Darbuka Kiralama


Doğu esintisi vermek istediğiniz organizasyonlarında enstrüman seçimi önemli bir unsurdur. Darbuka kiralama hizmetini aldığınız takdirde bu problemi çözebilirsiniz. Diğer bir bakımında roman havası içinde ideal olan darbuka kiralama seçilebilecek çalgı aleti olur. Darbuka kiralama hizmetini almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınızın garantisini size veriyoruz. bizim esas olan konu sizin memnuniyet ile firmamızdan ayrılmanız ve gelecek organizasyonlarınızda tekrardan bizi tercih etmek istemeniz. Yılın her günü darbuka kiralama hizmetini size sunuyoruz. Bizin ezgilerimizden olan darbuka kiralama hizmetini aldığınız zaman konuklarınızda yapacağınız organizasyondan çok memnun ayrılacaklar. Özel konseptli partileriniz için darbuka kiralamak güzel bir seçim olacağınızın garantisini veriyoruz. Siz de darbuka kiralama hizmeti hakkında bilgi ve soru sormak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. bizi arayabilirsiniz isterseniz de Whatsapp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz. Siz de organizasyonunuzda darbuka kiralama hizmetini aldığınız için pişman olacağınızın teminatı veriyoruz. Siz en iyi hizmet kalitesini sunmak için 7/24 çalışıyoruz. Diğer firmalarla oranla sektörün en iyi kiralama firmasıyız. Sizin de bizi seçtiğiniz için keşke demeyeceğinizi biliyoruz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Darbuka


  Roman havasının çalmadığı düğünler yoktur. Siz de o gün için kiralık darbuka hizmetini firmamızdan temin edebilirsiniz siz değerli müşterilerimiz için yılların verdiği deneyim ile kiralık darbukanızda bizden gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz. Kiralık darbuka hizmetini bizden kiraladığınız için pişman olmayacaksınız. Profesyonel ekibimiz sayesinde size en iyi hizmeti vermek için çalışıyor olacağız. Siz istediğiniz yeri bize bildirin. Biz de istediğiniz gün de zamanında teslim edelim. Getirdiğimiz konuma göre fiyatlandırmada değişiklik gösterebilir. En uygun kiralık darbuka ile satın alamdan firmamızdan temin edebilirsiniz. en iyi hizmet kalitesini size sunmaktan dolayı mutluluk duyarız. Bizim için en önemli olgu sizin memnun bir şekilde firmamızdan ayrılmanız ve tekrar bir etkinlik olduğundan bizi yeniden tercih etmeniz. Kiralık darbuka hizmeti hakkında daha da bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. her türlü organizasyon için kullanabileceğiniz kiralık darbuka hizmetini dilediğiniz zaman firmamızdan temin edebilirsiniz. Darbukanın özel güzel sesiyle konuklarınızı eğlenceli bir ortam katacak. En özel gününüzde misafirlerinizin böylesine eğlendiğini gördüğünüzde bizi tercih ettiğiniz için memnun olacaksınız. Siz de kiralık darbuka hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden mesaj atarak bize ulaşabilirsiniz.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Darbuka Fiyatları


  Bizlerden yapacağınız kaliteli hizmetimizin yanı sıra darbuka fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Darbuka fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgilendirmeyi müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Misafir ve konuklarınıza eğlenceli dakikalar yaşatmak istiyorsanız hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıca darbuka fiyatlarımızı bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarakta öğrenebilme imkanına sahipsiniz. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmette darbuka fiyatlarımızın uygunluğuda sizleri memnun edecektir. Darbuka fiyatlarımız her bütçeye uyum sağlamaktadır. Dilediğiniz her an bizlerden kiralama yapabilirsiniz ve yine aynı şekilde istediğiniz her gün ve saat darbuka fiyatlarımız hakkında bilgilendirmeyi sağlayabilirsiniz. Darbuka fiyatlarımız cep yakmayacak şekilde ayarlanmıştır. Bizlerden yapacağınız kiralama hizmetinden çok memnun kalacaksınız ve hizmetimizden aska pişman olmayacaksınız. Her zaman kaliteli hizmet sunmak için çalışmaktayız. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmetin en doğru adresindesiniz . Darbukalarımız ile her organizasyona renk katabilirsiniz. Her durum ve koşula uyum sağlayacak olan ürünlerimiz ile sizlerin karşısındayız. Geleneksel çalgılarımızdan olan darbuka ile etkinliklerinizi daha cümbüş tadında bir hale getirmek siz değerli müşterilerimizin elinde. Organizasyonlarınızı başınız ağrımadan geçirmek için en doğru tercihi bizlerden yapacağınız kiralama hizmeti ile sağlayabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 25 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Darbuka
  Fiyat
  TRY 70
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 Comments

  1. iclal
   Nisan 15, 2019

   darbukalarınızda marka ve renk seçeneği var mı ..? sünnet düğünü için kiralasak ne kadara mal olur ..? teslimat size mi ait ..? darbuka yanında çalan müzisyeni de kiralasak ne kadar olur ..? nakitte indirim olur mu ..?

  2. nildanur
   Nisan 30, 2019

   darbukanın boyutu ne kadar ..? fasıl için uygun mudur ..? müzisyenle beraber kiralama şansımız var mı ..?

  3. hüma
   Mayıs 5, 2019

   darbukanın boyutu nedir ..? mizisyen de isteyebilir miyiz sizden, saatlik mi yoksa günlük ücret ödeyeceğiz ..? darbukada renk ve marka seçebilir miyiz ..?

  4. Ayşem
   Mayıs 15, 2019

   Kına gecesi için kiralayabilir miyiz ..? Bir gecelik fiyat ne olur ..? Yanında müzisyen de geliyor mu ..? Ürün depforme olursa değişim olue mu ..? Ürünün kaskosu var mı ..?

  5. ümran ancak
   Mayıs 16, 2019

   boyutu nedir..? ne kadar farklı renk ve marka var elinizde ..? tercih yapabilir miyiz ..? ses yeterince iyi çıkar mı ..? bir gün için fiyat nedir ..?

  6. umar
   Mayıs 29, 2019

   ne kadar var elinizde..? düğün için lazım da ne kadar sürede getirirsiniz ..? fiyat en uygun ne olur ..? boyutu ne kadar ..? çalgıcı da getirir misiniz ..?

  7. pınar candan
   Mayıs 29, 2019

   düğün için orkestraya lazım da getirir misiniz bir tane ..? 4 saatlik bedel nedir ..? kargo size mi ait ..? ses kaliteli çıkar mı ..? iş bitince almaya gelir misimiz ..?

  8. fusün bitmez
   Haziran 18, 2019

   profesyonel sahne için uygun mu ..? bpoyutu nedir ..? başka model de var mı elinizde..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat ne olur bir haftalık ..?

  9. ıraz candan
   Haziran 22, 2019

   kına gecesi için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? bir akşamlık kiralama olur mu , 2 tane alabilir miyiz , fiyat ne olur ..?

  10. osman halıcıoğlu
   Haziran 28, 2019

   roman mahalle düğünü için kiralayabilir miyiz ..? boyutu nedir ürünün, ne kadar sağlam acaba ..? 5 tane gönderebilir miisiniz ..? taşıması da sizden mi acaba ..?

  11. nazım
   Ağustos 30, 2019

   merhaba bir konserimiz olacak iki hafta sonra sokakta mini bir konser olacak bize sahne için uygun olan çok da pahalı olmayan darbukalardan lazım sağlam da olması önemli patlaması ya da kırılması vs olmamalı ses kalitesi de iyi olmalı sesi iyi çıkmalı yani sahende darbukanın, sizden bir akşamlık darbuka kiralama yapabilir miyiz acaba ? bizim mini kosnerimiz beyoğlu nda olacak beyoğlu na bir akşamlık bir tane darbuka kiralama yapabilir miyizx acaba ? yoksa daha fazla miktarda mı darbuka kiralama yapmamız lazım sizden ? resimdeki darbukanın aynısı mı gelecek acaba ? yoksa siz farklı bir darbuka mı gçndrecelsiniz? farklı bir darbuka göndrecekseniz göndermeden önce onun da resimini atar mısınız ? ne ladar süre ieçrisinde adrreimize teslim edersiniz acaba ? fiyat ne olur ?

  Leave a Reply