Düğün Gazebosu Kiralama


Nikah töreni insan hayatındaki en unutulmaz gündür. Ve bu özel günde bütün hazırlıkların eksiksiz tamamlanması için çok büyük bir özen gösterilmektedir. Nikah törenlerini görsel olarak daha şık ve farklı bir hale getirmek firmamızın size sunduğu düğün gazebosu kiralama hizmeti ile mümkündür. Gazebo, nikahın kıyılacağı mekanda gelin ve damat masasının bulunduğu bölüm için tasarlanmış olan açık çadır biçimindeki son derece göz dolduran aksesuarlara verilen isimdir. Çok çeşitli renk, model ve desenlere sahip olan bu ürün düğün gazebosu kiralama hizmetimiz kapsamında nikah töreninizi daha da unutulmaz kılmak için müşterilerimize sunulmaktadır. Kristal, beyaz ferforje ve ferforje döküm ayaklı gibi çeşitli modellere sahip olan malzeme nikah konsepti doğrultusunda mekana yerleştirilir. Açık veya kapalı her alan için kullanılabilen bu şık tasarım düğün gazebosu kiralama hizmetimiz ile sizleri beklemektedir. Firmamız ile iletişim sağlayarak teklif alabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda danışıp bilgi edinebilirsiniz.Kubbeli ve 4 ayaklı olan bu ekipman çok çeşitli modelleri ile düğün gazebosu kiralama hizmetimiz kapsamında müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Çiçek dekorlu, kristal ışıklı ve tül malzemeli gibi birçok çeşidi içinde barındıran ve nikah törenlerinin en vazgeçilmez unsurlarından biri olan bu ürün düğün gazebosu kiralama hizmetimiz ile sizlerin en özel gününüzü daha da özel ve şık bir hale getirmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Düğün Gazebosu


  Nikah ve düğün törenlerinin son derece şık detaylarından biri olan gazebo değişik model ve renkleri ile talep görmeye devam etmektedir. Töreni adeta bir masal haline getiren ve dekoratif anlamda inanılmaz bir etki yaratan kiralık düğün gazebosu müşterilerimizin en talep ettiği ekipmanlarımızın arasında yer almaktadır. Kına geceleri için de son derece farklı çeşitlerimiz bünyemiz dahilinde bulunmaktadır. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda kiralık düğün gazebosu hizmetimiz ile bu özel gününüzü çok daha keyifli ve destansı bir hale getirmeye çalışmaktayız. Farklı materyaller kullanılarak tasarlanan bu ürün görsel anlamda gerçekten çok şık bir etki yaratmaktadır. Sizde bu etkiyi yaratmak ve töreninizi daha da unutulmaz bir hale getirmek için size sunduğumuz kiralık düğün gazebosu hizmetimiz kapsamında fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Genellikle nikah konsepti bazında beyaz olarak tasarlanan bu ürünün farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. Son derece uygun bir fiyat aralığı ile edinebileceğiniz malzeme sizlere kiralık düğün gazebosu hizmetimiz ile sunulmaktadır. Firmamız ile iletişim sağlayarak gazebo ve diğer ekipmanlarımız için ihtiyaçlarınız doğrultusunda taleplerinizi bildirebilirsiniz. Farklı, şık ve unutulmayacak bir nikah töreni için kiralık düğün gazebosu hizmetimiz kapsamında sizlerin yanında yer almaktayız.

   

  Düğün Gazebosu Fiyatları


  Bu ihtişamlı ürün günümüz koşullarına ve ekonomik şartlarına en uygun biçimde fiyatlandırılmıştır. Bünyemizde barındırdığımız her ekipman için geçerli olduğu gibi düğün gazebosu fiyatları da minimal seviyede belirlenmiştir. Nikah ve düğün törenlerinde çok talep gören bu parça bütçenizi zorlamayacak bir fiyat aralığı ile firmamız tarafından hizmetinize sunulmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz doğrultusunda, müşterilerimizin tüm taleplerini karşılamak adına düğün gazebosu fiyatları bazında şartlarımız oldukça uygundur. Düğün gününüzü daha keyifli, şık bir hale dönüştürmek ve davetlileri de bir masal dünyasının içine dahil etmek için düğün gazebosu fiyatları kapsamında firmamız ile iletişim sağlayarak bilgi alabilirsiniz. Size sunduğumuz fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yılların verdiği tecrübe avantajı ve profesyonel ekibimiz ile en özel gününüzde ihtiyaçlarınız doğrultusunda yanınızda yer alıyoruz. Kaliteli hizmeti en uygun bütçe ile müşterilerimize sağlayarak mağduriyetleri önlüyoruz. Düğün gazebosu fiyatları bazında bütçenizi zorlamadan nikah töreninizde de hizmet veriyoruz. Ebat ve model itibarı ile değişkenlik gösteren bu ekipmanı müşterilerimize firmamız garantisi ile sunuyoruz. Fiyat bazında en uygun şekilde belirlediğimiz rakamlar düğün gazebosu fiyatları dahilinde de geçerlidir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 1 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Düğün Gazebosu
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  3 thoughts on “Düğün Gazebosu Kiralama”

  1. Tavan kısmı cam mı ..? Camsa cam yerine tül olur mu ..? Tüllerin rengini seçebilir miyiz ..? Ne kadar sürer kurulum ..? Fiyat nedir ..?

  2. deniz kenarına kurabilir misiniz ..? resimdekinin aynısı mı gelecek ..? başka mdeller varsa da görebilir myiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kurma işlemi size mi ait ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon