Çocuk Etkinlikleri Kiralama


Çocuk denilince yeni doğandan ergenlik çağına kadar büyük bir grup kapsanmaktadır. Bu grup içerisindeki çocukların yaş aralıklarına göre her birinin ilgi alanları ve ihtiyaç duydukları şeyler birbirinden farklıdır. Bu nedenledir ki çocuk etkinlikleri kiralama denildiği zaman iki çeşit oyuncak ya da iki çeşit etkinlikle bu önemli mevzu geçiştirilebilecek bir şey değildir. Profesyonel bir firma tüm yaş gruplarına ve ilgi alanlarına göre farklı seçenekler sunabilmelidir. Firmamız benzersiz özellikler ve hizmet anlayışıyla marka, kurum ve firmaların konser, parti, piknik, film galası, canlı yayın, uluslararası kongre, seminer, sergi, festival, marka ve ürün lansmanları gibi özel proje ve aktiviteler için yeni alternatifler sunmaktadır. Bu kadar geniş kapsamlı çalışan firma olarak, elbette ki geleceğimiz olan çocuklarımızı da düşünmekteyiz. Çocuk etkinlikleri dediğimiz şeyler. Tiyatrolar, müzikaller, yaratıcı drama eğitimleri, resim ve müzik atölyeleri, doğa ve bilim atölyeleri, sportif aktiviteler, okuma-yazma hazırlığı, geziler, oyun parkurları gibi birçok sosyal aktivite çocuk etkinlikleri arasında yer almaktadır. Bu aktiviteler tek tek planlanıp uygulanabileceği gibi, birden fazla aktivite çeşidi bir araya getirilip bütünleştirilmiş etkinlikler de hazırlanabilmektedir. Genellikle kulüp, dernek, okul gibi çocukların bulunduğu ortamlarda ya da bu kurumlarca talep edilen çocuk etkinlikleri kiralama işi potansiyel öğrenci artışı ve tanıtım amaçlı yapılmaktadır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Çocuk Etkinlikleri Fiyatları


  Çocuk etkinliklerinin hedefe ulaşması ve arzu edilen kazanımın çocuğa verilebilmesi için Montessori eğitim tarzında olması günümüz için olmazsa olmaz kurallardandır. Montessori, bireysel becerileri ve ilgi alanlarına uygun olacak şekilde her çocuğun farklı öğrenme hızına sahip olduğunu kabul eden özgür eğitim bilimidir. Çocuk etkinlikleri fiyatları etkinliğin kalitesi, içeriği ve kullanılacak ekipmanlar, etkinliğin gerçekleşeceği yer, eğitmenler, katılımcı sayısı, ebeveyn dahil ya da hariç olması gibi birçok etkene bağlı olabilmektedir. Sadece bir oyun parkuru kurulumu da bir çocuk etkinliğidir, bilimsel bir deneyin basit düzeyde gerçekleştirilerek bir bilginin aktarımı da bir çocuk etkinliğidir. Takdir edersiniz ki iki etkinliğin içeriği, yöntemi ve maliyeti birbirinden oldukça büyük farklar gösterebilmektedir. Çocuk etkinlikleri fiyatları belirlenirken, bir çocuğun etkinlik başına ödeyebileceği kişisel tutar ve etkinliğe katılması hedeflenen çocuk sayısına bakılarak bir fiyat çıkarılması en makul yöntemdir. Firmamız çocuk etkinlikleri konusunda da en iyi hizmeti en uygun fiyata vermekte ve memnuniyetinizden mutluluk duymaktadır. Bazı durumlarda bu tarz etkinlikler belediyeler tarafından 23 Nisan, yılbaşı, sömestr gibi çocuklar için önemli olabilecek günlerde ve yaz dönemlerinde günlük ya da dönemlik olarak gerçekleştirilebilmektedir ve genellikle ücretsiz olarak çocuklara sunulmaktadır.

   

  Kiralık Çocuk Etkinlikleri


  Kiralık çocuk etkinlikleri kategorimizde bulunan etkinlikler bireysel, küçük gruplar veya büyük gruplar şeklinde planlanmaktadır. Bireysel etkinlikler çocuğun kendi başına yaparak öğrenmesini amaçlayan etkinliklerdir. Bu etkinlikler çocukların bireysel ilgi gösterdiği, yetenekleri ile gelişim özelliklerinin dikkate alınarak, onların potansiyel gelişimlerini desteklemek amacıyla planlanan etkinliklerdir. Küçük grup etkinlikleri çocukların yaş gelişim özellikleri, ilgi ve yetenekleri doğrultusunda gruplara ayrılarak farklı çalışmalarla yapılan etkinliklerdir. Gruptaki çocukların hepsinin aynı etkinliği küçük gruplar halinde yaptıklarını etkinlikler ise büyük grup etkinlikleridir. Küçük grup etkinliklerinde eğitici ya da yönlendirici kişi, farklı yöntem ve teknikler kullanarak, aynı kazanımları tüm çocuklara farklı yollardan kazandırmaktadır. Büyük grup etkinlikleri ise, aynı kazanımlara ulaşmayı amaçlayan, aynı yöntem, teknik ve materyaller kullanılarak kiralık çocuk etkinlikleri içerisinde bulunan tüm çocukların birlikte yaptığı etkinliklerdir. Bütünleştirilmiş etkinlikler ise birden fazla etkinliğin uygun geçişlerle bir araya getirilmesinden oluşur.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 35 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çocuk Etkinlikleri
  Fiyat
  TRY 1600
  Stok Durumu
  Available in Stock

  4 thoughts on “Çocuk Etkinlikleri Kiralama”

  1. hangi etkinlikler dahil ..? detaylı bilgi verebilir misiiniz fiyat bilgisi de rica edeceğim haftasonu organizasyonu için çocukların belli bir yaş gurubu olmalı mıı ..?

  2. toplarla dolu olan oyun parkınızda var mı ..? varsa diğer etkinliklerle beraber ne kadar fiyat tam olarak ..? bir günlük için fiyat alabilirmiiyim..?

  3. resim yapma, yüz boyama ve palyaço etkinlikleriniz var mı ..? oyun parkı kurabilir misiniz ..? ne kadar olur bunlar ..? saatlik kiralama yapabilir myiiz ..? taşıma size mi ait olacak ..?

  4. su sporlarıyla ilgili aktiviteler var mı ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? beykoz tarafına kurulum ve taşıma yaapr mısınız ..? fiyat nedir ..? 4 gün kiralama olur mu ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon