Canlı Çiçekli Tagı Kiralama


Sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz düğün, kına ve söz organizasyonlarınızda tercih edeceğiniz bir ürün olan canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimizi firmamızdan talep ederek etkinliklerinizi şık ve zarif bir şekilde taçlandırabilirsiniz. Firmamızın sizlere sağlayacağı canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimiz canlı çiçeklerden ve doğal malzemelerden oluşmaktadır ve el yapımıdır. Konuklarınızı ağırlayacağınız düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi etkinliklerde canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimizden faydalanarak onları şık ve kaliteli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Firmamızın size sağlayacağı canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimizi kendi zevkinizi ve stilinizi yansıtan tül ve diğer kumaşlarla dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Düğün organizasyonlarınızda sevdiğinizle beraber bir ömür boyu mutluluğa evet diyeceğiniz mekânı taçlandıracak olan canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimizi dilediğiniz zaman firmamızdan talep edebilirsiniz. Firmamızdan canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimizi talep ettiğinizde alanında uzman ekip arkadaşlarımız sizlerin dilediğini zamanda ve belirttiği organizasyon adresine hizmetimizi ulaştırmaktadır. Hiç vakit kaybetmeden firmamızdan canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimizi talep edebilir, düğün, nişan, söz ve kına gecesi etkinliklerinizi daha da göz doldurucu bir hale getirebilirsiniz. Firmamız size yılın her günü durmaksızın dilediğiniz organizasyonunuz için canlı çiçekli tagı kiralama hizmetimizi sunmaktadır. 

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

   

  Kiralık Canlı Çiçekli Tagı


  Düğün organizasyonlarınızda, kına gecelerinizde, söz ve nişan merasimlerinizde konuklarınıza yaptığınız ikramlar kadar mekânın dekorasyonu da büyük önem taşımaktadır. Firmamızın dilediğiniz organizasyonunuz için sizlere ulaştıracağı kiralık canlı çiçekli tagı hizmetimizi arzu ettiğiniz organizasyonunuzda kullanabilir ve etkinliklerini daha renkli bir hale getirebilirsiniz. Kiralık canlı çiçekli tagı hizmetimiz düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi organizasyonlarınız başlamadan evvel belirtiğiniz organizasyon adresine uzman ekip arkadaşlarımız tarafından sevk edilir. Firmamızın sizlere sağladığı kiralık canlı çiçekli tagı hizmetimizi uzman ekip arkadaşlarımız gereken tüm kurulum ve konumlandırmaları yaparak sizlere en iyi hizmet kalitemizi sağlar. Hiç vakit kaybetmeden firmamızı arayarak kiralık canlı çiçekli tagı hizmetimizi talep edebilir ve organizasyonlarınızın havasına daha da şık bir hava katabilirsiniz. Firmamızın düğün, nişan, söz ve kına gecesi gibi organizasyonlarınızın atmosferine zariflik ve şıklık katacak olan kiralık canlı çiçekli tagı hizmeti dilediğiniz zaman sizlerin emrindedir. Firmamız sizlere en iyi kalite ve memnun kalma garantisini de sunarak kiralık canlı çiçekli tagı hizmetimizi ve diğer hizmetlerimizi sunmaktadır. Hayalinizdeki düğün, nişan, söz ve kına gecesi için firmamızdan kiralık canlı çiçekli tagı hizmetimizi talep edin. Firmamız sizlere kiralık canlı çiçekli tagı hizmetimizi sundıuktan sonra asla pişman olmayacaksınız.

   

  Canlı Çiçekli Tagı Kiralama Fiyatları


  Hayalini kurduğunuz ve bin bir emekle organize ettiğiniz düğün, kına, nişan ve söz merasimlerinizi organize ederken firmamızın uygun canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarını öğrenebilir ve etkinlikleriniz için sipariş oluşturabilirsiniz. Sizler ve organizasyonlarınız için oldukça uygun olan canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak etkinliklerinize prestij ve şıklık getirebilirsiniz. Organize ettiğiniz eğlencelerinizde, özel gün ve kutlamalarınızda sevdiklerinizle beraber mutluluğun tadını çıkarırken bir yandan da firmamızın uygun canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarının tadını çıkarabilirsiniz. Doğal görünümüyle organizasyonlarınıza ayrı bir hava katacak olan hizmetimizi dilediğiniz zaman uygun olan canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarımızdan yararlanarak talep edebilirsiniz. Ekonominizin ve organizasyonlarınızın dostu olan firmamız sizlere en uygun canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarımızı sunmaktan dolayı mutluluk duyacaktır. Firmamız sizlere canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarımızı sunarken sizin tercih edeceğiniz canlı çiçekli tag sayısı ve belirteceğiniz organizasyon adresinin uzaklığı fiyatı değiştirecektir. Siz de firmamızı arayarak sizin bütçenizin sınırına en uygun olan canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz. Firmamız sizlerin organizasyonları için en uygun canlı çiçekli tagı kiralama fiyatlarımızı ve diğer hizmetlerimizin fiyatlarını sunmaktadır.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 39 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Canlı Çiçekli Tagı
  Fiyat
  TRY 800
  Stok Durumu
  Available in Stock

  8 thoughts on “Canlı Çiçekli Tagı Kiralama”

  1. Mayısda kır düğünü yapıcam boyutlarını sorcakdım ve çiçeklerin renginin başka renk olabilir mi bide sabitlemesi kolay oluyo rüzgar falan olur

  2. aparatları içinde var mı ..?tüller tag içine dahil mi ..?kurulum size mi ait ..? çiçekler monteli mi, tören esnasında düşme ya da bozulma ihtimalleri var mı ..?

  3. düğün gününe teslim olur mu ..? bir günlük kiralama bedeli ne..? boyutu ne ..? düğünün temasına uygun renkler seçebilir miyiz ..? kurulumu siz mi yapacaksınız ..?

  4. çiçekleri biz seçebilir miyiz ..? gerçek çiçek mi hepsi ..? taze kalmaları için nasıl bir yol izlemeliyiz ..? kurulumunu siz mi yapacaksınız ..? teslimat süreniz nedir ..?

  5. Ne kadar sürede gönderirsiniz ..? Kurulumu siz mi yapacaksınız ..? Çiçekler için koruyucu önemleriniz olacak mı ..? Saatlik kiralama mümkün mi ..?

  6. temmuzda olacak bir etkinlik için ne zamandan sipariş etmeliyiz ..? ne kadar sürer kurma işlemi ..? boyutunu ve çiçekleri biz seçebilir miyiz ..? fiyat nedir ..? 2 tane alabilir miyiz ..?

  7. düğün gününden ne kadar önce haber vermeliyiz acaba ..? taşıma ve kurma işlemleri de size mi ait .. ?ne kadar sürer kurumu ..? 2 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat ne olur ..?

  8. merhaba canlı çiçekli tagı kirama yapmak istiyoruz sizden düğünümüz için düğünümüz 16 eylül de olacak, 16 eylül e şimdiden bir rezerve ya da randevu gibi bir şey oluşturur musunuz acaba ? canlı çiçekli tag ne kadar ölçülerde acaba ? ya da biz istediğimiz ölçülerde size yaptırabiliyor muyuz ? gerçekten ğzeşrndeki çiçekler canlı çiçekler mi ? canlıysa solmaması ya da dökülmemesi için nasıl bir önlem alacaksınız acaba ? biim düğünümüz ssarıyer de yapılacak bahçeli bir mekanda bahçesinin girşi için sizden canlı çiçekli tagı kiralama yapmak istiyoruz sizden canlı çiçekli tagı kiralama yaprığımızda çiçeklerin renklerini ve çeşitlerini biz seçebilir miyiz acaba ? biz açık pembe ve beyaz renklerde istiyoruz elinizde hangi çiçek modelleri var siz yazın ona göre seçim yapalım fiyat nedir acaba en son ??

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon