Elektronik Dart Kiralama


Organizasyonlarınızda konuklarınızın severek oynayacağı ve keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak olan dart oyununun en son teknolojilerle üretilmiş elektronik halini organizasyon alanlarınıza taşımanız artık oldukça kolay. Çünkü firmamız sizlere bu bağlamda elektronik dart kiralama hizmeti sağlamaktadır. Satın alma durumunda yüksek meblağlar ödemek zorunda kalacağınız elektronik dartı firmamız üzerinden ekonomik fiyatlarla dilediğiniz süre boyunca kiralayabilirsiniz. Organizasyon ortamınızı neşelendirecek bu oyun sayesinde konuklarınız güzel vakitler geçirecekleri bu günü uzun süre unutamayacaklar. Elektronik dart kiralama hizmetimizden yararlandığınızda organizasyon adresinize elektronik dartı kendi nakliyat aracımızla zamanında teslim etmekteyiz. Böylelikle sizlere de sadece organizasyonunuzun tadını çıkartmak ve konuklarınızla keyifli vakit geçirmek kalıyor. Modern ve teknolojik elektronik dartlarımıza hayran kalacaksınız. Sizlere elektronik dart kiralama konusunda her türlü olanağı sağlayabilmemiz için bizimle iletişime geçerek elektronik dart talebinde bulunabilirsiniz. Birçok oyun moduna sahip olan elektronik dartlarımız tüm bir oyundan beklenecek tüm beklentilerinizi karşılayabilecek düzenektedir. Elektronik dart kiralama hizmetimiz kapsamında sizlere sunduğumuz bu dartlar hedefi tutturma becerinizi geliştirmenizde de yardımcı olur. O halde keyifli organizasyonlarda konuklarınızla keyifli vakitler geçirmek için bizimle iletişime geçerek elektronik dart kiralama hizmetimizden yararlanın.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Elektronik Dart


Orta çağda okçuların eğitim amacıyla kullandığı dart şimdilerde küçük okların istenilen hedefe isabet ettirilmesi doğrultusunda en yüksek puanları almaya yönelik oynanan bir oyundur. Kalabalık arkadaş grupları bir araya geldiğinde oynamayı en çok tercih ettikleri oyunlardan biridir. Firmamız da bu bağlamda ister arkadaş gruplarınızla eğlenmek istediğinizde isterseniz de organizasyon alanlarınızı neşelendirmek istediğinizde sizler için kiralık elektronik dart hizmeti sağlamaktadır. Kısa süreli ihtiyaçlarınız için satın almanıza gerek kalmadan dilediğiniz zaman firmamızdan kiralık elektronik dart hizmeti alabilirsiniz. Bizden kiralık elektronik dart istediğinizde kendi nakliyat aracımız ile dilediğiniz yere gelerek siparişinizi teslim etmekteyiz. Böylelikle sizlerde zaman kaybetmeden konuklarınızla keyifli vakitlerin tadını çıkarabilirsiniz. Sektörün en kaliteli ve modern kiralık elektronik dart tahtalarını firmamızdan dilediğiniz süre boyunca kullanmak için temin edebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışı kapsamında sizlere ekonomik fiyatlarla hizmet sağlamaktadır. Kiralık elektronik dartlarımıza hem siz hem de konuklarınız bayılacaksınız. Yılın tüm günlerinde sizlerin hizmetinde olan firmamızdan kiralık elektronik dart talebinde bulunun ve unutulmayacak keyifli ortamlara ev sahipliği yapın. Güvenilir ve uzman kadromuzla sizlere ekipman konusunda kiralık elektronik dart gibi her anlamda hizmet sağlamaktayız.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Elektronik Dart Fiyatları


Yaşamın önemli gereksinimlerinden biri olan eğlence ihtiyacımızı yaşam alanlarımızın her noktasına taşıma isteğine sahibizdir. Bu bağlamda firmamızdan ekonomik fiyatlar karşılığında elektronik dart hizmetini dilediğiniz yere taşıma olanağına sahipsiniz. Elektronik dart fiyatlarımız sizlerin bütçesi göz önüne alınarak ekonomik bir şekilde belirlenmiştir. Ekonomik elektronik dart fiyatlarımızdan yararlanmak için yapmanız gereken tek şey firmamızın profesyonel hizmetini talep etmek. Sonrasında firmamız sizlere ekonomik elektronik dart fiyatları karşılığında her türlü kolaylığı sağlayacaktır. Elektronik dart fiyatlarımız bazı durumlarda değişebilmektedir. Nakliyat yapacağımız adresinizin bize uzaklığı ve elektronik dartın sizde kalma süresine göre değişen elektronik dart fiyatlarımızla ilgili bilgi almak için bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Bütçenizi sarsmayacak elektronik dart fiyatlarımız ile keyifli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Elektronik dart fiyatlarımız sektördeki en ekonomik fiyatlardır. Sizlere en iyi hizmet kalitesi ile en ekonomik elektronik dart fiyatlarını sunuyoruz. Zaman kaybetmeden firmamızdan elektronik dart fiyatlarıyla ilgili size en uygun fiyat teklifini alın. Daha sonra ise konuklarınızla birlikte elektronik dart ile keyifli vakitler geçirin.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 20 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Elektronik Dart
Fiyat
TRY 350
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
asude

üründe net ebatlar nedir..?ürün teslim süreniz nedir.?ürüne taksitli fiyat ne olur..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürünün net ağırlığı nedir..?

çelik kahramanoğlu

en az kaç tane kiralayabiliriz ..? çok elektrik harcar mı ürün ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? 6 tane alsak fiyat ne Olur acaba ..? boyutu ne kadar ..?

okşan serin

görseldeki gibi mi ürün ..? oyun salonumuz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gelir, 5 haftalık kiralama olur mu ..? dfiyat nedir ..?

rasim ekim

2 tane kiralayabilir miyiz ..? 3 aylık kiralama olur mu , fiyat nedir, nasıl çalışıyor tam olarak ürün ..? kurması da size mi ait .. ?