Düğün Çekimi Kiralama


Düğün çekimi öncelikli olarak fotoğraf ve video çekimini kapsayan bir hizmettir. Bir organizasyon ne kadar başarılı olursa olsun, bu özel anlar ölümsüzleştirilemedikten sonra hiçbir anlamı yoktur. Yıllar sonra bakabileceğiniz fotoğraflarınız, izleyebileceğiniz videolarınızın olması tüm bu itinayla yapılan hazırlıklardan elinize kalacak tek detay olacaktır. Bu nedenledir ki düğün çekimi kiralama hizmeti alınacağı zaman profesyonellik aranmalıdır. Görüştüğünüz firmalardan örnek fotoğraf ve videolar isteyerek, ortaya çıkacak hizmet için fikir edinmeniz mümkündür. Albüm örneklerini inceleyebilir ve çekilecek fotoğraflarınızdan bir albüm oluşturmanız mümkün olabilir. Düğün çekimi kiralama düğüne ilişkin tüm hizmetler gibi firmamız bünyesinde sunulan bir hizmettir. Profesyonel ekipmanlarımız ve işinde uzman kadromuzla sağlayacağımız çekim hizmetlerinde son derece kaliteli ve hatasız işler ortaya çıkarmaktayız. Düğün çekimi hata kaldırmayan bir iştir. Bir anın bile kaçırılmasının bütün ambiyansı bozabileceği, tekrarı olmayan bir hizmettir. Makinelerin arıza vermesi, hafıza kartının dolması, pilin bitmesi gibi aksiliklerin bütün işi yerle bir edebileceği bu hizmette her türlü detaylar hesaplanarak tüm önlemler baştan alınmış olmalıdır. Bu konuda en iyi hizmeti almak için mutlaka firmamız ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Düğün Çekimi


  Düğmeye bir dakika geç basılsa, evet denilen anın yakalanamayabilecek oluşu, çekim yapmakta olan personelin son derece dikkatli davranması gerektiğini göstermektedir. Bu nedenle kiralık düğün çekimi herhangi bir yerden alınabilecek sıradan bir hizmet değildir. Profesyonellik gerektiren bu iş için alanında uzman kişilerle çalışmak her zaman daha iyi sonuçlar alınmasına ve yapılacak ödemenin karşılığını hakkıyla almanıza imkan tanıyacaktır. Düğün çekimi denildiği zaman özellikle düğün organizasyonu boyunca yapılacak olan fotoğraf ve video çekimi anlaşılmaktadır. Oysa ki kiralık düğün çekimi hizmetleri içerisinde nikâh anı için yapılan çekimler de son derece önemlidir. Bunlara ek olarak stüdyo da yapılan fotoğraf çekimleri artık çok güncel olarak tercih edilmese de istekler doğrultusunda gerçekleştirilebilmektedir. Özellikle son yıllarda dış mekan çekimi adı altında farklı yerlerde gerçekleştirilen fotoğraf çekimleri çok tutmuştur. Kır alanları, deniz kenarları, lunaparklar gibi çiftin zevk ve tercihlerine uygun yerlerde yapılacak çekimlerden sağlanan görüntüler albüm için kullanılabilmektedir. Düğün hikayesi ve düğün klibi gibi isimlerle de gün boyu hazırlıkların takibi yapılarak eğlenceli videolar hazırlanabilmektedir. Yine drone çekimi de düğün çekimi hizmetleri içerisinde bulunan bir başka çekimdir.

   

  Düğün Çekimi Fiyatları


  Düğün çekimleri eskiden olduğu gibi bir şipşakçı bir de videocu ile iki saat çek gitsin şeklinde yapılan bir iş olmamakta ve çok büyük detaylar içermektedir. Gece süresince yapılacak fotoğraf ve video çekimi ayrı ayrı fiyatlandırmalara sahip olmakla birlikte, çekimlerin tamamının cd ya da memory ile dijital ortamda teslimi, belirli adetlerin ya da tamamının baskı olarak teslimi gibi detaylara bağlı olarak düğün çekimi fiyatları değişebilmektedir. Albüm çekimi, basılacak albümün modeli, albüme konulacak fotoğraf sayısı gibi detaylar albüm çekimi fiyatlarını etkilemektedir. Dış mekan çekimleri içinse çekimin yapılacağı alan, gidilecek yol fiyat açısından çok önemlidir. Düğün hikâyesi ve düğün klibi çekimleri için gün boyu hem gelini hem damadı takip edecek iki kamera işlemektedir ve tüm bu uzun çekimlerden uzun montajlar sonucu 3-5 dakikalık bir video oluşturulmaktadır. Drone çekimi ise havadan çekim dediğimiz olaydır ve kontrol mekanizması sayesinde yönlendirilen bir makine ile havadan yapılan çekimdir ve son dönemlerin trendlerinden olmaktadır. Düğün çekimi fiyatları denildiğinde tüm bu hizmetlere ilişkin detaylar ve fiyat bilgileri anlaşılmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 27 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Düğün Çekimi
  Fiyat
  TRY 500
  Stok Durumu
  Available in Stock

  13 thoughts on “Düğün Çekimi Kiralama”

  1. hangi marka kamerayla çekim yapılacak ..? düğün öncesi hazırlık anlarını da çekebilir misiniz ..? bir günlük kiralama fiyatı ne ..?

  2. düğünü her an kaydedebilirler mi ..? düğün hazırlıklarını da çekebilir mysiniz..? saatlik ne kadar fiyat ..? kamera iyi kalite mi ..? düğün sonrası cd ye atar mısıız ..?

  3. nişan çekimine de gelebilir misimniz..? ne kadar sürede gelirsimiz adrese ..? makine ve kameraman profesyonel mi ..? fiyat nedir acaba ..? 4 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..?

  4. en fazla ne kadar süre kayıt edebilirler ..? hazırlıkları da edebilirler mi ..? düğün sonrası cdye aktarım olur mu ..? bize kargoyla ulaştırır mısıız ..? fiyat ne olur ..?

  5. hem nikah hem de düğün için kiralayabilir miiyiz ..? ne kadar süre çekim yapabilirler ..? deneyim sahibi mi kameramanlar ..? fiyat nedir acaba ..? kamera da son modellerden mi ..?

  6. 2 kişi gelebilirmi ..? 2 saatlik düğünü çekebilirler mi ..? kiralama saatlik mi günlük mü olacak ..? fiyat nasıl olacak, makine ve kameraman yeterli mi .. ?

  7. düğün hikayemiz gibi kısa film çekeiblir miisiniz ..? hem düğün öncesi hazırlıkları hem de düğün anlarını birleştirebilir misiniz, bir günlük kiralama olur mu, ücret nedir acaba ..?

  8. Oğlumun sünnet düğünü için kamera çekimi kiralamak istiyorum. Düğün organizasyonunun tamamını yani evden başlayıp düğün gecesine kadar bütün bu zamanın çekimi yapılacak. Bu şekilde bir kamera çekimi mümkün müdür? Kamera çekimi yapacak olan ekibiniz uzman mıdır? Yani düğün sonrasında bulanık görüntülü bir çekimle karşılaşmayız umarım. Bir de çekim fiyatlarını bildirirseniz çok iyi olur.

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, oğlunuzun sünneti hayırlı olsun. Bu şekilde kamera çekimleri tabii ki yapıyoruz. Ekibimiz alanında uzman, çalışmalarıyla her daim güzel işler çıkartabilen bir ekiptir. Bugüne kadar hiçbir çekimde sorun yaşamadık ya da herhangi bir şikayet almadık. Sizlerin çekiminde de herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini sizlere verebilirim. Fiyatlarımızı da heme size iletiyorum. 

  9. Düğün törenimiz için, profesyonel özelliklere sahip, kameraman kiralama hizmetine ihtiyacımız var. 
   Kiralama bedeline, tüm teknik ekipmanlar dahil mi?
   Kullanılan kameralar, teknik açıdan nasıl kayıt sırasında bir sorun yaşanır mı?
   Ekstra fotoğraf çekimi için, eleman gönderimi olur mu?
   Kiralama fiyatı, saatlik mi? 
   Güncel kiralık fiyatlarınız nedir?
   Ulaşım vb. detaylarda da kiralamaya dahil olacak mı?

   1. Kirala360 Destek

    Kameraman kiralama hizmetimizde yer alan, arkadaşlar alanında uzman kişilerdir.
    Uzun yıllar bu işin içinde oldukları için herhangi bir sorun oluşmaz.
    Kameraman ekipmanları, içerikte yer alır.
    Fotoğraf çekimi için, talebinizi iletmenizi rica ediyoruz.
    Talebinize göre, içeriğe eklenir ve fiyatlandırma da bu doğrultuda uygulanır. 
    Fiyatlandırma saatlik şeklindedir.
    Her şey dahil, size özel teklifimiz için bize ulaşabilirsiniz.

  10. Büşranur Halaçoğlu

   10 Ağustos akşamı yapılacak olan kızımızın kına organizasyonunda bu anlarını ölümsüzleştirebilmek için işini bilen tecrübeli kameraman kiralamak istiyoruz. Fakat bir değil iki kameramana ihtiyacımız var. Biri gelininin bu önemli anlarını sürekli olarak çekerken diğerinin gelen misafirleri ve ortamı kesintisiz olarak kayda almalarını istiyoruz. Görüntüleri beğenirsek anlaşırsak düğünde de çalışmak kısmet olur belki. 

   1. Kirala360 Destek

    Tabi efendim, belirtilen tarihte tecrübeli ekibimizden müsait olan iki arkadaşı özel gecenizde sizin hiç silinmeyen hatıralar saklamanızda yardımcı olabilmeleri için yönlendireceğim. Fakat malumunuz bu dönemde ve özellikle pandemi sonrası yaşanan yoğunluk nedeniyle kiralanan kameramanların ajandamıza kaydı yapılması sizlerin sonradan mağduriyet yaşamaması için önemlidir. Bize whatsapp ya da telefon üzerinden ulaşırsanız ajandamıza kaydınız yapılır ve kameramanlarımız herkesten hatta sizlerden önce bile arzu edilen lokasyonda olurlar. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon