Ciğerci Kiralama


Organizasyon ya da etkinlikleriniz de kolay kolay hiç kimsenin karşı koyamadığı yiyeceğimiz olan ciğerci kiralaması yapmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Bizlerden gönül rahatlığı ile ciğerci kiralaması yapabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz ciğerci kiralama hizmetimiz ile en kaliteli ve en titiz çalışma sağlayan ailemizden çok memnun kalacaksınız. Ciğerci kiralaması yaparak tüm organizasyon ve etkinliklerde asla hayır denilemeyecek bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Bizlerden ciğerci kiralaması yaptığınızda organizasyonunuz için en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Çünkü titiz çalışma ve özen ile çalışma prensiplerimizden olduğundan dolayı en iyi hizmeti vermekteyiz. Ciğerci kiralaması yaparak organizasyon ya da etkinliklerinize katılacak olan misafir ve konuklarınıza doyumsuz bir ağız tadı şöleni yaşatabilirsiniz. Bizlerden istediğiniz her an dilerseniz tam şuan ciğerci kiralaması yapabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize en iyi ciğerci kiralama hizmetini vermekteyiz. Sizleri için yapmış olduğumuz ciğerci kiralama hizmetimizden ve kullandığımız birinci sınıf malzemelerden üretilmiş olan ürünlerimiz ile bizleri tercih etmiş olmaktan pişman olmayacaksınız. Siz değerli müşterilerimizin organizasyon ya da etkinliklerinizde sizlerin yanında olacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizler ile istediğiniz her zaman iletişime geçebilir ve bu doyumsuz lezzeti organizasyonlarınızda bulundurmak için bizlerden kiralamasını gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Ciğerci


  Tadı ve lezzeti ile gönüllere taht kurmuş olan bu eşsiz lezzeti organizasyon ya da etkinlikleriniz de bulundurmak istiyorsanız kiralık ciğerci hizmetimiz tam size göre demektir. Kiralık ciğerci hizmetimizden haftanın her günü ve her saatinde yararlanabilme imkanına sahipsiniz. Kiralık ciğerci hizmetimiz ile organizasyonlarınızda katılımcı ve konuklarınızı çok memnun ve mutlu edebilirsiniz. Bunun sebebi ciğer tüm herkes için vazgeçilmez bir lezzettir ve sizlerin yapacak olduğunuz organizasyon ya da etkinlikte kiralık ciğerci hizmetimiz ile misafirlerinizi baş başa bıraktığınızda asla buna hayır diyemeyecekler. Kiralık ciğerci hizmetimizden faydalanmaya başladığınız andan itibaren siz değerli müşterilerimizin özel ve güzel günleriniz için hazırlanmaya başlayacağız. Sizlerin belirttiğiniz gün ve saatte yine belirttiğiniz adrese güvenli şekilde kiralık ciğerci hizmetimizde çalışan çalışma arkadaşlarımız gelerek düzeni kuracak ve organizasyonunuz için hazır hale gelecektirler. Siz değerli müşterilerimiz için yapmış olduğumuz kiralık ciğerci hizmetimizden pişman olmayacak tam aksine çok memnun kalacaksınız. Kiralık ciğerci hizmetimiz ile sizlere en güvenilir ve en leziz kiralama hizmetini vermekteyiz. Organizasyonlarınıza vazgeçilmez ve asla hayır denilmeyecek bir tat eklemek istiyorsanız doğru tercih Kirala360 olacaktır.

   

  Ciğerci Fiyatları


  Siz değerli müşterilerimiz için yapmış olduğumuz kiralama hizmetimizde ciğerci fiyatlarımız hakkında detaylı tüm bilgilere müşteri hizmetlerimizi arayıp çalışma arkadaşlarımız ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Ayrıca bunun dışında yine çalışma arkadaşlarımıza WhatsApp hattımız üzerinden ulaşarak ciğerci fiyatları ile ilgili bilgileri alabilme imkanına sahipsiniz. Hizmetimizde ciğerci fiyatlarımız oldukça uygundur. Bu lezzetin ve eşsiz güzellikte bir ağız tadının organizasyonunuzda yer almasını istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz bu hizmette ciğerci fiyatlarımız her bütçeye uyum sağlayacak düzeydedir. Bizlerden gönül rahatlığı ile ciğerci kiralaması yapabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz kiralama hizmetinden memnun kalacağınız gibi ciğerci fiyatlarımızdan da çok ama çok memnun kalacaksınız. Ciğerci fiyatlarımız ile ilgili bilgileri istediğiniz her zaman alabilirsiniz. Tek yapacağınız şey bizler ile iletişime geçmek olacaktır. Siz değerli müşterilerimizin organizasyon ya da etkinliklerinizde bizlerden ciğerci kiralaması yaparsanız en doğru seçimi yapmış olacaksınız. Bunu sizlerde hem çalışma düzenimiz hem kalitemiz hemde titizliğimizden çok iyi anlayacak ve pişman olmayacaksınız. Sizlere sunmuş olduğumuz kiralama hizmeti ile organizasyonlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyacağız.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 40 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Ciğerci
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Ciğerci Kiralama”

  1. sadece tezgah mı kiralanıyor ..? servis elemanı da dahil mi hizmete bir günlük kiralama ücreti nedir ..? malzemeleri biz mi alacağız ..?

  2. sadece servis elemanını mı göndereceklsiniz ..? diğer malzemeleri biz mi alacağız ..? 100 kişilik bir davet için fiyat nedir ..?

  3. ciğerler taze ve hijyenik midir ..? saaatlik kiralama yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede malzemeleri sevk edersiniz ..? fiyat ölçünüz nedir ..? 60 kişilik servis yapabilir misimiz ..?

  4. stand mı gelecek yoksa araba mı ..? servis elemanı deneyimli mi .. ? ne kadar sürede pişer ciğerler .. ? 50 kişiye servis yapabilir mi .. ? fiyat nedir acaba ..?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon