Catering Malzemeleri Kiralama


Hizmet sektöründe, kalite standartlarını benimseyen firmamız ve çözüm odaklı ekibimiz ile her zaman sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bireysel ya da kurumsal her türlü organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz. Örneğin; düğün, fuar, açılış programları, piknik, yılbaşı, özel ya da kurumsal tüm etkinlikleriniz için catering ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Kiralık catering malzemeleri; masa, sandalye, çadır, çatal bıçak, tabak, soğutucu, tost makinesi, meşrubat dolabı ve vb. şeklindedir. Organizasyon dahilinde, eksik olan malzemeleri kiralayabileceğiniz gibi, tüm ekipmanları da kiralayabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz, kaliteli ve hijyenik bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimiz, düzenli periyotlarda yenilendiği için her zaman yeni ve kalitelidir. Ayrıca, organizasyonlarınız için gerekli tüm malzemeler, hizmetimiz içeriğinde mevcut olduğundan, hiçbir şekilde malzeme eksikliği yaşamazsınız. Planladığınız aktivite için, kısa bir zamanınız dahi olsa catering hizmetimiz kapsamında sorununuz kalmayacaktır. Her zaman çözüm odaklı iş prensibimiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde, problemsiz bir catering hizmeti alırsınız. Kiraladığınız ürünlerin, nakliyatı ve hizmeti de bizler tarafından sağlanmaktadır. Hizmet içeriğimiz, sizler ile yapılan görüşme sonrası belirlendiği için her aşaması hakkında kararı siz verirsiniz. Böylelikle, catering malzemeleri kiralama hizmetimiz sayesinde, sizlere sadece etkinliğin keyfini çıkarmak kalır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360  Kiralık Catering Malzemeleri

  Kaliteli catering hizmetimiz ile önceliğimiz her zaman, siz değerli müşterilerimizin, memnuniyetini sağlamaktır. Bu nedenle, malzemelerimiz özenle seçilir ve sizlere en iyi şekilde sunulmaktadır. Kiralık catering malzemeleri sayesinde, bütçenize de katkı sağlamış olursunuz. Organizasyon kapsamında, fazlasıyla malzemeye ihtiyacınız olacağı için, bunların hepsini satın almak sizlere pahalıya patlayacaktır. Fakat; kiralık catering malzemeleri ile bunu en aza indirgersiniz. Eğer satın alma işlemi yaparsanız, alacağınız her yeni ürün için, adet üzerinden bir ödeme gerçekleştirirsiniz. Ama, kiralık ürünlerde belirli sayı üzerinden fiyatlar belirlenir ve adet üzerinden ödeme yapmamış olursunuz. Böylece, sizlere özel sunduğumuz, catering malzemeleri fiyatları ile daha makul bir alışveriş hizmeti alırsınız. Bireysel ya da firma bazında düzenlediğiniz etkinlikleriniz için, her zaman en iyi seçim kiralık catering hizmeti olacaktır. Her zaman, özenli sunumumuz ve hijyenik malzemelerimiz ile sizlere hoş ortamlar yaratmayı amaçlıyoruz. Görselliğe ve kaliteye her zaman önem vermekteyiz. Ayrıca, her bir müşterimiz bizim için önemli ve ayrıcalıklıdır. Özel anlarınız, bizler sayesinde daha kalıcı ve stressiz olacaktır.


  Catering Malzemeleri Fiyatları

  Düzenlemek istediğiniz küçük ya da büyük bir etkinlik için, catering malzemelerine ihtiyacınız olacaktır. İhtiyacınız olan, her bir ürünü satın almak bütçeniz açısından sizlere sıkıntı yaşatabilir. Fakat, kiralık catering malzemeleri ile bu sorun tamamen ortadan kalkar. Büyük bir etkinlik için, davetli sayınızda oldukça fazla olacağı için, malzeme sayısı da artacaktır. Kiralanan catering malzemeleri için, önceden belirlenmiş fiyatlar vardır. Bu fiyatlar, belirli kişi sayısına göre belirlenir. Bu nedenle, küçük ya da büyük bir etkinlik için alacağınız paket de buna göre olacaktır. Sektörde, öncü bir firma olduğumuzdan, kaliteli bir hizmet almanız bizim için önemlidir. Bu nedenle, tüm etkinlikleri göz önünde tutarak, hazırladığımız malzeme yelpazemizde, ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü malzeme mevcuttur. Kişi sayısı ya da fazla malzeme için üst bir ücret ödemeden, catering malzemeleri kiralama işlemi ile daha uygun bir ödeme yaparsınız. Kiraladığınız ürünlerin nakliyat işlemleri de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürünlerimiz birinci sınıf ve hijyeniktir. Hizmet anlayışımız, her zaman kalite standartları doğrultusunda belirlenir. Kurumsal ya da bireysel düzenlediğiniz tüm etkinliklerinizde yanınızdayız. Catering malzemeleri ve kiralama fiyatlarıyla alakalı bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 27 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Catering Malzemeleri
  Fiyat
  TRY 2
  Stok Durumu
  Available in Stock

  6 thoughts on “Catering Malzemeleri Kiralama”

  1. Hangi catering malzemeleri geliyo tam olarak ..? Hepsini bulaşık makinesinde yıkayabilir miyiz ..? Tava ve tencereler teflon mu ..?

  2. mikser de var mı ekipmanlar arasında..? tam olarak neler var ..? yemek serivisi de yapar mısınız, ücret hakkında bilgi alabilirmiyim ..? sevkiyat süreniz nedir bide..?

  3. Ürümler sıfır mı gelecek ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Fiyat ne olur ..? Bütün kaşık ve çatal modelleri dahil mi ..? Kargo sizden mi ..?

  4. cuma gününe lazım ne zaman sipariş etmeliyiz ..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? adrese teslimat var mı direkt ..? yoksa biz mi gelip almalıyız ..? fiyat nedir .. ?

  5. şirket kahvaltı organizasyonumuz için kiralayabilir miyiz .. ? hangi malzemeler gelecek, servis elemanı da var mı, ne kadar sürede teslim edilir, fiyat ne olur en son ..?

  6. merhaba çalışanlarımızın ailesinin de katılacağı bir barbekü partiisi vermek istiyoruz yaklşaık 70 kişi gelecek sizden barbekü partimiz için catering malzemeleri kiralama yapabilir miyiz ? catering malzemelerinin yanında ayrıca barbekü partimizde servis yapacak servis elemanı da kiralayabilir miyiz bir günlüğüne acaba sizden ? iki klişi yeterli olur servis için, servis elemanları yeterince tecrübeli mi acaba ? ne kadar hızlı ve hijyene önem verirleer size güvenebilir myiiz bu konularda acaba ? barbekü partimiz için getirteceğiniz catering malzemeleri yeni ve sağlam mı acaba ? eski yıpranmış bir malzeme gelirse de değişim yapar mıısnız acaba ?? biz barbekü paprtimzii iş yeriöizin bahçeisnde verecez iş yerimiz cihangir de cihhangir e bir günlüğüne servis elemanları da dahil olarak catering malzemeleri kiralama ne kadar tutar acaba?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon