Elektronik Dart Makinası Kiralama


Eğlencelerinizde, iş yemeklerinizde, happy hourslarınızda, okul şenliklerinde, okul aktivitelerinde, yaz okullarında, yaz eğlencelerinde kiralık elektronik dart makinası ile arkadaşlarınızla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Kolay kullanılan, interaktif bir hedef ve elektronik ok isteyenler için tasarlanan kiralık elektronik dart makinası, sizin yerinize puanlarınızı sayıyor. Kiralık elektronik dart makinesi ve 20 oyunu ile daha fazla eğlenebilirsiniz. Langırt masası kiralama hizmetiyle alacağınız kiralık elektronik dart makinesi, LCD ekranı 2 oyuncunun puanının aynı anda gösterilmesini sağlıyor. 20 oyunda arkadaşlarınızla güzel vakit geçirin. Puanlarınızı saymanıza gerek yok. Plastik uçlu oklar ve hava tabancalarıyla uyumlu hedef tahtası ile elektronik dart makinası fiyatları oldukça uygun. Elektronik dart makinası kiralama hizmetimizle eğlencelerinize eğlence katacaksınız.
Diğer eğlence ekipmanlarımız ile organizasyonlarınızda çocuklarınızı da eğlendirebilirsiniz. Yaz eğlencelerinde, organizasyonlarınızda konuklarınıza eğlenceli vakitler geçirmek için oyun ekipmanlarımız, organizasyon öncesinde organizasyon alanına getirilir. Nakliyeli ve nakliyesiz elektronik dart makinası fiyatları için firmamızı arayabilirsiniz. Kiraladığımız oyun makinelerinin, ülkenin her yanına götürülmesi, organizasyon öncesi desteği, kurulumu, yüksek kaliteli hizmet anlayışımız ile bütünleştiriyoruz. Uzman ekibimiz eşliğinde, oyun eğlence günleri projelerinde, oyun makinelerinin doğru ve ayrıntılı bilgilerinin sağlanmasında danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Elektronik dart makinası fiyatları için bizi arayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Elektronik Dart Makinası


  Eğlence merkezleri artık çocuk oyun alanlarından çıkıp, aile için eğlence sunan mekanlara dönüşmüştür. Eğlence mekanları, aileler çocuklarını bırakıp alışverişe gidecekleri mekanlara değil, tüm aile bireylerinin eğleneceği mekanlara dönüşmüş durumda! Masa langırtı kiralama hizmeti vererek, organizasyonlarda kullanılan tüm ürünleri kiralayarak ilklere imza atıyoruz. Sitelerimizde ürün hakkında bilgiler, ürün kullanım yerleri, ürün detayları ve ürün resimlerinin yanında ürün fiyatlarını da bulabilirsiniz. Düğün organizasyonlarında ve diğer organizasyonlarda kullanılan ürünler hakkında detaylı bilgi için bizleri arayabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimizde, ilk hedefimiz müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Bu hedef doğrultusunda elektronik dart makinası kiralama hizmetimizle Türkiye’nin her bölgesinde yetenekli uzman kadromuzla ürünlerimizi göndermekteyiz.

   

  Elektronik Dart Makinası Fiyatları


  İş toplantılarınızda, kokteyllerinizde, happy hourslarınızda, işletmenizde çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmak, IK değerlerini yükseltmek, mutlu çalışanlara sahip olmak ve daha birçok konuda kurumunuza değer katan anlayışlara bir araya getirmek için sizlere eğlenceli vakit geçirecek langırt kiralama hizmeti sağlıyoruz. Personel motivasyon etkinliklerini, diğer bir adıyla Türkiye de kalıplaşmış yeni değimi ile HAPPY HOUR çalışmalarında sizlere kiralık elektronik dart makinesi sunuyoruz. Happy Hour dediğimiz etkinliğin Türkçe karşılığı “mutluluk saati” dir. Çalışan mutluluğuna önem veren firmalar arasında son zamanlarda bu tarz etkinlikler popüler olmaya başlamıştır. Bu yüzden sürekliliği olan motivasyon etkinlikleri firmalara büyük ölçüde kazanımlar sağlayacaktır. İşletme çalışanlarının motivasyonunu arttırmak için genellikle iş yerlerinde mesai bitimine doğru, çalışanlarını bir araya getirerek, onların birbirleriyle kaynaşmasını, stres atmalarını, işletmenin çalışanlarına verdiği değeri anlatmanın bir yolu olan bu saatlerinizi eğlenceli geçirmek için elektronik dart makinası kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Elektronik dart makinası fiyatları, diğer kiralık ürünlerimizin fiyatları da bütçenize uygundur. Bizde bu etkinliklerin işletmelerde büyük bir değer yarattığına inanmaktayız. Bu anlayış çerçevesince de, Happy Hour etkinliklerini desteklemekte ve sizlere bütçenize uygun elektronik dart makinası fiyatları sunmaktayız. Çalışanlarınıza düşük bir maliyetle bir Happy Hour etkinliği içinde yıllarca unutulmayacak, uzun yıllar hafızada kalacak, hatta sektöründe ve çevresinde sadece çalışanları arasında değil, ortak paydası bulunan her alanda uzun süreler konuşulup paylaşılacak maddi ve manevi değerler yaratan bir anlayışı firmanıza kazandırmak için kiralama hizmetlerimizden elektronik dart makinası kiralama hizmeti vermekteyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 28 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Elektronik Dart Makinası
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Elektronik Dart Makinası Kiralama”

  1. elinizde kaç çeşit mevcut..?kaç tane elinizde var..?kaç parçadan oluşur..?istenilen yere gün içinde kargo şansınız mevcut mu..?kargo teslim aşamasında kasko yapıyor musunuz..?

  2. Duvara monteli mi yoksa yerde mi ..? Tekerlekleri var mı ..? Kolayca sürükleyerek götürebilir miyiz ..? Beş tane kiralasak iki günlük fiyat nedir ..?

  3. kaç tip ürün mevcut..?görsel dışında elinizde ürün var mı..?ürünün net ağırlığı nedir..?ürün ebatları nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?

  4. ürün nasıl kullanılıyor ..? şarj edebilir miyiz ..? boyutu nedir ..? 5 tane kiralarsak kaça olur ..? taşıma işlemini kaç günde gerçekleştirsiniz ..?

  5. bozulur mu hemen ..? çok elektrik harcar mı ..? ne akdar sürede getirirsinz ..? her adrese teslimat olacak mı ..? fiyat nedir ..?

  6. ürünlerin taşıması ve kurulumu sizden mi ..? her malzemeyi siz getirecek misiniz..? fazla elektrik harcar mı..? ne kadar sürede teslim edersiniz adrese ..? fiyat nedir ..?

  7. kafemiz için kiralama yapabilir miyiz ..? Bahçelievler tarafına taşıma yapar mısınız ..? 4 tane gönderebilir misiniz..? taşıma ve kurma işlemleri size mi ait ..?

  8. merhaba oyun salonumuz için elektronik dart makinası kiralama yapmak istiyoruz ne kadar elektrik harcar acaba ? en fazla kaç saat çalıştırmalıyız? elektronik dart makinasının ölçüleri nedir tam olarak ? ona göre mekanımızda bir ayarlama yapacağız yer ayarlaması yani resimdeki gibi mi elektronik dartlarınız ? taşıması ve kurması da size mi ait ? tam olarak nasıl çalışıyor ve nasıl oynanıyor elektronik dartlarla ? kaç kişi aynı anda oynayabilir ? biz 5 tane kiralamak istiyoruz olur mu acaba elektronik dart makinasını Ümraniye den kiralayabilir miyiz ? oraya kadar taşıma yapar mısınız? fiyat ne olur acaba ? ikihaftalığına kiralama yapmak istiyoruz bu mümkün mü ??

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon