deri koltuk kiralama

Deri Koltuk Takımı Kiralama

Deri Koltuk Takımı Kiralama


Koltuk takımı günü birlik veya bir kaç gün kiralanmaktadır. Fuarlar içinse fuar süresinde özel anlaşmalarımız bulunmaktadır. Bu konuda lütfen bilgi alın.

Kiralık olarak üçlü, ikili ve tekli olarak koltuk takımları oluşturulmaktadır. Sipariş vermeden önce adet belirtmeniz gerekemktedir. Örneğin 6 adet tekli 2 adet üçlü 4 adet 2 li kotluk istiyorum.

Türlü çeşitli etkinliğinize göre kiralık koltuk modellerimiz mevcuttur. Siparişlerinizde büyüklük , model , renk ve malzeme seçeneklerini belirtmeniz gerekemktedir. Örneğin: 4 adet siyah tekli deri koltuk istiyorum.

Koltuk Kiralama hizmetimizde minimum kiralama adedi 1 adet olup maksimum kiralama adedi model ve renk seçeneklerine göre değişebilmektedir. 1200 adetten fazla koltuk stoklarımız mevcuttur.

Her türlü organizasyonlarınızda kullanabileceğiniz deri koltuk takımı kiralama hizmetini firmamızdan temin edebilirisiniz. Siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli deri koltuk takımı kiralama hizmetini size sunuyoruz. En kaliteli hizmeti sunmak için yılın her günü sizler için çalışıyoruz. Deri koltuk takımı kiralama hizmetini size sunmaktan dolayı mutluluk duyarız. Sizin herhangi bir işinizde kullanabileceğiniz deri koltuk takımı kiralama hizmetini firmamızdan kiralayabilirsiniz. En iyi hizmet kalitesini bizden başka firma da bulamayacağınızın garantisini siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Yılların bize verdiği deneyim ile size en kaliteli hizmeti vermekten dolayı mutluluk duyarız. Her türlü işiniz için deri koltuk takımı kiralama hizmetini size sunuyoruz. Siz de deri koltuk takımı kiralama hizmetini bizden almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. En kaliteli deri koltuk takımı kiralama hizmeti Kirala360’tan başka bir firma olamaz. Siz de bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız. İstediğiniz yere deri koltuk takımı kiralama hizmetini nakliyat aracımızla getiriyoruz.  Siz yeter ki nereye getirilmesi gerektiğini bizimle iletişime geçerken belirtiniz. Bizimle iletişime geçmek isterseniz sitemizde bulunan numarayı arayabilir isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak ulaşabilirsiniz

 

Kiralık Deri Koltuk Takımı


Yapacağınız her organizasyon için kiralık deri koltuk takımı hizmeti ile sizlerleyiz. Sizin de kiralık deri koltuk takımı ihtiyacımız varsa satın almadan bizden kiralayabilirsiniz. Bir kerelik lazım olan bir ürünü sarın almak bütçenizi sarsar. Siz değerli müşterilerimizi düşünmek bizim görevimizi. Kiralık deri koltuk takımı hizmetini almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yılın her günü hizmet vermekteyiz. Dilediğiniz yere kadar nakliyat aracımız ile getiriyoruz. Kurulumunu yapıp istediğiniz güne kadar siz de kalacak. Kiralık deri koltuk takımı hizmetini aldığınız için hiç pişman olmayacaksınız. Hayatımızın önemli günleri de kullanabileceğiniz kiralık deri koltuk takımı hizmetini en uygun fiyatlara firmamızdan temin edebilirisiniz. Yılın her günü bizimle iletişime geçebilirsiniz kiralık deri koltuk takımı hizmetini en hızlı şekilde firmamızdan kiralayabilirsiniz. Size en uyguna gelecek olan kiralık deri koltuk takımı hizmetinin en doğru adresi Kirala360’tan başka bir yer olası düşünülemez. Siz de deri koltuk takımı hakkında detaylı bilgi almak ve sorularınız barsa sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Sitemizde bulunan numara ile arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak bizimle iletişim geçebilirsiniz.

Hızlı Teklif Formu

  Deri Koltuk Takımı Kiralama Fiyatları


  Günümüzde kullanılmaya devam eden deri koltuk takımı fiyatları oldukça fazla olabilmektedir. Firmamızdan kiraladığınız zaman en uygun ve kaliteli bir ürün kiralamış olacaksınız. Satın almanıza gerek kalmadan gereken organizasyon kullanabilirisiniz. Deri koltuk takımı fiyatları da bütçenizi sarmayacak kadar uygundur. Siz de deri koltuk takımı fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. En uyguna firmamızdan alabileceğiniz deri koltuk takımı fiyatlarını düşünmenize gerek kalmayacak. Siz deri koltuk takımı fiyatlarını gördüğünüzde bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Siz değerli müşterilerimiz için yılın her günü kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz. Siz de deri koltuk takımı fiyatlarını en uyguna firmamızdan temin edebilirsiniz. Dileğiniz yere kadar getirip kurulumunu yapıyoruz. İstediğiniz gün geri gelip alıyoruz. Deri koltuk takımı fiyatları getirdiğimiz konuma göre fiyatı değişebilmektedir. Hayatınızın her günü için kullanabileceğiniz deri koltuk takımı fiyatları ile de cebinizi yakmayacak.  İstediğiniz gün bizimle iletişime geçebilmeniz için telefon diğer ucunda bekliyor olacağız. Sizde deri koltuk takımı fiyatları hakkında yeterince bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz arayabilirsiniz ta da Whatsapp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.

  Neden Kirala 360


   

  Kaliteli Hizmet Doğru Tercih
  Hiç Bir Yerde Bulamaycağınız Modeller
  Periyodik Dezenfekte Edilen Ürünler
  Kaliteli ve Güvenli Modeller
  En Uygun Fiyat Garantisi
  Yüzlerce Şişme Park Modeli
  Tüm Türkiye Nakliyat Kolaylıkları
  Stoktan Aynı Gün Teslim
  Profesyonel ve Tecrübeli Kadro

  Telefon
  0212 543 07 57

  Whatsapp
  0537 584 98 44

  Email
  kirala360@gmail.com

  Koltuk takımı ya da takımları tek ve çoklu bir şekilde isteğe göre kiralanabilir. Tekli , ikili ve üçlü koltuk modellerimizin yanı sıra köşe için L model koltuk modellerimiz bulunmaktadır. Bu takımlar rahat ve geniş olmakla birlikte kişiler için vazgeçilmez ve tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Ürünlerimiz kaliteli ve lüks malzemeden üretilmiştir. Organizasyon ve etkinliklerde sandalye ve tabure gibi daha az konfor sağlayan alanlara oturmak istemeyenler için koltuk takımları en önemli tercihtir. Bu koltuk takımları, ya tekli ya da toplu şekilde çadır türlerinin altında kullanılmaktadır. Koltuk takımlarının kumaş türü, derisi ihtiyaç ve isteğe göre üretilip kiralanabilmektedir. Özel ürün talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Bu Ürünler İlginizi Çekebilir


   

  Lake Sandalye Kiralama

  Size özel hazırladığımız fırsatlarımızdan bir tanesi ise kiralık Deri Koltuk Takimi Kiralama ürünümüz ile birlikte kiralayabileceğimiz Lake Sandalye Kiralama hizmetimizdir. Masa ve sandalye kiralama konusunda hem model çeşitliliği hem de kalite olarak sektörün önde gelen firmalarından biri olan Kirala360 sizlere sınırsız model sunuyor Toplu kiralama hizmetleri sayesinde tek seferde kiralama ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Deri Koltuk Takimi Kiralama ürününün yanında Lake Sandalye Kiralama ile beraber tek transfer ve ortak kurulum gerçekleştirin. Platformumuz ülkemizin en çok tercih edilen kiralık ürün uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma uygun fiyatlı nakliyat hizmeti devam etmektedir. Ürün kurulumu için ek ücret kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Lake Masa Kiralama

  Etkinliğiniz için hazırladığımız farklı fırsatlardan hemen yararlanabilirsiniz. Deri Koltuk Takimi Kiralama ve Lake Masa Kiralama kiralama hizmetlerinden beraber yararlanın. Lake masa genellik beyaz renkli tercih edilmekte olup oval , yuvarlak , kare ve dikdörtgen şekillerde stoklarımızda mevcuttur.Lake masa çeşitlerimizi ve görselleri lake masa sayfasından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Deri Koltuk Takimi Kiralama,Lake Masa Kiralama veya ekstra herhangi bir ürünü toplu olarak Kirala360 üzerinden kiraladığınızda size özel oluşan fiyat ve nakliyat fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız internet'in en büyük kiralık ürün uygulamalarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma nakliyat hizmetimiz vardır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek bir ödeme kesinlikle istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Kokteyl Masasi Kiralama

  Kokteylleriniz için çeşit çeşit kokteyl masasını kirala360 üzerinde bulabilirsiniz. İstediğiniz çeşitlerde ve istediğiniz adetlerde kokteyl masaları için sayfamızı inceleyin. Aradığınız başka bir ürün var mı belki Kokteyl Masasi Kiralama ürünümüzü de Deri Koltuk Takimi Kiralama hizmetimizin yanında kiralamak isteyebilirsiniz. Size sunduğumuz fırsat sayesinde kiralık Deri Koltuk Takimi Kiralama ve Kokteyl Masasi Kiralama hizmetimizden yüksek iskonto ile faydalanın. İşinizi riske atmayın. Firmamız ülkemizin en büyük kiralık ürün platformlarından biridir. Her bölgeye ve şehire uygun ve kaliteli nakliyat servisimiz devam etmektedir. Ürün kurulumu için herhangi bir ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bistro Masa Kiralama

  Etklinğiniz için bistro masa ihtiyacınız bulunmaktaysa ahşap,plastik,metal bir çok farklı tasarımda bistro masa modellerini web sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Deri Koltuk Takimi Kiralama ürünümüz yanında Bistro Masa Kiralama en çok kiralanan ürünler arasındadır Etkinliklerinizde yaptığınız toplu siparişlerde toplu iskonto fırsatları ile %50'ye varan avantajlardan hemen yararlanın. Kurumumuz Türkiye'nin en güvenilen kiralama merkezlerinden biridir. Her bölgeye ve şehire uygun fiyatlı nakliyat hizmeti devam etmektedir. Ürün kurulumu için ek ücret istemiyoruz.

  Ürünü İncele

  Bar Masasi Kiralama

  Bir çok farklı etkinlik tipi için özel olarak hazırlanmış bar masası modellerimizi hemen inceleyin. Özellikle Ahşap ve metal bar masası modellerimizin ilginizi çekeceğini düşünüyoruz. Deri Koltuk Takimi Kiralama ürünümüz yanında Bar Masasi Kiralama en çok kiralanan ürünler arasındadır Toplu kiralama hizmetleri sayesinde tek seferde kiralama ve uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.Deri Koltuk Takimi Kiralama ürününün yanında Bar Masasi Kiralama ile beraber tek transfer ve ortak kurulum gerçekleştirin. Platformumuz ülkemizin en güvenilen kiralık ürün platformlarından biridir. Bulunduğunuz herhangi bir konuma nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Kiraladığınız ürünlerde kurulum için ek ücret talep etmiyoruz.

  Ürünü İncele

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 27 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Deri Koltuk Takımı
  Fiyat
  TRY 3300
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Deri Koltuk Takımı Kiralama”

  1. çekim için bir hafta kiralama şansımız var mı ..? siyah rengin stok durumu nedir ..? 2 tane için fiyat alabilir miyiz..?

  2. ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürün teslim süreniz nedir..?üründe renk seçeneği nedir..?ürün ebatları nedir..?

  3. kaç kişilik koltuk ..? gerçek mi suni mi derisi ..? farklı model seçenekleri var mı ..? renkler sadece görseldekiler mi, fiyat nedir ..?

  4. görsel dışında ürün var mı..?takım kaç parçadan oluşmakta ..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?üründe renk seçeneği var mı..?ürün teslim süreniz nedir..?

  5. ofis için kiralayabilir miyiz ..? 5 aylık kiralama olur mu ..? boyutu nedir ..? kaç kişilik koltuklar ..? gerçek deri mi acaba ürün ..?

  6. iki haftalık kiralama olur mu ..? toplantı salanumuz için kiralayabilir miyiz ..? 2 tane var mı , taşımasını da siz yapar mısınız ..? fişyat nedir ..?

  7. merhaba otel lobimiz için deri koltuk takımı kiralama yapmak istiyoruz sizden sitenize az önce denk geldik buradan birkaç soru sorsak yanıtlar mısınız? deri koltuk takımı kiralama yaptığımızda gelecek deri koltuklar resmimdeki gibi mi acaba ? deri koltuk kiralama da bize göndereceğiniz koltuk takımı kaç parça koltuktan oluşuyor ? tam olarak ne kadar genişlikteler deri koltuklar acaba ? sizden deri koltuk kiralama yaptığımızda gelecek koltuklar ne kadar yer kaplayacak ? biz de ona göre otelin lobisinde bir yer ayarlaması yaparız siz kesin bir bilgi iletin lütfen, bizim otelimiz Kadıköy tarafında İstanbul içine Kadıköy un her adresine deri koltuk takımı kiralama yapar mısınız ? siyah deri kltuk takımı kiralamalk istiyoruz biz ürün gerçek deri koltuk mu yani gerçek hayvan deirsinden mi yapılmış acaba ? gerçek olamyan bir deri koltuk isteriz biz gerçeğine gerek yok, taşımasını siz mi yaparsınız acaba adresimişze kadar ? bir aylık kiralama yapmak istiyoruz o kadar süre kiralama yapar mısınız ? tam olarak ne kadar tutacak fiyatr acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon