Dev Jenga Kiralama

Doğum günü partilerinizde, piknik organizasyonlarınızda ve sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz eğlenceli etkinliklerinizde firmamızın size sunduğu dev jenga kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Üst üste büyük tahtaları koyarak dengede tutmaya çalışılan dev jenga kiralama hizmetimizde konuklarınızı çok eğlendireceksiniz. Organizasyon ve kutlamalarınız gözdesi olmaya aday olan dev jenga kiralama hizmetimiz için dilediğiniz zaman firmamızı arayabilirsiniz. Konuklarınıza dev jenga kiralama hizmetimizle hoş ve eğlenceli anılar bırakabilirsiniz. Firmamızdan dev jenga kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde alanında uzman ekip arkadaşlarımız organizasyon zamanından önce gelerek gerekli hazırlıkları tamamlıyorlar. Size de sevdiklerinizle beraber dev jenga kiralama hizmetimizden faydalanarak bu deneyimin tadını çıkarmak kalıyor. Dev jenga kiralama hizmetimizle ilgili bütün merak ettiklerinizi gidermek için firmamızla dilediğiniz zaman iletişime geçebilir ve hizmetimizi talep edebilirsiniz. Profesyonelliği ve eğlenceyi size bir arada sunduğumuz dev jenga kiralama hizmetimizle yetişkin ve çocuk fark etmeksizin tüm konuklarınızın yüzünde güzel bir gülümsemeye sebep olacaksınız. Firmamız sizlere hizmetlerimizi ulaştırırken yıllardır elde ettiği profesyonelliği ve kalite anlayışını esas alıyor. Organizasyonlarınızda bütçenizi sarsmayacak hizmetler elde edeceğinizden de şüpheniz olmasın.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Dev Jenga


  Büyük tahta blokları üst üste dizerek ve sırayla çekerek dengede tutmaya çalıştığınız bu eğlencenizde firmamızın sizlere sunduğu kiralık dev jenga hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sadece eğlenmek için de değil, iş arkadaşlarınızla beraber katıldığınız bir iş organizasyonunda da firmamızdan kiralık dev jenga hizmetimizi talep edebilir, bu sayede takım çalışmasını, grupça hareket edebilme içgüdüsünü de kuvvetlendirebilirsiniz. Firmamız tarafından kiralık dev jenga hizmeti sizlere sunulurken işinin uzmanı olmuş ekip arkadaşlarımız sizlerin dilediği zamanda ve dilediği organizasyon adresine hizmetimizi ulaştırır. Sizler konuklarınıza eğlenceli ve renkli anlar yaşatırken kiralık dev jenga hizmetimiz sayesinde konuklarınızın zihnide unutamayacağı eğlenceli anılar da bırakabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan kiralık dev jenga hizmetimizi talep ettiğiniz zaman profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere en uygun fiyat ve kalite garantisini de vermektedir. Firmamızla iletişime geçerek herhangi bir satın alma işlemine gerek duymadan kiralık dev jenga hizmetimizi ayağınıza kadar taşıtabilir ve sevdiklerinize renkli anlar yaşatabilirsiniz. Firmamız yılın her günü aralıksız sizlere kiralık dev jenga ve diğer hizmetlerimizi en iyi ve kaliteli şekilde ulaştırmaktadır. Kiralık dev jenga hizmetimizi sizlere ulaştırdığımız organizasyonlarınıza renk katacağını ve hizmetimizden memnun kalacağınızın sizlere garantisini veriyoruz. Yıllardır edindiğimiz müşteri memnuniyeti esasına dayanan çalışma prensibimizle sizlere hizmetlerimizi ulaştırmaktayız.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Dev Jenga Fiyatları


  Panayırlarınızı, doğum günü partilerinizi ya da sevdiklerinizle beraber organize ettiğiniz diğer etkinlikleri firmamızın size sunduğu bütçenizin dostu dev jenga fiyatlarından faydalanarak renkli ve sıra dışı bir hale büründürebilirsiniz. Son zamanlarda eğlence organizasyonlarında firmamızın avantajlı dev jenga fiyatlarından yararlanarak hizmet alan birçok müşterimiz mevcuttur. Konuklarınızın memnuniyeti ve organizasyonlarınızın kalitesi için firmamızın sizlere sunduğu ekonomik dev jenga fiyatlarından gönül rahatlığıyla yararlanabilirsiniz. Dev jenga fiyatlarımızı sizlere sunarken bütçenizin sınırını aşmayacak fiyatlarımızı kaliteyle beraber sizlere ulaştırıyoruz. Siz değerli müşterilerimiz dev jenga fiyatlarımızdan yararlanarak hizmetimizi talep ettiği zaman uzman ekibimiz organizasyon adresine teslimatını gerçekleştiriyor. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu dev jenga fiyatları sizlerin tercih edeceği jenga sayısına ve teslimatın gerçekleşmesini istediği adrese göre değişiklik göstermektedir. Siz de sizin bütçenize en uygun olan dev jenga fiyatlarımızın yer aldığı tekliflerimizi firmamızdan öğrenebilirsiniz. Dilediğiniz zaman firmamızla iletişime geçebilir ve sizlerin bütçesine en uygun dev jenga fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 43 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dev Jenga
  Fiyat
  TRY 350
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 Comments

  1. ali
   Nisan 11, 2019

   dev jenga hizmetinin kurulumunu siz mi yapacaksınız? elinizde şu anda ne kadar stoklarda bulunmaktadır?dilediğimiz zaman sipariş versek elimize ne zaman ulaşır?

  2. ünsal
   Nisan 21, 2019

   boyutu ne ürünün ..? ürün köpük mü yoksa tahta mı ..? taşıma işlemini siz mi yapacaksınız haftasonu için kiralasak kaça olur fiyat ..?

  3. binnaz
   Nisan 23, 2019

   kaç kişilik bir oyun acaba ..? boyutları ne kadar ..? tam olarak nasıl oyanıyor ve bir günlük kiralama bedeli nedir ..?

  4. imran
   Mayıs 5, 2019

   boyutu ne kadar tam olarak ..? taşımasını ve kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? kaç kişi oynayabilir en fazla ..? yaş sınırı var mı ve bir günlük fiyat ne..?

  5. sena
   Mayıs 9, 2019

   ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürün kurulumu size mi ait..?ürün kaç yaş grubunu kapsamaktadır..?kaç kişiye kadar oynanır..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?

  6. ziynet beden
   Mayıs 29, 2019

   malzemeler için çanta da gelecek mi yanında ..? siz toparlayacaksınız oyundan sonra ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? pazartesi istesek salı sabahı gelir mi ..? fiyat ne olur ..?

  7. ismail hudan
   Haziran 5, 2019

   ne kadar sürede gönderirsiniz taksim e ..? doğum günü için kiralanabilir mi ..? boyutu nedir acaba ..? kaç parçadan oluşuyor ..? fiyat nedir ..?

  8. seçil güzel
   Haziran 18, 2019

   kaç parçadan oluşuyor oyun ..? kaç kişiyle oynanır en fazla ..? kurma işlemide size mi ait ..? 5 tane kiralayabilirmiyiz ..? fiyat nedir acaba ..?

  9. muhterem inci
   Haziran 28, 2019

   doğum günü için kiralayabilir miyiz ..? 1 tane gönderebilir msiniz ..? 1 günlük kiralama olur mu, üsküdara hizmet var mı, fiyat nedir acaba ..?

  10. ekrem
   Ağustos 10, 2019

   merhaba arkadaşımızın doğum gününde sürpriz ve de komik olsun diye dev jenga kiralamak istiyoruz resimdeki gibi mi dev jengalar? tam olarak dev jenganın ölçüsü nedir acaba ? bir günlük bir tane dev jenga kiralama yapabilir miyiz? kaç parçadan oluşuyor dev jenga acaba ? hem iç hem de dış bir mekanda da rahatlıkla oynayabiilir mi? arkadaşın doğum günü 19 ağustos ta o zamanda kadar yetişir mi acaba size şimdiden rezervasyon yaptırabilir miyiz? telefonla aramak ya da watsaptan yazmak size yeter mi fiyatı nedir acaba ? ödemeyi ne zaman size yapmalıyız doğum gününün olduğu gün nakit olarak size ödesek olur mu acaba? jengalar kırılır mı ya da zarar görür mü ? oynarken nelere dikkartt etmeliyiz ? bizim doğum gününü yapacağımız adres kartal da siz fiyat bilgisi verdikten sonra anlaşabilirsek size adresimizi de detaylı olarak konum göndererek atarız sonra da tşaıma ve kurulum yaparsınız değil mi ??

  Leave a Reply