Çay Otomatı Kiralama


Firmamız sizlere; bireysel ya da kurumsal etkinlikleriniz kapsamında, eksik olan ürünleri kiralama hizmeti sunmaktadır. Çay otomatı kiralama hizmetimizde bunu içermektedir. Düğün, fuar, seminer, toplantı, piknik, davetler vb. etkinlik ve aktiviteler doğrultusunda sizlere hızlı çözümler sunmaktayız. Çay otomatı sayesinde, konuklarınıza dilediğiniz kadar, sıcacık çay ikram edebilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışımızla, yılın her günü hizmetinizdeyiz. Kiralama hizmetimiz ek olarak, nakliyat ve sunum gibi hizmetlerimiz de bulunmaktadır. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz her türlü hizmeti sizlere en iyi şekilde sunmak için buradayız. Güler yüzlü ekibimiz ve kaliteli ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Sizlerde kaliteli bir hizmet için, firmamızın kiralık çay otomatı hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesinden asla ödün vermeyiz. Çalışmalarımız ve hizmet anlayışımızda bu yönde gelişmektedir. Ayrıca, firmamızın önceliği her zaman, müşteri memnuniyetidir. Piyasaya oranla, sizlere uygun fiyatlar ile kiralama hizmeti sunmaktayız. Sektörde uzun yıllar, varlığını sürdüren firmamız daha uzun yıllar sizlere, hizmet edecektir. Profesyonel ekibimiz, kaliteli ürünlerimizle her zaman hizmetinizdedir. Sizlerin, kiralama işlemleriyle alakalı, bizi tercih etmesi yeterlidir. Organizasyonlarınız dahilinde, her türlü kiralama aşaması ve ekipman desteği bizler tarafından sağlanacaktır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Çay Otomatı


  Çeşitli etkinleriniz dahilinde, konuklarınıza sınırsız sayıda sıcak bir çay ikram etmeniz için, firmamız hizmetinizdedir. Ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesine güveniyoruz. Ve her zaman hizmetlerimizin, güvenle arkasındayız. Firmamızın, uygun çay otomatı fiyatları ile kolay bir şekilde hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyacınız olduğu kadar çay otomatı kiralayabilirsiniz. Kiralama süreci, nakliyat ve sunum gibi detaylar doğrultusunda, hizmet bedeli ekonomik bir şekilde oluşturulmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda, hizmet içeriği değişkenlik gösterecektir. Bu nedenle, hizmet bedeli de farklılık gösterebilir. Prensiplerimiz doğrultusunda, her zaman sizlere özenle hizmet etmekteyiz. Kiralama işlemi öncesi ve sonrası tüm detaylar hakkında bilgi almak için, bize danışabilirsiniz. Ekibimiz sizlere, her türlü kiralama hizmetlerimizle alakalı, yardımcı olacaktır. Kiralık çay otomatı hizmetimiz, her türlü etkinlik ve aktiviteleriniz için ihtiyaç duyabileceğiniz bir ekipmandır. Bu nedenle, sizleri düşünerek, en iyi şekilde sizlere hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Kaliteli ürünlerimizden, sizlerde yararlanmak için, bizi tercih edebilirsiniz. Her koşulda sizlere en iyi şekilde hizmet edeceğimizden şüpheniz olmasın. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için, bize ulaşabilirsiniz.

   

  Çay Otomatı Fiyatları


  Çay otomatı kiralama hizmetimiz ile konuklarınıza, tüm etkinlikleriniz dahilinde, sınırsız sayı da çay ikram edebilirsiniz. Firmamızın önceliği her zaman, sizlerin kaliteli bir hizmet alması yönündedir. Çay otomatı ürünümüzle, gayet kolay bir şekilde ailemizin içine girebilirsiniz. Hizmet kalitemize ve ürünlerimizin kalitesine güveniyoruz. Güvenle ürünlerimizi kiralayabilirsiniz. Her türlü etkinlik ve aktiviteleriniz için, ideal bir çözüm olacaktır. Firmamızın, çay otomatı fiyatları gayet uygun ve ekonomiktir. Organizasyonlarınız kapsamında hızlı çözümlere kavuşmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet kalitemizle, her zaman hizmetinizde olacağımızdan endişeniz olmasın. Uygun fiyat politikamız ve kaliteli ürünlerimizle, yılın her günü hizmetinizdeyiz. Ayrıca; güler yüzlü ekibimiz, dilerseniz, teslimat gibi ayrıntıları da gerçekleştirmektedir. Firmamız kapsamında, kaliteli bir hizmet almak için ve detaylı kiralama hizmet içeriğimizden yararlanmak için, bizi tercih edebilirsiniz. Talepleriniz ve önerileriniz her zaman dikkate alınmaktadır. Bu nedenle, aldığınız hizmet kapsamında, olumlu ya da olumsuz fikirlerinizi bize iletebilirsiniz. Görüşlerinize dikkat edilecek ve gerekli koşullar sağlanmaya çalışılacaktır. Kiralama hizmet içeriğimiz hakkında ve ürünlerimizle ilgili bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güler yüzlü ekibimiz, kaliteli ürünleriyle her zaman hizmetinizdedir. Güvenle bizi tercih edebilir ve firmamız kapsamında, en iyi hizmeti alabilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 22 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Çay Otomatı
  Fiyat
  TRY 900
  Stok Durumu
  Available in Stock

  7 thoughts on “Çay Otomatı Kiralama”

  1. çay otomatlarınız kaç bardak çay haznelidir? çayı yeterince sıcak tutabilir mi? hangi malzemeden üretilmiştir? sağlığa zararlı olabilecek bir malzeme barındırır mı?

  2. ne kadar çay ve su eklememiz gerekiyorr ..? yeterince sağlıklı ve lezzetli demler mi ürün çayı ..? 500 kişilik bir organizasyon için getirebilir misiniz ..?

  3. kaç kişiye çay servisi yapabiliriz ..? ne kadar çay ve su koymamız gerekirr ..? malzemeleri de siz mi getireceksiniz bir günlük kiralama bedeli nedir..?

  4. ürün demir mi yoksa çelik mi ..? nasıl kullanılıyor tam olarak ..? temizlemesi kolay yapılır mı ..? kaç dakikada çayı demler ..? bir günlük kiralama bedeli ne ..?

  5. ürün çelik mi demir mi..? hijyenik mi ..? ne kadar süre çayı sıcak tutar ..? haznesi en kadar ..? temizlemesi kolay mı ..?

  6. yanında çay bardağı da getirir msiniz ..? kaç farklı modu var ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? kaç dereceye kadar ısıtır ..? 60 kişilik çay çıkar mı ..?

  7. merhaba dışarıda bir etkinliğimiz olacak açık alanda bahçede konuklarımıza çay servisi de yapmak istiyoruz yaklaşık 120 kişi gelecek sizden çay otomatı kiralamak istiyoruz resimdeki gibi mi çay otomatlarınız acaba? kaç kişilik çay alır ? bizim etkinliğimiz 120 kişilik, biz kaç tane çay otomatı kiralaması yapmalıyız ? içerisine ne kadar su ve çay koymamız gerekir sizin getireceğiniz çay otomatlarında? çay otomatı kiralama yaptığımızda gelecek çay otomatlarınızın tam olarak ölçüsü nedir boyutu nedir ne kadar alan kaplar? taşımasını ve kurulumunu da siz yapar mısınız? kurulumunu yaptıktan sonra çay otomatlarının nasıl çalıştığını bize gösterir misiniz? çay otomatının yanında 120 tane plastik çay bardağı ve plastik kaşık da gönderir misiniz ? ve tek kullanımlık şekerlerden de gönderirseniz çok iyi olur bizim için, tüm bunlar da dahil olarak bir günlük çay otomatı kiralama bedeli nedir acaba? bizim etkinliğimiz istanbul fatih de olacak oraya çay otomatı kiralama yapar mısınız?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon