Canlı Hacivat Karagöz Kiralama


Organizasyonlarınızı ve etkinliklerinizi oldukça eğlenceli bir şekilde yapmayı planlıyorsanız canlı hacivat karagöz kiralaması çok doğru bir seçim olacaktır. Canlı hacivat karagöz kiralaması yaparak kendinizi ve en önemlisi misafir, katılımcı ve konuklarınıza şölen tadında eğlence dolu bir zaman geçirmelerine sebep olabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz canlı hacivat karagöz kiralama hizmetimizde işlerinin ehli çalışma arkadaşlarımız ile çalışmaktayız. Canlı hacivat karagöz kiralamasında çalışan ekibimiz oldukça profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz canlı hacivat karagöz kiralama hizmetimizden çok memnun kalacaksınız. Çünkü bir işi yaparken sevmek çok önemlidir. Firmamızın yaptığı işi sevdiği kadar canlı hacivat karagöz kiralamasında çalışan ekibimizde işini çok sevmektedir. Bu yüzden en kaliteli ve en içten canlı hacivat karagöz kiralama hizmetini sizlere sunmaktayız. Yine siz değerli müşterilerimize sunduğumuz bu hizmette mağdur olmayacaksınız. Organizasyonunuzun ta da etkinliğinizin en eğlenceli şekilde geçirmeniz için sizlere en iyi hizmeti sunmak açısından her geçen gün kendimizi daha fazla geliştirebilmek adına çalışmaktayız. 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Canlı Hacivat Karagöz


  Siz değerli müşterilerimiz organizasyon ve ya etkinliklerini daha da eğlenceli mi geçirmek istiyor? O zaman bizlerin sizler için sunduğu kiralık canlı hacivat karagöz hizmetimizden faydalanmanız en doğru tercih olacaktır. Kiralık canlı hacivat karagöz hizmetimiz ile sizlerin karşısındayız. Sizlerin özel ve bir o kadarda özen ile hazırlayıp hazırlanmış olduğunuz bu günlerde kiralık canlı hacivat karagöz ekibimiz ile sizlerin yanında olacak olmaktan mutluluk duyuyoruz. Kiralık canlı hacivat karagöz ekibimiz yediden yetmişe herkesi eğlendirecek ve adeta kahkahalar ile dolu bir havayla sizleri ve tabi ki misafirlerinizi baş başa bırakacaktır. Kiralık canlı hacivat karagöz hizmetimiz ile oldukça samimi bir ortam yaratabilirsiniz. Ayrıca misafir ve ya katılımcılarınızı birazda olsa maziye götürme imkanına kiralık canlı hacivat karagöz hizmetimiz ile sahipsiniz. Siz değerli müşterilerimizin bizlerden yapacak olduğu kiralık canlı hacivat karagöz hizmetimizde bulunan ekip arkadaşlarımızın hepsi işini en profesyonel şekilde yapan kişilerdir. Sizler gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz. Çünkü bu tarz gösteri işlerinde her zaman en önemli olan nokta titizlik ile çalışmaktır ve biz sizlere bunu en iyi şekilde sağlamak için çalışmaktayız. İşini titiz şekilde yapan çalışma arkadaşlarımız ile sizlerin organizasyon ve ya etkinliklerinde en eğlenceli şekilde yer almaktan mutluluk duyacağız.

   

  Canlı Hacivat Karagöz Fiyatları


  Organizasyon ve ya etkinliğinizde canlı hacivat karagöz uygulamasından yararlanmayı aklınızdan geçirmeniz bile o organizasyonun ne kadar eğlenceli olacağının göstergesidir . Siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz canlı hacivat karagöz fiyatlarımız her bütçeye uygundur. Canlı hacivat karagöz fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi için bizler ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca canlı hacivat karagöz fiyatlarımız ile ilgili bilgilendirmeyi bizlere WhatsApp üzerinden ulaşarakta öğrenebilirsiniz. Canlı hacivat karagöz fiyatlarımız sizleri hizmetimiz kadar mutlu edecektir. Çünkü hizmetimizin kalitesi ve canlı hacivat karagöz fiyatlarının uygun olması sebebi ile her iki konuda da yüzlerinizi güldüreceğiz. Kaliteli hizmetin doğru adresinde canlı hacivat karagöz fiyatlarımız da sizlere en doğru gelecek şekilde verilmektedir. Sizlerin en mutlu ve en özel günlerinde sizleri daha mutlu etmek adına canlı hacivat karagöz fiyatlarımız bütçelerinize uyum sağlayacaktır. Bizlerden yapacak olduğunuz kiralama hizmetinden pişman olmayacak aksine çok memnun kalacaksınız. Sizlere verdiğimiz güvenli sözler ile birlikte bunun temel nedeni kendimize güvenmemizdir. İşimizi oldukça severek ve isteyerek yaptığımız için kendimize güvenmekteyiz ve her zaman iyi işler çıkarmak adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz 

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 40 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Canlı Hacivat Karagöz
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  9 thoughts on “Canlı Hacivat Karagöz Kiralama”

  1. hacivat ve karagöz’ün şiveleri tam olarak nasıl bir şive ile mi konuşuyorlar? bizim etkinlik yapacağımız alanda kıyafet değişimi yapılacak bir yer yok maalesef bir sıkıntı olur mu?

  2. saatlik mi yoksa günlük mü kiralanıyor ..? fiyatlandırma ne şekilde ..? gösteri tam oalrak ne kadar sürecek ..? oyuncular deneyimli mi ..? kostümler göreseldeki gibi mi ..?

  3. ne kadar sürer program ..? kıyafetler görseldeki gibi mi ..? ramazan boyunca kiralayabilir miyiz ..? fiyat nedir ..? arkadaşlar profesyonel mi ..?

  4. Gerçek tiyatrocular mı ..? Ne kadar süre kiralayabiliriz ..? 2 saat için ücret nedir ..? Çocukları da gösterinin içine dahil edebilirler mi ..? Fiyat nedir ..?

  5. önceden izleyebilme şansımız var mı acaba ..? deneyimliler mi ..? kostümlerini giyip mi gelecekler ..? kostümler de resimdeki gibi mi ..? fiyat nedir 2 saatlik kiralarsak .. ?

  6. 2 günlüğüne kiralama olur mu ..? okul etkinliğimiz için gelebilirler mi ..? fiyat ne olur, resimdeki gibi mi kıyafetler, ne kadar sürer gösteri ..?

  7. merhaba açılış törenimiz için gösteriler organize edeceğiz bir de Hacivat karagöz istiyoruz sizin sitenize de demin denk geldik sizden Hacivat karagöz kiralama yapsak ne kadar sürer gösterileri acaba ? Hacivat ve karagöz kiralama yaptığımızda gelecek oyuncular yeterince profesyonel mi ? her yerden sizden Hacivat karagöz kiralama yapabilir miyiz acaba ? mesela bizim açılış törenimiz Gebze de bir mekanda olacak Gebze ye gönderim yapar mısınız ? ne kadar sürer gelmeleri acaba ? 20 ağustos ta olacak açılış töreni o zamana kadar yetişir mi acaba ? hacivat ve karagöz kostümleriyle beraber mi gelecek yoka bizim mi kostümleri almamız lazım ? kostümler de resimlerdeki gibi mi olacak ? ne kadar tutar her şey dahil en son fiyat ? biz 2 saatlik kiralama yapmak istiyoruz mümkün mü acaba ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon