Dış Mekan Soba Kiralama

Çeşitli organizasyonlarınız dahilinde, dış mekan soba kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimizden, bireysel ya da kurumsal olarak faydalanabilirsiniz. Birbirinden özel etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, kiralama hizmetlerimizi seçebilirsiniz. Düğün, nişan, söz, doğum günü, piknik, fuar, seminer, festival, açılış, sokak aktiviteleri vb. her türlü organizasyonlarınız dahilinde, dış mekan sobalarımızı kiralayabilirsiniz. Açık hava da düzenleyeceğiniz, birbirinden özel etkinlikleriniz için, ısıtıcılarımız olmazsa olmazlardır. Ayrıca, firmamız bünyesinde bulunan, dış mekan soba modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Bu doğrultuda, organizasyon konseptinize en uyumlu ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Kış ya da bahar aylarında, açık hava etkinliklerinizin, soğuk etkisini gidermek adına, ısıtıcılara ihtiyaç duyulur. Dış mekan soba hizmetimiz de bu kapsamda, geliştirilmiştir. Dış mekan soba modellerimiz sayesinde, her türlü organizasyonlarınıza uyumlu sobayı seçebilirsiniz. Kaliteli ve sağlam ürünlerimiz doğrultusunda, kiralama hizmeti almak için, kiralık dış mekan soba hizmetimizi tercih etmelisiniz. Böylece, organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaçlarınızı sağlıklı bir şekilde karşılamış olacaksınız. Web sitemiz üzerinden, ürün yelpazemizi inceleyebilir ve her türlü organizasyonlarınız için, kiralama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

Neden Kirala 360


Model Seçebilirsin

Adet Seçebilirsin

Nakliyat Seçebilirsin

Ekstra Personel Seçebilirsin

Tarih Seçebilirsin

Kiralık Dış Mekan Soba

Dış mekan soba kiralama fiyatları doğrultusunda, organizasyonlarınız için, uygun fiyat seçenekleriyle kiralama hizmeti alabilirsiniz. Dış mekan soba modellerimiz, her türlü etkinlik ve aktiviteleriniz için uyumludur. Sağlam ve kullanılışlı dış mekan sobalarımız sayesinde, sıcak ortamlara sahip olabilirsiniz. Her türlü etkinlik ve aktiviteleriniz için, kiralama hizmetlerimiz mevcuttur. Bu kapsamda, soba ihtiyacınızı ve farklı ekipman ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Etkinlik ve aktiviteler kapsamında, dış mekan soba hizmetimiz geliştirilmiştir. Böylece, soğuk havalarda dahi, açık hava etkinlikleri düzenleyebilirsiniz. Organizasyon mekanınızın boyutuna bağlı olarak, ihtiyaca uygun sayıda soba kiralama imkanına sahipsiniz. Ayrıca, bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız dahilinde, dış mekan soba ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Kiralık dış mekan soba hizmetimiz, herkese ve her bütçeye uyumlu şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle, özenli hizmetimizden, uygun fiyat koşulları ile faydalanabilirsiniz. Hizmet kalitemiz ve uzman kadromuz ile sağlam dış mekan sobalarımızı, hizmetinize sunmaktayız. Nakliyat ve kurulum gibi hizmetlerimiz sayesinde, hızlı ve sorunsuz bir hizmet almanızı sağlamaktayız.

7/24 Whatsapp
0537 584 98 44
Nakliyat
Tüm Ürünlerimizde nakliyat
Hijyen
Hijyen ve Temizlik
Telefon Randevu
7/24 Telefon ile Randevu

Dış Mekan Soba Kiralama Fiyatları

Dış mekan soba kiralama hizmetimiz, her türlü organizasyonlarınız dahilinde, tercih edebileceğiniz bir hizmettir. Açık hava etkinlikleri, aktiviteler gibi birbirinden özel ve eğlenceli anlar için, soğuk havalarda, dış mekan sobalarına ihtiyaç duyarız. Etkinlikleriniz kapsamında, kısa süreliğine ihtiyaç duyduğunuz, dış mekan sobalarını, kiralama hizmetimiz sayesinde karşılayabilirsiniz. Dış mekan soba modellerimizi inceleyebilir ve sizin için uygun olan ürünümüzü tercih edebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda ve model de ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Düğün, nişan, doğum günü, yılbaşı, davetler, kokteyl gibi açık hava da düzenlediğiniz, özel ve eğlenceli kutlamalarınız için, dış mekan sobalarımızı kiralayabilirsiniz. Dış mekan soba kiralama fiyatları, hizmet içeriğine bağlı olarak değişikliğe uğrayabilmektedir. Hizmet içeriği; kiralık ürün, nakliyat süreci, kurulum gibi ayrıntılardan oluşmaktadır. Bu nedenle, bu doğrultuda aldığınız hizmet içeriği bazında, fiyatlandırma yapılacaktır. Dilerseniz, organizasyon konseptiniz dahilinde ve ürün bazında size özel teklifimizi öğrenebilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz, geniş ürün yelpazemiz doğrultusunda oluşturulmuştur. Bu kapsamda, her türlü organizasyon ve aktiviteleriniz kapsamında, ekipman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Sizlerden aldığımız olumlu dönüşler sayesinde, günden güne daha da büyüdüğümüzü söyleyebiliriz. Prensiplerimiz gereği, önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyetidir. Bu doğrultudaki iş ahlakımız nedeniyle, daima öncü ve lider firma olarak, kalıcılığımızı koruduğumuzu söyleyebiliriz. Geliştirdiğimiz ürün ve kiralama seçeneklerimiz ile her türlü ekipman, ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere buradayız. Güler yüzlü ekibimizden, dış mekan sobalarımız ile alakalı bilgi alabilirsiniz.

Özet
product image
Ürün Puanı
1star1star1star1star1star
Kullanıcı Puanı
4.5 based on 32 votes
Marka
Kirala360
Ürün İsmi
Dış Mekan Soba
Fiyat
TRY 230
Stok Durumu
Available in Stock
Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kansu

Boyutu ne tam olarak ..? Kolayca taşınır mı ..? Kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? Elektirikle mi çalışacak ..? Şarj edebilir miyiz ..? Me kadar bir alanı ısıtır ..?

incinur

çok soğuk havalarda da etkili olur mu ..? ne kadar bir alana etki eder, elektrikle mi çalışıyor ..? boyutu nedir ve hangi maddeden üretilmiş demir mi ürün ..? fiyat bilgisi de verir misiniz..?

Edanur başlar

Devrilme ihtimali var mı ..? Devrilmemesi için bir önlem alaak mısınız ..? Elektrikle mi çalışıyor ..? Fiyat nedir ..? Sevk süreniz nedir ..?

fırat ceyhan

soba tam olarak hangi madde ile yanmakta acaba ..? ne kadar sürede teslim ederisiz..? 6 tane kiralayavilir miyiz ..? çalışmasını bize gösterebilir misiniz ..? boyutu nedir ..?

İlyas Umut Apul

Merhaba, açık havada çay bahçem var. Bu aralar hava soğudu. Müşterilerime battaniye vermektense şemsiye soba kiralama fikri aklıma geldi. Hem müşterilerimizin ısınması hem de satışlarımızın olumlu etkilenmesi için küçük bir araştırma yaptım. Firmanızı da bir arkadaşım tavsiye etti. Bu tür bir hizmet almam mümkün müdür? Şemsiye soba kiralama fiyatlarınız nedir?

Kirala360 Destek

Selam, fikriniz gerçekten çok güzel. Şemsiye soba ile müşterileriniz daha rahat edecektir. Çay bahçenizin ölçülerini bize iletirseniz sizin için bir ölçümleme çalışması yapıp kaç adet şemsiye soba kiralama yapmanız gerektiğinin bilgisini verebiliriz. Böylece siz de hem uygun fiyatlı kiralama yapabilir hem de satışlarınızı katlayabilirsiniz. Genel fiyatlarımızı hemen mail olarak yolluyorum.

Ahmet Sencer Emikoğlu

Açık havada gerçekleşecek olan, kokteyl partimiz için ısı şemsiyesi kiralama hizmetine ihtiyacımız var.
Soba ısı dağılımı yüksek mi?
Ne kadarlık bir mesafeye etki eder?
Yakıt türü nedir? Ateşleme tekniği nasıl olur?
Ağırlık açısından sağlam mı? Rüzgar gibi hafif durumlarda düşebilir mi?
Fazla sayıda kiralamalara indirim uyguluyor musunuz? Yardımlarınızı bekliyoruz. Teşekkürler.