CentroStand Kiralama


Centrostandlar modern görünüşü ile örümcek standlara benzeseler de, tamamen farklı bir pop artstand türüdür. Örümcek standlarda olduğu gibi Centro stantlarda da oval ve düz olmak üzere çeşitleri mevcuttur. Montajları dijital baskı ile yapılmaktadır. Rollupbanner, ayaklı broşürlük, tanıtım standı, panset masa, Centro masa, x Banner ve Quick Banner gibi ürünlerle birlikte kullanımları görselliklerini artırmaktadır. Şık ve modüler bir stand arıyorsanız, Centrostand kiralama sizin için idealdir. Centrostandların kurulumu için hiçbir alet edevat gerekmemektedir. Tamamen modüler bir sisteme sahip olan bu standlar, istenildiğinde ek paneller ile genişletilebilmektedir. Görsellerinizi mıknatıslı şeritlerle, taşıyıcı sistem üzerine kolayca tutturmanız için dizayn edilmiştir. Tamamen modüler yaratıcı çözümler sunan, ihtiyacınıza göre parça çıkartarak enini daraltabileceğiniz ve parça ekleyerek genişletebileceğiniz modern hatlarda, ilgi çekici, kopma, kırılma sorunu olmadan ömür boyu kullanılabilecek bir üründür. Centro stantlar demonte ve kolay kurulabilen ürünlerdir. Bundan dolayı da son derece pratiktirler. Bu artılarından dolayı centrostand kiralama fuarlar için bile tercih edilebilmektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360  Kiralık CentroStand


  Centrostandlar da standart ürünlerde olduğu gibi ortalama 100 santimlik boy ve 75 santimlik en alüminyum profilleri kullanılmaktadır. Centro stantlarda ayrıca Centro masalar da kullanılabilmektedir. Kiralık centrostand ile birlikte bu ürünleri de temin edebilirsiniz.İhtiyacınız olan hizmeti firmamıza ilettiğiniz takdirde, hangi ürünün sizin için uygun olacağı konusunda yardımcı olabilmekteyiz. Açık ve kapalı alanlarda kullanılan ekonomik reklam ve tanıtım ekipmanlarından olan kiralık centrostand kurulumu oldukça kolay olan yeni nesil tanıtım ve reklamcılık ekipmanlarındandır. Alüminyum profil yapısından ötürü oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Taşıma çantası sayesinde rahatlıkla taşınabilmektedir. Centro stant, örümcek stantlara göre ekonomik bir stand olarak ortaya çıktığı gibi, yine bu stantların kullanım alanı olan açık ve kapalı fuar alanlarında, AVM’lerde,lansman programları gibi yerlerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Örümcek standların kurulum ve yapısı itibariyle zamanla veya kullanmaya bağlı kırılma, düzgün bir duruş sergileyememe gibi özelliklerine karşın, Centro stantların dayanıklı 7.5 cm çapındaki taşıyıcı profilleri asla kırılmaz, bozulmaz veya deforme olmaz. Diğer yandan kurulumu için sadece ufak bir tornavida gereken Crowntrussstandlar, oyuncak lego mantığında, istediğiniz parçayı birbiri ile birleştirmeniz, istediğiniz ölçü ve şekli yakalamanız mümkündür. Fakat Centrostand ile kıyaslama yapıldığında, daha maliyetli ve kurulumu daha fazla zaman ve güç gerektirmektedir.


  CentroStand Kiralama Fiyatları


  Centro profiller kullanıcının ihtiyacına göre farklı model ve formlara bürünerek karşımıza çıkarlar. Centrostand baskı yüzeyi, kullanıcının tercihine bağlı olarak folyo, vinil ya da kumaş olabilmektedir. İstenilen tasarım baskısı yüzeyine yüksek teknolojiye sahip dijital baskı makineleri kullanılarak aktarılır. Centrostand kiralama fiyatları bu gibi detaylar eklenerek hesaplanır. Centrostandlar kullanıcılarına diğer türlere göre oldukça fazla avantaj sağlamaktadırlar. Centrostandlar sağlam fakat kolay taşınabilir reklam ve tanıtım ürünleridir. Oldukça kolay kurulum imkanı sağlarlar. Centrostand kiralama fiyatları diğer stand türlerine göre oldukça avantajlıdır. Bu sayede kullanıcıya reklam maliyetlerinde uzun vadeli büyük tasarruf yapmasına imkan tanır. Kullanıcının ihtiyacına göre birçok farklı çeşit ve modeli bulunmaktadır. Böylelikle gereksiz boy ve ebatlarda ürünler temin etmenize gerek kalmaz. Bu durumlar da yine centrostand kiralama fiyatları açısından önemli detaylardır. Centrostandların kurulumu en fazla 2 - 3 dakika içinde tamamlanmaktadır. Centro stantların fiyatları model boyut ve baskı üzerine tasarıma bağlı olarak değişmekle birlikte, diğer stand türlerine göre yaklaşık %40 fiyat avantajı sağlamaktadır. Kurulumunu yapacağınız yerin ölçü ve benzeri bilgileri de seçilecek centrostand açısından yine önemli detaylardandır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 33 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  CentroStand
  Fiyat
  TRY 360
  Stok Durumu
  Available in Stock

  12 thoughts on “Centro Stand Kiralama”

  1. boyutu ne ..? plastikten mi yoksa köpükten mi yapılmış ürün ..? üzerine logo ya da yazı baskısı yapabilir misiniz ..? devrilmemesi için bir önlem alıyor musunuz ..?

  2. ne kadar bir alan kaplar tam olarak ..? plastik mi yoksa tahta mı ..? üzerine isim yazdırabilir miyiz stok durumu ne ürünün ..?

  3. desen ve logo baskısı da yapar mısınız özel günler için ..? boyutu ne ne kadar yer kaplar ..? iki tane istesek fuar için fiayt ne olurr ..?

  4. ne kadar boyutu ve genişliği var ..? istediğimiz yazıları size yazdırma şansımız var mı ..? kurulumunu da siz yapar mısınız ..?

  5. boyutu ne, hangi maddeden üretiliyor ..? üzerine baaskıyı yapar mısınız ..? yoksa biz mi bastırmalıyız..? fiyat aralığı ne ..?

  6. üründe uygulama size mi ait..?ürün teslimatı nasıl oluyor..?ürün kaç parçadan oluşuyor..?üründe ebatlar nedir..?ürüne tasarı şansı var mı..?

  7. ürün tanıtım partisi için uygun mu ..? hangi maddeden yapılıyor ..? ürünün görselini basabilir misiniz ..? basamazsanız birine yönlendirebilir misiniz ..? fiyat nedir ..?

  8. toplantı için uygun mu..? kurumun logusnu basar mısınız üzeirne ..? hangi maddeden yapılıyor ..? siz baskı yapamıyorsanız yapan birine yönlendirir misiniz ..? fiyat nedir ..?

  9. baskı yapabilr misinz ..? siz yapamıyorsanız da yapabilecek bir yere yönlendirir miisniz ..? bpyutu nedir ürünün ..? ne kadar sürede teslim edilir ..? fiyat nedir acaba ..? fuar için 4 gün kiralanır mı ..?

  10. fuar etkinliği için kiralayabilir miyiz ..? 15 günlük kiralama olur mu ..? üzerine logomuzu yapıştırabilir miyiz ..? boyutlar sabit mi yoksa biz belirleriz ..? fiyat nedir ..?

  11. toplantı salonumz için kiralayabilir miyiz, ölçüleri nedir, maslak tarafına getirir misiniz, taşıma ve kurulum sizden mi , fiyat nedir 3 haftalık ..?

  12. merhaba biz bir seminer düzenleyeceğiz firmamızın logosunun basılı olduğu centrostand kiralama yapabilir miyiz sizden ? firmamızın logosunu bastırabilir misiniz acaba ? centrostand ne kadar geniş acaba ? tam olarak ölçüleri nedir. ? centrostand kiralama yaptığımızda siz mi adresimize kadar gelip centrostand ın kurulumu yapacaksınız acaba ? tam olarak hangi maddelerden üretilmiş acaba centrostand leriniz ? istediğimiz malzemeleri de seçebilir miyiz ? centrostand boyutlarımız sabit mi yoksa biz seçebilir miyiz acaba onları da ? centrostand kiralama yı bir günlüğüne yapar mısınız acaba bize? bizim etkinliğimiz beşiktaş ta olacak tam olarak ne kadar tutar acaba centrostand kiralama fiyatınız ? taşıma ve kurulum da dahil olarak en son fiyatınız nedir ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon