Canlı heykel Gösterisi Kiralama


Canlı heykel gösterisi kiralama hizmetimizle, çeşitli organizasyonlarınız dahilinde, ihtiyaç duyduğunuz konsepti sizlere sunmaktayız. Canlı heykel, tiyatro alanında eğitimli ve heykel konusunda tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Özel karakterler; film karakterleri ya da tarihi karakterleri, özel kostümleriyle canlandırırlar. Çeşitli etkinlikler dahilinde, son zamanlarda ülkemizde tercih edilen bir gösteri haline geldiğini söyleyebiliriz. Avm etkinlikleri, açılışları, festivaller, özel davetler gibi birçok alanda, organizasyonlarınıza dahil edebilirsiniz. Canlı heykel gösterisiyle, organizasyonlarınız daha dikkati çekici olacaktır. Organizasyon konseptinize uyumlu, karakteri tercih ederek, canlı heykelimiz bunu en iyi şekilde gerçekleştirecektir. Etkinlikleriniz kapsamında, bizlerle iletişime geçtiğiniz takdirde, sizlere konsept konusunda da yardımcı olmaktayız. Canlı heykelin, canlandıracağı karakter, organizasyon doğrultusunda belirlenir ve etkinlik süresince canlı heykel ilgili karakteri sergiler. Canlı heykel ekibimiz, bu alanda uzun yıllar hizmet veren, eğitimli kişilerden oluşmaktadır. Etkinlik süresi boyunca herhangi bir aksama yaşanmaz. Organizasyonlarınız kapsamında, canlı heykel sayısını belirleyebilirsiniz. Kiralama hizmet içeriğimiz, özel kostümler ve ulaşım dahilinde planlanır. Ve bu kapsamda, hizmet bedeli belirlenmektedir. Sizlerde profesyonel bir ekipten, kiralık canlı heykel gösterisi hizmeti almak için, bizi tercih edebilirsiniz.

 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Canlı Heykel Gösterisi


  Canlı heykel gösterisi, organizasyonlarınıza farklı bir tarz yansıyacaktır. Fiyat olarak da oldukça, ekonomik olduğunu söyleyebiliriz. Kiralama hizmetlerimiz, her zaman ekonomik bir şekilde hizmetinize sunulur. Canlı heykel gösterisi fiyatları da bu doğrultuda, cazip fiyatlara sahiptir. Canlı heykel gösterisi yapacak kişi ya da kişiler, hareketsiz bir şekilde saatlerce aynı şekilde durmaktadırlar. Bu nedenle, gösteri yaptığı karakteri en iyi şekilde sergilemesi için, alanında uzman olması gerekir. Çalışma arkadaşlarımız, bunun bilincine sahip kişilerden oluşmaktadır. Ve etkinlik süresince, herhangi bir sorun yaşamazsınız. Olası bir durum söz konusu olmadığı sürece, canlı heykel ekibimiz en iyi şekilde sizlere hizmet verecektir. Organizasyon konseptine uygun, karakter ve kostüm doğrultusunda, etkinlik süresince hareketsiz bir şekilde duracaktır. Konsept, kostümler ve etkinlik süresi, sizler ile yapılan görüşme doğrultusunda belirlenir. Ve konseptinize en uygun, çalışma arkadaşlarımız sizlere yönlendirilir. Sizlerde organizasyonlarınız dahilinde, kiralık canlı heykel gösterisi ekibimizle tanışabilirsiniz. Dilerseniz, internet sitemiz üzerinden, hizmetlerimizi inceleyebilir ve detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

   

  Canlı Heykel Gösterisi Fiyatları


  Canlı heykel gösterisi kiralama hizmetimiz, yılın her günü hizmetinizdedir. Siz değerli müşterilerimize, her zaman kaliteli bir hizmet sunmak adına, çalışmalar yapmaktayız. Ekibimizi ve çalışmalarımızı da bu yönde geliştirdiğimizi söyleyebiliriz. Uzman bir kadrodan, kiralama hizmeti almak için, bizi tercih etmeniz doğru bir karar olacaktır. Canlı heykel gösterisi, oldukça titizlik gerektiren bir iştir ve bunu en iyi şekilde sunabilecek kişiler tarafından yapılması gerekir. Uzman ekibimiz, bu alanda eğitimli ve tecrübeli olduklarından dolayı, hiçbir zorluk yaşamadan sizlere hizmet vermektedirler. Hizmet bedeli de oldukça cazip ve ekonomiktir. Size özel canlı heykel gösterisi fiyatları hakkında, bilgi almak üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hizmet kalitemizden ödün vermeyen ekibimizle, her zaman hizmetinizdeyiz. Organizasyonlarınız dahilinde, konsept belirlenir ve canlı heykel karakterine karar verilir. Canlandırılacak karakter doğrultusunda, özel kostümlerle etkinliklerinizde, canlı heykellerimiz hareketsiz durarak, gösterilerini gerçekleştirirler. Canlı heykel gösterisi, titizlik gerektiren, özverili bir iştir. Hareketsiz kalınacak süre, değişkenlik gösterdiği için, bununla alakalı zorluk yaşamayacak sabırlı kişiler, tarafından yapılması gerekir. Firmamız bünyesinde bulunan, alanında uzmanlaşmış çalışma arkadaşlarımızla, sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini veriyoruz. Kiralama hizmetlerimiz ve canlı heykel gösterisi hizmetimizle alakalı bilgi için bize danışabilirsiniz. Yılın her günü, organizasyonlarınız dahilinde hizmetinizdeyiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 44 votes
  Marka
  Lirala360
  Ürün İsmi
  Canlı heykel Gösterisi
  Fiyat
  TRY 1400
  Stok Durumu
  Available in Stock

  14 thoughts on “Canlı heykel Gösterisi Kiralama”

  1. istediğimiz mankeni tercih eddebilir miyiz? elinizde belirli gösteriler var mı yoksa biz istediğimiz gösteriyi sizden isteyebilir miyiz?

  2. tam olareak hangi gösteri yapabilirler ..? günlük mü saatlik mi ücretlendirme var ..? fiyat aralığı ne ..? arkadaşlar görseldeki gibi mi olacak ..? önceden gelip görebilir miyiz ..?

  3. gösteri ne kadar sürrecek ..? tam olarak neleri kapsıyor, kaç kişi kiralayabiliriz ..? fiyat bilgisi verebilir misiniz ..? köstümleri biz seçebilir miyiz ..?

  4. tam olarak hangi gösterileri yapabiliyorlar ..? ne kadar süre kiralayabiliriz ..? saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? görseldeki şekilde mi olacak oyuncular ..? tecrübeleri var mı yeterince ..?

  5. kaç kişilik ekip gelecek ..? sayııyı biz seçebilir miyiz ..? ne kadar süre hareketsiz durabilirler ..? 2 saat mümkün mü ..? fiyat nedir ..?

  6. Heykelleri seçebilir miyiz ..? Çocuk ya da yetişkin olarak seçme şansımız var mı ..? 3 kişi talep edebilir miyiz ..? Fiyat nedir ..?

  7. Heykelleri biz seçebilir miyiz ..? Çanakkale askerleri şeklinde de olabilirler mi ..? Ne kadar süre durabilirler en fazla ..? Fiyat nedir ..? Sayı artınca fiyat da artar mı ..?

  8. ne kadar süre gösteri yapabiilrler ..? sokakta yapabilirler mi ..? 1 saatlik kiralama yapabilir miyiz ..? ekip olarak mı gelecekler ..? sayıyı biz belirleyebilir miyiz ..?

  9. avm açılışı için kiralayabilir miyiz ..? ne kadar sürede gelirler ..? istanbul beykoz a gelebilirler mi ..? 5 kişi kiralayabilir miyiz ..? aksesuarları da dahil mi fiyata ..?

  10. çocuklara yönelik bir şov için kiralayabilir miyiz ..? çocuk heykelleri seçebilir miyiz ..? çocukların sağlığına zararlı bir boya kullanılıyor mu ..? fiyat nedir ..?

  11. belediye etkinliklerimiz için kiralama yapabililr miyizz ..? 6 kişi gelebilr mi ..? bizim verdiğimiz rolleri yapabilirler mi, ne kadar sürer hazırlanması ..? fiyat ne olur acaba ..?

  12. yürüyüş yolu için kiralayabilir miyiz ..? 8 kişi gelebilir mi .. ? ne kadar sürede gelebilirler .. ? Beyoğlu tarafına hizmetiniz var mı ..? fiyat nedir ..?

  13. selimhan birdah

   şirket etkinlik kutlamaları için kiralayabilir miyiz ..? 1 saatlik bir gösteri yapabilirler mi, fiyat nedir acaba, resimdeki gibi mi olacaklar, beşitaş tarafına gelebilirler mi ..?

  14. merhaba bir alışveriş merkezi etkinliği için canlı heykel gösterisi kiralama yapabilir miyiz ? alışveriş merkezi nişantaşı tarafında oraya da canlı heykel gösterisi yapar mısınız ? nişantaşı ndaki her adrese canlı heykeller gelip gösteri yapabilir mi acaba? sizde olan canlı heykel gösterilerinden mi seçiyoruz yoksa biz istekte bulunabilir miyiz ? siz de neler var tam olarak acaba ? sizinkilerden de seçim yapabiliriz biz, canlı heykel gösterisi ne kadar süre sürecek acaba ? ücretlendirme gösteri süresine göre mi belirleniyor ? kişi saysını biz belirleyebilir miyiz canlı heykel gösterisinde acaba? yoksa sizin sabi sayıda olan bir canlı heykel gösterisi ekibiniz mi var ? iki kişilik bir gösteri istesek fiyat ne olur en son acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon