Dondurma Arabası Kiralama


Etkinlik planları yapan kişiler genellikle misafirlerine hoş bir ikramda bulunabilmek için dondurma arabası kiralama hizmetlerimizi kullanmak istemektedirler. Bu alanda her zaman sektörün en önemli isimlerinden biri olan firmamız bugüne kadar birçok kişiye verdiği kiralık dondurma arabası temini hizmeti ile sektörün liderliğini ele almıştır. İsteyen herkesin kullanabildiği bu hizmetlerimiz de insanların beklentilerini çok kısa zaman içinde karşılayabilmektedir. Doğal olarak insanlar her zaman bize büyük bir güven ile yaklaşmakta ve aynı zamanda sürekli olarak bize güvenmektedirler. Dondurma arabası fiyatları konusunda her zaman en makul seçeneklere sahip olan firmamız ile çalışmak isteyen kişiler özellikle alacakları kaliteli hizmetlerin keyfini çıkarabilmektedirler. Dondurma arabası kiralamak için arayış içinde olan kişiler bizlerle iletişime geçtikleri zaman genellikle seçimlerini bizden yana kullanmanın en doğru karar olduğunu anlayabilmektedirler. Kaliteden ödün vermeden devam ettiğimiz hizmetlerimiz de herkesin kiralık dondurma arabası temini etmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda sektörün en önemli ve en çok güvenilen isimlerinden biri haline gelen firmamız özellikle birçok firmanın sunamadığı dondurma arabası fiyatları ile de dikkatleri çekmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Dondurma Arabası


  Dondurma arabası kiralamak için bizlerle iletişime geçen kişiler taleplerini ilettikten çok kısa bir süre sonra istedikleri ürünlere kolay bir şeklide sahip olabilmektedirler. Her zaman için insanların güvendikleri ve aynı zamanda bu tarz ürünleri temini konusunda birbirlerine önerdikleri bir isim olarak amacımız sürekli olarak gelen talepleri karşılamaktır. Bizlerle ile çalışmak ve kendilerine vereceğimiz kiralık dondurma arabası hizmetlerimizi değerlendirmek isteyen kişiler bu zamana kadar verdiğimiz hizmetlerin kalitesini gördükten sonra kararlarını çok daha kolay bir şekilde verebilmektedirler. Bu tarz ürünlerin temini çok hızlı bir şekilde yapabilmekte olan firmamız özellikle işlerini profosyonellere emanet etmek isteyen kişiler için mükemmel bir seçimdir. Dondurma arabası fiyatları konusunda bütçelerini zorlamadan en ekonomik seçimleri yapmak isteyen kişiler bu ürünler hakkında her zaman bizlere güvenebileceklerini de bilmektedirler. Sürekli olarak artan bir hizmet kalitesi ile dikkatleri çekmekte olan firmamız her zaman için müşterilerinin beklentilerini karşılayan ve aynı zamanda bu işlemler sırasında kesinlikle beklenmedik sürprizlere yer vermeyen bir yapıya sahiptir. Bu sebeple bizler risk almak istemeyen kişilere her zaman için dondurma arabası kiralama konusunda bizlere güvenmelerini ve aynı zamanda en uygun dondurma arabası fiyatlarını bizde bulacaklarını bilmelerini istiyoruz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Dondurma Arabası Fiyatları


  Yapılacak olan görüşmelerden sonra hızlı bir şekilde kiralık dondurma arabası temin edebilmekte olan müşterilerimiz özellikle kendilerine verdiğimiz kaliteli hizmetlerim tadını doyasıya çıkarabilmektedirler. Her türlü konu hakkında bizlerden yardım alabilen müşterilerimiz aynı zamanda bizleri çevrelerin de ki kişilere de rahat bir şekilde önerebilmektedirler. Bu alanda her zaman saygı gören bir firma olarak amacımız insanların bize olan güvenlerini arttırmak ve tüm talepleri en kısa zaman içinde karşılayabilmektir. Dondurma arabası fiyatları konusunda her zaman en uygun seçenekleri biz de bulacaklarını bilen müşterilerimiz bu sebeple diğer firmalar ile görüşme gereği görmemektedirler. Kısa zaman içinde tamamlanan görüşmelerden sonra istedikleri her türlü ürüne kolay bir şekilde sahip olabilen müşterilerimiz dondurma arabalarını istedikleri her türlü ortam da rahat bir şekilde kullanabilmektedirler. Bunun yanında ürünlerini diledikleri süre boyunca kullanabilmekte olan müşterilerimiz misafirleri için istedikleri ikramları hazırlayabilmektedirler. Dondurma arabası kiralama ve buna benzer konular da her zaman için insanların güvendikleri bir isim olarak sizleri de en kısa zaman içinde firmamıza bekliyoruz. Kiralık dondurma arabası temini konusunda sizde işinin ehli kişiler ile çalışmak için bizi seçin.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 39 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dondurma Arabası
  Fiyat
  TRY 550
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  15 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  kübra

  arabanın boyutu nedir ..? sadece maraş dondurması mı dağıtacaksınız araba ..? yada sadece arabayı mı siz kiralıyorsunuz ..? normal dondurmadan 3 çeşit olacak şekilde kiralasak kaça olur ..? eleman da dahil mi ..?

  durukan

  araba ne kadar büyüklükte..? kaç çeşit dondurma gözü var ..? kaç farklı dondurma ikram edebiliriz ..? külah gibi malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..? bir günlük kiralama bedeli ne..?

  kamercan

  sadece arabayı mı vereceksiniz ..? servis elemanı ve dondurmayı alacağımız sopa da dahil mi ..? külah da gönderecek misiniz ..? fiyat nedir bir günlük ..? servis elemanı gelcekse tecrübeli mi olacak ..?

  vural

  maraş dondurması var mı ..? serivs eleman da göndrecek misiniz..? külah da fiyata dahil mi ..? haftasonu için kiralasak kaça olur ..? ürün sağlıklı ve hijyenik midir ..?

  imran yanar

  arabada ne kadar dondurma için göz var ..? kaç çeşit koyulabilir ..? ekleme yapabilir miyiz ..? yanında su ikramı da olur mu ..? fiyat nedir..?

  firdevs yören

  doğum günü etkinliği için kiralayabilir miyiz ..? evin bahçesinde çalışabilir mi, 40 tane çocuğa servis yapabilir mi servis elemanı ..? bir günlk kiralama olur mu, fiyat nedir acaba ..?

  kerim öztekin

  kendimiz satış yapmak için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz , 5 aylık kiralama olur mu, kaç çeşit için hazne var arabada, fiyat nedir .?

  aslıhan tokyer

  bir günlük kiralama yapabilir miyiz ..? kutlama yemeğimiz için gelebilir misiniz, sarıyer e hizmetiniz var mı, ne kadar sürede gelir malzemeler ve eleman..? fiayt nedir acaba ..?

  tarık izkesen

  Çocuğumun sünnet düğününde misafirlere maraş dondurması ikramı yapmak istiyoruz. Bunun için dondurmacı kiralamak istiyorum. Düğüne uygun bir konsept belirlemek istiyoruz. Düğünde 500 kişi falan olacak. Dondurmanın uzun süre erimemesi ve herkese yetmesi için nasıl bir çalışma yapıyorsunuz? Misafirlerimize erimiş dondurma ikram etmek istemeyiz. Ayrıca kısa sürede dondurmanın bitmesini ve dondurma standının boş kalmasını da istemeyiz. Yeterli ve erimemiş dondurma olması gerekiyor.

  Kirala360 Destek

  Merhaba umarız oğlunuza istediğiniz gibi bir sünnet düğünü yapabilirsiniz. Dondurmacı kiralamak için doğru adrestesiniz. Dondurma makinelerimiz soğutuculudur. Elektriğe bağlı olarak buzdolabı gibi çalışarak dondurmayı soğuk tutmaktadır. Bu yüzden düğün ne kadar sürerse sürsün dondurmanın erimesi söz konusu değildir. Aracımızda istediğiniz dondurma kilosunun dışında fazladan dondurma bulundurarak ihtiyaca göre dağıtıma devam edebiliriz. Bu şekilde dondurmanın yetmemesi gibi bir sorun yaşamayız.

  Maral Çakıcı

  İstanbul dondurmacı kiralama hizmetiniz dahilinde, piknik alanımız için özel hizmet almak istiyoruz.
  Dondurmalar erimeden ikram edilebilir mi? Ekstra dondurucularınız mevcut mu?
  Ayrıca dondurma servisi yapması için, fazladan eleman gönderiyor musunuz?
  Dondurma çeşidi vb. detaylar kiralama bedelini etkiliyor mu?
  Ayrıca ulaşım detayları da size mi ait?
  Dondurma satıcılarınız, özel nostaljik kostümler giyiyorlar mı?

  Kirala360 Destek

  İstanbul dondurmacı kiralama hizmetimiz sayesinde, keyifli ve ferah bir piknik ortamı oluşturabilirsiniz.
  Dondurmalar, hazırlanan sistem sayesinde erimeden misafirlerinize ikram edilir.
  Dondurma servisi için, ekstra garson kiralayabilirsiniz.
  Dondurma çeşitlerini belirleyebilirsiniz, genel olarak sabit olur.
  Özel talebinize göre paketlerimiz ayarlanır, ama buna göre de fiyatlar değişecektir.
  Kostüm, ulaşım gibi ayrıntılar talebinize göre pakete dahil edilir.

  Hasan Burak Erkoç

  Maraş dondurmacısı kiralama yapmak istiyorum oldukça yoğun olacak bir organizasyon için teklif aldık. İşinin ehli bir personele iki günlük ihtiyacım var bu kritere uygun olan birini bana yönlendirmenizi istiyorum. Kiralama yapmadan önce bu kriteri belirtmek istedim k sonra herhangi bir sorun yaşamayalım. Şimdiden halledelim iyi günler. 

  Kirala360 Destek

  Merhabalar efendim, Maraş dondurmacısı kiralama sırasında bu isteğinizi seve seve gerçekleştiririz. Organizasyonunuzda size destek olacak Maraş dondurmacılarımız mevcuttur. Hepsi de birbirinden yeteneklidir. İçiniz rahat olsun. Herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Hayırlı işler, bol kazançlar.

  S.Kaancan Kişial

  Merhaba, pazar günü Mecidiyeköy’de bir otel de bir eğitim gerçekleştireceğiz. Banka çalışanlarıyla yapacağımız eğitim sonrası bir kokteyl havası olacak. Sushi, kanepeler, drinkler vs. Bize bir de dondurmacı standı ayarlar mısınız? Sadece maraş dondurması olmasını istiyoruz. Diğer dondurmalara gerek yok. Tek çeşit yeterli ve martini bardaklarında sunulsun istiyoruz. Stand personelinin de siyah bir takım giymesini istiyoruz. Mümkün müdür? Araba da çok cafcaflı olmasın, sade, sakin bir araba olmalı.