Catering Kiralama


Etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, catering kiralama hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Catering hizmet içeriğimiz, organizasyon konseptiniz dahilinde farklılık göstermektedir. Bu nedenle organizasyon konseptiniz kapsamında, bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Catering; tabak modelleri, kaşık, mini buzdolabı, dondurucu, elektrikli ocak, bardak vb. masa sunumları ve mutfak araç gereçleriyle alakalı her türlü malzeme ve ekipmanları içermektedir. Ayrıca, talebiniz doğrultusunda, servis ve sunum için, personellerimizi hizmetinize sunmaktayız. Kiralama hizmet içeriğimiz, catering malzeme içeriği, nakliyat ve sunum gibi ek hizmetler dahilinde, oluşmaktadır. Organizasyon konseptiniz dahilinde, bizler ile iletişime geçerek, ihtiyacınız olan hizmeti alabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz, en iyi şekilde hizmet almanız için, gerekli her şeyi sağlamaktadır. Düğün, nişan, doğum günü, kokteyl, açılış vb. her türlü eğlence organizasyonlarınız için, catering ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Catering içeriği, geniş çaplı olduğu için, organizasyonlarınız doğrultusunda, ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlara göre hizmet alabilirsiniz. Profesyonel bir hizmet için, kiralık catering hizmetimiz tercih edebilirsiniz. Tecrübeli ekibimiz ile her türlü catering ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Catering hizmet içeriğimiz, sizlerin talebine göre oluşturulacaktır. Web sitemiz üzerinden, catering hizmetlerimizi inceleyebilir ve organizasyon konseptiniz dahilinde, bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Catering

  Catering kiralama fiyatları, aldığınız hizmet içeriğine göre farklılık gösterecektir. Her türlü eğlence organizasyonlarınız doğrultusunda, bizlere ulaşabilir ve ürünlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca, firmamız bünyesinde bulunan, diğer kiralama hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz. Kiralama hizmetlerimiz, uygun fiyat seçeneklerine göre düzenlendiği için, etkinlikleriniz doğrultusunda rahatlıkla hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Büyük ya da küçük her türlü organizasyonlarınız kapsamında, catering ihtiyaçlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ürünlerimiz ve tecrübeli ekimiz ile catering ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman buradayız. Catering içeriği çok yönlü olduğu için, organizasyon konseptiniz dahilinde en uygun olan, catering hizmetini sizlere sunmaktayız. Piknik, düğün, nişan, kokteyl, açılış, doğum günü, özel davetler vb. kutlamaların içeriği doğrultusunda, catering ihtiyacınızı karşılamaktayız. Uzun yıllar catering alanında, hizmet veren bir firma olarak kaliteden asla taviz vermiyoruz. Hizmetlerimiz ve kiralık ürünlerimiz de bu doğrultuda oluşturulmaktadır. Kaliteli ürünlerimiz ile kiralık catering hizmeti almak için bizi tercih edebilirsiniz. Kaliteli hizmetlerimiz doğrultusunda, müşteri portföyümüz de gelişmiştir. Her türlü ekipman ve ürünlerimiz ile catering ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz.

   

  Catering Kiralama Fiyatları

  Catering kiralama hizmetimiz, her açıdan özel ve özenli bir hizmet gerektirmektedir. Catering hizmet içeriğimizdeki, ürünlerimizin her biri titizlikle sizlere sunulmaktadır. Ürünlerimiz ve servis hizmetimiz, hijyenik kuralları doğrultusunda hizmetinize sunulur. Hizmetlerimizin, her bir ayrıntısına gerekli hassasiyeti göstererek, kaliteli bir sunum gerçekleştirmekteyiz. Etkinlik ve aktiviteleriniz dahilinde, ihtiyaçlarınızın çizelgesi oluşturularak, akabinde kiralama hizmetlerimiz de belirlenmektedir. Catering ihtiyaçlarınız ve her türlü ekipman ihtiyacınız için, bizlere ulaşabilir ve size özel tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Catering kiralama fiyatları, hizmet içeriğine göre farklılık göstereceği için, organizasyon konseptiniz doğrultusunda fiyat teklifi alabilirsiniz. Kaliteli ve özenli hizmetlerimiz ile tanışmak üzere, catering hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Her açıdan çok yönlü olan, catering hizmetimiz sayesinde, istediğiniz her türlü organizasyonu, kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Catering hizmetlerimiz ve kiralık ürünlerimiz ile yılın her günü hizmetinizdeyiz. Her türlü organizasyonlarınız için, zengin catering içeriğimiz ile tüm ihtiyaçlarınızı gidermekteyiz. Catering içeriği; tabak modelleri ve çeşitleri, çatal kaşık takımı, soğutucu, buzdolabı vb. ekipman ve malzemelerden oluşmaktadır. Organizasyon konseptinize göre, catering içeriği farklılık gösterecektir. Uzman personellerimiz ve kaliteli ürünlerimizle, sizlere hizmet etmekten memnuniyet duymaktayız. Yılın her günü, her türlü organizasyon ihtiyaçlarınız için, bizlere ulaşabilir ve ürünlerimizle alakalı bilgi alabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal olarak, her türlü organizasyon konseptiniz dahilinde, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 19 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Catering
  Fiyat
  TRY 3
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Catering Kiralama”

  1. bir iş toplantısı için hizmetinizi talep etmek istiyorum. catring hizmetiniz zamanında ulaşır mı? bir de kullanacağınız malzemeleri önceden görüp seçme imkanımız var mıdır?

  2. kullanacağınız malzemelerin markaları neler..? tabaklar porselen mi ..? ekipmanlar çizik ya da eski gelir mi ..? yemekleri de siz mi servis edeceksiniz..? bir haftalık kiralama bedeli ne ..?

  3. yemekleri siz mi servis edeceksiniz ..? yeterince hijyenik mi ..? ekipmanlarınız yeni ve şık mı ..? önceden gelip görme imkanımız var mı ..? yemek menüsünü biz seçebilir miyiz..?

  4. ekip kaç kişiden oluşuyor..?kaç kişilik yemek kapasitesi var..?ekip çalışanları hijyenik mi..?gün içinde kaç kişilik yemek yapılabilir..?yemekleri servis aşaması nasıl oluyor..?

  5. bircan yıldırım

   3 saatlik kiralama yapabilir miyiz..? ne kadar sürede teslim edersiniz ..? tabaklar da dahil mi fiyata ..? servis elemanı da gönderecek misiniz ..? fiayt ne olur ..?

  6. servis elemanları da olcak mı ..? hem yemek hem de içecek ikram ederler mi ..? 67 kişilik servis yapabilir misiniz ..? adrese teslimat olacak mı ..? fiyat nedir ..?

  7. kahvaltı etkinliği için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede teslim edilir her şey ..? servis elemanları da olacak mı ..? her şey dahil fiyat nedir ..? 65 kişilik servs yapabilir misiniz ..?

  8. merhaba bir seminer planladık seminer sonunda da katılımcılara ikramlar da bulunmak istiyoruz catering kiralama yapabilir miyiz sizden istediğimiz adresten acaba ? seminerler kadıköy de olacak yaklaşık 3 saat sürecek 3 saatlik seminerlerin arasında molalarda ve seminerin sonunda sizden catering kiralama yapmak istiyoruz tam olarak ihtiyacımız olan bütün catering malzemelerini getiriyor musunuz acaba siz ? ne kadar sürede tüm malzemeleri adresimize getirirsiniz acaba ? çatal kaşık tabak çay bardakları kahve bardakları gibi tüm malzemeleri siz mi getireceksiniz ? sizden çay kahve servisi de rica edebilir miyiz acaba? iki tane servis elemanı gelse yeterli olur ne kadar tutar iki servis elemanı da dahil bir günlüğüne catering kiralama acaba ?? kadıköy de olacak etkinlik oraya kadar catering malzemelrini de taşıması da dahil ne kadar tutar ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon