Dikdörtgen Gelin Yolu Kiralama


İster kırda isterse salonda gerçekleşsin düğün törenlerinin özel ve özenli olması önemlidir. Gelin yolu yalnızca düğün değil nişan, kına gecesi ve nikahlarda kullanılmaktadır. Gelin ve damadın en özel günlerinde alana giriş yaptıkları yola serilir. Gelin ve damat bu yürüyüş yolundan geçerek sevgili davetliler ile bir araya gelirler. Düğünlerde giyilen özel giysilerin yanı sıra düğün alanlarının da özel olması önem arz eder. Sizlerin göstermiş olduğu bu özene dikdörtgen gelin yolu kiralama ile katkı sağlamaktan memnuniyet duyarız. Kır düğünü veya düğün salonu dışında düzenlemiş olduğunuz bu özel etkinlerinizde süslemeler ile o mekânı eşsiz bir yer haline getirmeniz mümkün. Her gelinin hayali olan mükemmel gelinliği mükemmel bir düğün alanı ile birleştirmek kusursuz bir güne imza atmanıza olanak sağlayacaktır. Bu özel günlerinizin kusursuz olmasını dikdörtgen gelin yolu kiralama ile sağlayabilirsiniz. Gelin ve damadın özelliğini vurgulayan bu dikdörtgen gelin yolu fiyatları konusunda da oldukça caziptir. Sizlere bütçeniz düşünülerek dikdörtgen gelin yolu fiyatları oluşturulmaktadır. Dikdörtgen gelin yolu kiralama ile şık ve oldukça dekoratif bir organizasyon oluşturabilirsiniz. Düğün dışında kına gecelerinde, nişan ve nikah törenlerinde de kullanabileceğiniz bu kiralık dikdörtgen gelin yolu ile organizasyon mekanlarınızı güzelleştirebilirsiniz. Dikdörtgen gelin yolu kiralama ile şık ve gösterişli bir organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Dikdörtgen Gelin Yolu


  Kiralık dikdörtgen gelin yolu ile değerli dostlarınızı özenle karşılayabilirsiniz. Kiralık dikdörtgen gelin yolu ile çok kıymetli gelin ve damadın organizasyon alanına girişini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz çeşitli süslemeler ekleyerek kiralık dikdörtgen gelin yolunu daha da şık bir hale getirebilirsiniz. Tamamen sizin hayal gücünüze ve zevkinize kalmış bir süsleme ile değerli misafirlerinize sunabilirsiniz. Bu özel organizasyon alanları artık sadece düğün salonu ile sınırlı kalmamakta. Siz de farklı mekanlarda gerçekleştirebileceğiniz organizasyonlarınızda bizden dikdörtgen gelin yolu kiralama yaparak mekanları şık ve gösterişli bir alana dönüştürebilirsiniz. Şık bir düğün organizasyonun maliyeti hayli yüksek olabilmekte. Dikdörtgen gelin yolu fiyatları satın almada sizlere ekstra yük olmaktadır. Satın alma yerine dikdörtgen gelin yolu kiralama ile de arzu ettiğiniz gösteriş ve lükste bir düğün organizasyonu yapabilirsiniz. Dikdörtgen gelin yolu fiyatları kiralamada daha uyguna gelmektedir. Bizlerden fiyat bilgisi almayı lütfen unutmayın. Her detayın kusursuz olması beklenen bir düğünde bu ayrıntılar da göz ardı edilmemelidir. İlk izlenimin ne denli önemli olduğu düşünüldüğünde davetlilerin ve gelin ile damadın düğün mekanına girişi hayli önemli olmaktadır. Kültürümüzün değerli parçaları olan nişan, nikah, kına ve düğün törenlerinde firmamız kiralık dikdörtgen gelin yolu hizmeti ile sizlerle bir arada.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]
  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Dikdörtgen Gelin Yolu Fiyatları


  Gelişen organizasyon sektörü ile dikdörtgen gelin yolu fiyatları da farklılık göstermektedir. Sizlere en uygun hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Bu doğrultuda en uygun fiyatı sizlere sunmaktayız. Yüksek ücretler ödeyerek lüks bir organizasyon yapmak yerine daha uygun bir maliyetle şık ve gösterişli bir organizasyon yapmanız da mümkün. Gelin ve damat için bu günler unutulmaz olacağından dolayı her ayrıntının da pürüzsüz olmasını istemektedirler. Mükemmel bir organizasyonda dikdörtgen gelin yolu kiralama gibi detaylar göze çarpmaktadır. Yürüyüş yolunun yanı sıra ekstra süslemeler yaparak gelin ve damadın girişini daha görkemli bir hale getirebilirsiniz. Dikdörtgen gelin yolu fiyatları sizlere zorluk çıkarmayacağı için bu görkemli girişin keyfini huzurla çıkarabilirsiniz. Muhteşem bir kır düğününün olmazsa olmazları süslemelerdir. Organizasyonun kalitesini bu ayrıntılar ortaya çıkarır. Hem gelin damat hem de değerli dostlarınız için keyifle hatırlanacak bir anı bırakmak için sizlerin yanınızdayız. Yeni bir hayata açılan bu yolu kiralık dikdörtgen gelin yolu ile daha da parlatmak sizlerin elinde. Yeni hayatınıza başladığınız bu yolda dikdörtgen gelin yolu kiralama ile özel bir yolda olduğunuzun farkına varın. Sizler için çok kıymetli misafirlerinizin katılımını gerçekleştirecekleri bu organizasyonlarda misafirleriniz kadar özel bir giriş hazırlamak mümkün. Dikdörtgen giriş yolu kiralama ile kusursuz organizasyonunuza yakışır bir giriş gerçekleştirebileceksiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 22 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dikdörtgen Gelin Yolu
  Fiyat
  TRY 180
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Dikdörtgen Gelin Yolu Kiralama”

  1. Gelin yolu süslemelerini biz seçebilir miyiz ..? Yakaşık kaç cm ..? Kurulımunu siz mi yapacaksınız..? Bir akşamlık fiyat nedir..? Önceden gelip görme ihtimalimiz var mı .,?

  2. Ürünün taşıması ve kurulumu size mi ait ..? İstediğimiz renk ve süslemeleri seçebilir miyiz..? Ne kadar sürer kurulması..? Teslimat süreniz nedir ..?

  3. üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?üründe uygulama size mi ait..?ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürün ebatları tam olarak nedir..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon