Çiçekli Kürsü Kiralama


Etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her türlü ekipmanı, sizlere uygun fiyatlar ile kiralamaktayız. Firmamızın bu doğrultuda geliştirdiği, çiçekli kürsü kiralama hizmeti de bunlardan biridir. Kürsülerimizin farklı modelleri, firmamız bünyesinde mevcuttur. Organizasyon konseptiniz doğrultusunda, uyumlu olan kürsü modelimizi tercih edebilirsiniz. Düğün, toplantı, fuar, seminer, konferans, yarışma, özel davetler vb. etkinlik ve aktiviteleri dahilinde, kürsü modellerimizi kiralayabilirsiniz. Çiçekli kürsülerimiz, organizasyonlarınıza şıklık katacaktır. Böylece, konuşma yapacak konuklarınız, konuşmalarını hoş bir kürsüde yapabilirler. Ya da yarışma vb. gibi etkinliklerde, hoş görsele sahip bir kürsü dahilinde sunum yapabilirsiniz. Kaliteli ve özenli kürsülerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz. Tecrübeli ekibimiz, siz değerli müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duymaktadır. Çiçekli kürsü modellerimizi ve diğer kürsülerimizi, internet sitemiz üzerinden detaylı bir şekilde inceleme şansına sahipsiniz. Böylelikle, size en uygun olan, kürsü modelini tercih edebilirsiniz. Organizasyon tarihiniz doğrultusunda ise, bizler ile iletişime geçebilir ve kiralama hizmetinizden kısa sürede yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz, etkili ve hızlı çözümlerimiz sayesinde, zaman açısından da sorun yaşamazsınız. Sizlerde profesyonel bir ekipten, kiralık çiçekli kürsü hizmeti almak üzere, bizi tercih edebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  [su_service title="Model Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Adet Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Nakliyat Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Ekstra Personel Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  [su_service title="Tarih Seçebilirsin" icon="icon: check" icon_color="#3fbb0e"][/su_service]

  Kiralık Çiçekli Kürsü


  Firmamız, uzun yıllar hizmet sektöründe, kaliteli çalışmalarıyla hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin, memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Çalışma prensibimiz ve iş politikamızda bu yönde geliştirilmektedir. Organizasyon ve aktiviteleriniz dahilinde, her daim sizlere özenli bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz. Bu nedenle, sizlerden de her zaman olumlu dönüşler almaktayız. Fakat, sizlerin olumlu ya da olumsuz her türlü görüşüne saygı göstermekteyiz. Ve de olumsuz her görüşünüzü, kendi gelişimimiz açısından, dikkat almaktayız. Yapılan hatalar doğrultusunda, kendimizi geliştirdiğimizi söyleyebiliriz. Çalışma arkadaşlarımız ve kiralama hizmetlerimiz, bu yönde gelişmektedir. Uygun fiyatlarla sizlere sunduğumuz, çiçekli kürsü kiralama fiyatları sayesinde kolaylıkla hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, firmamızın garantisi altında hizmetinize sunulmaktadır. Hoş görselliği ile çiçekli kürsülerimiz, etkinlikleriniz dahilinde, konseptinize farklı bir ambiyans katacaktır. Sizlerde, organizasyonlarınız kapsamında, çiçekli kürsülerimizi, bireysel ya da kurumsal olarak kiralayabilirsiniz. Kiralık çiçekli kürsü hizmetimiz, herkese hitap etmektedir. Çiçekli kürsülerimiz hakkında ve kiralama hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak üzere, bize ulaşabilirsiniz.

  [su_service title="7/24 Whatsapp" icon="icon: whatsapp" icon_color="darkgreen" size="62" class=""]0537 584 98 44[/su_service]

  [su_service title="Nakliyat" icon="icon: truck" icon_color="darkyellow" size="62" class=""]Tüm Ürünlerimizde nakliyat[/su_service]

  [su_service title="Hijyen" icon="icon: check-circle" icon_color="blue" size="62" class=""]Hijyen ve Temizlik [/su_service]

  [su_service title="Telefon Randevu" icon="icon: phone" icon_color="darkred" size="62" class=""]7/24 Telefon ile Randevu[/su_service]

  Çiçekli Kürsü Kiralama Fiyatları


  Çiçekli kürsü kiralama hizmetimiz, her türlü etkinlik ve aktivitelerinize hitap etmektedir. Konuşma ya da sunum yapılacak, organizasyonlarınız kapsamında, kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimiz farklı kategoriler doğrultusunda, oldukça geniş çaplıdır. Her türlü organizasyonlarınız doğrultusunda, kısa süreliğine ihtiyaçlarınızı karşılamak için çalışmaktayız. Kiralama hizmetlerimiz ve detayları avantajlı olanaklara sahiptir. Hizmet içeriği dahilinde, nakliyat ve kurulum gibi hizmetlerimiz sayesinde, kolay ve hızlı bir şekilde, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kiralama maliyeti de, aldığınız kiralama hizmet içeriğine göre, değişkenlik göstermektedir. Çiçekli kürsü hizmetimiz ve kiralama içeriği sizlerin talebine göre belirlenmektedir. Bu doğrultuda, çiçekli kürsü kiralama fiyatları da farklılık gösterecektir. Organizasyonlarınız doğrultusunda, size özel tekliflerimizi öğrenmek adına bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere, gereken her konuda yardımcı olacağımızın, garantisini verdiğimizi belirtmek isteriz. Firmamız bünyesinde bulunan, çiçekli kürsü ve kürsü modellerimiz ile her daim hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmetlerimiz, görsel uyumluluk açısından da her zaman, organizasyonlarınıza şıklık katmaktadır. Ayrıca; profesyonel ekibimiz, güler yüz ve hassasiyetle sizlere hizmet etmektedir. Prensiplerimiz doğrultusunda, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, önceliğimizdir. Olumlu ya da olumsuz yorum ve önerilerinizi bizlere iletebilir ve gerekli konuda yardım alabilirsiniz. Hizmet anlayışımız ile sizlere, en iyi hizmeti sunmak adına, gereken çalışmaları yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz ve çiçekli kürsülerimiz ile yılın her günü hizmetinizdeyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 26 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çiçekli Kürsü
  Fiyat
  TRY 1200
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Çiçekli Kürsü Kiralama”

  1. boyutu ne kadar istediğimiz çiçeği seçebilir miyizz..? hangi rengi var sizin elinizde ..? bir günlük kiralama ücreti nedir ..?

  2. boyuutu ne kadar ..? ürün görseldeki gibi mi gelecek ..? beyaz dışında da kürsüleriniz var mı ya da çiçeği biz seçebilir miyizzz ..?

  3. üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..?üründe süsleme size mi ait..?ürün kaç parçadan oluşuyor..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?üründe ebatlar tam olarak nedir..?

  4. Çiçekleri kendimiz seçebilir miyiz ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Çiçekler gerçek mi ..? Yapay olan modelleriniz de var mı ..? Fiyat nedir ..?

  5. Beyaz renkli kürsüden kaç tane var ..? Ahşap mı ürün ..? Cuma günü istesek cumartesi gelir mi ..? Fiyat ne olur ..? 2 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..?

  6. mezuniyet töreni için uygun mu ..? başka renk ve model de var mı ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? salona kladar taşır mısınız ..? üzerindeki çiçekleri biz seçebilir miyiz ..?

  7. aydemir baybars

   kürsünün arkası için basamak da gönderebilir misiniz ..? mikrofon da varsa gönderebilir misiniz ..? hepsi dahil fiyatı nedir ..? perşembe günkü etkinliğe yetişmesi ne kadar önceden kiralama yapmalıyız..? fiyat nedir ..?

  8. damlanur elçin

   açılış töreni için kiralayabilir miyiz ..? boyutu nedir acaba ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? istiklal taraflarına taşıma yapar mısıız ..? bir günlük kiralama olur mu …?

  9. etkinliğimiz içn kiralayabilir miyiz ..? 2 tane gçndeir misiniz ..? resimdeki modelden mi gelecek, süslemeler ve çiçekler de dahil mi, fiyat nedir acaba ..?

  10. merhaba açılış törenimizde konuşmalar yapılacak çiçekli şık bir kürsü istiyoruz sizden çiçekli kürsü kiralama yaptığımızda ne kadar sürede telsim edersiniz? belli bir sevk gününüz var mı ya da ? bizim açılış törenimiz Zeytinburnu nda olacak Zeytinburnu na çiçekli kürsü kiralama yapar mısınız? çiçekli kürsü kiralama da göndereceğiniz kürsünün tam olarak ölçüleri nedir acaba ? ahşap mı çiçekli kürsü ? çiçekler gerçek mi yapay mı acaba ? biz istediğimiz çiçek ütüründen ve rengiden sipariş edebilir miyiz? ona göre kürsüyü düzenler misiniz ? kürsünün rengini seçebilir miyiz peki ? biz koyu ahşap tonlarında istiyoruz kürsüyü göndermeden önce resimini atar mısınız bize? zeytinburnu daki açılışımız için bir günlüğüne çiçekli kürsü kiralama yapabilir miyiz ? rengi açık mor olsa olur mu çiçeklerin aralarda da beyaz renk olsun. taşımasını da siz yapar mısınız acaba ? çizilmemesi ya da kırılmaması için önlem de alır mısınz?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon