Çaycı Makinası Kiralama


Firmamız kapsamında, etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz her türlü malzemeyi sizlere kiralamaktayız. Çaycı makinası kiralama hizmetimiz de bunlardan sadece biridir. Bireysel ya da kurumsal organizasyonlarınız dahilinde, konuklarınıza çay servisi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz çaycı makinasını, uygun fiyatlar ile sizlere kiralıyoruz. Düğün, toplantı, Piknik, fuar, seminer, okul aktiviteleri, açılış vb. özel organizasyonlar için kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Farklı modellere sahip ürünlerimizi, dilerseniz internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Kaliteli çaycı makinası ürünlerimiz ile konuklarınıza, kalite standartlarına sahip bir hizmet sunabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğine ek olarak; şeker, kaşık ve karton da bizler tarafından tedarik edilmektedir. Fakat; kiralama hizmet içeriğimiz, tamamen sizlerin talebi doğrultusunda belirlenir. Özel düzenleyeceğiniz etkinlikler kapsamında, özel gün ve gecelerde, konuklarınıza mis gibi sıcacık bir çay ikram etmek için, kiralık çaycı makinası hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Çaycı makinası ürünlerimizin hepsi, birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ürünlerimiz sizlere her zaman, hijyenik bir şekilde sunulmaktadır. Ayrıca, eski ürünler asla kiralanmamaktadır. Organizasyonlarınız dahilinde, misafirlerinize sınırsız sayıda, sıcacık çay ikram etmek için hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğimizle alakalı, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Çaycı Makinası


  Firmamızın, kaliteli kiralama hizmetleri, her zaman uygun çaycı makinası fiyatları ile sizlere sunulur. Piyasada hizmet alanında uzun yıllar, hizmet veren firmamız, kaliteden asla taviz vermemektedir. Ürünlerimiz ve personelimiz, kaliteli hizmetlerimize olanak sağlayan etkenlerdir. Dilerseniz, teslimat ve sunum gibi ek hizmetler de firmamız tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Etkinlikleriniz kapsamında, pratik ve hızlı çözümler için her zaman yanınızdayız. Talepleriniz doğrultusunda, hizmet içeriklerimizi genişletmeye özen göstermekteyiz. İş prensiplerimiz doğrultusunda, müşteri memnuniyeti her zaman önceliğimizdir. Hizmetlerimiz kapsamında, sizlere her zaman kaliteli birinci sınıf bir hizmet sunmak için hizmetinizde olacağız. Gece ya da gün içinde düzenleyeceğiniz etkinlikleriniz, çaycı makinasının sıcaklığı ile daha sıcak olacaktır. Etkinlikleriniz kapsamında, davetli sayınıza göre, çaycı makinası sayısına ve büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Konuklarınıza, sınırsız sayıda çay ikram edebilmek için, davetli sayınız doğrultusunda bizden yardım alabilirsiniz. Kaliteli çaycı makinası fiyatlarımız, satın alma ve kiralama işlemleri dahilinde, fiyatlarında değişkenlik göstermektedir. Buna rağmen, kiralama çaycı makinası fiyatları satın alma işlemine göre, daha uygundur. Kaliteli çaycı makinalarımız, kullanılışlı ve kolay kuruluma sahiptir. Kiralama hizmetimize ek olarak, dilerseniz teslimat da tarafımızca yapılmaktadır. Kiralama hizmet bedeli, teslimat ve diğer hizmetler, her biri için farklı ödeme seçenekleri mevcuttur. Tercihiniz doğrultusunda, hizmet içeriğimiz belirlenecektir.

   

  Çaycı Makinası Fiyatları


  Çaycı makinası kiralama hizmetimiz ile etkinlikleriniz için, ihtiyaç duyduğunuz, çay servisini sizlere uygun fiyatlar ile sağlamaktayız. Kaliteli ürünlerimizi sizlere, ekonomik fiyatlar ile kiralıyoruz. Organizasyonlarınız için kiraladığınız, çaycı makinalarımız ile konuklarınıza sıcak bir çay ikram etmenin keyfine varabilirsiniz. Kalite standartlarına sahip hizmetlerimiz, her zaman sizlere birinci sınıf ürünleri sunmaktadır. Ürünlerimizin her biri özenle hizmetinize, sunulur. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak ve size özel tekliflerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz ile kaliteli ürünlerimizi, yılın her günü hizmetinize sunmaktayız. Hizmet sektöründe, öncü firma olmanın gururunu yaşıyor ve her geçen gün sizinle daha da büyüyoruz. Organizasyonlarınız dahilinde, sizlere hizmet etmekten büyük keyif almaktayız. Çaycı makinalarımızın kiralama işlemi gibi, diğer kiralama hizmetlerimizi de detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz ürünleri sizlere tedarik etmek ve yardımcı olmak için buradayız. Firmamızın sizlere sunduğu, çaycı makinası fiyatları ile kaliteli bir kiralama hizmeti için, bizi tercih edebilirsiniz. İş ahlakımız kapsamında, sizlere özenle hizmet etmekten gurur duyuyoruz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 42 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çaycı Makinası
  Fiyat
  TRY 900
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Çaycı Makinası Kiralama”

  1. ürünün ağırlığı nedir..?kaç lt alır..?ebatları nelerdir..?kaç tip elinizde mevcut..?toptan nakit alımda indirim olur mu..?

  2. Tam olarak nasıl çalışıyor ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Farklı ısıtma modları var mı ..? Ne kadar sürede çayı demler ..?

  3. fuar için kiralayabilir miyiz ..? 3 haftalık kiralama yapabilir miyiz, ne kadar çay alır, kaç bardak ikram edebiliriz ..? fiyat nedir acaba ..?

  4. fuar organizasyonu için kiralayabilir miyiz ..? 12 günlük kiralama olur mu ..? gebzeye hizmet veriyor musunuz ..? fiyat ne olur acaba, kurulum ve taşıma sizden mi ..?

  5. ofis için kiralayabilir miyiz, çelikten mi yapılmış ürün, resimdekinin aynısı mı gelecek, ne kadar sürede teslim edilir, taksim taraflarına taşıma yapar mısınız ..?

  6. merhaba çaycı makinasi kiralama yapmak istiyoruz ofisimiz için uzun süreli kiralama yapabilir miyiz caba sizden ? 2 tane çaycı makinası kiralama yapabilir miyiz sizden ? bizi ofisimizin adresi nişantası da nişantaşı na çaycı makinası kiralama yapar msınız acaba ? nişşantası nın her adesine 2 tane çaycı makinası kiralama yapabilir miyiz acaba ? resimdeki gibi mi acaba sizin bize göndereceğiniz çaycı makinası ? ne kadar sürede çayı hazır eder acaba ? içerisine ne kadar su ve ne kadar çay koymalıyız ? nişlantası n daki aderssimize kadar taşımasını da siz yapar mısnız aca ba? kurulum işlemlerini de siz yapar mısınız ? tam olarak nasıl çalıştırmak ve kullanmak greekiyor acaba ? çaycı makinasının temizliği nasıl yapılmalı tam olarak ? fiyatınız nedi acaba ? biz ilki atylık kiralama yapmak istiyoruz olur mu sizce de ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon