DOĞUM GÜNÜ ORGANİZASYONU


Organizasyon şirketimizin sizlerle birlikteliği tam anlamıyla doğumdan ölüme kadar sürmektedir. Bu durumu karşılaşacağımız zaman dilimlerini kısım kısım detaylandırarak anlatmaya çalışacağız. Çocuğumuzun ilk dünyaya geldiği çocuk doğum günü organizasyonu için hastane odası veya doğum odası süslemesi ve bu süsleme içerisinde kullanılan şeffaf pleksi masa kiralaması yine organizasyon şirketimiz den temin edilmektedir. Anne adayımız için doğum öncesi yapılan baby shower organizasyonu ve bu davet içerisinde temin edilen şeker çikolata masası kiralama yine organizasyon firması olan bizlerin hizmetleri içerisindedir. Her yıl kutlanmaya devam eden çocuk doğum günleri, çocuğumuz büyüdükçe farklı konsept doğum günü partileri haline gelmektedir. Önceleri doğum günü palyaçosu kiralama ile kaliteli saatler geçiren çocuk yaş almaya devam ettikçe bu durum kendisine daha çocukça gelmeye başlayacak ve doğum günü için palyaço kiralama dan vaz geçerek zamanla daha erişkin aktiviteler içerisinde yer almak isteyecektir. Bu doğum günü organizasyonları için oyun abisi kiralama formatında sivil animatörler görevlendirip çocukların yaş ortalamalarına göre daha yetişkin doğum günü oyunları uygulanmaktadır. Bu çocuk doğum günü için şişme oyun parkları kiralamayı düşünebiliriz. Tabi bu oyun parkları gladyatör, yastık savaşı gibi yetişkin animasyonlarına yakın aktiviteler olmak durumundadır. Çocuk doğum günü için her kutlama yapılacak sene bir diğerinden farklı olmak koşuluyla doğum günü sürprizlerinin çeşitliliği genişletilebilir. Örneğin 5 yaş çocuk doğum günü için palyaço kiralara iken 7 yaş çocuk doğum günü için sihirbaz kiralayabiliriz. Bunun dışında çocuklarımız büyüdükçe 10 yaş çocuk doğum günü için şişme oyuncak kiralamaya başlayabiliriz.

  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  ÇOCUK YAŞ GÜNÜ ORGANİZASYONU


  Her çocuk yaş günü partisinin bizim için hep bir öncekinden farklı olmasını isteriz. Farklı yaş günü sürprizleri ile çocuklarımızın şaşırmaları sağlanmalı ve zihninde ailesi tarafından çok hoş hatıralar bırakılmalıdır. Bu nedenle sıradanlıktan uzak doğum günü sürprizleri bulunmalı ve detayları ile inceden inceye planlanmalıdır. Bu konuda yetkin bir doğum günü firması olan bizler, sizlerden gerekli bilgileri alarak size kusursuz fikirler üretiyoruz. Tabi bu yaş günü fikirlerinin projelendirmesi ve hayata geçirilmesinde sizler için bizler görev edinmekteyiz. Çocuk doğum günü için sihirbaz temin etmekten başlayın da pinyata patlatmalara varana kadar birçok yaş günü etkinliğinde bulunuyoruz. Bu planlamalar gerçekten bizler içinde kolay olmuyor. Çünkü bir insanın ilk yaş günü organizasyonundan başlayarak 10 yaş partisine kadar her yıl doğum gününü planlamak ve bu 10 yılı da birbirinden farklı projelendirip monotonluktan uzak şartlara taşımak tecrübe ve yeterli donanım istemektedir. Yıllar yıllar geçerek bu tecrübe ve birikime sahip olmayı başaran yaş günü firması ajansımız sizlere her çocuk yaş günü sürprizinin en kalitesini yaşatmayı amaçlamaktadır. Karşılıklı güven içinde birlikteliğimizi senelerce sürdürdüğümüz ailelere de bu nedenle buradan güvenleri nedeniyle en içten duygularımla çocuk doğum günü şirketimiz adına teşekkür etmeyi kendimize borç bilmekteyiz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  5 based on 9 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Doğum Günü Organizasyonu
  Fiyat
  TRY 200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Doğum Günü Organizasyonu”

  1. Uluç Emre Binbay

   Yakın zamanda yapacağımız, kızımızın doğum günü için kapsamlı şekilde yaş günü organizasyonu hizmetine ihtiyacımız var.
   Organizasyon içeriğine her şey dahil mi?
   Süslemeler, pasta, masa ve sandalye ayrıca palyaço gibi gösteriler de içerikte yer alıyor mu?
   Herhangi bir aksama istemiyoruz, bu yüzden en az kaç gün öncesinden ayarlanması gerekiyor?
   Dönüşünüzü bekliyoruz.

   1. Kirala360 Destek

    Yaş günü organizasyonu içeriği dahilinde, doğum günlerine özel her şey yer alır.
    Doğum günü kim için yapılacaksa, kız ya da erkek çocuğu veya yetişkin vb. ona göre de ayarlama yapılır.
    Bu nedenle herhangi bir endişeniz olmasın.
    Yapmanız gereken sadece, nasıl bir doğum günü teması istediğinizi bizlere siparişle bildirmektir.
    Bir hafta önceden bildirebilirsiniz.

  2. Manolya Güzeller

   Merhaba eşimin doğum günü için sizden bir organizasyon yapmanızı rica edeceğim. Ben uğraşmayı sevmiyorum bu tarz konularla. Neler gerekiyor bilmiyorum ama odun olmak da istemiyorum eşime güzel bir sürpriz hazırlamalıyım. Siz bir doğum günü organizasyonu yapsanız ben de ödemesini yapsam nasıl olur? Eşim pembeyi çok seviyor. Pembe tonlarında sizinle güzel bir gece düzenlemek. Evimizde olacak, 20 kişi olacak, arkadaşlarımızı çağıracağız. Sizden bir dönüş bekliyor olacağım. 

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba eşinizin doğum gününü kutlarız. Doğum günü bizim işimiz diyebiliriz (: Eşinizin seveceği bir konsepti yapabilmek işin elimizden geleni yaparız. İsterseniz birkaç sürpriz şey de ekleriz. Kadınlar sürprizlere bayılır, klasik bir doğum günü olmasın. Biz bir liste çıkaralım sonrasında birlikte bakalım, eksikleri giderelim. Hediye seçiminde de size yardımcı olabiliriz. Pembe konseptli bir doğum gününe hazırız.

  3. Ayşe Merve Kerigan

   Merhaba oğlumun doğum gün partisi için doğum günü için palyaço kiralama işlemi yapacağım. Ama palyaçonun sadece para almak için bu işi yapmış olmasını istemiyorum. Çocuklar eğlensin mutlu olsun onlarla aşırı ilgilensin istiyorum. Aldığı parayı ve yaptığı işi sahiplensin istiyorum. Özellikle de kendinden oyunları ve ekipmanları olsun. Bana bu saydığım kriterlere uygun olarak önerebileceğiniz birileri var mı?

   1. Kirala360 Destek

    İyi günler efendim doğum günü için palyaço kiralama da bulunan tüm personellerimiz çok iyidir. Ve tüm işlerini başarı ile yapıyorlar. Kendileri çocuklarla ilgilenmeyi sevdikleri için bu mesleği seçmiş insanlar. İçiniz rahat olsun. Çocuklarınız oldukça eğlenecekler. Hoşça kalın. 

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon