Camlı Sehpa Kiralama


Düğün, davet, fuar, konferans gibi organizasyonların göze hitap edecek bir şıklıkta olması önemlidir. Bu şıklığı sağlamak için ayrıntılardan yararlanılmaktadır. Mekânın tamamının son derece şık olmasını küçük bir ayrıntı bozabilmektedir. Ama daha sıradan bir mekân şık ayrıntılar ile donatılarak son derece şık bir görünüme ulaşabilmektedir. Hem şık bir ayrıntı hem de görünümü ile resmi bir ayrıntı olan camlı sehpa kiralama yapılabilmektedir. Aynı zamanda protokole ikramları sunmak için de kullanılmakta olan camlı sehpa kiralama yapılarak hizmet alınabilme imkânı sunulmakta. Camın berrak yapısı ve yansıması şıklığa şıklık katmaktadır. Camın elmasa benzeyen yapısı sayesinde cam aksesuar kullanımı daha elit ve şık görünmektedir. Özellikle protokol gibi daha özen isteyen sunumlarda camlı sehpa kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Firmamız etkinliklerinizde kullanmanız için sizlere camlı sehpa kiralama hizmeti sunmaktadır. Temiz ve parlak bir cam üzerinde servis edilen ürünler camın bu albenisi ile daha hoş görünmekte ve göze hitap etmektedir. Bir ikramın öncelikle göze hitap etmesi gerekmektedir. Parlak ve tamamen saydam bir camlı sehpa kiralama ile servis edilen her ürün daha albenili duracaktır. Firmamız sizlere camlı sehpa kiralama ile gerçekleştireceğiniz organizasyonda son derece şık ve kaliteli bir atmosfer elde edebileceğinizin garantisini vermektedir.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Camlı Sehpa


  Sizler için büyük önem arz eden fuar, açılış, toplantı ve düğün gibi organizasyonlarda firmamız sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyar. Bu tür organizasyonlarda kıymetli dostlarınıza kiralık camlı sehpa üzerinde sunum yapabilirsiniz. Kiralık camlı sehpa ile ikramlarınızı kıymetli davetlilerinize sunabilirsiniz. Siz kusursuz bir organizasyon planlaması yaparken biz de kiralık camlı sehpa ile işlerinizi kolaylaştıralım. İkramlarınızın lezzetini düşündüğünüz bu özel günlerinizde firmamız en şık şekilde servis etmenizi sağlamak için camlı sehpa kiralama hizmeti ile sizlerin yanında olmaya hazır. Kiralık camlı sehpa dışında da kiralama hizmetlerimiz vardır. Detaylı camlı sehpa fiyatları ve diğer hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için lütfen firmamız ile iletişime geçin. Camlı sehpa kiralama organizasyonlarınızda büyük kolaylık sağlayacaktır. İkramlarınızı kiralık camlı sehpa sayesinde düzenli ve şık bir şekilde davetlilerinize sunabileceksiniz. Davetlilerinizi bir arada görme imkânı sunacağınız bu davetlerde kiralık camlı sehpa ile ağırlayabileceksiniz. Şık bir organizasyon sunmanın başlıca yolu detaylara özen göstermektir. İkramlarınızı seçtikten sonra sunumlarına karar vermeniz gerekir. Misafirlerinizin oturup leziz ikramların tadını çıkaracakları kiralık camlı sehpa ile organizasyonlarınızı gerçekleştirmenin keyfini sürebilirsiniz.

   

  Camlı Sehpa Fiyatları


  Organizasyonlar sırasında kullanacağınız ürünler satın almada yüksek meblağlar tutmaktadır. Firmamızın sizlere kiralama sırasında sunduğu camlı sehpa fiyatları bu yüksek meblağlara mal olmadan organizasyonunuzu gerçekleştirme imkânı sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz camlı sehpa fiyatları ve aklınıza takılan diğer tüm sorularınız hakkında firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Camlı sehpa fiyatları siz değerli müşterilerimizin bütçeleri göz önüne alınarak oluşturulmuştur. Organizasyonun maddi yükünü bir nebze de olsa hafifletmek isteyen firmamız sizlere oldukça hesapla camlı sehpa fiyatları sunmaya hazırdır. Keyifli bir organizasyon geçirmeniz için firmamız sizlere her türlü hizmeti sunmaktan memnuniyet duyar. Birbirinden lezzetli ikramlarınızı servis edeceğiniz camlı sehpa ile şık bir organizasyona ev sahipliği yapmış olmanın gururunu yaşamaya hazır olun. Maliyeti düşürmenizi sağlayacak ve yüklerinizi hafifletecek camlı sehpa fiyatları ile sizlere kaliteli ve şık bir organizasyon sunmanın fırsatını vermenin gururunu yaşamaktayız. Gelen çok kıymetli davetlilerinizi bir masa etrafında toplayarak birlik ve beraberliğin bir kez daha hatırlandığı bu önemli günlerde şık bir sunum elde etmeyi sağlayabilirsiniz. Leziz ikramların sunulduğu ve şık sehpaların kullanıldığı bu özel günde kaliteli ve son derece profesyonel bir organizasyona ev sahipliği yapmanın keyfini sürmenizi temenni ederiz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 49 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Camlı Sehpa
  Fiyat
  TRY 60
  Stok Durumu
  Available in Stock

  5 thoughts on “Camlı Sehpa Kiralama”

  1. dekor amaçlı mı yoksa üzeirnde servis yapılır mı ..? görseldeki gibi mi ürün boyutu nedir tam olarak ..? üzerine örtü sermek şstesek kaç cm almalıyız ..?

  2. sağlam mıdır ..? bacak kısmı demirden mi ..? yere sabitleme yapıyor musunuz..? stok durumu nedir ..? fiyat bilgisi de alabilir miyiz ..?

  3. ofis için kiralaybilir miyiz ..? Beykoz a getirir misiniz, 3 haftalık kiralama olur mu, ne kadar sürede teslim edilir , 4 tane var mı .. ?

  4. merhaba ofisimiz için uzun süreli camlı sehpa kiralama yapmak istiyoruz resimdeki gibi mi camlı sehpa göndereceksiniz? yoksa elinizde başka modeller mi var acaba ? başka modelleriniz de varsa onları da görmek isteriz sizden. camlı sehpa kiralama da bize göndereceğiniz camlı sehpaların tam olarak uzunluğu nedir ? camının çapı ne kadar acaba ? camlı sehpalarınızın camı ne kadar kalın acaba ? yeterince sağlam mı ? kırılma ya da çizilme gibi bir durum olursa camlı sehpa da değişim yapar mısınız? biz camlı sehpa kiralama yapmak istediğimizde kaskosu gibi bir şey olacak mı bu ürünlerin? taşımasını siz mi yapacaksınız? taşımasını yaparken camlı sehpaların çizilmemesi için bir önlem alacak mısınız? camlı sehpalarınızın bacak kısmı metal mı yoksa plastik mi? biz metal olan modellerden istiyoruz bize 6 tane lazım 6 tane bacak kısmı metal olan camlı sehpa modeliniz var mı ? 5 aylık kiralama yapmak istiyoruz sizin için de uygun mu acaba ? 5 aylık 6 tane metal bacakları olan camlı sehpa kiralama yaptığımızda fiyatınız nedir ? size eft yaparak ödeme yapabilir miyiz ?

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon