Düz Tabak Kiralama


Her türlü ikramlık servisleri ve yardımcı ekipmanlarıyla hizmet desteği sağlayarak harika organizasyonlar yaşamanız konusunda sizlere zevkle destek vermekteyiz. Gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınız için farklı ölçülerde porselen düz tabak temini sağlamakta olan firmamız, yemek etkinlikleriniz için işinizi kolaylaştıracak çok önemli bir detayı yerine getirmektedir. Bir organizasyonun olmazsa olmazlarından biridir tabak çanak gibi ekipmanlar. Ne kadar şık bir ortam hazırlarsanız hazırlayın, konuklara servis edeceğiniz ikramlıklar için bu tarz ürünlere ihtiyacınız vardır. Bu nedenledir ki düz tabak kiralama organizasyon işinin en vaz geçilmez parçasıdır. Sunumun şıklığı, dekorun kalitesini ve ortamın ambiyansını direkt olarak etkileyeceği için şık ürünler seçilmelidir. Düğün, nişan, kına, sünnet, doğum günü, açılış, toplantı, parti gibi organizasyonunuzun nevi ne olursa olsun, mutlaka sunum şıklığı açısından bir örnek ürünler kullanmanız gerekmektedir. Özellikle kendiniz için gerçekleştireceğiniz bir organizasyonsa elinizde bu denli ekipman bulunmaması çok normaldir. Telaşa gerek yok, biz sizler için varız. Düz tabak kiralama ve benzeri tüm kiralama hizmetleriniz için bireysel ihtiyaçlar konusunda da yanınızdayız.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Düz Tabak


  Kiralık catering ekipmanları denilince akla genellikle cam ve porselen ürünler gelmektedir. Düz servis tabakları, pasta tabakları, çorba kaseleri, salata tabakları, çerez tabakları, zeytinlikler, reçellikler, meze tabakları, bunun yanında tuzluk, karabiberlik, peçetelik, ekmeklik, kül tablası, meşrubat ve alkollü içecek için içeceğe uygun cam sunum bardakları, çay bardağı, kahve fincanı ve çatal, kaşık, bıçak gibi tüm ekipmanlar bu kategoride değerlendirilmektedir. Kiralık düz tabak her türlü etkinlikte ihtiyaç duyulacak ekipmanların başında gelmektedir. Koca bir organizasyonun içinde, bir tane tabak çok ufak bir detay gibi gözükse de organizasyon anında böylesine bir parçanın eksikliği, sunumu tamamen yerle bir edebilmektedir. Her türlü organizasyonda bir çerez ya da bir meyve ikramı bile olsun ihtiyaç duyulan kiralık düz tabak mekanların da büyük sıkıntısıdır. Kalabalık restoran ya da otel mutfakları, cafeler, barlar, düğün salonları gibi yüzlerce mekanın hiç bitmeyen ihtiyaçları arasındaki bu ürünler daimi olarak ihtiyaç konusudur. Sürekli olarak kullanıldığı takdirde kırılma, yıkama, kurutma, saklama gibi zorluklara sebebiyet verebilmekte, sürekli kullanılmıyorlar ise gerekli anlarda eyvah nereden bulacağız paniği yaşamaya neden olmaktadırlar. İşte bu anlarda firma olarak her türlü servis ekipmanı, araç ve gereç konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

   

  Düz Tabak Fiyatları


  Firmamızda, yüzlerce çeşit porselen servis ekipmanı son derece uygun fiyatlarla kiralık olarak sunulmaktadır. Ürünleri satın almak, depolamak, yıkamak gibi birçok dertten sizi kurtaran bu hizmet, özellikle ürünleri daimi olarak kullanmıyorsanız sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Düz tabak fiyatları tabakların cam, melamin ve porselen olmasına göre büyük farklılıklar göstermektedir. Aynı şekilde tabakların çapları da büyüklük açısından olduğu kadar düz tabak fiyatları konusunda etkendir. Her zaman için sunum yapılırken tüm ekipmanların bir örnek olması şıklık ve estetik açısından son derece önemlidir. Organizasyona gösterilen hassasiyeti ve verilen önemi ortaya koyar. O nedenle organizasyonlarınızın en güzel şekilde gerçekleşmesi için, adedin önemi olmaksızın firmamızdan rahatlıkla catering ekipmanları kiralama konusunda yardım isteyebilirsiniz. Düz tabak fiyatları diğer tüm ekipmanlarda olduğu gibi adet başına belirlenmektedir. Düz tabaklar tatlı tabağı, ordövr tabağı, yemek tabağı gibi farklı isimlerle anılmakta ve 18 cm, 20 cm, 25 cm, 28 cm gibi farklı ölçülerde olmaktadır. İstediğiniz ölçüler de tabağı sizlere firma olarak kiralık biçimde temin edebilmekteyiz. Bunun için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek olacaktır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 21 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Düz Tabak
  Fiyat
  TRY 2
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Düz Tabak Kiralama”

  1. kaç renk seçeneğiniz mevcut..?teslim aşamasında ürüne kasko yapıyor musunuz..?gün içinde kaçtaneye kadar teslim şansınız var..?elinizde kaçtane mevcut..?

  2. tabak ne kadar büyüklükte ..? normal ana yemek servisine uygun mu ..? eski modeller mi tabaklar ..? fazla kullanılmış çizilmiş tabaklar gelirse değişim yapar mıısnız ..? 140 tane için ücret ne ..?

  3. görsel dışında ürün var mı..?ürüne kasko uygulanıyor mu..?ürün teslim süreniz nedir..?ürüne taksitli fiyatınız ne olur..? gün içinde teslim şansınız var mı..?

  4. pasta servisine uygun mu ..? ne kadar genişlikte ..? beyaz dışında renkleri de var mı ..? stok durumunuz nedir ..? taşımasını da siz mi yapacaksınız ..?

  5. üründe kaç tip renk mevcut..?ürün hacmi nedir..?üründe kıralmazlık için önlem oluyor mu..?ürüne nakit ödemede indirim olur mu..?150 tane için fiyat ne olur..?

  6. tabaklar porselen mi ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? set olarak mı gelecek ..? hangi markanın ürünü olacağını seçebilir miyiz ..? fiyat nedir..?

  7. marka seçmi yapabilir miyiz ..? tabaklar beyaz renk mi var sadece ..? boyutu nedir ..? ne kadar sürede adrese teslim edilir..? 60 tane gönderebilir misiniz ..?

  8. beyazit dağcı

   okul lokantası için uzun süreli kiralama yapabilir miyiz ..? 400 tane var mı ..? taşımasını nasıl yapacağız , kırılmaması için önlem alınacak mı ..? fiyat nedir acaba ..?

  9. birsen bozkır

   iş yemeğimiz için kiralayabilir miyiz ..? 1 günlük kiralama yapabilir miyiz, 150 tane var mı elinizde, beyaz mı resimdeki gibi mi ..? fiyat nedir acaba .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon