Düğün Çadırı Kiralama

Düğün Çadırı Kiralama


Farklı tarzda düğün istiyorsanız, Bohem tarzda bir düğün yapabilirsiniz. Çiçekleri, renkli runnerları, ahşap masaları, sandalyeleri her düğünde görmek mümkün. Makromeler, pampas otları, çiçekler, düğün çadırı kiralama, düş kapanı, minderler, halılar, teraryumlar bohem düğün için güzel fikirler.

Bohem düğün konseptinde en güzel dekoratif obje; düğün çadırları! Düğün çadırı dediğimizde aklınıza, ilkel çadırlar gelmesin, bütçenizi yormayacak düğün çadırı fiyatları ile çok şık kiralık düğün çadırı konseptleri yapabilirsiniz.

Açık alanda düğün yapacaksanız, kuru uzun ağaç dalları ile süslemeler yapabilirsiniz. Onun haricinde süslemeler için hayal gücünüzle güzel dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. Çiçeklerle süslü kiralık düğün çadırı kiralama yapılarak konuklarınızı da mest edecektir. Düğün çadırı kiralama hizmetimizle aldığınız çadırların etrafına beyaz dantel kumaş sarabilir, dalları saten kumaşlarla çevreleyebilir, renkli aksesuarlarla ekleme yapabilirsiniz. Bu çadırları gelin ve damadın oturacağı şekilde de kullanabilirsiniz. Ama düğün alanının bazı yerlerine de kiralık düğün çadırı koyabilirsiniz. Fotoğraflarda da çok şık görüntüler oluşacaktır.

 

Kiralık Düğün Çadırı


Eski hikayelere göre düş kapanı – dreamcatcher- kötü rüyaları kovuyormuş. O nedenle yatmadan önce başucuna düş kapanı asarlarmış. Bohem düğün konseptlerinde de bol bol yüksek enerjisi olan otantik, büyüleyici dekorasyonlara yer veriliyor. Düğün çadırı kiralama hizmetiyle aldığınız çadırlar da düş kapanlarıyla süslenebilir. Düş kapanı, yuvarlak bir kasnağa iplerin düzgün bir şekilde sarılması ve uçlarına püsküllerin bağlanması ile meydana gelir. Bu şekilde el emeği aksesuarları kiralık düğün çadırı etrafına ve düğün mekanının birçok yerine asabilirsiniz.

Makromeler de son dönemlerde bohem düğünlerinde popüler. Makrome örgünün etnik bir havası olduğundan düğüne çok özel bir hava katıyor. Kiralık düğün çadırı ile çok yakışacak aksesuarlar, düğünlerinizde akıldan çıkmayacak görüntüler oluşturacaktır. Boş şişeleri metalik gri, bronz veya altın renklerindeki sprey boyalarla boyayıp içlerine kurumuş çiçekleri yerleştirip, üstlerine de mum koyarak kullanabilirsiniz. Eski fenerleri, gaz lambalarını da metalik renklere boyayıp kullanabilirsiniz. Kiralık düğün çadırı etrafına konulan deniz fenerleri de deniz kenarı konseptlerine uyum sağlayacaktır.

Bohem düğün organizasyonunda düğün çadırı kiralama hizmetiyle aldığınız çadırların içindeki masalarda bol bol teraryumlara yer verebilirsiniz. Etrafını da süsleyebilirsiniz. Masada geometrik başka objelerde hoş bir görüntü yaratabilir. Daha basit bir şey isterseniz, küçük kavanozların içerisine toprak koyup o şekilde bitkileri dikebilirsiniz ve onları ağaçlara asabilirsiniz. Küçük kavanoz teraryumlar da iç açıcı olacaktır.

Düğününüzde eski tarz halıları kullanarak kültürümüzü yansıtabilirsiniz. Gelin yoluna uzun eski bir yolluk etnik havayı koruyacaktır. Davetlilerinizin masalarının altını, nikah kıyılacak alanı, dans pistini rastgele atılmış halılarla kaplayabilirsiniz. Çadırların içinde kullanacağınız tüller, alçak masalar ve minderlerle beraber kullanarak bir piknik konsepti de yapabilirsiniz. Düğün çadırı kiralama fikri bir tek bohem düğün isteyenler için değil farklı konseptler isteyenler için de güzel bir fikirdir. Cazip düğün çadırı fiyatları ile düğün çadırı kiralama konusunda profesyonel ekibimiz, çadırları düğün alanınıza getirecektir.

Bohem düğünlerde doğal ürünler kullanmanız, tütsülerle pozitif enerji yayacak bir ortam oluşturmanız güzel olacaktır. Meditasyon yaparken kullanılan ve etrafa güzel kokular yayan tütsüleri düğün mekanının belirli bölgelerinde yakıp, güzel kokularla konuklarınızı büyüleyebilirsiniz. Her masaya tütsüler bırakıp, davetlilerinin yakmasına da olanak sağlayabilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Düğün Çadırı Fiyatları


  Çadırlar öyle aksesuarlar ki; düğününüze vintage düğün konseptine de çevirebilir, modern bir hava da yapabilirsiniz. Minderlerle süslediğiniz çadırlar, sallanan kavanozların içinde mumlar, halılar, minderlerle düğünleriniz sıra dışı olacaktır. Vintage, bohem, modern düğün çadırı fiyatları için firmamızı arayabilir, kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Etnik desenli, renkli minderler ve halılar kullanmak bohem düğün konseptine çok uyum sağlayacaktır. Fakat pastel renklerdeki minderler ve masalar ve çiçeklerle de modern bir tarz elde edebilirsiniz. Ahşap geometrik fenerleri, boyanmış küçük kavanozları, cam şişeler içine mum konmuş sallanan aksesuarları kullanabilirsiniz. Bütçenize uygun düğün çadırı fiyatları bulmak çok kolay. Ekibimiz sizlere en uygun düğün çadırı fiyatları konusunda yardımcı olacaktır.

  21 thoughts on “Düğün Çadırı Kiralama”

  1. Düğün temamıza uygun renkleri seçebilir miyiz..? Kaç renk seçeneğiniz var ..? Bir akşamlık kiralama bedeli ne ..? Taşıma ve kurulum size mi ait ..? Ne kadar sürer kurulum..?

  2. ne kadar masa koyabiliriz altına ..? çadırın model ve renk seçeneği var mı ..? teslimat süreniz ne ..? ne zaman sipariş vermemiz gerekiyor ..? krulumu da siz mi yapacaksınız ..?

  3. görseldeki renk ve model mi gelecek ..? başka var mı elinizde ..? kurulum ve taşıma size mi ait..? ek ücret alıyor musunuz bunlar için ..? bir akşamlık kiralama bedeli ne ..?

  4. farklı bpyutlarda da çadırlar var mı ..? boyut seçebilir miyiz ..? renk ve model farkllı varsa görebilir miyiz ..? kurulum ve taşıma sizden mi ..? fiayt nedir acaba ..?

  5. ne kadar kişi sığar altına ..? tenteler ne renk acaba ..? renk ve model seçebilir miyiz ..? kurulum ve sevkiyat dahil en son fiyat nedir ..? 6 tane gönderebilir misiniz ..?

  6. ne kadar sürede teslim edersimiz ..? düğünden bir saat önce getirmeniz mümkün mü ..? süslemeleri biz seçebilir miyiz ..? ne kadar tutar her şey dahil fiyat ..?

  7. çadırları açıp katlayabilir miyiz ..? yoksa sabt mi ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? 2 tane kiralayabilir myiiz ..? çatalcaya sevkiyat var mı ..?

  8. doğum günü etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz .. ? boyutu nedir acaba, resimdeki renkten mi gelecek, kurulum ve taşıma sizden mi ..? 3 haftalık kiralama yapabilir miyiz ..?

  9. ağustos sonundaki düğün için kiralayabilir miyiz ..? ne zaman getirebilirsiniz, ölçüleri nedir acaba, başka modeller de var mı , kaç kisilik acaba ..?

  10. Merhaba ben Aziz Güneş, kapasitesi 500-600 kişilik çadırınız varmı? Yanyana üç tane kurulmasını istiyorum. Varsa bir tanede otağ istiyorum. Ötağın içini kendim dekor etmek istiyorum. Bana bu konuda tatmin edecek bilgiyi verirseniz sevinirim. İletişim 0532 331 89 45 /0538 605 77 77 / a7gunes@gmail.com iyi çalışmalar.

  11. merhaba düğünümüz var 29 ağustos ta düğün çadırı kiralama yapmak istiyoruz 150-200 kişi kapasiteli olur mu sizin düğün çadırlarınız ? ne kadar acaba tam olarak ölçümleri ? ne kadar süre içerisinde gönderirsiniz düğün çadırı kiralama yaptığımızda ? düğün çadırlarınız resimdeki gibi mi acaba ? sizden kiralama yaptığımızda resimdeki düğün çadıırı modeli mi gelecek ? başka bir model de gelecekse siz bize onun görselini atın, tente kısmını aynı resimdeki gibi beyaz ya da krem rengi istiyoruz bize 2 tane lazım düğün çadırı bir akşamlık için iki tane düğün çadırı kiralama yapabilir miyiz ? düğünümüzün olacak adres sultangazi sultangazi ye iki tane düğün çadırı kiralama yapar mısınız ? sultangazi nin her adresine iki tane düğün çadırının taşımasını ve kurmasını yağar mısınız? bunlar da fiyata dahil mi acaba ? taşıma kurma da dahil 2 tane düğün çadırı kiralama ne kadar acaba em son fiyat ?

  12. Büşra Gül Altundal

   Merhaba sokak arasında küçük bir dükkanım var. Buranın açılışını yapmak için uğraşıyorum. Açılış günü misafirlerimi ağırlayacak yeterince yerim olmayacak. Bu yüzden açılış çadırı kiralama hizmetinizden faydalanmak istiyorum. Böyle bir kiralama yapabiliyor musunuz? Sokak üzerinde bir dükkân için alan uygun mudur? Bu konuda ve ayrıca fiyat konusunda bilgi verebilirseniz gerçekten sevinirim. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba, açılış çadırı kiralama hizmetimizi her türlü kiralama için veriyoruz. Size de ihtiyacınıza göre en uygun şekilde hizmet verebiliriz. Açılışın yapılacağı gün ekibimiz dükkanınıza gelir. Çadırların kurulacağı en uygun alanı bulup kurulumu özenle yaparlar. Uzman ekibimiz için hiçbir alan ya da mekân fark etmez. Fiyatlarımızın bulunduğu formu hemen mail adresinize yolluyorum. 

  13. Fuar açılışımız için, fuar çadırı kiralama hizmetine ve ayrıca konforlu koltuk ve masaya ihtiyacımız var.
   Hepsini tek paket dahilinde, daha uyguna yapabilir misiniz?
   Farklı ebat-boyutlarda çadırlarınız var mı?
   Renk çeşitliliğiniz nedir?
   Kurulum aşaması size mi ait olacak? Sağlam şekilde montelenme yapılır mı?
   Birkaç tane çadır ve 100 adet sandalye için, fiyat teklifi alabilir miyiz?

   1. Kirala360 Destek

    Fuar çadırı kiralama hizmetimiz kapsamında, ihtiyacınız olan tüm ürünleri tek paket şeklinde ayarlayabiliriz.
    Yapmanız gereken sadece, masa-sandalye ve çadır ürünlerimizi inceledikten sonra teklif formunu bize iletmenizdir.
    Farklı boyutlarda ve renklerde çadırlarımız mevcut.
    Çadırlarımız ekibimiz tarafından, sağlam şekilde monteleme yapılır. 
    Size özel fiyatımız için, teklif formunda, ilgili detayları ayrıntılı şekilde iletmenizi bekliyoruz.
    Saygılar.

  14. Merhaba, 10 Ağustos akşamı yaklaşık 300 kişilik kapasiteyi içinde misafir edebilecek bir kına çadırı kiralamak kiralamak gibi bir seçeneğimiz mevcut mu? Ben hiç önceden görmediğim için bu çoklukta bir insan topluluğu içine sığar mı bilmiyorum, bunu öğrenmek istemiştim. Ve istenilen adrese getirip kuruyor musunuz? Biz Rize’de yüksek bir mevkide oturuyoruz. Nakliyesinde sorun yaşanır mı?

   1. Kirala360 Destek

    Selamlar. Kına çadırlarımız 200 ila 300 kişiyi misafir edebilecek genişliktedir mevcut hava şartlarının olur da yağışa çevirmesi gibi durumlarda misafirleri ve ev sahiplerini hiçbir şekilde mağdur etmemektedir. Kına çadırını kiralamak istemeniz durumunda içerisindeki gerekli tüm masa ve sandalyelerin dekoruna kadar kurulumu tarafımızdan yapılmaktadır. Taşınması konusunda tam konumu ve yüksekliği bilmemiz nakliye masrafının belirlenmesi açısından önemlidir.

   1. Selamlar bahsettiğiniz covid kapsamı kısıtlamalarsa şu an için kiralama mümkün değildir. Kısıtlamalar kalktığı zaman görüşmek üzere

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon