Dikdörtgen Derin Tepsi Kiralama


Tüm davet ve organizasyon etkinliklerinizde mutlaka yer alması gereken en önemli malzemelerden biri dikdörtgen derin tepsidir. Firmamız dikdörtgen derin tepsi kiralama hizmeti ile müşterilerine katkı sağlamaktadır. Hazırlanan yiyeceklerin ve içeceklerin sağlıklı ve şık bir biçimde ikram edilmesi için bu malzeme önemli bir detaydır. Ebatları ve şekilleri açısından değişkenlik gösteren bu ürün davetlerinizin en önemli parçalarından biridir. Hem görsel olarak hem de taşıma rahatlığı bakımından tüm etkinliklerin vazgeçilmez öğeleri arasındadır. Dikdörtgen derin tepsi kiralama ile ilgili firmamız ile iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz. Merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bize danışabilirsiniz. Her ekipmanımızda olduğu gibi bu üründe de fırsatlarımızdan faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimiz ve tecrübeli ekibimiz ile birlikte dikdörtgen derin tepsi kiralama hizmetimiz kapsamında sizlerin yanında yer almaktayız. İhtiyaçlarınız dahilinde ve talepleriniz doğrultusunda yılların kazandırdığı tecrübe ile size hizmet etmekteyiz. Eğer dikdörtgen derin tepsi kiralama fiyatlarımızı öğrenmek ve bizden hizmet almak isterseniz firmamız ile iletişim sağlayabilirsiniz. Tüm davet ve organizasyon etkinliklerinin en birincil malzemelerinden biri olan bu parça dikdörtgen derin tepsi kiralama hizmeti ile sizlere sunulmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al


  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Dikdörtgen Derin Tepsi


  Özel davetlerinizin en önemli catering malzemelerinden biri olan bu ürün öncelikli olarak, hazırlanan yiyeceklerin taşınması bazında oldukça önemlidir. Zarar görmeden lezzetleri geniş bir alanda ikram etmek son derece zordur. Kiralık dikdörtgen derin tepsi ile hazırladığınız tatlar herhangi bir sıkıntı yaşanmadan misafirlerinize sunulmaktadır. Taşıma rahatlığının yanı sıra görsel olarak da oldukça şık olan bu ürün son derece işlevseldir. Kiralık dikdörtgen derin tepsi kiralama hizmetimiz müşterilerimize en uygun fırsatlarla sunulmaktadır. Eğer sizde bu fırsatlardan yararlanarak kiralık dikdörtgen derin tepsi ile ilgili fiyat almak isterseniz bize danışabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti firmamız için esas teşkil ettiğinden fiyatlarımızı en minimal seviyede belirleyerek hizmetimize devam etmekteyiz. Yıllardır bu sektörde olmanın verdiği tecrübe avantajı ile müşterilerimize en kaliteli hizmeti en iyi fiyatlarla sunma gayretindeyiz. Kiralık dikdörtgen derin tepsi ve diğer ekipmanlarımız müşterilerimizin beğenisine açıktır. Tüm organizasyon etkinliklerinizde öncül olarak ihtiyaç duyacağınız ve talep edeceğiniz bu ürünü sizlere çok uygun bir bütçe ile sunmaktayız. Kiralık dikdörtgen derin tepsi ile ilgili öğrenmek istediğiniz her konuyu ekibimize danışabilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Dikdörtgen Tepsi Fiyatları


  Firmamız iş prensipleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır bu sektörde yer alarak müşterilerine katkı sağlamaktadır. Öncelikli olarak uygun fiyat politikası ile her bütçeye hitap etmektedir. Tüm ekipmanlarda olduğu gibi dikdörtgen tepsi fiyatları bazında da piyasa şartlarında en uygun hizmeti vermektedir. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda talepleri karşılamaya çalışan ekibimiz ile iletişime geçerek dikdörtgen tepsi fiyatları ile ilgili bilgi edinebilirsiniz. Son derece kaliteli ekipmanlara sahip olan firmamız bu ürünleri sizlerin beğenisine en uygun şartlarda sunmaktadır. Ebatları ve görüntüleri bakımından değişkenlik gösteren dikdörtgen tepsi fiyatları günümüz koşullarına uygun bir biçimde belirlenmiştir. Tüm davet ve organizasyonlarda son derece işlevsel olan bu malzeme müşterilerimize en iyi fiyatlarla sağlanmaktadır. Hazırladığınız yiyecek ve içeceklerin ikram edilmesi için birincil olan bu parça firmamız garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Dikdörtgen derin tepsi fiyatları bazında kaliteli hizmeti almak adına bize danışınız. Unutulmaz davetlere imza atmak ve sunum şıklığı ile misafirlerinizi etkilemek için dikdörtgen derin tepsi fiyatlarımızı öğrenerek bizden hizmet alınız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dikdörtgen Derin Tepsi
  Fiyat
  TRY 6
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Dikdörtgen Derin Tepsi Kiralama”

  1. tam olarak boyutları nedir..? istediğimiz boyutu seçebilir miyiz ..? sizce mat ve ahşap arasında nasıl bir kullanım farkı var ..? açılışta yiyecek içecek ikramına uygun mu ..?

  2. ahşap mı metal mi daha avantajlı ..? kullanım farkları neler ..? 100 tane kiralask ikisi içinde fiyat alabilir miyizz..?

  3. görseldeki ahşap tepsiden kaç adet var ..? 200 tane kiralasak 3 haftalık ne olur fiyat ..? taşıması ya da kargosu size mi ait..?

  4. metal tepsilerin stok durumu ne..? temizlemesi kolay olur mu ..? 50 tane kiralasak ne kadar fiyat olur ..? teslimatı ne zaman yapabilirsiniz..? hangi modelleriniz daha kullanışlı ..?

  5. üründe renk seçeneği var mı..?görsel dışında ürün var mı..?ürün ebatları nedir..?gün içinde teslim şansınız var mı..?ürüne taksitli fiyat ne olur..?

  6. her fırına sığar mı ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? her adrese teslimat var mı ..? ne kadar olur 6 tane fiyatı ..? temizlemesi nasıl yapılmalı ..?

  7. kare ya da elips modelleriniz de var mı ..? her birinden 10 ar tane çıkar mı ..? temizlemesini nasıl yapmalıyız..? taşıma ve kargo sizden mi ..? fiyat ne olur ..?

  8. başka renkleri de var mı ..? metal olanın siyah tonlarında ollanı var mı ..? boyutu nedir ..? 78 tane kiralayabilir miiyiz ..? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon