edebilirsiniz. Aynı zamanda aktivitelerinizi eğlenceli bir hale dönüştüren cihaz firmamız garantisi ile sizlere sağlanmaktadır. Ebatları dolayısı ile yer kaplamayan ve portatif bir kullanıma sahip olan kiralık elektronik oylama sistemleri yöneticiler tarafından da katılımı sağlamak adına talep edilmektedir. Minimal seviyede belirlenen fiyatlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız doğrultusunda organizasyonların vazgeçilmez unsurlarından olan bu ekipmanı kiralık elektronik oylama sistemleri hizmetimiz dahilinde sizlere sunmaktayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Elektronik Oylama Sistemleri Fiyatları


  Yıllardır kaliteli hizmet anlayışımız ve uygun fiyat politikamız ile sektörde yer almaktayız. Bütçenizi zorlamadan en iyi hizmeti vermeye çalışmaktayız. Elektronik oylama sistemleri fiyatları dahilinde de bunu sürdürmekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş prensiplerimiz yönünde sizlere katkı sağlamaktayız. Bünyemizde bulundurduğumuz her ekipman ile tüm organizasyon etkinliklerinizde yanınızda yer almaktayız. Ve elektronik oylama sistemleri fiyatları bazında da müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Her ekipman için geçerli olan minimal fiyat aralığımız ile kalite sunmaktayız. Nakliye anlamında talep edilen zamanda ve mekanda hazır bulunarak sizlere yardımcı olmaktayız. Yılın her günü aralıksız mesai yapan profesyonel ekibimiz ile iletişim sağlayarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Elektronik oylama sistemleri fiyatları ile ilgili teklif alabilirsiniz. Tüm toplantı ve organizasyon etkinliklerinizde interaktif bir ortam sağlamak ve zamandan ciddi anlamda tasarruf etmek adına elektronik oylama sistemleri fiyatları kapsamında hizmet sağlayabilirsiniz.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 23 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Elektronik Oylama Sistemleri
  Fiyat
  TRY 1500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 Comments

  1. dahan
   Nisan 15, 2019

   tam olarak boyutu nedir ..? bozulma ya da yanlış hesaplama gibi bir ihtimal var mı ..? dışarda kullanabilir miyiz ..? bir akşamlık bir makine kiralama fiyatınız ne ..? taşıma ve kurulum size mi ait ..?

  2. bilgehan
   Nisan 27, 2019

   tam olarak elinizde kaç adet mevcut..?kurulum size mi ayit..?sistemde hata payı ne dir..?dışarısı için uygun mu..?herkez kullana bilir mi..?

  3. necmettin
   Mayıs 6, 2019

   sistem yeterince sağlıkl ımı ..? yanlış bilgiler ve sonuçlar verme ihtimali var mı ..? kurulumu ve taşıması da sizden mi olacak ..? tam olarak nasıl çalışıyor ürün, fiyat nedir ayrıca..?

  4. nazım gülcan
   Haziran 8, 2019

   kurulum ve taşıma da sizden mi ..? ekranın boyutu nedir..? bozulma ihtimali var mı ..? bozulursa destek olur musunuz ..? fiyat nedir bir günlük iiçn ..?

  5. elçin deler
   Haziran 16, 2019

   tam olarak nasıl çalışıyo .. ? kurulum ve taşıma sizden mi ..? boyutu nedir ..? bozulma ihtinali var mı ..? olursa destek verir msiiniz ..?

  6. damla sertsoy
   Haziran 24, 2019

   önceden görebilir miyizz ekipmanları ..? sistemlerin kurulumu ve taşıması size mi ait..? kullanma kurallarını da gösterir misiniz ..? bir haftalık kiralama olur mu, ne kadar olur fiyat ..?

  7. ipek aslıhan
   Haziran 30, 2019

   iş yerimiz için kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Bahçelievler tarafına sevkıyat var mı ..? kurulum sizden mi ..? nasıl kullanılıyor tam olarak sistem ..?

  8. feride suyar
   Temmuz 5, 2019

   1 günlük kiralama olur mu ..? bahçelievler e getirir misiniz ..? taşıma ve kurma da size mi ait acaba, fiyat nedir acaba, bozulursa değişim olurmu..?

  Leave a Reply