DJ Kiralama


Bireysel ya da kurumsal tüm organizasyonlarınızda firmamızın DJ kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Müzik her zaman hayatımızın önemli noktalarında olmuştur. Müziksiz bir hayat düşünülemez. Eğer sizde organizasyonlarınızda kullanılacak müzik detaylarına önem veriyorsanız firmamız sizler için kiralık DJ hizmeti vermektedir. Sabit bir Cd çalmak oldukça basit olacağı için sizde DJ kiralayarak organizasyonlarınızın müzik ihtiyacını en iyi şekilde karşılayın. Firmamızın sizlere göndereceği DJ, müzik anlamında her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayacak kapasitede olacaktır. Yılın tüm günlerinde aralıksız hizmet olanağı sağlayan firmamızdan DJ kiralayın. Kiraladığınız DJ organizasyon öncesinde adresinize gelerek sorunsuz bir şekilde hizmet vermek için hazırlıklarını yapar. Daha sonra ise konuklarınızı güzel müzikler eşliğinde eğlendirir. DJ kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde birlikte DJ’in hangi türde müzikler çalacağına karar veriyoruz. Daha sonra etkinlik türünüzü ve adresinizi bize bildirerek sipariş vermiş oluyorsunuz. Bu doğrultuda DJ’imiz hazırlığını yapıyor ve etkinlik gününüzde adresinize geliyor. Kaliteli bir DJ organizasyonlarınızın havasını değiştirecektir. Bu noktada DJ kiralama hizmeti alabilirsiniz. Organizasyonlarınızda kaliteli müzik repertuarı için firma olarak tüm DJ ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. DJ kiralayarak organizasyonlarınızı renklendirebilirsiniz. Tüm yıl aralıksız DJ kiralama hizmeti veren firmamızla İletişime geçerek DJ ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık DJ


  Eğlence deyince akla gelen ilk şey müziktir. Müziksiz biz eğlence ortamı düşünülemez. Düğünleriniz, partileriniz, kına geceleriniz, davetleriniz, fuarlarınız ve her türlü eğlence organizasyonlarınıza kiralık DJ hizmeti vermekteyiz. Kiralık DJ hizmeti kapsamında hazırladığımız repertuarımız etkinliğinizin türüne göre hazırlanıyor. DJ ritim, tarz, müzik değişimleri arasındaki geçişler gibi şeyleri yaparak tempoyu yakalamak amacıyla hizmet verir. Organizasyonlarınızın kaliteli DJ ihtiyacı için firmamızdan kiralık DJ talebinde bulunun. Sizlere kiralık DJ konusunda en iyi şekilde hizmet verecek olan firmamızın fiyatları da oldukça ekonomiktir. Kaliteli müziklerle konuklarınızı eğlendirmek ve mükemmel organizasyonlara imza atmak için bizimle iletişime geçerek kiralık DJ hizmetimiz ile ilgili bilgi alın. Firmamızın kiralık DJ hizmeti sayesinde zamanınızdan ayırmadan ihtiyacınız olan DJ’i ayağınıza kadar getirtebilirsiniz. Böylelikle DJ gibi ayrıntılara ayırmak zorunda kalacağınız zamanınızı yorulmadan geçirebilirsiniz. Etkinlikleriniz için düşündüğünüz parçaları birbirine başarılı bir şekilde bağlayan DJ’imiz ortamınıza harika bir enerji aktarır. Bu nedenle kiralık DJ hizmetimizden hem siz hem de konuklarınız çok memnun kalacaklar. Kiralık DJ hizmetimizden yılın her günü yararlanabilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti adına aralıksız kiralık DJ hizmeti vermektedir.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  DJ Fiyatları


  Hem kaliteli hem uygun hem zahmetsiz bir şekilde DJ ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en doğru adrestesiniz. DJ fiyatlarımız organizasyon alanınızın bize olan uzaklığına göre değişim gösterebilmektedir. Bizimle iletişime geçerek DJ fiyatlarımızı öğrenebilir ve size uygun fiyat teklifimizden yararlanabilirsiniz. DJ fiyatları konusunda en ekonomik fiyatlarla kiralayabileceğiniz DJ’ler firmamızda. Sizde çağa ayak uydurarak etkinliklerinizi DJ’lerle düzenleyin. En modern yöntemlerle hizmet veren firmamızdan talep ettiğiniz her türlü DJ hizmetlerinizi karşılayacak profesyonel kadromuzdan sizde yaralanın. DJ fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak ekonomik fiyatlarla kaliteli hizmetin en doğru noktası firmamızdır. Müzikler arası geçişi mükemmel bir şekilde ayarlayacak olan DJ’imiz organizasyondaki tüm konuklarınızı keyiflendirecektir. Ekonomik DJ fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimiz sayesinde hayalinizdeki organizasyon ortamını yakalayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek DJ fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Müzik yaşamımızın her alanında yer edinmiş ruhumuza iyi gelen bir şeydir. Sizde konuklarınızın ruh halini iyi yönde değiştirmek ve motivasyonlarını yükseltmek için bizi arayın ve uygun DJ Fiyatlarımızdan yararlanın. DJ fiyatlarımızı 7/24 whatsapp hattımızdan bize yazarak da öğrenebilirsiniz. Tüm yıl hizmetinizdeyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 73 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  DJ
  Fiyat
  TRY 700
  Stok Durumu
  Available in Stock

  15 thoughts on “DJ Kiralama”

  1. dj bizim istediğimiz şarkıları mı çalacak yoksa kendi mevcut listeniz mi var? 3 saatlik bir akşam eğlencesi için fiyatınız nedir? ses sisteminizin ve ekipmanınızın kalitesine güvenebilir miyiz?

  2. sadece dj mi gelecek ekipmanları da getirecek misiniz ..? şarkı türlerini biz seçebilir miyiz..? dj arkadaş yeterince deneyimli midir ..?

  3. Dj istediğimzi şarkıları çalar mı her tarzdan ..? Saatlik mi yoksa günlük mü kiralama bedeli alacaksınız ..? Müzik çalmaya yarayarak aletleri de siz getirecek misiniz ..?

  4. dj tecrübeli mi ..? saatlik mi günlük mü ücret vereceğiz ..? kaç saat sürer programı, istediğimiz şarkıları da çalar mı ..? her tür müzik çalabilir mi ..?fiyat nedir ..?

  5. düğün için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ekipmanlar ..? 2 saatlik kiralanabilir mi ..? fiyat ne olur ..? şarkılara biz de eklemeler yapabilir miyiz ..?

  6. mezuniyet partimiz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar süre çalabilir ..? istediğimiz şarkıları da ekleyebilir miyiz ..? üsküdardaki mekana gelebilir mi ..? fiyat nedir bir akşamlık ..?

  7. merhaba düğünümüz için dj kiralamak istiyoruz mdoern bir düğün olsun istiyoruz biraz bir akşamlık dj kiralama yapabilir miyiz sizden ? bizim düğünümüz 30 ağustos ta o zamana kadar yetişir mi acaba ? o zamana kadar yetiişmesi için bir ön ödeme yapmamız ya da ön rezerve yapmamız mı lazım size ? neler yapmalıyız bilgi verir msiiniz ? bir tane dj gelecek dğeil mi ? dj in ses sistemi malzemelrini de siz getireceksiniz değil mi _? bizim ek olarak almamız gereken bir şey var mı ? ne kadar sürede ses sistemi malzemelerini getirirsiniz düğün adrsine ? bizim düğünümüz beykoz tarafındssa beykoz a dj kiralama yapıyor musunjuz ? boykoz daki her adrese dj kiralama ve ses sistemi taşıma yaparm mısınız ? siz dj kiralama da gelecek olan ses sistemi malzemelerini hem taşıyop hem de kurabiilri misiniz ? kurduktan sonra ses kalitesini kontrol eder misiniz acaba ? düğünün sonunda da ses sistemi malzemelrini almaya gelri misiniz ? isteidğimiz parçaları da çalar mı acaba dj ?

  8. Şirketimizdeki normalleşme sürecinde adaptasyonu sağlamak için, bir parti vermeyi düşünüyoruz. DJ’iniz ya da DJ’lerimizin müzik listelerini biz belirleye biliyor muyuz? Yoksa parti konseptine uygun müzikleri onlar mı ayarlıyor? DJ’lerinizin bizimle paylaşabileceğiniz referansları var mı? Müzik kalitesi bizim için önemli. DJ’lerin daha önceki performanslarını izleyebileceğimiz bir video var mı? Şimdiden teşekkür ederim.

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba DJ’lerimiz işlerini parti konseptine göre ayarlayabilmektedir. Tabi her DJ’in tercih ettiği müzikler ve şarkılar farklı farklı olabilmektedir. Parti öncesi DJ’imizle yapacağınız görüşmede tercihlerinizi, parti konseptini kendisine anlatırsanız ortak bir noktada buluşacağınıza inanıyoruz. DJ’lerimiz görüşmeleriniz sırasında performanslarıyla ilgili önceki kayıtları size izletebilirler. Şimdiden bol eğlenceli partiler dileriz…

  9. Sahil partimiz için, dj hizmeti almak istiyoruz.
   Dj kiralama fiyatları İstanbul için genel olarak ne kadar olur? 
   Paket içeriğine, ses sistemi, kolon vb. detaylar dahil mi?
   Ekstra pakete dahil edebilir miyiz?
   Buna yönelik uygun bir fiyatlandırma yapabilir misiniz?
   Dj çalma listesini sadece bizler oluşturabilir miyiz?
   Dj arkadaşlarınız alanında profesyonel kişiler mi? 

   1. DJ kiralama fiyatları İstanbul için genel olarak her yerde aynıdır. 
    Sadece paket içeriğine, hizmete göre küçük farklılıklar uygulanır.
    Belirttiğiniz detaylar pakete dahil şekilde hizmet sunulur.
    Ekstra ihtiyaçlarınızı bizlere iletebilirsiniz, böylelikle paket içeriğine dahil edebiliriz.
    Çalma listesine DJ ile beraber iletişim kurarak, karar verebilirsiniz.
    Alanında uzman kişiler ile uzun yıllar hizmet sunmaktayız. 

  10. Bayan dj kiralama istiyorum. Elinizde kimler var? Bodrumu sallayacak korana virüsü unutturacak bir kadınla çalışmak istiyorum önerileriniz var mı bir de ekipmanlarıyla birlikte mi gelir yoksa onları bizim mi ayarlamamız gerekiyor. Cevaplarsanız sevinirim. Biraz acelem var. Dikkate alın lütfen.

   1. Kirala360 Destek

    Merhaba bayan dj kiralama sizin yönetebileceğiniz bir süreç ve biz sizi dj’lere ulaştırarak aralarında seçim yapmanızı sağlıyoruz. Ekipmanlar size aittir çünkü Bir ensturman gibi o aletleri kendilerinde bulunmuyor. Ekipmanlara da web sitemizden ulaşıp kiralama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

  11. Ali Aydın Kirezçik

   İstanbul’da bir otel için, bir günlüğüne bir dj kiralamamız lazım. İstanbul dj kiralaması yapıyorsunuz gördüğüm kadarıyla. Arabistan’dan misafirlerimiz gelecek onlar için bir gece düzenlenecek. Normalde çalıştığımız bir dj vardı, yeni ayrıldı. O yüzden bir günlüğüne kiralama yapacağız. Ama tecrübeli iyi bir DJ olmasını istiyoruz. Bulabilir misiniz? Bize Cv’sini önceden gönderir misiniz? Nerelerde DJ’lik yaptığını bilmek istiyorum. Önemli bir gece olacağı için dandik, merdiven altı, amatör dj’ler istemiyoruz. Biliyorsunuz, bu ara herkeste dj olma sevdası var. Önüne gelen dj oluyor. O yüzden biz daha önce iyi otellerle çalışmış, iyi kulüplerde sahne almış tecrübelilerle çalışmak istiyoruz. Fiyat sorun değil, size güveniyoruz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon