Düğün Masası Kiralama

Düğün Masası Kiralama


Düğün masaları çoğunlukla örtülü yuvarlak masalar olarak kiralanmaktadır. Örtülü düğün masası modellerimizde masa ve masa örtüsü fiyata dahil olarak kiralanmaktadır. Kurulum ücretsiz. Tarafımızca yapılmaktadır.

Düğün masa sandalye kiralaması takım halinde toplu olarak kiralanmaktadır. Minimum kiralama adedi 10 maksimum kiralama adedi ise 550 adettir. Nakliyat fiyata dahil değildir. Nakliyat için de lütfen teklif alınız.

Tasarımları yapan alanında uzman kadromuzla sizlere bir birinden özel düğün masası konseptleri üretmekteyiz. Her yıl yüzlerce düğüne hizmet veren kadromuz sizlere istediğiniz her tarzda hizmet verecektir.

Bütün yaşam alanlarımızda yer edinmiş masalar en özel günlerinizden biri olan düğünlerinizin de olmazsa olmazıdır. Misafirlerinize en iyi düğün davet hizmetini vermeniz için onların konforu ve düğünün dekoru oldukça önemlidir. Bu noktada firmamız sizlere en iyi düğün masa kiralama hizmeti vermektedir. Düğünlerinizde, nişanlarınızda firmamız size düğün masası kiralama hizmeti sunmaktadır. Bir çiftin en güzel günü hayatlarını birleştirdikleri düğün günleri olsa gerek. Sevdiklerine ise en güzel düğün davetini vermek isterler. Firmamız size düğün masası kiralama hizmetinin yanında masaları süsleme hizmeti de vermektedir. Sipariş ettiğiniz düğün masaları dilediğiniz yere firmamız tarafından kendi nakliyat aracı ile getirilmektedir. Daha sonra ise tekrar kendi nakliyat aracı ile geri almaktadır. Firmamızın verdiği bu hizmet sayesinde size sadece organizasyonunuzun tadını çıkartmak kalıyor. Düğüm masası kiralama hizmeti sağlarken işe saygı kuralını esas alıyoruz. Atik ekip arkadaşlarımız ve yılların verdiği tecrübe ile size en kaliteli düğün masası kiralama hizmeti sağlamaktayız. Bizimle iletişime geçebilir talep ettiğiniz düğün masası siparişlerinizi ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Böylelikle zamanınız size kalır. Yoğun ve yorucu geçen özel günlerinizde sağladığımız kolaylıktan yararlanabilirsiniz. Uygun fiyatlarla düğün masası kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle yılın her günü iletişime geçebilirsiniz. Fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlenmiştir.

 

Kiralık Düğün Masası


Kiralık düğün masası hizmetimiz güzel düğün organizasyonlarınız için en iyi seçenektir. Firmamız size bu hizmetin yanında masaları süsleme hizmeti de vermektedir. Göz kamaştıran düğün organizasyonlarınız için kirala360 yılın her günü aralıksız hizmet sağlamaktadır. En güzel günlerinizde misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için firmamız dilediğiniz zaman kiralık düğün masası hizmetiyle size kolaylık sağlamaya devam ediyor. Talep ettiğiniz düğün masası siparişlerinizi firmamız kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile dilediğiniz yere getirip sonrasında geri alır. Fiyatlarımız sipariş ettiğiniz düğün masası sayılarınıza ve nakliyatını yapmamızı istediğinizin yerim uzaklığına göre değişim göstermektedir. Piyasaya göre fiyatlarımız oldukça uygundur. Bütçenizi göz önüne alarak en iyi hizmet kalitesiyle yanınızdayız. Kiralık düğün masası hizmetimizden dilediğinizde yararlanabilirsiniz. Hayatınızın en önemli ve en özel günü düğüm gününüzdür. Düğün töreninizde size kiralık düğün masası hizmetinin yanında  dilerseniz masa süslemesini de biz hallediyoruz. Yılın her günü kiralık düğün masası hizmetimizden yararlanmanız için bizimle iletime geçmenizi bekliyor olacağız. Profesyonel ekip arkadaşlarımızla yılların verdiği tecrübe doğrultusunda size hizmet sağlamaktan mutluluk duyarız. Kirala360 olarak tüm organizasyonlarınızda size kolaylık sağlamak için yanınızdayız.

Hızlı Teklif Formu

  Düğün Masası Kiralama Fiyatları


  Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarınız için kiralık düğün masası fiyatlarımızı dilerseniz yazımızı inceleyerek öğrenebilir yada bizimle iletişim geçerek talep ettiğiniz düğün masası sayısına göre fiyat teklifi alabilirsiniz. Konuklarınızı daha iyi ağırlamanız ve rahatlarını göz önüne alarak en önemli ihtiyacınız olan masaları satın almak yerine firmamızın düğün masası kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Kiralık düğün masası fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak şekilde belirleniyor. Uygun fiyatlarla en iyi hizmet kalitesinin adresi kirala360. Firmamız kiraladığınız düğün masası siparişlerinizi adresinize kendi bünyesindeki nakliyat aracı ile getirmektedir. Düğün masası fiyatlarımız sipariş sayınıza ve nakliyatını yapmamızı istediğiniz yerin uzaklığına göre değişim göstermektedir. Hayatımızın her yerinde masalara ihtiyaç duyarız. Buna organizasyonlarımızda dahil. Çünkü konuklarınıza en iyi ve konforlu bir davet sunma konusunda masalar ciddi derecede önem teşkil ediyor. Bu noktada firmamız sizlere en iyi düğün masası kiralama hizmeti vermektedir. Düğün masası fiyatlarımızı öğrenmek için bizimle yılın her günü iletişime geçebilirsiniz. Size yılın her günü hizmet vermekteyiz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Bu masa türü adı üstünde en fazla düğün gibi kişilerin en önemli zamanlarında kullanılan bir masa türüdür. Düğünlerde kullanılan bu tür masalar sayısı ve boyutu düğüne gelecek kişilerin beklentisine göre değişiklik göstermektedir. Bu masalar 6-10 kişilik ahşap, yuvarlak, kare, dikdörtgen şeklinde olup kiralanabilmektedir. Bu düğün masaları kapalı ya da açık alanlarda dışarıda kır düğünlerinde farklı tarz masa kullanılarak ortama ayak uydurulması sağlanabilir. Düğün masaların yanında farklı tip sandalyeler ( Napolyon, Tiffany vb. ) kiralanabilirse düğün masalarının yanında görsel şölen yaşatacaktır.
  Düğün masaları diğer masa türlerinden çeşitli süslemelerle ayrılmaktadır. Düğün masası tercih edecek kişilerin masa yanında düğün masalarına uygun olan şeffaf sandalyeleri tercih etmeleri uygun olacaktır. Bu tür masalarımız bireylerin en mutlu anlarında düğün salonlarında ya da açık hava düğünlerinde tercih edilmektedir. Düğün masalarımız çeşitli süslemelerle yapılmak ile birlikte temiz ve hijyenik örtülerle kaplıdır. Bu masa etrafına seçilecek olan sandalyelerin tifanny ya da napolyon tarzda olması daha rağbet görmektedir. Düğün, nişan, toplantı, mezuniyet vb etkinlik ve organizasyonlarına hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. Farklı boyut ve ölçülerde düğün masalarımız mevcuttur. Uzman kadromuz masalarımızı etkinlik konseptine hitap edecek şekilde dizayn eder. Düğün masaları isteğe bağlı olarak adet, ölçü, süslemeler firmamız bünyesinde özenle dikkate alınır. Kirala360 olarak etkinliklerimizde masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sağlıyoruz

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Lake Sandalye Kiralama

  Lake sandalye özellikle kır düğünü veya nişan gibi organizasyonlar için kullanılan dış mekan kullanımı kadar yoğun olarak iç mekanda da kullanılan şık ve genellikle beyaz renkli sandalye modelleridir. Etkinliğiniz için hazırladığımız farklı fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Dugun Masasi Kiralama ve Lake Sandalye Kiralama kiralama hizmetlerinden beraber yararlanın. Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Kirala360 internet'in en çok tercih edilen ürün kiralama uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için fiyata ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Lake Masa Kiralama

  Hem dış mekan etkinliklerinde hem de kapalı alanlarda sık sık tercih edilen lake masa özellikle kır düğünü , otel düğünü , nişan gibi organizasyonların en popüler masa çeşitlerinden biridir. Yuvarlak ve kare modelde ve çeşitli renklerde lake masa çeşitlerine web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Dugun Masasi Kiralama ve Lake Masa Kiralama ürünümüz genellikle beraber sipariş verilmektedir. Toplu kiralama hizmetleri sayesinde tek seferde kiralama ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Dugun Masasi Kiralama ürününün yanında Lake Masa Kiralama ile beraber tek transfer ve ortak kurulum gerçekleştirin. Kurumumuz ülkemizin en geniş stoklara sahip ürün kiralama platformlarından biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Kokteyl Masasi Kiralama

  Organizasyonlarınızda Dugun Masasi Kiralama kiralama hizmetimiz ile beraber kiralık Kokteyl Masasi Kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Kokteyl masaları genellikle konukların ayakta kullandıkları dar alanlar için özel hazırlanmış açık ve kapalı alanlarda kolaylıkla kullanılan ve bu amaçla sık sık tercih edilen masa türüdür. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Dugun Masasi Kiralama ve Kokteyl Masasi Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Firmamız ülkemizin en başarılı kiralama merkezlerinden biridir. Türkiye'nin tüm şehirlerine uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bistro Masa Kiralama

  Kiralık Dugun Masasi Kiralama hizmetimizin beraberinde sunduğumuz fırsat olan Bistro Masa Kiralama kiralama ürünümüz ile de ilgilenebilirsiniz. Bistro masalar ziyaretçilerin genelde ayakta kullandıkları çok az yer kaplayan dar alanlarda büyük bir avantaj sağalayan masa çeşitidir. Bistro masa modellerimizi etkinliğiniz için kiralayabilirsiniz Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Dugun Masasi Kiralama ve Bistro Masa Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Kirala360.com ülkemizin en büyük ürün ve hizmet kiralama merkezlerinden biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için herhangi bir ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Masasi Kiralama

  Bar masaları nispeten daha az alana sahip veya ayakta geçen etkinliklerde en sık tercih edilen masa çeşitlerinden biridir. Bar masası konusun geniş ürün yelpazemizi hemen inceleyin Dugun Masasi Kiralama yanında kiralayabileceğiniz bir başka ürünümüz ise Bar Masasi Kiralama kiralama hizmetidir. Bar Masasi Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Dugun Masasi Kiralama hem de Bar Masasi Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Platformumuz Türkiye'nin en geniş stoklara sahip ürün kiralama merkezlerinden biridir. Her bölgeye ve şehire nakliyat hizmetimiz vardır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 37 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Düğün Masası
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  14 thoughts on “Düğün Masası Kiralama”

  1. masalar kaç kişilik ..? elips mi yoksa kare mi gelecek ..? masa yüksekliği nedir ..? 15 tane kiralama için ücret bilgisi alabilir miyiz..? taşıma işlemini nasıl gerçekleştiriyorsunuz ..?

  2. Bir günlük mü yoksa düğün saati bıyunca mı kiralayacağız ..? Ne kadar sürede getirirsiniz adrese ..? Kaç kişilik masalarınız ..? Kare şeklinde masanız var mı ..? Fiyat ne olur en son ..?

  3. kaç farklı model var ..? istediğimizi seçebilir miyiz ..? düğünden önce görme şansımız var mı ..? kaç kişilik en fazla masalar ..? fiyat ne olur 25 tane için ..?

  4. ağustosun başındaki düğün için ne zamandan sipariş vermeliyiz ..? geç kalır mı acaba garantisi var mı, rreismdek, gibi mi ürün, fiyat nedir bir akşamlık, taşıma ve kurma sizden mi .. ?

  5. Pırıltı Bahçeli

   Yakın zamandaki nişan törenimiz için, şık bir pleksi nişan masası kiralama hizmeti almak istiyoruz. Görseldeki modellerden farklı bir ürün elinizde mevcut mu? Ürün elimize sağlam şekilde ulaşır mı? Ulaşım, teslimat gibi detaylar kiralama bedeline dahil mi? Gönderim sonrası üründe hasara rastlanırsa, anında çözüm sağlayabilir misiniz? Dönüşünüzü bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Pleksi nişan masası kiralama hizmet içeriğimiz kapsamında, birden farklı model elimizde mevcuttur. Ürünlerimizi müşterilerimize her zaman, sağlam şekilde ulaştırmaya gayret gösteriyoruz. Ulaşım aşamasını bizler yapacağımız için, ekstra bir aksilik çıkarsa anında çözüm sağlanacaktır. Kiralama bedeline, ulaşım ve teslimat, kurulum gibi fiyatlar eklenerek oluşturulur. Size özel kampanyalı fiyatımızdan yararlanmak için, teklif formu göndermenizi rica ediyoruz.

  6. Banuhan Gökçek

   Malatya’da nişanımız olacak. Nişan sunum masası kiralama fikri makul geldi. Sitenizde de görünce yazmak istedim. Eğer fiyatta biraz indirim yapabilirseniz, sizden kiralayacağım. Mor bir konseptimiz olacak. Nişan kıyafetim de mor bir tuvalet. Buna uygun bir tasarım yapabilir misiniz? Beyaz bir masaya mor süsler gerekiyor. Teşekkürler

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, nişanınızı kutlarız. Nişan sunum masası kiralama hizmeti olarak en iyi firmalardan biriyiz. Fiyat konusunda müşterilerimize en uygun seçenekleri sunuyoruz. Sizlere de yardımcı oluruz. Beyaz sunum masası üzerine mor çiçekler, kurdelalar, taşlar ile güzel bir tasarım yapabiliriz. Genellikle müşterilerimiz tasarımlarımızı beğeniyorlar. Siz de çok beğeneceksiniz. İyi günler.

  7. Şeffaf nişan masası kiralamak ve çiçeklerle süslemek istiyorum. Süslemeyi bizzat kendim yapacağım, süsleme konusunda eğitim almıştım daha önce. O yüzden kendime bu konuda güveniyorum. Ama sizinle de o konuda konuşmak istiyorum. Aradığımda detayları konuşabiliriz. Nişanımız çok güzel olsun istiyorum, çünkü nikah yapacağız. Ve nişan düğün gibi olacak. Bu konuda bize tavsiyeler verir misiniz? 

   1. Kirala360 Destek

    Nişanınızı ve düğününüzü tebrik ediyoruz. Allah mutlu evlilikler versin sizlere. Şeffaf nişan masalarımı var, dilerseniz süslemesini de birlikte karar verip biz yapabiliriz. Ama illa da ben yapayım diyorsanız, o zaman size bırakalım. Tabi ki nişanınız için güzel tavsiyelerimiz olacaktır. Bizi aradığınızda detayları konuşuruz. Siz genel olarak nişanınızın konseptinin ne olduğuna karar verin. Malzemeler ve renkler uyumlu olması için, bir veya iki malzeme seçin, renkler olarak da bir veya iki renk seçerseniz, o renk ve malzemeler üzerinden uyumlu bir konsept belirleyebiliriz. 

   1. Selamlar evet düğünler için bir çok farklı modelde düğün masası kiralama hizmeti yapıyoruz modellerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon