Dev Jenga Kiralama

Doğum günü partilerinizde, piknik organizasyonlarınızda ve sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz eğlenceli etkinliklerinizde firmamızın size sunduğu dev jenga kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üst üste büyük tahtaları koyarak dengede tutmaya çalışılan dev jenga kiralama hizmetimizde konuklarınızı çok eğlendireceksiniz. Organizasyon ve kutlamalarınız gözdesi olmaya aday olan dev jenga kiralama hizmetimiz için dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. Konuklarınıza dev jenga kiralama hizmetimizle hoş ve eğlenceli anılar bırakabilirsiniz. Firmamızdan dev jenga kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde alanında uzman ekip arkadaşlarımız organizasyon zamanından önce gelerek gerekli hazırlıkları tamamlıyorlar. Size de sevdiklerinizle beraber dev jenga kiralama hizmetimizden faydalanarak bu deneyimin tadını çıkarmak kalıyor. Dev jenga kiralama hizmetimizle ilgili bütün merak ettiklerinizi gidermek için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve hizmetimizi talep edebilirsiniz. Profesyonelliği ve eğlenceyi size bir arada sunduğumuz dev jenga kiralama hizmetimizle yetişkin ve çocuk fark etmeksizin tüm konuklarınızın yüzünde güzel bir gülümsemeye sebep olacaksınız. Firmamız sizlere hizmetlerimizi ulaştırırken yıllardır elde ettiği profesyonelliği ve kalite anlayışını esas alıyor. Organizasyonlarınızda bütçenizi sarsmayacak hizmetler elde edeceğinizden de şüpheniz olmasın.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Dev Jenga


  Büyük tahta blokları üst üste dizerek ve sırayla çekerek dengede tutmaya çalıştığınız bu eğlencenizde firmamızın sizlere sunduğu kiralık dev jenga hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sadece eğlenmek için de değil, iş arkadaşlarınızla beraber katıldığınız bir iş organizasyonunda da firmamızdan kiralık dev jenga hizmetimizi talep edebilir, bu sayede takım çalışmasını, grupça hareket edebilme içgüdüsünü de kuvvetlendirebilirsiniz. Firmamız tarafından kiralık dev jenga hizmeti sizlere sunulurken işinin uzmanı olmuş ekip arkadaşlarımız sizlerin dilediği zamanda ve dilediği organizasyon adresine hizmetimizi ulaştırır. Sizler konuklarınıza eğlenceli ve renkli anlar yaşatırken kiralık dev jenga hizmetimiz sayesinde konuklarınızın zihnide unutamayacağı eğlenceli anılar da bırakabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan kiralık dev jenga hizmetimizi talep ettiğiniz zaman profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere en uygun fiyat ve kalite garantisini de vermektedir. Firmamızla iletişime geçerek herhangi bir satın alma işlemine gerek duymadan kiralık dev jenga hizmetimizi ayağınıza kadar taşıtabilir ve sevdiklerinize renkli anlar yaşatabilirsiniz. Firmamız yılın her günü aralıksız sizlere kiralık dev jenga ve diğer hizmetlerimizi en iyi ve kaliteli şekilde ulaştırmaktadır. Kiralık dev jenga hizmetimizi sizlere ulaştırdığımız organizasyonlarınıza renk katacağını ve hizmetimizden memnun kalacağınızın sizlere garantisini veriyoruz. Yıllardır edindiğimiz müşteri memnuniyeti esasına dayanan çalışma prensibimizle sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Dev Jenga Fiyatları


  Panayırlarınızı, doğum günü partilerinizi ya da sevdiklerinizle beraber organize ettiğiniz diğer etkinlikleri firmamızın size sunduğu bütçenizin dostu dev jenga fiyatlarından faydalanarak renkli ve sıra dışı bir hale büründürebilirsiniz. Son zamanlarda eğlence organizasyonlarında firmamızın avantajlı dev jenga fiyatlarından yararlanarak hizmet alan birçok müşterimiz mevcuttur. Konuklarınızın memnuniyeti ve organizasyonlarınızın kalitesi için firmamızın sizlere sunduğu ekonomik dev jenga fiyatlarından gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Dev jenga fiyatlarımızı sizlere sunarken bütçenizin sınırını aşmayacak fiyatlarımızı kaliteyle beraber sizlere ulaştırıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz dev jenga fiyatlarımızdan yararlanarak hizmetimizi talep ettiği zaman uzman ekibimiz organizasyon adresine teslimatını gerçekleştiriyor. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu dev jenga fiyatları sizlerin tercih edeceği jenga sayısına ve teslimatın gerçekleşmesini istediği adrese göre değişiklik göstermektedir. Siz de sizin bütçenize en uygun olan dev jenga fiyatlarımızın yer aldığı tekliflerimizi firmamızdan öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilir ve sizlerin bütçesine en uygun dev jenga fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Dev Jenga Nedir ?


  Dev Jenga, standart Jenga oyununun büyük bir versiyonudur. Standart Jenga oyunu, 54 adet küçük parçadan oluşan bir oyundur ve oyuncular, bu parçalardan birer birer çekip yerleştirmeye çalışırlar. Dev Jenga ise, daha büyük boyutlu, daha ağır parçalardan oluşur. Bu parçalar, daha büyük bir alana ihtiyaç duyar ve oyuncuların daha büyük bir dikkat ve hassasiyet gerektirir. Dev Jenga oyunu, açık hava etkinlikleri, partiler veya eğlence amaçlı kullanılabilir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 43 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dev Jenga
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Dev Jenga Kiralama”

  1. dev jenga hizmetinin kurulumunu siz mi yapacaksınız? elinizde şu anda ne kadar stoklarda bulunmaktadır?dilediğimiz zaman sipariş versek elimize ne zaman ulaşır?

  2. boyutu ne ürünün ..? ürün köpük mü yoksa tahta mı ..? taşıma işlemini siz mi yapacaksınız haftasonu için kiralasak kaça olur fiyat ..?

  3. kaç kişilik bir oyun acaba ..? boyutları ne kadar ..? tam olarak nasıl oyanıyor ve bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

  4. boyutu ne kadar tam olarak ..? taşımasını ve kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? kaç kişi oynayabilir en fazla ..? yaş sınırı var mı ve bir günlük fiyat ne..?

  5. ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürün kurulumu size mi ait..?ürün kaç yaş grubunu kapsamaktadır..?kaç kişiye kadar oynanır..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  6. malzemeler için çanta da gelecek mi yanında ..? siz toparlayacaksınız oyundan sonra ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? pazartesi istesek salı sabahı gelir mi ..? fiyat ne olur ..?

  7. ne kadar sürede gönderirsiniz taksim e ..? doğum günü için kiralanabilir mi ..? boyutu nedir acaba ..? kaç parçadan oluşuyor ..? fiyat nedir ..?

  8. kaç parçadan oluşuyor oyun ..? kaç kişiyle oynanır en fazla ..? kurma işlemide size mi ait ..? 5 tane kiralayabilirmiyiz ..? fiyat nedir acaba ..?

  9. doğum günü için kiralayabilir miyiz ..? 1 tane gönderebilir msiniz ..? 1 günlük kiralama olur mu, üsküdara hizmet var mı, fiyat nedir acaba ..?

  10. merhaba arkadaşımızın doğum gününde sürpriz ve de komik olsun diye dev jenga kiralamak istiyoruz resimdeki gibi mi dev jengalar? tam olarak dev jenganın ölçüsü nedir acaba ? bir günlük bir tane dev jenga kiralama yapabilir miyiz? kaç parçadan oluşuyor dev jenga acaba ? hem iç hem de dış bir mekanda da rahatlıkla oynayabiilir mi? arkadaşın doğum günü 19 ağustos ta o zamanda kadar yetişir mi acaba size şimdiden rezervasyon yaptırabilir miyiz? telefonla aramak ya da watsaptan yazmak size yeter mi fiyatı nedir acaba ? ödemeyi ne zaman size yapmalıyız doğum gününün olduğu gün nakit olarak size ödesek olur mu acaba? jengalar kırılır mı ya da zarar görür mü ? oynarken nelere dikkartt etmeliyiz ? bizim doğum gününü yapacağımız adres kartal da siz fiyat bilgisi verdikten sonra anlaşabilirsek size adresimizi de detaylı olarak konum göndererek atarız sonra da tşaıma ve kurulum yaparsınız değil mi ??

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon