Dantel Masa Kapağı Kiralama


Firmamızın kiralama hizmetlerinin amacı, her türlü organizasyonlarınız doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz ekipman ve hizmetleri, uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktır. Dantel masa kapağı kiralama hizmetimiz de bu bağlamda, oluşturulmuştur. Farklı model, dantel masa kapağı ürünlerimizi inceleyebilir ve organizasyon konseptiniz dahilinde kiralayabilirsiniz. Dantel masa kapağı, dantel örgüden yapılmış örtülerden oluşmaktadır. Her türlü etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, masa sunumlarınızda kullanım sağlayabilirsiniz. Geleneksel kültürümüz olan, dantel örgüler ile organizasyonlarınız dahilinde farklı bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Düğün, nişan, söz, doğum günü, kokteyl, sünnet düğünü, özel kutlamalar ya da aktiviteler dahilinde, dantel masa kapağı ürünlerimizi, kiralayabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden, dantel masa kapağı modellerimizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ayrıca, farklı model ürün ve ekipmanlarımızı da inceleme şansına sahipsiniz. Dantel masa kapağı hizmetimiz dahilinde, nakliyat ve sunum gibi ek hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Nakliyat maliyeti, kiralık ürün maliyetine dahil değildir. Nakliyat ve ek hizmetler kapsamında, kiralama maliyeti oluşturulmaktadır. Dantel masa kapağı ürünlerimiz, ürün bazında fiyatlandırılmıştır. Büyük ya da küçük ölçekli organizasyonlarınız dahilinde, davetli satınıza ve masa sayısına göre, ürün kiralayabilirsiniz. Organizasyonlarınız doğrultusunda, esnek ve titiz kiralık dantel masa kapağı hizmetimizi, tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Dantel Masa Kapağı


  Dantel masa kapağı ürünlerimiz, geleneksel kültürümüzün bir mirası niteliğindedir. Organizasyonlarınıza, geleneksel kültürümüzü yansıtarak hoş bir görsellik sağlayabilirsiniz. Dantel kapağı ürünlerimiz, titiz ve hijyenik bir şekilde sizlere ulaştırılır. Eski ya da deforme olmuş ürünlerimiz, hizmetinize sunulmaz. Kiralama sonrası, ekibimiz tarafından, dantel masa örtülerimiz kontrol edilerek hizmetinize sunulmaktadır. Her açıdan, titizlikle çalıştığımız kiralama hizmetlerimizi, gayet uygun ve makul fiyatlar ile sizlere sunmaya özen gösteriyoruz. Bu kapsamda, dantel masa kapağı kiralama fiyatları, aldığınız kiralama hizmet içeriğine bağlı olarak, değişkenlik gösterebilir. Her türlü etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, dantel masa kapağı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz. Kullanım alanı, oldukça geniş çaplıdır, masa sunumlarının yer aldığı, her türlü organizasyonlar kapsamında tercih edilebilir. Dantel masa kapağı ürünlerimiz, masa sunumlarını daha hoş ve titiz görünüme sahip olmasını sağlar. Ayrıca, zevkinizi yansıtır. Tamamlayıcı aksesuar ve süslemeler ile hoş bir görsellik sağlayabilirsiniz. Sizlerde, titiz çalışmalarımız ile tanışmak için, kiralık dantel masa kapağı hizmetimizi tercih edebilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu"icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Dantel Masa Kapağı Kiralama Fiyatları


  Dantel masa kapağı kiralama hizmetimizden, herkes rahatlıkla faydalanabilir. Uygun fiyat koşullarımız ile istediğiniz sayıda dantel masa kapağını kiralayabilirsiniz. Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz, firmamızın güvencesiyle hizmetinize sunulmaktadır. Organizasyonlarınız dahilinde, her türlü ihtiyaçlarınızı karşılamak adına, ekibimiz ile özverili bir şekilde çalışmaktayız. Her bir kiralama hizmetimiz için gereken özeni ve çabayı gösterdiğimizi söyleyebiliriz. Bu zamana kadar, sizlere sunduğumuz kiralama hizmetlerimizde bunu fazlasıyla göstermektedir. Sizlerden aldığımız olumlu dönüşler, bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir. Ayrıca, olumsuz görüşleriniz de bizler içinde değerli ve önemlidir. Kiralama hizmetlerimiz dahilinde, yaşadığınız her sorunla ile ilgili, ekibimiz çözüm odaklı çalışarak, gereken çözümü sağlamaktadır. Bu nedenle, olumlu ya da olumsuz her görüş ve önerilerinizi bizlere iletebilirsiniz. Saygı çerçevesindeki profesyonel prensiplerimizle, görüş ve önerilerinize açığız. Firmamızın, dantel masa kapağı kiralama fiyatları, aldığınız hizmet içeriği ve ürün modeline göre farklılık gösterecektir. Organizasyonlarınız kapsamında, dantel masa kapağı ürünlerimizi ve her türlü ekipman kiralama hizmetlerimiz için, bizi tercih edebilirsiniz. Özverili çalışma arkadaşlarımız ile kaliteli bir hizmet almanız için, gereken her şeyi yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Özverili ve tecrübeli ekibimiz ile, yılın her günü her mevsim , organizasyonlarınız doğrultusunda hizmetinizdeyiz. Dantel masa kapağı ürünlerimizi ve diğer ekipmanlarımız hakkında fikir almak için, bizlere ulaşabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  3.5 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Dantel Masa Kapağı
  Fiyat
  TRY 50
  Stok Durumu
  Available in Stock

  11 thoughts on “Dantel Masa Kapağı Kiralama”

  1. istediğimiz rengi seçebilir miyiz ..? açık krem rengin stok durumu nedir ..? ütü yapabilir miyiz bunlara ..? yoksa plastikten mi yapılıyor ..? 50 tane kiralasak kaça olur ..?

  2. birinci görseldeki modelden ne kadar var elinizde ..? 10 tane çıkarsa bir gecelik kiralama bedeli nedir taşıma işlemini de siz mi yapacaksınız ..?

  3. örtü ne kadar boyutta ..? kumaşın türü ne ..? görseldeki renk ve model dışında seçenekler var mı, varsa görsel görebilir miyiz..? fiyat bilgiside verir msiniz bir günlük kiralama için ..?

  4. açık kahve tonlarında var mı elinizde .. ? stok nedir , bir günlük kiralama olur mu ..? 80 tane için fiyat verir misiniz ..? ürünler ikinci el mi ..?

  5. görsel dışında ürün mevcut mu..?üründe renk seçeneği var mı..?üründe model seçeneği nedir..?ürüne nakitte indirim olur mu..?ürüne nakit fiyatı ne olur..?

  6. sünnet yemekli olacak ne kadar sürede getirirsiniz ..? 500 kişilik davet için ne kadar gerekir ..? güvenilir misiniz teslimat konusunda ..? toplu kiralama da indiriminiz var mı ..? başka renkleri de var mı ..?

  7. ne kadar var elinizde ..? düğün yemeği için tercih edebilir miyiz ..? 90 tane var mı elinizde ..? fiyat nedir acaba ..? teslimat ve taşıma size mi ait ..?

  8. ürün kumaş mı naylon mu ..? sıcak bir içecek koysak yapışır mı ..? ne kadar ölçüsü ..? resimdeki renkler mi var sadece ..? 65 tane alabilir miyiz ..?

  9. restoranımız için uzun süreli kiralama yapabilir miyiz ..? 60 tane gönderebilir misiniz ..? kahverengi tonlarında olandan alabilir miyiz ..? fiyat nedir ..? boyutu ölçüleri nedir ..?

  10. merhaba bir davet vermek istiyoruz masalara da şık örtüler sermek istiyoruz konuklarımız için bizim yuvarlak olarak 6 tane masamız olacak sizin dantel masa kapağı kiralama da göndreceğiniz dantel masa örtüleri ne kadar ölçülerde tam olarak acaba ? tam olarak hangi maddeden üretiliyor acaba ? kumaş mı yoksa naylon mu acaba ? biz kumaş olan modellerden istiyoruz sizin için de uygunsa acaba va rmı sizin elinizde kumaş olan dantel masa örtülerinden ? ölçülerini tam olrak yazarsanız biz de masamıza uygun olup olmayacağına bakacağız ona göre kiralama yapacağız bir akşamlık dantel masa kapağı kiralama yapabilir miyiz sizden 6 taner acaba ? bir akaşmlık ve 6 tane masa örrüsü kiralama ne kadar tutar acaba ? sarıyer de olacak davetimiz sarıeyr e kiralama ne kadar acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon