Buzluk Saklama Kabı Kiralama


Organizasyonlar için ikram edilecek ürünlerin hijyenik ve taze olması oldukça önemlidir. Bunları sağlamanın birçok yöntemi vardır. Özellikle yaz aylarında ürünler kolayca bozulabilir ve bakteri üretebilir. Bunun sonucunca bozuk ve sağlıksız bir ürünü ikram edebilirsiniz. Elbette bunu engellemek mümkün. Ürünlerin tazeliğini kaybetmemesi ve bozulmaması buzluk saklama kapları ile oldukça pratik bir şekilde sağlayabilirsiniz. Üstelik firmamız siz değerli müşterilerimize buzluk saklama kabı kiralama hizmeti de sunmakta. Firmamız ile iletişime geçerek ürünlerinizin tazeliğini koruyabilirsiniz. Özellikle yaz ayları gibi sıcak dönemlerde mutlaka buzluk saklama kabı kiralama hizmetinde yardım alın. Ürünlerinizin bozulmadan sağlıklı kalması sizlerin elinde. Buzluk saklama kabı kiralama ile ürünleri tazelikle koruyabilirsiniz. Özellikle değerli davetlilerinize ikram edeceğiniz etin bakteri üretmeden korunması önemlidir. Hem sağlık hem de lezzetli bir eti buzluk saklama kabı kiralama ile saklayabilir ve koruyabilirsiniz. Yalnızca et için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda buzlukta tutmak istediğiniz her türlü gıda ürününde de buzluk saklama kabı kiralama hizmeti ile sizlerin yanındayız. Organizasyonda ikram edeceğiniz yemeklerin lezzeti kadar onların hazırlanması ve hazırlama aşaması öncesinde saklanması da büyük önem taşımaktadır. Siz de firmamız ile iletişime geçerek bu hizmeti alabilirsiniz.

Fiyat ve Teklif Al

  Neden Kirala 360


   

  Kiralık Buzluk Saklama Kabı


  Buzluk saklama kabı kiralama ile buzlukta tutmanız gereken her türlü gıda ürününüzü rahatlıkla paketleyebilir ve tazeliğini korumaya devam edebilirsiniz. Kiralık buzluk saklama kabı sayesinde misafirlerinize gereken özeni gösterme fırsatı sağlayacaksınız. Firmamız her türlü organizasyon malzemeleri konusunda sizlere hizmet vermeye hazırdır. Bu hizmetlerimizin içinde kiralık buzluk saklama kabı da bulunmaktadır. İkram edeceğiniz ürünlerin lezzetine önem verdiğiniz kadar onların saklama koşullarına da önem verdiğinizin farkında olan firmamız kiralık buzluk saklama kabı ile ürünlerinizi saklamanıza yardımcı olmaya hazırdır. Kiralık buzluk saklama kabı ile yiyecekleri tazelik içinde tutabilir ve gelen davetlilerinize aynı tazelik ve lezzeti sunma imkanına erişebileceğinizin vaadini sunmaktayız. Kiralık buzluk saklama kabı ile taze ürünleri sevgili katılımcılarınız ile keyif içerisinde tüketmenizi temenni ederiz. Organizasyonlarda sunduğunuz yemeklerin her davetli için ayrı ayrı beğenilmesini temenni ettiğinizin farkındayız. Lezzeti korumak sadece seçilen ürünler ve sunum ile sınırlı değildir. Ürünlerinin taze kalması ve bakteri üretmemesi de oldukça önemli bir parçayı oluşturmaktadır. Kiralık buzluk saklama kabı ile siz değerli müşterilerimize bunu sunma fırsatı sağlamanın gururunu yaşamaktayız. Kiralık buzluk saklama kabı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

   

  Buzluk Saklama Kabı Fiyatları


  Firmamızın sunduğu buzluk saklama kabı kiralama hizmeti sayesinde buzluk saklama kabı fiyatları sizlere yük olmaktan çıkacak. Her şeyin kusursuz olmasını istediğiniz bu anlamı büyük günde sunmuş olduğumuz kiralama hizmeti ile sizlerin mutluluğuna ortak olmayı temenni ediyoruz. Buzluk saklama kabı fiyatları firmadan firmaya değişkenlik göstermekte olduğu için en doğru fiyat bilgisi almak adına bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz. Buzluk saklama kabı fiyatları almak için dükkândan dükkâna gezmenize gerek yok. Firmamız ile iletişim kurarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Buzluk saklama kabı kiralama hizmeti ile sizlere ürün tedarik etmeye hazırız. Siz değerli müşterilerimizin en özel günlerinde yaşadıkları bu yüksek mutlulukta yanınızda olmaktan ve sizlerin mutluluğu için çalışmaktan memnuniyet duyarız. Siz değerli müşterilerimizin arzularının göz önünde bulundurulduğu hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Değerli dostlardan ve akrabalardan oluşan bu davetlilere yemek ikram edilmesi de geleneğimizin bir parçasıdır. Dağıtılan bu yemeklerin hazırlık aşamasında saklanması kiralık buzluk saklama kabı ile yapılabilmektedir. Değerli dostlarımıza verdiğimiz önemi gösteren bu yemek ikramı yapılan organizasyonlarda yemeğin tazeliğini sürdürmek de önemlidir. Özel gününüze göstermiş olduğunuz özeni biz de buzluk saklama kabı fiyatları ile sizlere sunmaktan onur duyarız. Buzluk saklama kabı fiyatları için bizimle iletişime geçiniz.

  Özet
  product image
  Ürün Puanı
  1star1star1star1star1star
  Kullanıcı Puanı
  4 based on 38 votes
  Marka
  Kirala360
  Ürün İsmi
  Buzluk Saklama Kabı
  Fiyat
  TRY 60
  Stok Durumu
  Available in Stock

  10 thoughts on “Buzluk Saklama Kabı Kiralama”

  1. ürün şarj edilebilir mi ..? şarj ediliyorsa ne kadar süre dayanır ..? arabalarda da kullanabiliriz miyiz ..?içerisine kaç içeçek koyabiliriz ..?kilit gibi bir şeyle kapatabilir miyiz , ürün süre soğuk tutar mı içecekleri ..?

  2. görseldeki mavi renkten stoklarda var mı ..? varsa 5 tane kiralasak kaça olur ..? içerisne kaç tane şişe sığar tahminen ..?

  3. ürürün hacmi nedir..?elinizde kaç tane var..?gün içinde kaç tane teslim şansınız var..?üründe renk seçeneğiniz var mı..?taksitli fiyatınız nedir..?

  4. Ürün elektrikle mi çalışıyor..? İçi nasıl temizlenir ..? Boyutu nedir..? Kaç tame kiralayabiliriz ..? Fiyat nedir ..?

  5. Genişliği ne kadar ..? İçi çelik mi plastik mi ..? Elektrikle mi çalışıyor ..? Şarj edebilir miyiz ..? Bir günlük kiralama fiyatı ne ..?

  6. Ne kadar sürede teslim edersiniz ..? Rengini seçebilir miyiz ..? Kaç tane kola sığar ..? Ne kadar elekrrik hsrcae..? Temizliğini yapabilir misiniz ..?

  7. kapama kısımları yeterince sağlam mı ..? açılma gibi vir durum olur mu ..? başka renk varmı ..? ne kada boyutu ..? fiyat nedir acaba ..?

  8. plaj barı için kiralayabilir miyiz ..? elektrikle mi çalışıyor ..? 5 tane alabilir miyiz ..? ören e servis var mmı ..? kargo mu yapacaksınız ..?

  9. merhaba barımız için buzluk saklama kabı kiralama yapmak istiyoruz resimdejki gibi mi acaba ürün tam olarak ? buzluk saklama kabı kiralama da gelecek olan buzluğun içi ne kadar geniş acaba ? kaç kg buz alır mesela ? beyaz renk mi gelecek resimdeki gibi ? tam olarak nasıl kullanmamız gerekiyor acaba? elektrikle mi çalışıyor ? şarj edebilir miyiz acaba ? tam olarak barın neresine koysak daha iyi olur mesela ? kaç dreceye kadar buzları soğuk tutar ? içerisine bira şişeleri koymayı düşünüyoruz barda müşteirleri serin ikram edebilmek için bir seferde tahimin kaç bira şişesi sığar mesela ? bir haftalık kiralama yapar mısınz ? bizim barımız kadıköy tarafında kadıköy deki her adrese buzluk saklama kabı kiralama yapar mısınz ? tşaıması da size mi ait acaba ??

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  Whatsapp Telefon