Dev Mikado Kiralama


Oldukça popüler oyunlardan olan mikado oyunu, günümüz de insanların çocukları ile eğlenceli anlar yaşamak için tercih ettiği son derece popüler bir oyun haline gelmiştir. Sadece aile ile geçirilen zamanlar da değil ayrıca çeşitli etkinliklerde de çok fazla tercih edilen oyun dev mikado kiralama hizmetimiz sayesinde birçok insan tarafından çok tercih edilmektedir. Özellikle doğum günlerinde ve genel anlamda çocukların yoğun olarak katıldığı etkinlikler de çok fazla tercih edilen bu oyun sayesinde çocuklar son derece eğlenceli anlar yaşabilmektedir. Sadece çocuklar da değil ayrıca yetişkinlerin de oynarken çok fazla eğlendiği dev mikado oyunu sayesinde düzenlediğiniz etkinlikler hem çok eğlenceli hem de farklı geçecektir. İnsanlar artık klasik etkinlik ve partilerden sıkılmakta ve farklı bir şeyler istemektedir. Bunun içinde ev sahiplerinin yapması gereken değişik ve eğlenceli aktiviteler ve oyunlar bulması ile mümkün olabilmektedir. Bu oyun ve aktivitelere örnek olarak gösterilebilecek olan mikado oyununu kiralık dev mikado hizmetimiz sayesinde istediğiniz zaman temin edebilirsiniz. Firma olarak istediğiniz zaman bu ve benzeri eğlenceli aktivite malzemelerini kiralayabilmeniz için sizlere hizmet vermekteyiz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Dev Mikado


  Küçüklüğümüzden bu yana aslında hepimizin severek oynadığı ve sadece zamanla ismi değişen mikado oyunu son derece basit ancak çok eğlenceli oyunlardan biri olmaktadır. Genel mantığı uzun çubukların önce bir araya getirilmesi ve daha sonra bir anda bırakılarak yere gelişi güzel saçılması ve tek tek bu çöplerin diğerlerini kımıldatmadan alınmaya çalışılması mantığı ile oynanmaktadır. Dev mikado kiralama hizmetimizden faydalandığınız da işte küçükken mahallelerimiz de kendi şartlarımızda bulduğumuz çöpler ile oynadığımız oyunu dev çubuklar ile oynayabilmiş olursunuz. Çocukken oynamayı çok sevdiğimiz bu oyunu şimdi kendi çocuklarınız ile oynayabilir ve eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Son derece ergonomik ve oynarken sizleri zorlamayacak olan kiralık dev mikado çubukları organizasyon ve etkinliklerinizin vazgeçilmez aktiviteleri arasında yerini alacaktır. Sizler de sizi çocukluğunuza götürecek olan bu oyunu oynamak ve etkinlikleriniz de misafirlerinizin sizlere bu anlar da eşlik etmesini istiyorsanız tek yapmanız gereken bizler ile iletişime geçerek bu konuda sunmuş olduğumuz kiralama hizmetinden faydalanmaktır. Etkinliğiniz ne kadar büyük ve bu oyun çubuklarına kaç adet ihtiyacınız olursa olsun firma olarak bunu sizlere kolaylıkla temin edebilmekteyiz. İstediğiniz sayıda mikado oyununu istediğiniz adreslere getirerek sizlerin ve davetlilerinizin iyi vakit geçirmelerini sağlıyoruz. Bizi hemen arayarak sizler de bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Dev Mikado Kiralama Fiyatları


  Sizlere eğlenceli anlar yaşatacak olan dev mikado çubukları, etkinliklerinizin vazgeçilmez unsuru haline gelecektir. Hatta sizin ve çevrenizin vazgeçmeyeceği popüler bir etkinlik haline gelecek ve sonunda direkt olarak mikado oyunu temalı etkinliklerinizin olmasını sağlayacaktır. Firmamızdan rahatlıkla temiz edebileceğiniz dev mikado kiralama fiyatları da sunmuş olduğu eğlencenin yanı sıra son derece uygun olmaktadır. Her türlü davetinizin ve etkinliğinizin az maliyet ile çok eğlenceli olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken son derece düşük maliyetli olan dev mikado kiralama fiyatları üzerinden sizlere kiralama hizmeti verdiğimiz firmamız ile irtibata geçmek olacaktır. Bu oyunun en güzel tarafı aynı anda hem çocukları hem de yetişkinleri eğlendirebiliyor olmasıdır. Her yaş grubunda ki insanın birlikte rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olduğundan bu oyun sayesinde çocuklarınız ile eğlenceli anlar geçirebilirsiniz. Etkinlikleriniz de farklı bir şeyler yapmak istiyor ancak ne yapacağınızı bilmiyorsanız, daha fazla vakit kaybetmeyin ve bizlere ulaşarak bu konuda bizlerden hizmet almanız gerekmektedir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dev Mikado
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Dev Mikado Kiralama”

  1. boyutu ve kalınlığı ne ..? kazalara karşı bir güvenlik önlemi var mı..? çocuklarda oynayabilir mi yoksa sadece büyükler için mi ..?

  2. tahtaların tam boyutu nedir ..? her yaştan insan oynayabilir mi, ürünü sağlam bir şekilde sevk edebilecek misiniz..? kırılma gibi bir durumda değişm yapar mısınızz..? bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

  3. her yaştan insan oynayabilir mi ..? kalınlığı ne kadar ve kaç cm boyutunda..? taşıması da size mi ait ..? kılmaması için bir önlem alacak mısınız ..? fiyat nedir bir günlük ..?

  4. Ahşap mı ürün ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Boyutları nedir ..? Tam olarak nasıl oynanıyor ..? Fiyat nedir ..?

  5. oyun tam olarak nasıl oynanıyor ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? adrese teslimat mı olarak ..? kargo ücrti ödeyecek miyiz ..? fiyat nedir acaba 3 saatlik ..?

  6. taşıması size mi ait ..? boyutları nedir ürünlerin ..? kaç parçadan oluşuyor ..? kırılmaması için önlem alacak mısınız ..? 4 günlük kiralama yapabilir miyiz ..?

  7. kreş için kiralayabilir miyiz ..? ölçüleri nedir ürünlerin, kaç kişi aynı aynda oynayabilir..? 4 günlük kiralama olur mu .. ? fiyat nedir ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon