Elektronik Basketbol Oyunu Kiralama


Elektronik basketbol oyunu aynen bilinen basketbol gibi topun bir pota içerisine atılması ve bu sayede sayıya ulaşılması şeklinde oynanmaktadır. Buradaki tek fark, bir saha olmadan, makine tarafından size gönderilen topları yine makine bünyesinde bulunan potaya atmak şeklinde gerçekleşmesidir. Başarı gösterdiğimiz her sayı makine ekranında gösterilmektedir. Bu ekranda toplamda kaç şut attığınızı, kaçının başarılı olduğunu ve almış olduğunuz toplam puanı bir arada görebilirsiniz. Bu sayede ardı ardına birkaç kişi sayesinde oynanan oyun sonuçları karşılaştırarak kazanan belirlenir. Elektronik basketbol oyunu kiralama genellikle oyun salonları ve çocuk etkinliklerinde sıkça tercih edilmektedir. Çocuklar ve büyükler için iki farklı ölçüsü bulunabilen bu oyunlar, şişme, interaktif ve elektronik oyun imkanları sunan firmalar tarafından hizmete sunulmaktadır. Firma olarak eğlence ve etkinlik alanındaki geniş hizmet kapasitemiz ve kiralık ürünlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Hizmet alanımız içerisinde çok çeşitli oyun parkurları bulunmaktadır. Elektronik basketbol oyunu kiralama çocuk basket makinesi, büyük basket makinesi ve street basket makinesi adı altında 3 farklı çeşitteki makine ile gerçekleştirilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Elektronik Basketbol Oyunu


  Basketbol makinelerimizin tamamı yerli ekipmanlar kullanılarak üretilmiştir. Makinelerin gövdeleri mdfden yapılmış olan bu ürünler, rgbled ışık süslemesi, animasyonları ve müzikleri ile dikkat çeken ve çocuklar tarafından ilgi gören tasarımlardır. 3 yaş ve üzeri çocuklar için özel olarak tasarlanmış ve çocuklar tarafından oynaması kolaylaştırılmış çocuk basketbol oyununun yanı sıra, kiralık elektronik basketbol oyunu için büyüklerin de oynayabileceği ve eğlenebileceği makine çeşitleri mevcuttur. Makineler para, jeton ve kartlı sistemler ile çalışmaya göre tasarlanmıştır. Kiralık elektronik basketbol oyunu makinelerinde istenilen birimde çalışma özelliği vardır. Oyun süresi, çalışma birimi, ses ve ışık seviyeleri ayarlanabilir şekilde tasarlanmışlardır. İsteğe göre hareketli pota sistemi de mevcut olabilmektedir. Yaş ortalamasına göre hareketli potalarda çocukların basket atma becerileri daha zorlaştığı için, genellikle bu özellik büyüklerin oynayacağı basket makineleri için kullanılmakta ve eğlenceyi artırmaktadır. Standart basket topları ile top ya da skor sayısı zamanı kadar çalışır ve zaman sonunda topları tutan mekanizma oyunu durdurur. Atılan basket rekorunu kıran oyuncular bir sonraki etapları oynamaya hak kazanır. Sonraki etaplarda basket potası hareket eder. Oyun ve eğlence merkezlerinde en çok iş yapan makineler arasındadır.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Elektronik Basketbol Oyunu Kiralama Fiyatları


  Opsiyonel olarak oyun sonunda kırılan rekora göre ticket verdirme özelliği eklenebilmekte olan makineler, bu sistem sayesinde büyük fayda sağlamakta ve işletme cirolarını büyük oranda artırmaktadırlar. Bu nedenle elektronik basketbol oyunu kiralama fiyatları ne olursa olsun ürünler özellikle eğlence mekanları ve oyun salonları tarafından tercih edilmektedirler. İsteğe göre iç ve dış mekanda, antreman veya müsabaka amaçlı kiralanabilmektedirler. Özellikle eğlence salonlarında görmenin mümkün olduğu bu ürünler en çok kiralanan oyun makineleridir. Firma olarak elektronik ve mekanik oyun kiralama hizmetimiz ile sunduğumuz elektronik basket kiralama fiyatları konusunda günlük kiralamalar ve kolay ödeme seçenekleri ile faydalanabilirsiniz. Zamana ve arkadaşlara karşı yarışmanın oldukça eğlenceli ve heyecanlı oluşu nedeniyle sevilen bir oyundur. Elektronik basket oyunu büyük küçük fark etmeksizin, her yaş ve cinsiyetten insanın oynamaktan zevk aldığı ve eğlenceli vakit geçirerek arkadaşları ile ailesi ile yarıştıkları bir oyundur. Elektronik basket oyununda oyun platformu kapsamında bulunan basket topunu potaya atar ve puan kazanırsınız. En yüksek puanları toplayan kişi, oyunun galibi olur. Elektronik basket oyunu sayesinde, basketbol oynamayı sevenler kıyasıya mücadele ederek eğlenceli vakit geçirirler.

  [elfsight_instagram_feed id=”1″]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 41 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Elektronik Basketbol Oyunu
  Fiyat
  TRY 400
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  9 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  korhan

  merhaba, ürünü 3 ay kiralayabilir miyiz..? kiralama ücreti nedir ..? ürünle ilgili bozulma falan olduğunda destek olur musunuz ..? kargo size mi ait olacak ..? ürünün boyutu nedir yaklaşık ..?

  özüm

  skor gösteren bir tabelası var mı ..? şarj edebilir miyiz ..? ürün ne kadar genişlikte ..? bir günlük kiralama bedeli nedir, taşımasını da siz mi yapacaksınız ..?

  sude

  kaç tip ürün mevcut..?görsel dışında ürün mevcut mu..?ürün teslim süreniz nedir..?elinizde kaç tane var..?gün içinde teslim şansınız var mı..?

  hasibe gülen

  ne kadar elektrik harcar ..? taşıma ve kurulum sizden mi ..? ne kadar tutar 3 tane makine ..? bir haftalık kiralama bedeli nedir acaba ..? bozulursa destek verir ya da değişim yapar mısınız ..?

  cesur yinelen

  oyun salonu için kirlanabilr mi ..? garanti belgesi var mı ..? bozulur mu ..? bozulursa destek sağlar mısınız ..? taşınma dahil 3 tanesinin fiyatı nedir ..?

  iremcan kurak

  resimdeki ürün mü gelecek ..? önceden görme şansımız var mı ..? etkinlik alanına getirip kurabilir misiniz ..? bahçelievler e taşıma yapar mısınız ..? fiyat ne olur ..?

  muazzez boy

  makinelerden 5 tane kiralayabilir miyiz ..? kağıthanedeki oyun salonumuza getirebilir misiniz ..? fiyat nedir ..? ne kadar sürede teslim edilir, resimdeki gbi mi makineleer..?

  aras yılmazmer

  yurt için kiralayabilir miyiz ..? 3 tane gönderebilir misiniz ..? fiyat nedir acaba, resimdeki gibi mi ürün..? taşıması da size mi ait ..?

  pınar gizem

  oyun salonumuz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede getirirsiniz, ürün resimdeki gibi mi , ümraniyeye taşımanız mümkün mü, kurulum da sizden mi ..?