Düğün Müzik Grubu Kiralama


Müzik, etkinlik ve organizasyonların olmazsa olmazlarındandır. Bu konu tartışmaya bile gerek duyulmadan tüm dünyaca kabul edilmiş ve geçerli bir bilgidir. O kadar insanı bir araya topluyor ve mutlu anlarınızı paylaşmak için onlar adına bir eğlence düzenlemeyi planlıyorsanız, her şeyden önce hoş vakit geçirmelerini sağlayacak, kulaklarına hoş gelecek, onları mutlu edip eğlendirecek duyularla günümüzü desteklemeliyiz. Bunu sağlayabilmek için hizmet vermekte olan çok birçok müzisyen ve bu hizmeti sunan firma bulunmaktadır. Düğün müzik grubu kiralama hizmeti seçilirken en özel günümüzün herhangi bir aksiliğe maruz kalmaması için, düzenlenecek etkinliğin içeriğine bağlı olarak hangi tarzda müzik yayını yapılması gerektiği tespit edilerek, bu doğrultuda bir müzisyen ya da müzik grubuyla çalışmak gerekmektedir. Firma olarak bizler etkinlikleriniz için her alanda sağlamış olduğumuz ekipman ve hizmetin yanı sıra sahne sistemleri konusunda da desteklerimizi esirgememekteyiz. Sahnenin ışık ve ses sisteminden daha önde ve önemli olan parçası kesinlikle orkestradır. Bu nedenle düğün müzik grubu kiralama konusu da hizmetlerimiz içerisindedir. Etkinliğinizin içeriğine bağlı olarak DJ’ den ilahi sanatçısına kadar çok farklı seçenekler de dahil olmak üzere genellikle 2 ve 5 kişi arasında bir sayıdan oluşan orkestralar tercih edilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Düğün Müzik Grubu


  Türk sanat müziği, pop müzik, Halk Müziği gibi farklı alanlarda müzik sergilenebilecek olan solist ve enstrümanlardan oluşan orkestralar gününüze anlam ve önem katacaktır. Düzenlenen her etkinlik için, etkinliğin çapı ne olursa olsun kiralık düğün müzik grubu mutlaka gereklidir. Örneğin sokakta yapılacak bir düğünde dahi Piyanist şantör olsun bir kişi de olsa müzik sunacak biri gerekmektedir. Bu gibi durumlarda müzisyen bilgisayarı, klavyesi, mikrofonu, ses sistemi ve genellikle ışık sistemi ile birlikte hizmet vermektedir. Aile arası, ev bahçesi, teras gibi küçük alanlarda gerçekleşecek genellikle nikâh sonrası yemeği olarak adlandırılan küçük düğün organizasyonlarında ise genellikle gitar ile şarkı söyleyen bir kişi ya da yanına eklenecek bir keman yeterli olabilmekte, etkinliğe kokteyl havası katmaktadır. Bunun dışında daha büyük etkinlikler için klavye, keman, kanun, bağlama, darbuka, davul, saz, gitar, klarnet gibi birçok enstrümanın dâhil olduğu kiralık düğün müzik grubu seçmek ve bu orkestra ile çalışmak en uygunu olacaktır. Düğün müzik grubu dediğimiz zaman olmazsa olmazlarından birisi de davul ve zurnadır ülkemizde. Mutlaka davul ve zurnanın da dahil olduğu bir müzik grubu kiralama hizmeti yapılmalıdır. Gelin alma gibi günün başlangıcında bu iki müzisyen sizlere eşlik ederek programa başlayacaklardır. Gerçekleştirmeyi düşündüğünüz etkinliğin tarzı, konukların memnuniyet duyacağız müzik şekli ve özellikle gelin damadın hangi şehirden hangi yöreden olduğu seçilecek müzik grubu açısından ve seçilen grubun oluşturacağı repertuar açısından son derece büyük bir önem taşımaktadır. Gerçekleştirilecek etkinliğin firma etkinliği, doğum günü, kına gecesi, düğün gibi ne amaçla gerçekleştirildiği de sunulacak müzik açısından önemlidir. Organizasyon akışı orkestraya baştan bildirilmeli, hangi alanda hangi dakikada ne parçalar çalınacak pasta kesimi, ilk dans, kına yakımı gibi alanlar için ve gerçekleştirilecek Show’lar için belirlenecek parçalar önceden kendileriyle konuşularak, birlikte kararlaştırılmalı ve akış orkestraya bırakılmalıdır.

   

  Düğün Müzik Grubu Kiralama Fiyatları


  Her hizmet gibi müzik grupları için de belirli bir hizmet bedeli biçilmiştir. Bu belirlenen ücret genellikle 3 ila maksimum 5 saat performans sergilemek üzere belirlenmiştir. Düğün müzik grubu kiralama fiyatları grubun kaç kişiden oluşacağına bağlıdır. Bunun yanı sıra düğün müzik grubu kiralama fiyatları grupta bulunacak enstrümanlar, etkinlik tarihi, saati, yeri, grubun ulaşım ve yemek masrafları gibi detaylar da göz önünde bulundurularak belirlenmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Düğün Müzik Grubu
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Düğün Müzik Grubu Kiralama”

  1. bir akşamlık ücret nedir ..? tam olarak hangi müzik aletleriini çalan müzisyenler gelecek ..? kaç kişilik ekip olacak ..? ödemmeyi nakit yapsak indirim olur mu ..?

  2. Grup kaç kişilik ..? Her türlü şarkıları çalabilirler mi, müzik aletlerini biz seçebilir miyiz..? Ne kadar sürer program..? Saatlik ücret mi yoksa günlük ücret mi alınacak ..?

  3. Düğün için kiralasak bir akşamlık fiyatı nedir ..? Kaç müzisyen gelecek ..? Jaz müzik söyleyen solistiniz var mı ..? Müzik aletlerini biz seçebilir miyiz ..? Müzisyenler deneyimli mi ..?

  4. Kaç saatlik kiralama yapabiliriz ..? Ne kadar müzisyen gelecek ..? Müzisyenleri seçebilir miyiz ..? Şarkıları seçebilir miyiz , fiyat nedir en son ..?

  5. caz grbu var mı ..? 2 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat ne olur ..? kaç kişililk ekip gelir ..? düğünden önce kiralayabilir miyiz ..?

  6. pop müziği de çalabilirler mi ..? kaç kişi gelecek, bir günlük krialma olur mu, fiyat nedir acaba ..? istek şarkı çaldırabilir miyiz ..?

  7. 2 akşamlık kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar müzisyen gelecek, fiyat ne olur, kadıköy e gelebilir mi ekip , her tarzdan müziik çalabilirler mi .. ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon