Dikdörtgen masa örtüsü kiralama

Kaliteli malzemeden elde edilen şık ve kullanışlı masa örtüleri firmamız tarafından dikdörtgen masa örtüsü kiralama hizmeti dahilinde sizlere sunulmaktadır. Masa örtülerini istediğiniz ebat ve renkte kiralama seçeneğiniz mevcut olup, Dikdörtgen masa örtüsü fiyatları da bu doğrultuda değişmektedir. Organizasyonlarınız için masanız var fakat onu muhafaza edecek örtüleriniz yok ise kiralık dikdörtgen masa örtüleri tam size göre. Dikdörtgen masa örtüsü kiralama hizmeti sayesinde masalarınız kirlenmez ve lekeler oluşmaz. Dikdörtgen masa örtüsü fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Havalı ve şık masalar için kiralık dikdörtgen masa örtüsü idealdir. Sizlerin mutluluğu için dikdörtgen masa örtüsü fiyatları makul seviyededir. Güvenle masalarınızı örtebilir ve misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık dikdörtgen masa örtüsü

  Organizasyonlarınızda gösteriş ve zerafet için size sunduğumuz dikdörtgen masa örtüsü kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Kiralık dikdörtgen masa örtüsü verdiğiniz adrese teslim edilir ve sizin ekstra bir uğraşınıza gerek kalmaz. Mekanlarınızın ferahlığı ve müşterilerinizin memnuniyeti için Kiralık dikdörtgen masa örtüsü tercih ediniz. Dikdörtgen masa örtüsü fiyatları uygun ve hesaplıdır. Elinizdeki kare örtüleriniz sizin dikdörtgen masalarınıza uymuyorsa dert etmeyin, size uygun fiyatlara dikdörtgen masa örtüsü kiralama hizmeti sunmaktayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Dikdörtgen masa örtüsü fiyatları

  Sizlere en iyi hizmet kalitesini sunmak adına dikdörtgen masa örtüsü fiyatlarını minimum düzeyde tutuyoruz. Ürünlerimizin kalitesi yüksek kalite standartlarındadır. Firmamızın dikdörtgen masa örtüsü kiralama hizmetinden dilediğiniz gün ve saatlerde yararlanabilirsiniz. Dikdörtgen masa örtüsü fiyatlarımızın uygunluğunu görünce çok şaşıracaksınız. Ürünlerimiz A sınıf kalitededir ve oldukça kullanışlıdır. Kiralık dikdörtgen masa örtüleri sizin ve misafirlerinizin yüksek kalitede şıklık için mutlu bir gün geçirmenize yardımcı olacaktır. Firmamızla her türlü sorunuz ve başvurunuz için iletişime geçebilirsiniz. Masa örtülerimizden oldukça memnun kalacaksınız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dikdörtgen masa örtüsü
  Fiyat
  TRY 20
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 Comments

  1. kutsi
   Mayıs 23, 2019

   üründe renk seçeneği var mı..?üründe model seçeneği nedir..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?ürüne nakitte indirim olur mu..?ürün teslim süreniz nedir..?

  2. ulviye yatan
   Haziran 8, 2019

   sadece dikdörtgen olarak mı var ..? masayı da gönderebilme şansınız var mı ..? ne kadar sürede adrese gönderilir ..? renk seçebilir miyiz ..? 5 gün için fiyat nedir ..?

  3. tunahan aydere
   Haziran 17, 2019

   35 tane kiralayabilir miyiz ..? hangi kumaştan yapılıyor örtü ..? boyutu nedir ..? kargoyla mı göndereceksiniz ..? fiyat nedir ..?

  4. mahmut asyal
   Haziran 26, 2019

   restoranımız için kiralayabilir miyiz ..? 40 tane var mı ..? resimdeki gibi mi ürün, ne kadar sürede gönderirsiniz .. ? fiyat nedir acaba ..?

  5. furkan kanlıca
   Haziran 27, 2019

   otel açık büfe masaları için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar ölçüleri acaba ..? 55 tane var mı ..? resimdeki gibi mi örtü modeli, beyaz renk var mı ..?

  Leave a Reply