Düğün Bandosu Kiralama


Son yıllarda oldukça popüler olan ve talep gören düğün bandosu düğün törenlerini karnaval haline getirmektedir. Rengarenk kostümleri ve farklı repertuarları ile ekip değişik bir alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız sizlere düğün bandosu kiralama hizmeti kapsamında eşsiz bir eğlence fırsatı sunmaktadır. Profesyonel müzisyenler eşliğinde bu en özel gününüz çok daha renkli ve unutulmaz olacaktır. Tamamı ile enstrümanlara hakim ve nota bilgisi olan müzisyenler tarafından oluşturulan ekip düğün bandosu kiralama hizmeti ile sizlere eğlence garantisi vermektedir. Klasik düğün müziklerinden Balkan ezgilerine kadar geniş bir repertuara sahip olan bando ekibi sizleri eğlencenin doruklarına çıkaracaktır. Bu en güzel gününüzü muhteşem bir şölene çevirmek için düğün bandosu kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bando ekibimizde hemen her enstrüman yer almaktadır. Ve çeşitli aksesuarlar ile renklenen bu enstrümanlar görsel anlamda da çok güzel bir etki yaratmaktadır. Düğün bandosu kiralama hizmetimiz dahilinde firmamız ile iletişim sağlayarak teklif alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile bilgi alışverişinde bulunarak fikir edinebilirsiniz. Siz de düğün töreninizi masal tadında geçirmek ve unutulmaz kılmak adına düğün bandosu kiralama bazında bize danışabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Düğün Bandosu


  Yerli ve yabancı parçalardan oluşan farklı repertuarı ve profesyonel müzisyenleri ile düğün bandosu düğün törenlerine farklılık katmaya devam etmektedir. Kiralık düğün bandosu ile siz de bu özel gününüzü dostlarınız eşliğinde eğlenceli bir biçimde geçirebilirsiniz. Töreninizin başlangıcından sonuna kadar en güzel parçalar ile ekip sizin yanınızda olmaya devam etmektedir. Kiralık düğün bandosu hizmetimiz ile ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuyu firmamız ile iletişim sağlayarak öğrenebilirsiniz. Günümüz koşullarında ve piyasa şartlarında en uygun bütçe ile hizmet vermeye çalışmaktayız. Tüm düğün ve organizasyon etkinliklerinizde talepleriniz doğrultusunda katkı sağlamaktayız. Kiralık düğün bandosu dahilinde müşterilerimizi mağdur etmeden hizmet vermekteyiz. Nakliye personel anlamında talep edilen yer ve mekanda hazır bulunmaktayız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensiplerimiz ile sizleri bu en özel gününüzde faydalı olmaya çalışmaktayız. Kiralık düğün bandosu hizmetimiz ile size temposu hiç düşmeyecek bir eğlence garantisi sunmaktayız. Eğer değişik bir düğün konsepti ve şık bir tören istiyorsanız uygun fiyatlarımız dahilinde kiralık düğün bandosu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Düğün Bandosu fiyatları


  Tüm düğün, davet ve organizasyon etkinlikleriniz için minimal seviyede belirlediğimiz fiyatlarımız ile hizmet vermekteyiz. Kaliteden ödün vermeden en uygun bütçe ile fiyatlandırma yapmaktayız. Düğün bandosu fiyatları dahilinde de müşterilerimize en ekonomik şartlar ile yardımcı olmaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan ihtiyaçları doğrultusunda fayda sağlamaktayız. Düğün bandosu fiyatları bazında da müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde fiyat vermekteyiz. Bu en özel ve güzel gününüzü eşsiz bir hale getirmek ve dostlarınız ile birlikte unutulmayacak bir gece yaşamak adına düğün bandosu fiyatları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Yılın her günü aralıksız bir biçimde hizmet veren profesyonel ekibimiz ile iletişim kurarak danışmanlık sağlayabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 48 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Düğün Bandosu
  Fiyat
  TRY 1000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  14 thoughts on “Düğün Bandosu Kiralama”

  1. kaç kişilik bir bando gelecek ..? görseldeki gibi mi giyinecekler her enstrümanı çalabilecekler mi iyi bir şekilde bir günlük kiralama bedeli ne dir ..?

  2. kaç kişilik bir ekip gelecek ..? düğüne uygun şarkılar şçalabilicekler mi ..? müzik aletlerini biz seçebilir miyiz ..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..? müzisyenler profesyonel mi ..?

  3. Bando ne kadar süre çalabilir en fazla..? İstediğimiz müzik aletlerini de ekleyebilir miyiz ..? Kıyafetleri için ek ücret ödeyecek miyiz ..? Fiyar ne dir ..?

  4. kostümler görseldeki gibi mi ..? ek ücret vermelimiyiz kostümler için ..? ne kadar sürede adrese gelirler ..? maltepeye gelirler mi ..? 2 saatlik fiyat ne ..?

  5. düğün akşamına yetişmesi için ne zamandan size bildirmeliyiz ..? geç kalma ihtimalleri var mı, resimdeki gibi mi bando, kişi sayısı nedir ..? istediğimiz şarkıyı çalabilirler mi ..? fiyat nedir .. ?

  6. 10 kişilik bir ekip kiralayabilr miyiz..? müzik alletlerini biz seçebilir miyiz ..? ne kladar deneyimli elemanlar ..? 1 saat kiralama olur mu ..? fiyat nedir .. ?

  7. nişan kutlaması için kiralayabilir miyiz ..? kaç kişilik ekip ..? ne kadar sürede gelirler ..? 2 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? fiyat nedir acaba ..?

  8. merhaba düğünümüz için bando kiralamak istiyoruz düğünden önce kızı evden alma kısmında da düğün bandosu kiralama yapmak istiyoruz kızı evden alma kısmında düğün sonuna kadar kiralama yapabilir miyiz acaba ? ne kadar tutar tunlar bunlar bizim düğünümüz Sarıyer de bir düğün salonunda olacak kızın evi de sarıyer tarafında yaklaşık 3-4 saatlik bir kiralama yapmayı planlıyoruz sizin için de uygun olur mu ? ne kadar olur fiyatı acaba 3-4 saaatlik düğün bandosu kiralamanın ?kaç kişilik düğün bandosu acaba ? kişi sayısını biz seçebilir miyiz? düğün bandosunda kişi sayısı arttıkça fiyat da artar mı ? hangi müzik aletleri var düğün bandosunda acaba ? hangi şarkıları çalacak düğün bandosu? resimdeki gibi mi giyinecekler ? düğün bandosunun ukalımı bize mi ait acaba yoksa siz mi karşılayacaksınız ya da özel aracınızla mı düğün adreisne gelecek ? düğünde istek parça istesek çalabilirler mi ? düğün bandosu kiralama her şey içerisinde ne kadar tutacak acaba ?

  9. Merhaba çocuk partileri düzenlediğim bir mekânım var. Bu mekânda farklı etkinlikler yapmayı seviyorum. Birkaç gün sonra bir 23 Nisan etkinliğimiz olacak. Çocuklar için bando ekibi kiralama hizmetiyle sürpriz yapmak istiyorum. Böylece çocuklar için de milli bayram kutlamasının nasıl olduğunu görme fırsatı olacak. Bando ekibi kiralama hizmetiniz hakkında detaylı bilgi almam mümkün olabilir mi?

   1. Kirala360 Destek

    Selam bando ekibi kiralama hizmetimiz elbette mevcuttur. Alanında uzman, müzik konusunda çok iyi olan bando ekibimiz istediğiniz gün ve saatte hizmet verebilir. Siz gün ve saati önceden bize bildirin. Biz de ekibimizi organize edip size yollayalım. Eminim ki çocuklar da böyle eğlenceli bir etkinlikten çok keyif alacaklardır.

  10. Sokak etkinliği için, bando takımı kiralama hizmetine ihtiyacımız var.
   Bando takımınız kaç kişiden oluşuyor? Ekipte yer alan kişi sayısını belirleyebilir miyiz?
   Kostümler görselde olduğu gibi mi? Farklı renk mevcut mu?
   Kiralama fiyatına, ulaşım ve diğer ayrıntılar dahil mi?
   Etkinlik gününde, ulaşım konusunda bir sorun gelişir mi?
   Güncel kiralama fiyatı nedir?

   1. Kirala360 Destek

    Bando takımı kiralama hizmetimizde yer alan kişi, sayısı en az beş kişiden oluşur.
    Tabii talebinize göre daha az ya da fazla bir ekip oluşturabiliriz. 
    Kostümlerimiz genel olarak aynıdır. Özel tasarım isterseniz ekstra ücret yansıyabilir.
    Kiralama fiyatına, ekstra talepler eklenir ve buna göre fiyatlandırmada değişiklikler yaşanabilir.
    Ekibimiz, belirttiğiniz gün ve saatte orada olacaktır.

  11. Çisil Hazal Hafız

   İlçemizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. Yılında geçit törenlerinde konuk edilmek ve halka destansı bir ritim dinletebilmek için bir bando takımı kiralama düşüncesindeyiz. Bu bando takımında özellikle trompet, saksafon ve davul ritimlerinin ağırlıklı olarak kullanılacağında etkili olacağını bilmekteyiz. Sahil şeridinde konuklara güzel bir akşam geçirebilmek amacıyla kiralayacağımız bu bando takımı acaba 11 Eylül akşamı müsait olurlar mı? 

   1. Kirala360 Destek

    Bando takımımız mezuniyet günleri, kokteyl, festivaller, açılışlar, gibi özel günlerde insanlara hoş bir seda getirmekte usta bir ekiptir. Dilediğiniz gibi trompet, saksafon ve davulun ağırlıkta olacağı bir bando takımını kiralamak istediğiniz günde bir güzel günde insanlara eşlik edebilmeleri için size yönlendirebiliriz. Ayrıntılı bilgi için iletişim bölümünde bulunan mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Saygılar

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon