Çiğ Köfteci Kiralama


Yöresel bir yiyeceğimiz olan ve oldukça fazla tüketilen çiğ köfteyi sevmeyen yoktur. Firmamız bu lezzetli yiyeceği organizasyonlarınıza da taşıyın diye sizlere çiğ köfteci kiralama hizmeti vermektedir. Profesyonel çiğ köfteci ustamız tarafından yoğrulan ve siz değerli müşterilerimizle konuklarınızın yemeye doyamayacağı çiğ köfteleri çiğ köfteci kiralama hizmetimiz kapsamında organizasyon alanınıza kadar getiriyoruz. Çiğköfteyi konuklarınıza özenle servis edecek çalışanımızda çiğ köfteci kiralama hizmetimiz kapsamına girmektedir. Konuklarınızın yemeye doyamayacağı bu lezzetli yiyeceği yıl boyu çiğ köfteci kiralama hizmetimiz sayesinde organizasyonlarınıza taşıyabilir ve kaliteli organizasyonlara imza atabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız kapsamında sizlere çiğ köfteci kiralama hizmeti verirken malzemelerimizin kaliteli olmasına ve hijyene önem vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile çiğ köfteci kiralama hizmetimizi alabilir ve konuklarınızı çiğ köfte servisi ile mutlu edebilirsiniz. Sektörün en lezzetli çiğ köftelerini sizlere sunan firmamızdan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde çiğ köfteci kiralama hizmeti talebinde bulunabilirsiniz. Atik ve profesyonel çalışanımızın sizlere ikram edeceği çiğ köftelerden oldukça memnun kalacaksınız. Çiğ köfteci kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin ve en iyi lezzetteki çiğ köftelerle organizasyonlarınızı tatlandırın.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Çiğ Köfteci Fiyatları


  Sizlerin talebine göre miktarı belirlenen çiğ köfteler firmamızın işinin ehli çalışanı tarafından özenle konuklarınıza ikram edilir. Çiğ köfteci fiyatlarımız ise siz değerli müşterilerimizin kaliteli organizasyonlara imza atmanız için oldukça ekonomiktir. Bütçenizi sarsmayacak çiğ köfteci fiyatlarımız ile misafirlerinize en lezzetli çiğ köfteleri siz ikram edin. Piyasadaki çiğ köfteci fiyatlarına oranla en ekonomik fiyatları bulabileceğiniz firmamız ile çiğ köfte ihtiyaçlarınızda yılın 365 günü bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlerin kaliteli hizmet, hijyenik koşullarda yapılan çiğ köftelerimiz ve aralıksız hizmet olanağımızla yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. Çiğ köfteci fiyatlarımız konuk sayınıza göre istediğiniz çiğ köfte miktarına ve çiğ köftecimizin sizlere ne kadar süre hizmet vereceği gibi durumlar doğrultusunda değişim göstermektedir. Bizimle iletişime geçerek çiğ köfteci fiyatları konusunda firmamızdan bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekonomik çiğ köfteci fiyatlarımız sayesinde lezzetli tatları organizasyonlarınıza kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Konuklarınızın yerken oldukça mutlu olacağı lezzetli çiğ köftelerimiz için tek yapmanız gereken çiğ köfteci kiralama hizmetimizi talep etmek. Diğer her ayrıntıyı firmamız sizler için hallederek zamanınızdan çalmadan lezzetli çiğ köfteleri ayağınıza kadar getirmektedir. Çiğ köfteci fiyatlarımızla ilgili tüm sorularınızı firmamız tarafından cevaplandırabilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 32 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çiğ Köfteci
  Fiyat
  TRY 5200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Çiğ Köfteci Kiralama”

  1. malzemeleri de siz mi getireceksiniz ..? en fazla kaç kişiye dağıtım yapılır bir günlük kiralasak fiyat en son kaç olur ürün yeterince taze ve sağlıklı şkram edilir mii..?

  2. çiğ köfteyi siz mi yapıp getireceksiniz yok sa sadece servis yapacak elemanı mı getireceksiniz ..? kaç kişiye ikram yapabiliriz bir gün içerinde ..?

  3. kaç tip arabanız var..?kaç taneye kadar teslim şansınız var..?yanında personel temini yapıyor musunuz..?istenilen reklam uygulana bilir mi..?nakit alımda indirim olur mu..?

  4. lunapark için kiralayabilir miyiz ..? 2 günlük kirama yapabilir miyiz , çiğ köfte biterse takviye yapar mısınız ..? servis elemanı da gelecek mi ..? fiyat nedir acaba ..?

  5. 1 günlük kiralama olur mu ..? kutlama partimiz için kiralayabilir miyiz ..? servis elemanı da gelecek mi , bir kişi gelebilir mi, fiyat nedir ..?

  6. aslıhan tokyer

   etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz .. ?80 kişilik servis için kiralama olur mu , malzemeleri de siz mi getireceksiniz, fiyat nedir, bir akşamlık kiralama olur mu ..?

  7. merhaba bahçede konuklarımızı ağırlayacağımız bir gün tasarlıyoruz da Çiğ köfte ikram etmek istiyoruz hem pratik hem de hafif bir yiyecek çiğ köfteci kiralama yaptığımızda siz çiğ köfteci ve çiğ köfte arabasını da gönderecek misiniz? servis yapacak çiğ köfteleri hazırlayacak servis elemanı yeterince tecrübeli mi acaba ? herkesin isteğine uygun bir şekilde isteyene bol limonlu isteyene bol nar ekşili şekilde çiğ köfte servisi yapabilir mi ? yaklaşık 75 kişilik bir davet oalcka o kadar kişilik çiğ köfte servisi yapabilir misiniz ? 75 kişilik için çi köfte kiralama servisi verir misiniz ? bizim yerimiz kartal tarafında kartal a çiğ köfteci kiralama yapıyor musunuz? çiğ köftelerinizi siz mi yapıyorsunuz? yoksa bir firmadan hazır mı alıyorsunuz ? hazır alıyorsanız hangi firmadan alıyorsunuz acaba? hijyen ve sağlık konusunda da güvenebilir miyiz size ? marullar yeterince temiz mi iyi yıkanıyor mu? herkese servis edeceğiniz çiğ köfteleri sardığınız poşetler yeterince sağlıklı mı ? fiyat bilgisi verir misiniz en son olarak ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon