Çiçekli Şamdan Kiralama

Firmamız, organizasyon ve aktiviteleriniz dahilinde ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı sizlere kiralamaktadır. Çiçekli şamdan kiralama hizmetimizde, sadece bunlardan birini kapsamaktadır. Şamdan ürünlerimizin, çiçekli ve birbirinden özel tasarımlı modelleri mevcuttur. Organizasyon konseptinize göre, en uygun olan şamdanlarımızı tercih edebilirsiniz. Zevkiniz ve organizasyon konseptiniz doğrultusunda karar verebilirsiniz. Düğün, nişan, söz, doğum günü, kokteyl vb. özel etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, çiçekli şamdan ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Şık tasarımlı çiçekli şamdan ürünlerimiz, organizasyonlarınıza farklı bir hava katacaktır. Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız kapsamında, çiçekli şamdan ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. İhtiyacınız kadar, ürün kiralama imkanına sahipsiniz. Çiçekli şamdan ve diğer kiralama hizmet detayları, tamamen sizlerin isteklerine göre belirlenmektedir. Her türlü koşul ve şartlar, ekonomik ve avantajlı bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Sizlerde avantajlı kiralık çiçekli şamdan, ürünlerimizi kiralamak üzere bizlere ulaşabilirsiniz. Şık bir tasarıma sahip çiçekli şamdanlarımız, organizasyonlarınıza farklı ambiyans katacaktır. Özel anlarınıza şıklık katmak üzere, çiçekli şamdan ürünlerimizi hizmetinize sunuyoruz. Dilediğiniz sayıda ve organizasyon konseptinize göre, çiçekli şamdan ya da farklı şamdan modellerimizi kiralayabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Çiçekli Şamdan


  Çiçekli şamdan ürünlerimiz, her açıdan özel ve şıktır. Her türlü organizasyonlarınız dahilinde, kullanım sağlayabilirsiniz. Ayrıca, geniş çaplı ürün yelpazemiz doğrultusunda, her türlü ekipman ihtiyacınızı kiralık ürünlerimiz ile sağlayabilirsiniz. Her açıdan sizlere avantaj sağlayan hizmetlerimiz, maliyet açısından da oldukça ekonomiktir. Çiçekli şamdan kiralama fiyatları da bu açıdan, oldukça makuldür. Kaliteli ve özenli kiralık ürünlerimizi kiralayabilir ve hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz, her açıdan sizlere hassasiyetle sunulmaktadır. Yıllarını bu işe adayan, personelimiz ile daha uzun yıllar, sizlere özenle hizmet edeceğimizi söyleyebiliriz. Tecrübeli ekibimiz ve kaliteli ürünlerimiz ile sizlere titiz bir çalışma sunmak adına çalışmaktayız. Çiçekli şamdan ürünlerimizi de önemle hizmetinize sunuyoruz. Yılın her günü, kaliteli ve titiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kiralık ürünlerimiz, her kategoriye hitap etmektedir. Farklı kategorilerde, birbirinden özel ürünlerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizi, web sitemiz üzerinden inceleyebilir ve konseptinize en uygun olan ürünleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca, organizasyon konseptiniz dahilinde, bizlerden yardım alabilirsiniz. Ekibimiz, sizlere gereken bilgileri hassasiyetle aktaracaktır. Kiralık çiçekli şamdan hizmetimiz ve diğer kiralama hizmetlerimiz ile her zaman hizmetinizdeyiz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Çiçekli Şamdan Kiralama Fiyatları

  Firmamız, çeşitli etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, çiçekli şamdan kiralama hizmetimizi ve farklı kategorilere hitap eden, kiralık ürünlerimizi hizmetinize sunmaktadır. Çalışmalarımızı, her geçen gün sizlere, daha kaliteli ve özenli bir hizmet sunmak adına geliştirmekteyiz. Hizmet sektörüne yıllarını adayan, ekibimiz ile her geçen gün daha da büyümekteyiz. Kiralık ürünlerimiz, her zaman yeni ve titiz bir şekilde hizmetinize sunulur. Deforme olmuş şamdan ya da farklı ürünlerimiz, asla hizmetinize sunulmaz. Kiralama hizmetleri kapsamında, böyle bir durumla karşılaşırsanız bizlere iletmeniz yeterlidir. Yaşadığınız sorunla alakalı, ekibimiz sizlere gereken çözümü en kısa sürede sağlayacaktır. Hizmetlerimiz esnek ve geliştirmeye açıktır. Bu nedenle, herhangi bir sorunla karşı karşıya kalmanız durumunda, bize iletmeniz yeterli olacaktır. İdeal ve çözüm odaklı çalıştığımız için, sizleri asla yarı yolda bırakmayız. Güven veren prensiplerimiz sayesinde, piyasadaki kalıcılığımızı koruduğumuzu söyleyebiliriz. Her açıdan önemle çalıştığımız ve her ayrıntısına gereken özeni gösterdiğimiz, kiralama hizmetlerimizin fiyatları oldukça ekonomiktir. Çiçekli şamdan kiralama fiyatları da bu doğrultuda, ideal ve ekonomik bir şekilde tasarlanmıştır. Şamdan ürünlerimizin, farklı modellerini inceleyebilir ve size en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Tüm bu aşamalarda, çalışma arkadaşlarımızdan yardım alabilirsiniz. Sizlere talep ettiğiniz konu hakkında, hassasiyetler yardımcı olacaklardır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 24 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çiçekli Şamdan
  Fiyat
  TRY 130
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Çiçekli Şamdan Kiralama”

  1. istediğimiz renk çiçeği seçebilir miyiz ..? 10 tane kiralasak kaça olur ..? düğün gecesi için kiralayavilir miyizz..? taşıması da size mi ait olacak ..?

  2. görseldeki bordo çiçeklerin ve altın çamdanın stok durumu nedir ..? iki günlüğüne kirayabilir miyizz..? 5 tane için fiyat ne oluyor ..?

  3. çiçekleri biz seçebilir miyiz ..? eliinizde başka çiçek çeşitleri de var mı ..? avizeler rengi solma ya da kararma gibi bir şey yapar mı ..?

  4. ürün kaç parçadan oluşuyor..?üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?üründe model seçeneği var mı..?üründe renk seçeneği nedir..?ürüne taksitli fiyat ne olur..?

  5. Çiçekleri biz seçebilir miyiz ..? Başka modeller de var mı ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat ne olur ..? Kargo sizemi ait ..?

  6. çiçekler yapay mı gerçek mi ..? gerçek çiçek tercih edebilir miyiz ..? hangi renklerden var elinizde ..? fiyat nedir ..? 59 tane için ne kadar olur ..?

  7. iş yemeği etkinliğimiz için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir, boyutu nedir çiçeklerin, kırmızı renginden 25 tane alabilir miyiz, fiyat nedir ..?

  8. selamlar ay sonunda düğünümüz olacak çiçekli şamdan kiralama yapmak istiyoruz yukarıdaki resimdeki çiçekli şamdanı çok beğendik bordo renklerde olan o şekilde gelecek dime biz de çiçekli şamdan kiralama yaptığımızda? çiçekler gerçek mi acaba çiçekli şamdan kiralama yaptığımızda? çiçeklerin ve şamdanın boyutu nedir tam olarak ? biz her masa için birer tane almak istiyoruz 30 tane masa olacak o kadar var mı elinizde çiçekli şamdan kiralama ? şamdan tam olarak hangi maddeden üretilmiş ? parlak ve şık gözükmesi için neler yapmalıyız nasıl temizlemeliyiz acaba ? çiçekli şamdan kiralama yaptığımızda kargoyla mı göndereceksiniz? düğünümüz Zeytinburnu n da bir mekanın bahçesinde olacak kır düğünü yapacağız Zeytinburnu na taşımanız çiçekli şamdan kiralamanız var mı ? fiyat nbedir acaba 30 tanesi için ??

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon