Cam Bistro Masa Kiralama


Çabuk anlamına gelen bistro, ayakta ve çabuk atıştırmalık yakıştırmasıyla bu tip masalara bistro adını vermiştir. Hemen her yerde artık sıklıkla kullanılmakta olan bistrolar yani kokteyl masaları, birçok çeşidiyle istediğiniz zaman tarafımızca hizmete sunulabilmektedir. Üst tablası kolay kırılmaması açısından damperli camdan çalışılan bistroların ayak kısımları için paslanmaz krom, alüminyum ve ahşap gibi ürün çeşitliliğinin yanı sıra model seçenekleri de sunulabilmektedir. Cam bistro masa kiralama hizmeti genellikle dekoru modern ve soft çizgide olan, çok renkli ürünler barındırmayan, yumuşak dokunuşlara sahip mekanların tercihi olmaktadır. Cam çapı 60 cm ve masanın yerden yüksekliği 105 cm’ dir. Ürünler ilk üretimden sonra sıfır alınacaksa montaj gerektirmekte, onun haricinde demonte olmadıkları için sabit olarak taşınmakta ve depolanmaktadırlar. Camlarının zarar görmemesi için genellikle yumuşak ürünlerle kapatılarak muhafaza ve nakliyeleri sağlanmaktadır. Cam bistro masa kiralama işlemi genellikle yuvarlak olmakla birlikte yuvarlak ya da kare tablalı masaları içermektedir. Şıklığı nedeniyle hiçbir giydirme ya da ekstra süslemeye ihtiyaç duyulmayan bu masalar, kendi başlarına bile oldukça hoş bir dekor yaratmaktadırlar. Üst tablaları cam olduğu için masa altını gösteren şeffaf ürünlerdir, şeffaf olduğunun hatırlatılmasında da bilgi açısından fayda vardır.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


  Model Seçebilirsin

  Adet Seçebilirsin

  Nakliyat Seçebilirsin

  Ekstra Personel Seçebilirsin

  Tarih Seçebilirsin

  Kiralık Cam Bistro Masa


  Satın alınacak ürünler için istekler doğrultusunda buzlama ya da film kaplama yapılabilecek ürünler olmasına rağmen, cam bistronun özelliğinin şeffaf olması nedeniyle firmamızca çok tavsiye edilmemektedir. Açılışlar, gece kulüpleri, barlar, doğum günü ve parti gibi bir takım etkinlikler, fuar standları, nikah törenleri, sigara içme alanları, bowling salonları gibi çok çeşitli alanlarda tercih edilen ürünlerdir. Kiralık cam bistro masa birçok etkinlik için ihtiyaç duyulan kurtarıcı, şık ve pratik bir üründür. Organizasyonunun içeriğine, alanın müsaitliğineve kişi sayısına göre farklı sayılarda ihtiyaç duyulabilen kiralık cam bistro masa istediğiniz adette temin edilebilmektedir. Büyük sıklıkla düğün ve benzeri etkinliklerde konuklar için alınmış masa düzenlerinin en arkasına gençler için konulmakla birlikte bunun dışındaki birçok alanda tam tersi olarak en ön planda tutulmaktadır. Cam bistrolar birkaç sezondur çok tutulan, modası geçmeyen, son derece modern, şık ve bir o kadar da klasik formatlara ve resmi etkinliklere uygun bir üründür. Cam bistrolar özellikle belediye etkinliği, kulüpler, dernekler, resmi resepsiyonlar için tercih edilebilen ürünlerdir.

  7/24 Whatsapp
  0537 584 98 44
  Nakliyat
  Tüm Ürünlerimizde nakliyat
  Hijyen
  Hijyen ve Temizlik
  Telefon Randevu
  7/24 Telefon ile Randevu

  Cam Bistro Masa Fiyatları


  Cam bistrolar şıklığı açısından kullanıcılar tarafından tercih edilseler de riskli ürünler olduğu için hizmet sağlayıcılar tarafından kullanımı ve kiralaması açısından çok istekli olunmayan, o nedenle de her firmanın elinde bulundurmadığı ürünlerdir. Firmamız geniş ürün yelpazesi içerisine cam bistro masaları da dahil etmiş ve cam bistro masa fiyatları konusunda son derece uygun bir çizgi belirleyerek konuyla ilgili sizlere destek sağlamakta ve hizmet vermektedir. Cam bistrolar üst tablalarının cam olması nedeniyle kırılma riski olan, taşıması ve nakliyesi dikkat gerektiren ürünlerdir. Bunların yanı sıra camın dayanıklılığını artırmak adına damperli olarak çalışılması ve camı taşıyacak oranda ağırlığa sahip olan bacak ve denge sağlayacak çap ve ağırlıktaki yere basan ayak kısmı bir araya geldiği zaman toplamda 7 kg civarında bir ağırlığa sahip olan üründür. Cam bistro masa fiyatları genellikle hassasiyet açısından zarar görebileceği göz önünde bulundurularak nakliyesi firma tarafından sağlanmakta ve ürün fiyatlarına hamaliye ve nakliye giderleri de eklenmektedir. Aksi halde kendi imkanlarınızla gerçekleştirmeye çalışacağınız nakliye sonucu ürün zarar görür ise, hem hizmet alıcı hem de hizmet sağlayıcı açısından hiç yoktan zarar ortaya çıkabilecektir.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4.5 based on 38 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Cam Bistro Masa
  Fiyat
  TRY 30
  Stok Durumu
  Available in Stock
  Subscribe
  Bildir
  guest
  8 Yorum
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Hakan yazgan

  Fuarda kulanıcam bu aleti esenle de oturuyorum en fazla kaç gün içinde elimde olur çok acil gelmesi lazım fuara 5 gün var çünkü ve masa uzunluğunu öğrenmek istiyorum

  Ramazan keten

  Bistronun üstü kırmızı olan var mı en fazla üstüne kaç kilo ağırlık taşıyo iyi günler

  Harun

  Boyutu ne kadar ..? Kırılma ya da devrilme gibi bir ihtimal var mı ..? 10 tane kiralsak kaça olur fiyat ..? Taşımasını ve topalamasını siz yapar mısınız ..?

  selen

  üründe kırılmaya karşı önlem alıyor musunuz..?ürünün net ebatları nedir..?üründe net ağırlık nedir..?ürün teslim süreniz nedir..?ürün teslimatını nasıl yapıyorsunuz..?

  Cebrail doğan

  Ürün ne kadar sağlam ..? 4 tane için fiyat alabilir miyiz ..? Taşırken ürünler kaskolu mu olacak ..? Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Nakit ödeme de indirim olur mu ..?

  onurcan saylan

  en büyük boyutu ne kadar masanın ..? en büyük olan boyutun stoğu nedir..? ne kadar sürede teslim edilir ..? 8 tane kiralayabilir miyiz ..? fiyat ne olur ..?

  umur saadet

  açılış için kiralayabilr miyiz..? ay sonu olacak açılış ne zaman bildirmeliyiz size ..? geç kalma ihtimali var mı ..? 16 tane gönderir misiniz ..? fiyat ne olur ..?

  kenan

  merhaba bir mekan açılışı yapacağız da cam bistro masa kiralama yapmak istiyoruz 10 tane lazım bize sizden cam bistro masa kiralama yapsak bize getireceğiniz cam bistro masaların tam olarak boyutu ölçüsü nedir acaba ? cam kısmı ne kadar geniiş çapı ne acaba ? bacak kısımları plastik mi metal mi acaba ya da ahşap mı ? metal olanalr daha kullanışlı olur diye düşünüyoruz sizdekiler hangisi acaba ? bizim açılış törenimiz pendik te oalcak pendiğe 10 tane cam bistro masa kiralama yapar mısınız ? taşıması ve dizmesini de siz yapar mısınız ? masalar taşınırken kırılır çizilir ya da zarar görür mü acaba… Read more »