Çocuk Animasyonu Kiralama


Firmamız kapsamında, etkinlikleriniz ve aktiviteleriniz için, ihtiyaç duyduğunuz kiralama hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Çocuk animasyonu kiralama hizmetimizde, bu doğrultuda organizasyonlarınız için hizmetinize sunulmaktadır. Çocuk animasyonu ekibi, bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız doğrultusunda, çocuklarınıza eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Çocuklar için düzenlediğiniz piknik vb. etkinlikler doğrultusunda, onlara eğlenceli anlar yaşatmak ve farklı aktiviteler yapmalarını sağlamak için çocuk animasyonundan yararlanabilirsiniz. Okul etkinlikleri, ya da sivil olarak çocuklar için düzenlemek istediğiniz aktiviteler dahilinde çocuk animasyonlarını tercih edebilirsiniz. Çocuk animasyonları, organizasyon konseptinize uygun aktiviteler eşliğinde çocukları eğlendirmektedirler. Çocuk animasyon ekibi, farklı kostümleri ve farklı aktiviteler ile etkinliğe renk katmaktadırlar. Çocuk animasyon içeriği; palyaço, çizgi fil karakterleri, kostümlü özel karakterler, tahta bacaklı adamlar, skyrunner, sihirbaz, illüzyonist, yüz boyama aktiviteleri, oyun balonu aktiviteleri, mini clup danslar, panayır -çadır oyunları ve birbirinden farklı, oyun ve yarışmalardan oluşmaktadır. Organizasyonunuz doğrultusunda, konseptinize hangisi uygunsa onu tercih edebilirsiniz. Dilerseniz konu hakkında bizlere danışabilir ve yardım alabilirsiniz. Çocuk animasyonları, özel aktivite içerikleri ve kostümleri ile çocuklara unutulmaz renkli anlar yaşatmaktadır. Sizlerde, güler yüzlü bir ekipten, kaliteli bir kiralık çocuk animasyonu hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Çocuk Animasyonu


  Çocuk animasyonları, organizasyonlara göre farklı konseptlerden oluşmaktadır. Çocuk animasyon ekibimiz, özel kostümleriyle çocuklara her zaman özel anlar yaşatmayı amaçlamaktadır. Etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda, çocuklara eğlenceli ve keyifli dakikalar yaşatmak görevimizdir. Çocuk animasyon çalışma arkadaşlarımızda, bu bilinç ile oluşturulmuştur. Animasyon ekibimiz, özenle ve titizlikle seçilir. Çocuklara, hizmet söz konusu ise her zaman daha özenli, anlayışlı ve güler yüzlü olmak gerekir. Bu nedenle, çalışma arkadaşlarımızın bu özelliklere sahip olmasına dikkat etmekteyiz. Hizmetlerimiz kapsamında, aldığımız olumlu dönüşler de bunu kanıtlar niteliktedir. İş prensibimiz gereği, önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir. Ayrıca, kaliteli kiralama hizmetlerimizi sizlere, uygun bütçeler doğrultusunda sunmaktayız. Çocuk animasyonu fiyatları da bu kapsamda gayet uygun ve makuldür. Piknik, yarışmalar, çeşitli aktiviteler ve birbirinden özel etkinlikler doğrultusunda, çocuklara güzel ve mutlu anlar yaşatmak amacımızdır. Çocuklar için düzenlediğiniz etkinlikler doğrultusunda, onlara, en iyi hizmeti ve konsepti sunmak için, bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Çocukların sevdiği, onları mutlu edebilecek her türlü içerik ve konsept, kiralık çocuk animasyonu hizmetimizde mevcuttur. Rengarenk çocuk etkinlikleri ve aktiviteleri için, çocuk animasyon konseptlerimizi inceleyebilirsiniz. Animasyon ekibimiz ve içerikle alakalı, öğrenmek istediğiniz her türlü konu hakkında, bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Çocuklar geleceğimiz ve onları mutlu etmek her birimizin görevidir. Firmamız dahilinde, sizlere en iyi hizmet sunmak üzere yanınızdayız.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Çocuk Animasyonu Fiyatları


  Bireysel ya da kurumsal etkinlikleriniz doğrultusunda, çocuk animasyon ekibimiz, yılın her günü sizlere hizmet etmektedir. Kalite standartlarına sahip hizmet politikamız gereği, sizlere kapsamlı ve en iyi hizmeti sunmaktayız. Firmamızın, çocuk animasyonu kiralama hizmeti, içerik bakımından oldukça zengin ve esnektir. Sizlere, organizasyon konseptinize uyumlu hizmet sunulmaktadır. Çocuklarınızı ve çocukları mutlu etmeyi amaç edindiğimiz bu yol da, onlara kaliteli bir hizmet sunmak üzere çalışmaktayız. Sektörde öncü firmalar arasında olduğumuzdan, sizlere daima kaliteli ve ayrıcalıklı hizmetler sunmaktayız. Kaliteli ekipman ve ekibimizle sizlere, birinci sınıf bir hizmet vermekteyiz. Kiralama hizmetlerimizin içeriğinde, her türlü ekipman mevcuttur. Çocuk animasyon ekibi, konsepte uygun malzemeler, aktivitenin gerçekleşeceği konuma ulaşım vb. içerikler doğrultusunda, kiralama hizmetimiz oluşturulur. Bu nedenle, hizmet bedeli de değişkenlik göstermektedir. Size özel, çocuk animasyonu fiyatları doğrultusunda hizmet almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 31 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çocuk Animasyonu
  Fiyat
  TRY 2000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Çocuk Animasyonu Kiralama”

  1. istediğimiz çizgi film karakterini seçebilir miyiz? mesela örümcek adam ve pembe panter sizin çocuk animasyonu kiralama hizmetinizde yer alıyor mu? iki saatlik bir organizasyon için bu ikisini kiralasak ne kadar ödememiz gerekmektedir?

  2. micki mausları kiralasak bir gün için fiyat ne olur ..? dans edip oyunlar da oynatacaklar mı çocuklara ..? ya da resim yapmak gibi bir aktivite olacak mı ..?

  3. Saatlik kiralama yapabilir myiiz ..? Ücret ne olur 3 saat için ..? Palyaço ve şirinler istesek fiyat ne olur ..? Saklanbaç gibi oyunları da oynatabilirler mi çocuklara ..?

  4. doğum günü için kiralama yapabilir miyiz ..? ağustosun 18 indeki etkinlik için ne zamandan size rezerve yaptırmak gerekiyo, fiyat nedir acaba ..? kaç kişi gelecek..?

  5. merhaba açılış törenimiz için çocuk animasyonu kiralamak istiyoruz çocuklarla ilgilenen onların hoş vakit geçirmesini sağlayan birileri olur iyi olur sizden çocuk animasyonu kiralama yaptığımızda tam olarak neler olacak bu çocuk animasyonlarının içerisinde ? palyoçolar dansçılar olacak mı? oyunlar oynanacak mı ? çocukların yüzlerini boyayan yüz boyamacısı getirecek misiniz? ya da neler olacak tam olarak ? ne kadar sürer toplamda ? süre bizim için önemli çünkü, çocuk animasyonu ekibi kaç kişilik acaba ? kişi sayısını biz seçebilir miyiz ? ne kadar olur fiyat acaba ? bir günlük kiralama yapabilir miyiz ? açılış törenimiz 19 ağustos ta 19 ağustos için ne zamandan size yer ayırtmamız ? şimdiden randevu alabilir miyiz? ön ödeme yapmamız lazım mı acaba ? ön bir ödenek yapmamız lazım mı acaba size? çocuk animasyon kiralama yaprıpımızda bu animasyon ekibinin ulaşımını siz mi sağlayacaksınız acaba_?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon