Çaycı Standı Kiralama


Ülkemizde Doğu Karadeniz ve Rize’de üretilen çay özellikle insanlarımız tarafından oldukça fazla tüketilmektedir. Tüketim alanı oldukça yaygın olan çayı etkinliklerinizde ikram etmek artık firmamızın çaycı standı kiralama hizmeti sayesinde oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçerek çaycı standı kiralama hizmetimizi talep etmek. Firmamız etkinlik alanınıza işinin ehli çalışanımızla birlikte çaycı standını göndermektedir. Çaycı standı kiralama hizmetimiz kapsamında çalışanımız konuklarınıza çay ikramı yapmaktadır. Etkinlik bitimine kadar hizmetinizde olan çalışanımız sizlere en iyi hizmet kalitesini sunarak en lezzetli çayları yapmaktadır. Konuklarınız etkinliğinize taşıdığınız lezzetli çaylara bayılacaklar. Zaman kaybetmeden firmamızın çaycı standı kiralama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Firmamız çaycı standı kiralama konusunda sizlere her türlü kolaylığı sağlayarak ihtiyaçlarınıza ortak olmaya yıl boyu devam etmektedir. Çay şimdilerde birçok kişinin hayır diyemeyeceği içeceklerden biridir. Bu kadar sevilerek tüketilen bu içeceği konuklarınıza ikram ederek organizasyonlarınıza tat katabilirsiniz. Sizlerin ihtiyaçlarınıza cevap vermek için firma olarak yıl boyu çaycı standı kiralama hizmeti vermekteyiz. Çaycı standı kiralama hizmetimizden yararlanmak için firmamızla iletişime geçerek çaycı standı talebinde bulunabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Çaycı Standı


  Sıcacık bir çay eşliğinde edilen muhabbetin tadı her zaman bir başka olur. Çay eşliğinde edilen hoş muhabbetlerinizi etkinliklerinize dahil edebilmeniz için firmamız sizlere kiralık çaycı standı hizmeti sağlamaktadır. Kiralık çaycı standı hizmetimiz kapsamında size yardımcı olmak amacı ile gönderilen tecrübeli çalışanımız siz değerli müşterilerimize tavşan kanı çaylar demleyerek konuklarınızın memnuniyetini sağlayacaktır. Kiralık çaycı standı hizmetimiz ile tecrübeli çalışanımız profesyonelliği ile temizlik kurallarına uyarak size gönül rahatlığı ile içebileceğiniz hijyenik çay servislerinde bulunacaktır. Dilediğiniz her organizasyonunuza kiralık çay standımızı dahil edebilir ve konuklarınıza keyifli anlar yaşatabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamızdan kiralık çay standı talebinde bulunmak. Sonrasında firmamız sizlerin adresinize hizmet sağlayarak zamanınızın size kalmasını sağlıyor. Kiralık çay standı hizmetimizi piyasadaki diğer firmalara göre hem ekonomik hem de en iyi hizmet kalitesi ile sağlıyoruz. profesyonellik ve müşteri memnuniyeti esaslı iş anlayışımız ile kiralık çaycı standı hizmetimizi aralıksız yıl boyu alma olanağına sahipsiniz. Hafta sonu demeden her gün çalışarak sizlerin isteklerine cevap veren firmamız kiralık çaycı standı konusunda sizlere her türlü kolaylığı sağlayarak yanınızda olamaya devam ediyor. Kiralık çaycı standımız için bizimle iletişime geçin.

   

  Çaycı Standı Fiyatları


  Sabah kahvaltısında, öğle aralarında, akşam yemeklerinden sonra ve gün içinde çaydanlığımızın dumanı sürekli üstünde tütmektedir. Çünkü millet olarak çay bizim için vazgeçilmezlerden biridir. Firmamız bu bağlamda etkinliklerinizde de çay ikramı yapabilmeniz için çaycı standı fiyatlarını sizlerin bütçenizi sarsmayacak şekilde belirlemiştir. Dilediğinizde ekonomik çaycı standı fiyatlarımızdan yararlanabilir ve konuklarınıza çay ikramında bulunabilirsiniz. Konuk sayınıza, geleceğimiz adresinizin uzaklığına ve talep ettiğiniz hizmet süresine göre değişen çaycı standı fiyatlarımızla ilgili en doğru şekilde bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız çaycı standı fiyatlarını belirlerken sizlerin bütçenizi göz önüne alarak uygun fiyat teklifleri belirlemektedir. Hoş sohbetler ve keyifli vakitler yaşayabileceğiniz özel anlarınızın aklılarda kalması için firmamız sizlerin yanında olmaya ve ihtiyaçlarınıza ortak olmaya devam etmektedir. Engin iş tecrübemiz sayesinde sektörde birinci sıralarda olan firmamız çaycı standı fiyatları konusunda en ekonomik fiyatları sizlere sunmaktadır. Hijyen ve sağlık kuralları çerçevesinde sizler için hazırladığımız çaylara bayılacaksınız. Çaycı standı fiyatlarımız için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçerek çaycı standı fiyatları konusunda bir fiyat teklifi talebinde bulunmak.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 29 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çaycı Standı
  Fiyat
  TRY 700
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Çaycı Standı Kiralama”

  1. Ne kadar büyüklükte stand..? Nasıl bardaklarla servis efeceksiniz ..? 80 kişilik servis yapabilir misiniz..? Çaydanlıklarınızın boyutu ne kadar ..? Bir günlük kiralama fiyatı ne olur ..?

  2. Stand ne kadar büyük ..? Çay yapmak için çaydanlık da getiriyor öısunuz ..? yoksa biz mi alcaz ..? Fiyat nedir ..? Taşıması da kırulumu da size mi ait ..?

  3. Stand ne kadar geniş ..? Kaç kişilik çay çıkar..? Ne kadar sürede kurulum ve sevkiyat olur ..? Fiyat nedir ..? Çay da dahil mi fiyata ..?

  4. sadece stand mı gelecek ..? malzemeler de gelecek mi ..? bardakları biz seçebilir miyiz ..? ne kadar sürede her şeyi gönderirsiniz ..? iki günlük kiralama olur mu ..?

  5. stand tezgah gibi mi yoksa araba mı gelecek .. ? servis elemanı da gelecek mi ..? çaydanlık nasıl normal mı bakır ..? 50 kişilik servis yapabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir malzemeler .. ?

  6. üründe fiyatlandırma nasıl oluyor..? üründe stand boyutu nedir..?üründe teslimat nasıl oluyor..?ürün kaç parçadan oluşuyor..?gün içinde teslim şansınız var mı..?

  7. merhaba bir açılış törenimiz için çaycı standı kiralama yapmak istiyoruz sizden sizden çaycı standı kiralama yaptığımızda siz bize yalnızca standı mı göndereceksiniz acaba ? içerisinde çay demlemek için malzemeler ve çay bardağı çay kaşığı çay kaşığı gibi malzemeler de gelecek mi acaba standla beraber ? servis elemanları da gelecek mi acaba resimdeki gibi ? biz iki kişi istiyoruz ne kadar kişinin geleceğini bilemiyoruz açılışa o yüzden siz malzemeleri bol bol getirin, çay bardakları da plastik olsun daha kolay ve pratik olsun orta boy olanlardan getirin lütfen, bizim açılışımız sultangazi tarafında olacak o taraflara çaycı standı kiralama yapar mısınız ? bir günlüğüne kiralama yapıyor musunuz o taraflara ? ne kadar tutar taşıma ve kurma da dahil standı acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon