Dondurma Kasesi Kiralama


İç veya dış mekanlarda gerçekleştirilen tüm davet ve organizasyon etkinliklerinde ikram edilen en eşsiz lezzetlerden biri dondurmadır. Ve dondurmanın kendine has kasesi ile sunulması görsel bakımdan önemlidir. Firmamız dondurma kasesi kiralama hizmetimiz ile sizlere katkı sağlamaktadır. 7’den 70’e herkesin çok severek tükettiği bu tat kase ile sunulduğunda çok daha lezzetli bir hal almaktadır. Ebat ve model bakımından çeşitlilik gösteren ürün dondurma kasesi kiralama hizmetimiz kapsamında beğenilerinize sunulmaktadır. Yılın her ayında tüketilen, vazgeçilmez bir tada sahip olan dondurma fuar ve diğer tüm organizasyon etkinliklerinizde misafirlerinize kaseler içerisinde keyifle ikram edebileceğiniz bir lezzettir. Profesyonel ekibimiz ile iletişim sağlayarak fikir alışverişinde bulunabilir ve dondurma kasesi kiralama hizmetimiz dahilinde bilgi edinebilirsiniz. Genellikle cam, plastik ve karton malzemelerden üretilen kaseler kullanım rahatlığı bakımından oldukça tercih edilmektedir. Kulplu ve kulpsuz modelleri bulunan bu ürün dondurma kasesi kiralama hizmetimiz ile sizlere en uygun koşullarda sağlanmaktadır. Tüm organizasyon etkinliklerinizde bu eşsiz lezzeti misafirlerinize şık bir biçimde sunmak ve dostlarınız ile paylaşmak adına dondurma kasesi kiralama hizmetimiz bazında teklif alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Dondurma Kasesi


  Artık her mevsim tüketilmekte olan dondurma en güzel lezzetlerden biridir. Fuar, festival ve diğer tüm organizasyon etkinliklerinizde bu lezzeti misafirlerinize şık bir biçimde ikram edebilmeniz için kiralık dondurma kasesi hizmetimiz bulunmaktadır. Tasarım olarak onlarca çeşide sahip olan ürün firmamız tarafından sizlere en uygun şartlarda sağlanmaktadır. Dondurmanın eşsiz lezzetini daha arttıran, görsel olarak da katkıda bulunan kiralık dondurma kasesi hizmetimiz ile en güzel ve keyifli organizasyonları gerçekleştirebilirsiniz. Bünyemizde bulundurduğumuz diğer tüm ekipmanlar için geçerli olduğu gibi bu ürün de en ekonomik koşullar ile sizlere sunulmaktadır. Kiralık dondurma kasesi bazında bütçenizi zorlamadan hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ile iletişim sağlayarak danışmanlık alabilirsiniz. Her birey tarafından çok sevilerek tüketilen bu lezzeti kiralık dondurma kasesi hizmetimiz kapsamında misafirlerinize güzel bir biçimde sunmanıza olanak sağlamaktayız. Organizasyon etkinliklerinizde misafirlerinizi dondurmanın muhteşem lezzeti ile buluşturmak ve bunu en şık biçimde yapabilmek adına kiralık dondurma kasesi hizmetimiz dahilinde sizler için hazırladığımız fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Dondurma Kasesi Kiralama Fiyatları


  Müşteri memnuniyeti odaklı iş ilkelerimiz ve uygun fiyat aralığımız ile yıllardır bu sektörde yer almaktayız. Her ekipman için belirlediğimiz minimal seviyede fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Dondurma kasesi kiralama fiyatları dahilinde de bu prensibimizi devam ettirmekteyiz. Kaliteli hizmeti en ekonomik bütçe ile sağlamaya çalışarak sizlere yardımcı olmaktayız. Talepleriniz yönünde ihtiyaçlarınızı en uygun koşullar ile karşılamaya gayret göstermekteyiz. Dondurma kasesi kiralama fiyatları kapsamında da sizleri mağdur etmemekteyiz. Nakliye anlamında talep ettiğiniz zaman aralığında hazır bulunmaktayız. Her grup ekipmanı tüm organizasyon etkinlikleriniz için beğenilerinize sunmaktayız. Ve bunu minimum düzeyde fiyatlar ile sağlamaktayız. Dondurma kasesi kiralama fiyatları bazında da ekonomik fiyat politikamızı sürdürmekteyiz. İç ve dış tüm mekanlarda en güzel organizasyonları gerçekleştirmek, misafirlerinize dondurmanın eşsiz lezzetini şık biçimde sunmak adına dondurma kasesi kiralama fiyatları ile ilgili hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 34 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dondurma Kasesi
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Dondurma Kasesi Kiralama”

  1. dondurma kaselerinizin tam olarak boyutu nedir? her misafire dört top dondurma ikram etsek sığar mı? güncel stok durumu alabilir miyim?

  2. ne kadar geniş ürün kaç top dondurma koyabiliriz ..? stok durumunuz nedir ..? haftasonu için 400 tane kiralasak kaça olur taşımasını da siz mi yapoacaksınız ..?

  3. kaç çeşit elinizde var..?kaç tip renkte elinizde var..?kırılmazlık için önlem alıyor musunuz..?teslim aşamasında kasko yapıyor musunuz..?taksitli fiyatınız ne olur..?

  4. görsel dışında ürün var mı..?ürüne kasko uygulanıyor mu..?ürün ebatları tam olarak nedir..?ürüne taksitli fiyat ne olur..?gün içinde 100 tane teslim şansınız olur mu..?

  5. Başka modelleriniz de var mı ..? Toplu kiralama da indirim olur mu ..? Ne kadar sürede teslim edersinz ..? Fiyat nedir ..?

  6. merhaba kafemiz için bir aylığına toplu dondurma kasesi kiralama yapmak istiyoruz 80 tne var mı elinizde ? resimdeki gibi mi acaba dondurma kaseleriniz? elinizde başka modeller de varsa bizimle paylaşır mısınız ? ne kadar genişlikte dondurma kaseleriniz acaba ? dondurma kaseleriniz yeterince sağlam mı ? hemen kırılır ya da çatlar mı ? özelikle sap kısmı hemen kopar mı acaba ? 80 tane dondurma kasesi kiralama yaptığımızda hepsi aynı model ve boy olan dondurma kaselerinden istiytoruz dondurma kase kiralama da bize göndreceğiniz kaseleri nasıl temizlemeliyiz ? bulaşık makinesine siiizn gönderdiğiniz dondurma kaselerini koyabilir miyiz ? rengi solar ya da çatlar mı ? 80 tane aldığımız toplu olarak dondurma kasesi kiralama yaptığımız için sizden bir miktar da olsa inidirm olacak mı ? nakit ödeme de bir indirim olur mu yada ? bizim kafemiz karaköy tarafında, oraya dondurma kasesi kiralama yapıyor musunuz ? fiyar nedir aaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon