Düğün Çadırı Kiralama

Düğün Çadırı Kiralama


Düğün çadırı, genelde şeffaf çadır olarak tercih edilmektedir. Bu çadırlarda üst kısım ve bağlantı noktaları opak beyaz diğer kısımlar ise şeffaf branda ile çevrelenmektedir.

Düğün çadırı içerisinde masa sandalye kiralama hizmeti de verilmektedir. Düğün çadırı içerisindeki masa , kokteyl gibi oturma düzenine göre planlama yapabilirsiniz.

Kötü hava koşullarına uygun , yağmur , kar ,rüzgara karşı koruyan her düğün alanı üzerini kapatan çadır tipidir. Dış ortamdan etkilenme miktarı azdır. Konforlu ve ferah bir alan oluşturur.

Farklı tarzda düğün istiyorsanız, Bohem tarzda bir düğün yapabilirsiniz. Çiçekleri, renkli runnerları, ahşap masaları, sandalyeleri her düğünde görmek mümkün. Makromeler, pampas otları, çiçekler, düğün çadırı kiralama, düş kapanı, minderler, halılar, teraryumlar bohem düğün için güzel fikirler.

Bohem düğün konseptinde en güzel dekoratif obje; düğün çadırları! Düğün çadırı dediğimizde aklınıza, ilkel çadırlar gelmesin, bütçenizi yormayacak düğün çadırı fiyatları ile çok şık kiralık düğün çadırı konseptleri yapabilirsiniz.

Açık alanda düğün yapacaksanız, kuru uzun ağaç dalları ile süslemeler yapabilirsiniz. Onun haricinde süslemeler için hayal gücünüzle güzel dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Çiçeklerle süslü kiralık düğün çadırı kiralama yapılarak konuklarınızı da mest edecektir. Düğün çadırı kiralama hizmetimizle aldığınız çadırların etrafına beyaz dantel kumaş sarabilir, dalları saten kumaşlarla çevreleyebilir, renkli aksesuarlarla ekleme yapabilirsiniz. Bu çadırları gelin ve damadın oturacağı şekilde de kullanabilirsiniz. Ama düğün alanının bazı yerlerine de kiralık düğün çadırı koyabilirsiniz. Fotoğraflarda da çok şık görüntüler oluşacaktır.

 

Kiralık Düğün Çadırı


Eski hikayelere göre düş kapanı – dreamcatcher- kötü rüyaları kovuyormuş. O nedenle yatmadan önce başucuna düş kapanı asarlarmış. Bohem düğün konseptlerinde de bol bol yüksek enerjisi olan otantik, büyüleyici dekorasyonlara yer veriliyor. Düğün çadırı kiralama hizmetiyle aldığınız çadırlar da düş kapanlarıyla süslenebilir. Düş kapanı, yuvarlak bir kasnağa iplerin düzgün bir şekilde sarılması ve uçlarına püsküllerin bağlanması ile meydana gelir. Bu şekilde el emeği aksesuarları kiralık düğün çadırı etrafına ve düğün mekanının birçok yerine asabilirsiniz.

Makromeler de son dönemlerde bohem düğünlerinde popüler. Makrome örgünün etnik bir havası olduğundan düğüne çok özel bir hava katıyor. Kiralık düğün çadırı ile çok yakışacak aksesuarlar, düğünlerinizde akıldan çıkmayacak görüntüler oluşturacaktır. Boş şişeleri metalik gri, bronz veya altın renklerindeki sprey boyalarla boyayıp içlerine kurumuş çiçekleri yerleştirip, üstlerine de mum koyarak kullanabilirsiniz. Eski fenerleri, gaz lambalarını da metalik renklere boyayıp kullanabilirsiniz. Kiralık düğün çadırı etrafına konulan deniz fenerleri de deniz kenarı konseptlerine uyum sağlayacaktır.

Bohem düğün organizasyonunda düğün çadırı kiralama hizmetiyle aldığınız çadırların içindeki masalarda bol bol teraryumlara yer verebilirsiniz. Etrafını da süsleyebilirsiniz. Masada geometrik başka objelerde hoş bir görüntü yaratabilir. Daha basit bir şey isterseniz, küçük kavanozların içerisine toprak koyup o şekilde bitkileri dikebilirsiniz ve onları ağaçlara asabilirsiniz. Küçük kavanoz teraryumlar da iç açıcı olacaktır.

Düğününüzde eski tarz halıları kullanarak kültürümüzü yansıtabilirsiniz. Gelin yoluna uzun eski bir yolluk etnik havayı koruyacaktır. Davetlilerinizin masalarının altını, nikah kıyılacak alanı, dans pistini rastgele atılmış halılarla kaplayabilirsiniz. Çadırların içinde kullanacağınız tüller, alçak masalar ve minderlerle beraber kullanarak bir piknik konsepti de yapabilirsiniz. Düğün çadırı kiralama fikri bir tek bohem düğün isteyenler için değil farklı konseptler isteyenler için de güzel bir fikirdir. Cazip düğün çadırı fiyatları ile düğün çadırı kiralama konusunda profesyonel ekibimiz, çadırları düğün alanınıza getirecektir.

Bohem düğünlerde doğal ürünler kullanmanız, tütsülerle pozitif enerji yayacak bir ortam oluşturmanız güzel olacaktır. Meditasyon yaparken kullanılan ve etrafa güzel kokular yayan tütsüleri düğün mekanının belirli bölgelerinde yakıp, güzel kokularla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Her masaya tütsüler bırakıp, davetlilerinin yakmasına da olanak sağlayabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Düğün Çadırı Fiyatları


  Çadırlar öyle aksesuarlar ki; düğününüze vintage düğün konseptine de çevirebilir, modern bir hava da yapabilirsiniz. Minderlerle süslediğiniz çadırlar, sallanan kavanozların içinde mumlar, halılar, minderlerle düğünleriniz sıra dışı olacaktır. Vintage, bohem, modern düğün çadırı fiyatları için firmamızı arayabilir, kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Etnik desenli, renkli minderler ve halılar kullanmak bohem düğün konseptine çok uyum sağlayacaktır. Fakat pastel renklerdeki minderler ve masalar ve çiçeklerle de modern bir tarz elde edebilirsiniz. Ahşap geometrik fenerleri, boyanmış küçük kavanozları, cam şişeler içine mum konmuş sallanan aksesuarları kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun düğün çadırı fiyatları bulmak çok kolay. Ekibimiz sizlere en uygun düğün çadırı fiyatları konusunda yardımcı olacaktır.

  Düğün çadırları özellikle kır düğünleri için açık havada uygulanmaktadır. Düğün çadırları sayesinde hem doğada bir kutlama yapıp hem de dış şartlardan minimum düzeyde etkilenirsiniz.Deniz kumsal veya kır bahçelerine kurulan çadırları, şeffaf düğün çadırları olarak tercih etmeli ve böylelikle bulunduğunuz görselliğin tadını çıkarabilirsiniz. Taleplere göre belirli bölümleri şeffaf ürünleri de tercih edebilirsiniz. Düğün çadırları içerisinde kullanılacak hoş kokulu düğün çiçekleri aranjmanları yine şirketimiz tarafından sağlanabilmektedir. Kır düğünleri için paket hizmetlerimiz bulunmaktadır. Paket hizmetler hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alınız. Düğün çadırı içine uygulanacak zemin döşemesi ve podyum çalışması tarafımızca yerinde uygulanmaktadır.Podyum süslemesi ve konsept tasarımı hakkında lütfen bilgi alın. Dilerseniz konsept çalışmalarda perdeli ve tül uygulamalı düğün çadırları da sizler için görsel bir şölen halinde uygulanabilir. Kır düğünü organizasyon ekibimiz ile tüm detayları görüşebilirsiniz.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Kubbeli Cadir Kiralama

  Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Dugun Cadiri Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Kubbeli Cadir Kiralama hizmetimizdir. Bir çok farklı etkinlik ve organizasyon tipi için kullanılabilen kubbeli çadır modelleri ziyaretçilere ferah ve geniş bir ortam sağlamaktadır. Toplu kiralama hizmetleri sayesinde tek seferde kiralama ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Dugun Cadiri Kiralama ürününün yanında Kubbeli Cadir Kiralama ile beraber tek transfer ve ortak kurulum gerçekleştirin. Kurumumuz ülkemizin en güvenilen ürün kiralama merkezlerinden biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Ürün kurulumu için ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Semsiye Kiralama

  3x3 , 4x4 ,5x5 ve bir çok farklı diğer ölçüde Dev Şemsiye ürünlerimizi kiralayarak hem lüks bir etkinlik düzenleyebilir hem de çevre şartlarını minimuma indirebilirsiniz. Fırsat ürünlerimizde bir diğer olan Semsiye Kiralama kiralama hizmetimiz ile Dugun Cadiri Kiralama ürününü beraber kiralayın ve karlı çıkın Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Dugun Cadiri Kiralama ve Semsiye Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Kurumumuz internet'in en geniş stoklara sahip kiralama uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun fiyatlı nakliyat hizmeti vardır. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Stand Cadiri Kiralama

  Fırsat ürünlerimizde bir diğer olan Stand Cadiri Kiralama kiralama hizmetimiz ile Dugun Cadiri Kiralama ürününü beraber kiralayın ve karlı çıkın Standlar ve fuarlar için özel hazırlanmış ve istediğiniz ölçülere veya şekillere göre esnek olarak değişebilen dış mekan çadırlarımızı hemen inceleyin Stand Cadiri Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Dugun Cadiri Kiralama hem de Stand Cadiri Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız Türkiye'nin en geniş stoklara sahip ürün ve hizmet kiralama uygulamalarından biridir. Her bölgeye ve şehire nakliyat hizmetimiz vardır. Ürün kurulumu için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Organizasyon Cadiri Kiralama

  Organizasyon çadırları genellikle dev boyutlarda olan çadırlardır. Ancak organizasyonun tipine göre daha küçük boyutlarda olanlarda bulunmaktadır. Platformumuzdan istediğinize uygun çadır bulabilirsiniz. Dugun Cadiri Kiralama kiralama hizmetimizin yanında siz de bir çok diğer müşterimiz gibi Organizasyon Cadiri Kiralama kiralama hizmetimizden de faydalanabilirsiniz Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Dugun Cadiri Kiralama ve Organizasyon Cadiri Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Kirala360 internet'in en çok tercih edilen ürün kiralama platformlarından biridir. Ülkemizin her il ve ilçesine nakliyat hizmetimiz vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Tente Kiralama

  Etkinliğinizin hem daha gösterişli hem de daha tertipli durmasının yanı sıra dış koşulları azaltmak için Tente Kiralama hzimetinden faydalanabilirsiniz Düzenlenen organizasyonlarda Dugun Cadiri Kiralama ve Tente Kiralama kiralama hizmetlerimiz bir çok müşteri ve ajans tarafından beaber kiralanmaktadır. Tente Kiralama kiralama hizmetimizde de faydalanmanız durumunda hem Dugun Cadiri Kiralama hem de Tente Kiralama ürünümüzde ekstra iskonto fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Kirala360.com Türkiye'nin en güvenilen kiralama platformlarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için fiyata ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 38 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Düğün Çadırı
  Fiyat
  TRY 1600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  21 thoughts on “Düğün Çadırı Kiralama”

  1. Düğün temamıza uygun renkleri seçebilir miyiz..? Kaç renk seçeneğiniz var ..? Bir akşamlık kiralama bedeli ne ..? Taşıma ve kurulum size mi ait ..? Ne kadar sürer kurulum..?

  2. ne kadar masa koyabiliriz altına ..? çadırın model ve renk seçeneği var mı ..? teslimat süreniz ne ..? ne zaman sipariş vermemiz gerekiyor ..? krulumu da siz mi yapacaksınız ..?

  3. görseldeki renk ve model mi gelecek ..? başka var mı elinizde ..? kurulum ve taşıma size mi ait..? ek ücret alıyor musunuz bunlar için ..? bir akşamlık kiralama bedeli ne ..?

  4. farklı bpyutlarda da çadırlar var mı ..? boyut seçebilir miyiz ..? renk ve model farkllı varsa görebilir miyiz ..? kurulum ve taşıma sizden mi ..? fiayt nedir acaba ..?

  5. ne kadar kişi sığar altına ..? tenteler ne renk acaba ..? renk ve model seçebilir miyiz ..? kurulum ve sevkiyat dahil en son fiyat nedir ..? 6 tane gönderebilir misiniz ..?

  6. ne kadar sürede teslim edersimiz ..? düğünden bir saat önce getirmeniz mümkün mü ..? süslemeleri biz seçebilir miyiz ..? ne kadar tutar her şey dahil fiyat ..?

  7. çadırları açıp katlayabilir miyiz ..? yoksa sabt mi ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? 2 tane kiralayabilir myiiz ..? çatalcaya sevkiyat var mı ..?

  8. doğum günü etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz .. ? boyutu nedir acaba, resimdeki renkten mi gelecek, kurulum ve taşıma sizden mi ..? 3 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..?

  9. ağustos sonundaki düğün için kiralayabilir miyiz ..? ne zaman getirebilirsiniz, ölçüleri nedir acaba, başka modeller de var mı , kaç kisilik acaba ..?

  10. Merhaba ben Aziz Güneş, kapasitesi 500-600 kişilik çadırınız varmı? Yanyana üç tane kurulmasını istiyorum. Varsa bir tanede otağ istiyorum. Ötağın içini kendim dekor etmek istiyorum. Bana bu konuda tatmin edecek bilgiyi verirseniz sevinirim. İletişim 0532 331 89 45 /0538 605 77 77 / a7gunes@gmail.com iyi çalışmalar.

  11. merhaba düğünümüz var 29 ağustos ta düğün çadırı kiralama yapmak istiyoruz 150-200 kişi kapasiteli olur mu sizin düğün çadırlarınız ? ne kadar acaba tam olarak ölçümleri ? ne kadar süre içerisinde gönderirsiniz düğün çadırı kiralama yaptığımızda ? düğün çadırlarınız resimdeki gibi mi acaba ? sizden kiralama yaptığımızda resimdeki düğün çadıırı modeli mi gelecek ? başka bir model de gelecekse siz bize onun görselini atın, tente kısmını aynı resimdeki gibi beyaz ya da krem rengi istiyoruz bize 2 tane lazım düğün çadırı bir akşamlık için iki tane düğün çadırı kiralama yapabilir miyiz ? düğünümüzün olacak adres sultangazi sultangazi ye iki tane düğün çadırı kiralama yapar mısınız ? sultangazi nin her adresine iki tane düğün çadırının taşımasını ve kurmasını yağar mısınız? bunlar da fiyata dahil mi acaba ? taşıma kurma da dahil 2 tane düğün çadırı kiralama ne kadar acaba em son fiyat ?

  12. Büşra Gül Altundal

   Merhaba sokak arasında küçük bir dükkanım var. Buranın açılışını yapmak için uğraşıyorum. Açılış günü misafirlerimi ağırlayacak yeterince yerim olmayacak. Bu yüzden açılış çadırı kiralama hizmetinizden faydalanmak istiyorum. Böyle bir kiralama yapabiliyor musunuz? Sokak üzerinde bir dükkân için alan uygun mudur? Bu konuda ve ayrıca fiyat konusunda bilgi verebilirseniz gerçekten sevinirim. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, açılış çadırı kiralama hizmetimizi her türlü kiralama için veriyoruz. Size de ihtiyacınıza göre en uygun şekilde hizmet verebiliriz. Açılışın yapılacağı gün ekibimiz dükkanınıza gelir. Çadırların kurulacağı en uygun alanı bulup kurulumu özenle yaparlar. Uzman ekibimiz için hiçbir alan ya da mekân fark etmez. Fiyatlarımızın bulunduğu formu hemen mail adresinize yolluyorum. 

  13. Fuar açılışımız için, fuar çadırı kiralama hizmetine ve ayrıca konforlu koltuk ve masaya ihtiyacımız var.
   Hepsini tek paket dahilinde, daha uyguna yapabilir misiniz?
   Farklı ebat-boyutlarda çadırlarınız var mı?
   Renk çeşitliliğiniz nedir?
   Kurulum aşaması size mi ait olacak? Sağlam şekilde montelenme yapılır mı?
   Birkaç tane çadır ve 100 adet sandalye için, fiyat teklifi alabilir miyiz?

   1. Kirala360 Destek

    Fuar çadırı kiralama hizmetimiz kapsamında, ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek paket şeklinde ayarlayabiliriz.
    Yapmanız gereken sadece, masa-sandalye ve çadır ürünlerimizi inceledikten sonra teklif formunu bize iletmenizdir.
    Farklı boyutlarda ve renklerde çadırlarımız mevcut.
    Çadırlarımız ekibimiz tarafından, sağlam şekilde monteleme yapılır. 
    Size özel fiyatımız için, teklif formunda, ilgili detayları ayrıntılı şekilde iletmenizi bekliyoruz.
    Saygılar.

  14. Merhaba, 10 Ağustos akşamı yaklaşık 300 kişilik kapasiteyi içinde misafir edebilecek bir kına çadırı kiralamak kiralamak gibi bir seçeneğimiz mevcut mu? Ben hiç önceden görmediğim için bu çoklukta bir insan topluluğu içine sığar mı bilmiyorum, bunu öğrenmek istemiştim. Ve istenilen adrese getirip kuruyor musunuz? Biz Rize’de yüksek bir mevkide oturuyoruz. Nakliyesinde sorun yaşanır mı?

   1. Kirala360 Destek

    Selamlar. Kına çadırlarımız 200 ila 300 kişiyi misafir edebilecek genişliktedir mevcut hava şartlarının olur da yağışa çevirmesi gibi durumlarda misafirleri ve ev sahiplerini hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Kına çadırını kiralamak istemeniz durumunda içerisindeki gerekli tüm masa ve sandalyelerin dekoruna kadar kurulumu tarafımızdan yapılmaktadır. Taşınması konusunda tam konumu ve yüksekliği bilmemiz nakliye masrafının belirlenmesi açısından önemlidir.

   1. Selamlar bahsettiğiniz covid kapsamı kısıtlamalarsa şu an için kiralama mümkün değildir. Kısıtlamalar kalktığı zaman görüşmek üzere

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon