Çiğ Köfteci Standı Kiralama


Firmamız kapsamında; bireysel ya da kurumsal düzenlemek istediğiniz etkinlikler için, çiğ köfteci standı kiralama hizmetimiz bulunmaktadır. Organizasyonlarınız dahilinde, konuklarınıza birbirinden özel ve farklı tatları sunmak isteyebilirsiniz. Çiğ köfte de günlük yaşam alanımızda, herkesin ağız tadına hitap etmektedir. Bu nedenle, konuklarınıza güzel bir sunum yapmak adına kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetimize ek olarak dilerseniz, teslimat ve sunum gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Çiğ köfteyi konuklarınıza, daha eğlenceli bir şekilde sunum yapabilmeniz için, kiralama hizmetimize ek olarak kostümlü ekibimiz tarafından sunumda yapılmaktadır. Bu tamamen sizlerin tercihine göre ayarlanır. Kiralama hizmetimiz, teslimat ve kostümlü ekibimiz gibi detaylar, sizlerin talepleri doğrultusunda belirlenir. Kiralama hizmet bedeli de içeriğe göre belirlenmektedir. Gezi, piknik, iş yeri açılışları, mevlit, okul aktiviteleri gibi birbirinden farklı organizasyonlarınız için, konuklarınıza çiğ köfte sunumu yapmak isteyebilirsiniz. Çiğ köfte; acılı-acısız lezzetleri ve yeşillikleri ile doyurucu özelliğe sahiptir. Çiğ köfte, yoğun talep üzerine, son zamanlarda tüketim ve üretim açısından da oldukça popülasyon kazanmıştır. Sizler de özel etkinliklerinize farklı tat ve yöresel bir sunum ile eğlence katmak istiyorsanız, kiralık çiğ köfteci standı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Özel kostümlü ekibimiz de talebiniz doğrultusunda, ek olarak hizmetinize sunulacaktır. Size özel tekliflerimiz ve hizmet içeriğimizle alakalı bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Çiğ Köfteci Standı


  Kiralık çiğ köfteci standı içeriğinde; bol yeşillik malzemeleri, dürüm ve farklı soslar bulunur. Fakat; kiralama hizmet içeriğimiz, sunum ve diğer detaylar sizler tarafından belirlenir. Konuklarınızın isteğine göre, acılı ya da az acısız olarak servis edilmektedir. Her yaş grubuna hitap eden, doyurucu özelliğine sahip çiğ köfteleri, eşsiz tadı ile etkinliklerinize fark bir tat katacaktır. Kalite standartlarına sahip hizmet politikamız kapsamında, önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Hijyen kurallarına ve ürünlerimizin kalitesine her zaman dikkat edilmektedir. Ürünlerimiz son derece hijyenik bir şekilde, hizmetinize sunulur. Firmamız, uzun yıllar hizmet sektöründe hizmet vermektedir. Bu kapsamda, alanında uzman ve profesyonel bir ekip ile karşınızdayız. Ekibimiz, son derece titiz ve hijyenik bir şekilde sizlere hizmet etmektedir. Güler yüzlü ekibimiz, temiz kılık kıyafeti ile konuklarınıza titiz bir şekilde sunum yapmaktadır. Kaliteli hizmetimiz, ekonomik çiğ köfteci standı fiyatları ile de sizlere hitap eder. Bizi tercih ettiğiniz takdirde, uygun fiyat ve koşullardan yararlanabilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Çiğ Köfteci Standı Fiyatları

  Çiğ köfteci standı kiralama hizmetimiz, kaliteli ve hijyenik bir şekilde konuklarınıza sunulur. Her ayrıntısı, sizlerin memnuniyeti düşünülerek planlanmıştır. Güler yüzlü ve farklı kostümler ile hizmet eden ekibimiz sayesinde, etkinlikleriniz farklı bir ambiyans kazanacaktır. Bireysel ya da kurumsal düzenleyeceğiniz her türlü organizasyon dahilinde hizmet içeriğimizden yararlanabilirsiniz. Sadece, çiğ köfte standı kiralayabileceğiniz gibi, teslimat ve sunum gibi hizmetlerimiz sayesinde, daha pratik ve hızlı bir şekilde konuklarınıza hizmet edebilirsiniz. Kiralama hizmetimiz; piyasa fiyatlarına göre gayet uygun ve ekonomiktir. Hijyen kurallarına uygun olarak, sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için buradayız. Hizmet sektöründe uzun yıllar varlığımızı, kaliteli hizmetlerimiz sayesinde koruduğumuzu söyleyebiliriz. Firmamız, birinci sınıf hizmetlerini ekonomik çiğ köfteci standı fiyatları ile sizlere sunmaktadır. Temiz ve hijyenik personelimiz, konuklarınıza; eşsiz lezzete sahip çiğ köfteleri, farklı bir sunum ile sunacaktır. Kiralama hizmet içeriğimiz, sizlerin talepleri doğrultusunda değişkenlik gösterebilir. Tamamen istekleriniz ve ihtiyacınız doğrultusunda, kiralama hizmet içeriğimiz oluşturulmaktadır. Çiğ köfte sunumu ve standı ile alakalı detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çiğ Köfteci Standı
  Fiyat
  TRY 5000
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Çiğ Köfteci Standı Kiralama”

  1. merhaba çiğ köfte standını içindeki malzemelerle mi kiralıyorsunuz yoksa sadece standı mı? 2 günlük kiralama ücretiniz nedir? nakitte indirinm olur mu bir de ?

  2. çiğ köfteniz etsiz değil mi ..? diğer malzemelerde size mi ait ..? bizim mi almanız lazım ..? 50 kişilik bir ikram için fiyat nedir. .?

  3. Seevis elemanı dahil mi ..? Malzemeri biz mi alacağız ..? 80 kişilik bir ikram için bedel nedir ..? Çiğ köfte etsiz mi etli mi ..? Malzemeleri siz getirecekseniz yeterince taze olacak mı ..?

  4. Ürün yeterince taze ve hijyenik mi ..? Tezgah ne kadar geniş 20 kişilik servis yapabilir misiniz ..? Ücret ne olur iki günlük ..? Çiğ köfte yetmezse ilave yapar mısınız ..?

  5. kendimiz satış yapmak için uzun süre kiralayabilir miyiz ..? 8 aylık kiralama olur mu ..? malzemeleri sizden alabilir miyiz ..? indirim yapar mısınız ..? fiyat ne olur ..?

  6. avm açılışı için kiralayabilir miyiz ..? çiğ köfteyi de siz mi getireceksiniz ..? siz getirecekseniz içinde hangi malzemeler var, çiğ köfte yetmezse ekleme yapar mıısnız ..? fiyat nedir acaba ..?

  7. merhaba bir açılış töreni için çiğ köfte ikramı yapmak istiyoruz sizin sitenizi gördük demin çiğ köfteci standı kiralıyorsunuz sanırım resimdeki gibi mi acaba sizden çiğ köfteci standı kiralama yaptığımızda gelecek stand ? başka bir çiğ köfte standınız da var mı ? daha farklı bir çiğ köfte standı falan yani ? varsa onlarında resimlerini yükler misiniz ? ya da bize atar mısınız direkt mail ile acaba ? sizden çiğ köfte standı kiralama yaptığımızda ne kadar süre içerisinde gönderirsiniz ? iki güne gelir mi çiğ köfte standı acaba ? ne kadar ölçülere sahip çiğ köfte standlarınız üç aşağı beş yukarı acaba ? açılışa kaç kişi gelecek bilemiyoruz ona göre bir sayı veremiyoruz size de, biz sizden çiğ köfte standı kiralama yaptığımızda sadece çiğ köfte standı mı gelecek ? çiğ köfte, lavaş, marul, nar ekşisi, acı sos, limon, peçete, dürümünü sarmak için naylon poşet de gönderecek misiniz ? bunları da gönderirseniz iyi olur biz her şey dahil bir çiğ köfteci standı kiralama yapmak istiyoruz, bir günlüğüne kiralama yapar mısınız ? servis edecek servis elemanı da lazım gelen misafirlere çiğ köfte hazırlayacak hızlı ve deneyimli birisi lazım, servis elemanı da dahil en son çiğ köfteci standı kiralama fiyatınız nedir acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon